Pomoc v oblasti trestních stíhání

Moderátoři: Garanti, Resortni tym Zdravotnictvi

Jiri.Stuna
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: velitel městské policie, psychoterapeut
Dal poděkování: 205 poděkování
Dostal poděkování: 190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pomoc v oblasti trestních stíhání

Příspěvek od Jiri.Stuna » 01 zář 2015, 12:02

Ahoj Piráti,
před několika lety jsem se rozhodl být členem Pirátů, protože jsem v nás vnímal stranu, která jenom nemluví, ale i jedná. Na některých demonstracích za legalizaci jsem poznal Ivana Bartoše a později Míru Kmínka, který mne k Pirátům přivedl. Sám mám máslo na hlavě, ale na svůj program- bezpečnost jsem nezapomněl, jen se vzdělávám v oblasti vnější bezpečnosti, kde nejsem moc "kován". Nechtěl jsem se příliš angažovat v oblasti psychotropních látek, neboť má své garanty. Mrzí mne naše stagnace v oblasti legalizace,nezaznamenal jsem nějakou výraznou pomoc z naší strany Growshopům. Nyní se několik lidí, např. Roman Zahradník, dostali do problémů se zákonem za to, že nezištně pomáhali vážně nemocným pacientům zvládat jejich krutý osud pomoci konopí a výtažku z něho. Myslím, že bychom těmto lidem měli poskytnout právní a mediální pomoc! Osobně to vnímám jako větší prioritu, nežli prostředky na volební kampaně. Nevím jestli lze ještě na tento projekt získat nějaké peníze, ani jak se na ně žádá (ale to zjistím). Zvažte prosím podporu tohoto projektu a pomoci konkrétním lidem.

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9560 poděkování
Dostal poděkování: 17201 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc v oblasti trestních stíhání

Příspěvek od Roman.Kucera » 01 zář 2015, 13:35

O tom snad ani nemusíme dlouho přemýšlet. To je na PaRo!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Janka.Michailidu, Rostislav.Reha, Jiri.Stuna
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Softwarový analytik
Dal poděkování: 6473 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 01 zář 2015, 13:40

Ahoj Jirko, urcite bych se za RP pokusil pomoct, tak jak jsem se pokusil pomoct Dusanovi. Pokud bude Roman Zahradnik ochoten s nami spolupracovat, tak verim, ze muzeme poskytnout minimalne pravni radu, mozna i zastupovani, pokud je jeho pripad takovy, ktery se da vyhrat nebo alespon dustojne prohrat. Dulezite je uvedomit si, ze si v RP nedokazeme obhajit vynakladani prostredku na pravnika v pripadech, kde by zadny pravnik mel uplne stejny efekt. Vedle toho, pokud bude Roman Zahradnik potrebovat medializaci svoji kauzy a bude mit jasny plan, urcite jsme taky schopni pomoct.

Obecne vidim spoustu lidi, co by potrebovali pomoc ve svem boji za konopi, ale potrebujeme, aby se o dany pripad nekdo z Piratu osobne zajimal a ostatni Piraty k tomu dovedl. Pokud tedy, Jirko, vidis v tomhle pripadu potencial neco zmenit, tak urcite napis vice podrobnosti. Klidne s tim jdi primo do podatelny RP.

Diky

P.S.: Jestli jde zejmena o pravnika pro zmirneni nasledku, tak honem do te podatelny, a prinejhorsim to skonci v PaRo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 5):
Jakub.Nepejchal, Vojtech.Pikal, Daniela.Bila, Tomas.Kolacny, Jiri.Stuna
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22477 poděkování
Dostal poděkování: 19154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 01 zář 2015, 22:29

Jsou nějaké informace pro neznalé, kdo je Roman Zahradník a co mu kladou za vinu? Slyším o něm poprvé a asi nejsem sám.

Jinak jsem samozřejmě pro. OFFTOPICa lepší by bylo soud nedůstojně vyhrát, než důstojně prohrát. ;)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Jiri.Stuna
Profese: velitel městské policie, psychoterapeut
Dal poděkování: 205 poděkování
Dostal poděkování: 190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Stuna » 02 zář 2015, 08:52

Děkuji za podporu, vezmu si tedy Romanův případ na starosti a v brzké době Vám ho i představím. Zatím mu nebylo sděleno obvinění, jen po něm jdou. Poučil jsem ho, že nejvíc průserů se udělá u prvních výslechů, nejlepší je mlčet, resp. využít svého oprávnění nevypovídat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Stuna za příspěvky (celkem 2):
Jan.Kohler, Tomas.Vymazal

Petr.Bajgar
Profese: ,
Dal poděkování: 6874 poděkování
Dostal poděkování: 3402 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 02 zář 2015, 12:23

Jiri.Stuna píše:Nechtěl jsem se příliš angažovat v oblasti psychotropních látek, neboť má své garanty. Mrzí mne naše stagnace v oblasti legalizace,nezaznamenal jsem nějakou výraznou pomoc z naší strany Growshopům. Nyní se několik lidí, např. Roman Zahradník, dostali do problémů se zákonem za to, že nezištně pomáhali vážně nemocným pacientům zvládat jejich krutý osud pomoci konopí a výtažku z něho. Myslím, že bychom těmto lidem měli poskytnout právní a mediální pomoc!
Děkuji tímto Jirkovi za jeho rozhodnutí více se angažovat ve věci podpory lidem, kteří pomáhají nemocným kterým v jejich zdravotních obtížích pomáhá konopí.

PS: Dlouhodobě jsem přesvědčen že I.B. pouze využívá různá témata k sebezviditelnění a že opravdový zájem na legalizaci konopí vpodstatě nemá. Podobně jako další lidé, kteří by měli čestně bránit především zájmy lidí, kterým chybí možnost lečit se pomocí konopí.

PPS: Považuji za zásadně odpovědné aby se naše Pirátská strana(vzdoru) postavila sobcům a dětinským sobečkům, kterým se libí rádoby odpor proti režimu, když konzumují konopí bez legalizace a připadají si jako velcí hrdinové a přitom zvysoka kašlou na lidi, kteří konopí potřebují jako pro ně zásadně podstatnou léčebnou látku a tím v podtatě pomahají konzervovat dnešní kriminalizaci konopí.

Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 02 zář 2015, 15:54

Petre Bajgare, vyzyvam te, dej si uz konecne s nekym travu, at prestanes soudit lidi, co pro legalizaci v tyhle zemi udelali to, ze se mockrat vystavovali trestnimu postihu, kdyz nelegalne drzeli zakazanou substanci, aby tim posunuli to, co je v nasi kulture neslychane, na to, co je naprosto normalni.

Vetsine hulicu rozhodne neni jedno, ze je trava ilegalni. Proc musis dycky z pochvaly jednoho cloveka udelat filipiku na ty ostatni, to mi zustava skryto.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Michael.xChaos.Polak, Pavel.Stepanek
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy

Petr.Bajgar
Profese: ,
Dal poděkování: 6874 poděkování
Dostal poděkování: 3402 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 02 zář 2015, 16:30

Tomas.Vymazal píše:Petre Bajgare, vyzyvam te, dej si uz konecne s nekym travu, at prestanes soudit lidi, co pro legalizaci v tyhle zemi udelali to, ze se mockrat vystavovali trestnimu postihu, kdyz nelegalne drzeli zakazanou substanci, aby tim posunuli to, co je v nasi kulture neslychane, na to, co je naprosto normalni. Vetsine hulicu rozhodne neni jedno, ze je trava ilegalni. Proc musis dycky z pochvaly jednoho cloveka udelat filipiku na ty ostatni, to mi zustava skryto.
Vymazale nejsi ty spíš Vymazaný? Co to tady meleš za koniny o hrdinství huličů ve srovnání s utrpením lidí trpících vážnými nemocemi. Ty sám jsi patřil k posměváčkům tvrdícím že celoevropská petice WLtT je prý nedostatečná a že prý uděláte lepší celoevropskou petici která pohne věci kupředu. Za celý rok jste neudělali naprosto nic pro legalizaci tak nám tady neval klíny do hlav Vymazale "vymazaný".

PS: moje spisovatelské schopnosti určitě nejsou předmětem naší činnosti, ani tohoto a jiných vláken a určitě musíme umět jednat taky s lidmi, kteří se umí vyjadřovat i mnohem hůř než já.

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22477 poděkování
Dostal poděkování: 19154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 02 zář 2015, 17:23

Tomas.Vymazal píše:Petre Bajgare, vyzyvam te, dej si uz konecne s nekym travu, at prestanes soudit lidi, co pro legalizaci v tyhle zemi udelali to, ze se mockrat vystavovali trestnimu postihu, kdyz nelegalne drzeli zakazanou substanci, aby tim posunuli to, co je v nasi kulture neslychane, na to, co je naprosto normalni.
Promiň Tome, ale tohle není žádný odboj, to je spíš pro srandu. MMM má smysl, ale provokovat policajty jointem sám na lavičce v parku je pitomost, ne hrdinství. A postoj "buď všechno, nebo nic" k někdejší evropské petici Weed need to talk byl tedy také více postojem malého umanutého děcka, než politika, snažícího se změnit zákony.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Petr.Bajgar
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 03 zář 2015, 02:58

Petr.Vileta píše:Promiň Tome, ale tohle není žádný odboj, to je spíš pro srandu. MMM má smysl, ale provokovat policajty jointem sám na lavičce v parku je pitomost, ne hrdinství. A postoj "buď všechno, nebo nic" k někdejší evropské petici Weed need to talk byl tedy také více postojem malého umanutého děcka, než politika, snažícího se změnit zákony.
Nevim, co myslis odbojem, ja takovy termin nepouzil. Mel jsem na mysli to, ze kdyby kazdy z hulicu nezacal u svych kamaradu a znamych, tim, ze je vystavil faktu, ze huli travu, tak dneska nejsme ani tam, kde jsme. A kde ze to jsme? Jsme v situaci, kdy vetsine lidi v tyhle zemi trava nevadi, nebo ji dokonce sami zkouseli. To je obrovska vyhoda oproti situaci jaka je treba ve Svedsku, kde se taky najdou hulici, ale porad se tam na travu pohlizi jako na neco, ceho by se clovek mel snazit vystrihat. Proto tvrdim, ze nazor P. Bajgara na hulice je nesmysl. Troufam si dokonce tvrdit, ze nebyt hulicu, tak dneska v programu nic o legalizaci nemame.
Petr.Bajgar píše:Ty sám jsi patřil k posměváčkům tvrdícím že celoevropská petice WLtT je prý nedostatečná a že prý uděláte lepší celoevropskou petici která pohne věci kupředu.
Co se Weed like to talk tyce, ano tuto petici jsem nepodporil a ano chtel jsem, aby misto ni vznikla jina petice s lepsim textem. Vedle toho jsem nikdy netvrdil to, co mi vklada do ust Petr Bajgar. To si me asi s nekym plete.
Petr.Bajgar píše:Za celý rok jste neudělali naprosto nic pro legalizaci tak nám tady neval klíny do hlav Vymazale "vymazaný".
Nevim, kterou legalizaci mas na mysli, ale pro legalizaci konopi jsem udelal nekolik veci. Snazil jsem se o dialog s Dusanem Dvorakem (tohle selhalo), resil jsem konopny spolecensky klub s Bushkou Bryndovou a Robertem Veverkou. Revidoval jsem text na Smarttimes rozdavane na MMM (kdyz to Petr Vileta zminil, tak jsem si nemohl pomoct) a na svy profilech na socialnich sitich sirim legalizacni propagandu, co jen dovedu. Pokud tohle je nic, tak mi Petre B. ukaz, co delas ty, at to muzu zkusit okopirovat. Pokud to precejen nejaka aktivita je, ackoliv ne velmi vydarena, tak mi dej svatek.
Naposledy upravil(a) Tomas.Vymazal dne 03 zář 2015, 04:16, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Psychotropní látky“