Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Podporuji svolání jednání CF k tomuto návrhu

Pro
36
53%
Proti
23
34%
Zdržuji se
9
13%
 
Celkem hlasujících: 68 - Celkem hlasů: 68

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

OFFTOPIC[quote="Lukas.Novy"][quote="Jindrich.Bartek"]Bylo to neoprávněné vniknutí do cizího systému, za což jsou až 2 roky. To prostě neokecáš. Podobně jak si zmlátil Patrika.
[/quote]
Jeste jednou to zopakujes a udelam neco, co bych fakt nechtel a budes to mit za dva roky ty.

Radim ti drz uz hubu, kdyz nedokazes chapat ani zaklady prava a jeho vykladu. Nech to probublat pres RK a pak se omluv a bude to v klidu. Nebo se omluv rovnou a mame to za sebou. Ale jeste jednou vypustis z ty svoji prolhany drzky takovou pomluvu a pujdu na ty fizly to sepsat jeste dneska v noci.

[quote="Jindrich.Bartek"]edit: Kdybys skutečně měl zájem o nápravu nějakého technického zabezpečení u Petra, řekneš mu jak opravit ty chyby. A to jednoduše tak, aby to pochopil.
Další možnost samozřejmě byla, oznámit mu hacking dopředu. Tím bys ho donutil k nápravě těch údajných chyb v zabezpečení zcela určitě. To si ale nechtěl, protože máš rád pocit moci nad ostatními, a k tomu využíváš dostupné prostředky (tvoje technické znalosti, tvoje fyzická převaha, atd.). Bude lepší když budeš s touto úchylkou vystupovat a jednat jako samostatný jednotlivec mimo Piráty.[/quote]
Ses idiot a ja odmitam opakovat, to, co sem tady psal uz milionkrat. Presne na tohle sem odpovidal i tobe.[/quote]


Budeš na mě podávat trestní oznámení, protože mám jiný názor? :) Ty jo, tak jo, podej na všechny lidi, kteří mají jiný názor než ty (podle tebe asi ten jediný správný) trestní oznámení pro pomluvu. A svoboda projevu hadra. Aspoň uvidíme, že mezi Piráty nepatříš ani omylem.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22543 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od Robert.Magni »

Jindrich.Bartek píše:OFFTOPIC[quote="Lukas.Novy"][quote="Jindrich.Bartek"]Bylo to neoprávněné vniknutí do cizího systému, za což jsou až 2 roky. To prostě neokecáš. Podobně jak si zmlátil Patrika.
Jeste jednou to zopakujes a udelam neco, co bych fakt nechtel a budes to mit za dva roky ty.

Radim ti drz uz hubu, kdyz nedokazes chapat ani zaklady prava a jeho vykladu. Nech to probublat pres RK a pak se omluv a bude to v klidu. Nebo se omluv rovnou a mame to za sebou. Ale jeste jednou vypustis z ty svoji prolhany drzky takovou pomluvu a pujdu na ty fizly to sepsat jeste dneska v noci.
Jindrich.Bartek píše:edit: Kdybys skutečně měl zájem o nápravu nějakého technického zabezpečení u Petra, řekneš mu jak opravit ty chyby. A to jednoduše tak, aby to pochopil.
Další možnost samozřejmě byla, oznámit mu hacking dopředu. Tím bys ho donutil k nápravě těch údajných chyb v zabezpečení zcela určitě. To si ale nechtěl, protože máš rád pocit moci nad ostatními, a k tomu využíváš dostupné prostředky (tvoje technické znalosti, tvoje fyzická převaha, atd.). Bude lepší když budeš s touto úchylkou vystupovat a jednat jako samostatný jednotlivec mimo Piráty.
Ses idiot a ja odmitam opakovat, to, co sem tady psal uz milionkrat. Presne na tohle sem odpovidal i tobe.[/quote][/ot]

Budeš na mě podávat trestní oznámení, protože mám jiný názor? :) Ty jo, tak jo, podej na všechny lidi, kteří mají jiný názor než ty (podle tebe asi ten jediný správný) trestní oznámení pro pomluvu. A svoboda projevu hadra. Aspoň uvidíme, že mezi Piráty nepatříš ani omylem.[/quote]
Pomluv se svoboda projevu netýká.Vážně se pouč o zákonech,než někomu začneš přidělovat kriminál.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Robert.Magni píše:Pomluv se svoboda projevu netýká.
To já samozřejmě vím, ale nemůžeš prostě podávat TO za pomluvu na každého, s kým nesouhlasíš. Resp. můžeš, ale mezi Piráty nepatříš.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Jindrich.Bartek píše:
Robert.Magni píše:Pomluv se svoboda projevu netýká.
To já samozřejmě vím, ale nemůžeš prostě podávat TO za pomluvu na každého, s kým nesouhlasíš. Resp. můžeš, ale mezi Piráty nepatříš.
Očekáváš, že tě piráti budou respektovat i v případě, že se vůči jednomu dopouštíš pomluvy?

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od Roman.Kucera »

Kdyby se někdo nemohl rozhodnout....
podatelna-kontrolni-komise-f233/topic30106.html#p410057
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Tomas.Klapka píše:
Jindrich.Bartek píše:
Robert.Magni píše:Pomluv se svoboda projevu netýká.
To já samozřejmě vím, ale nemůžeš prostě podávat TO za pomluvu na každého, s kým nesouhlasíš. Resp. můžeš, ale mezi Piráty nepatříš.
Očekáváš, že tě piráti budou respektovat i v případě, že se vůči jednomu dopouštíš pomluvy?
Já o žádné pomluvě nevím. Nebo snad jiný názor = pomluva? Zvláštní. Takové šikanózní TO by ale mohl někdo nenormální určitě podávat. To je jasné.

Jinak jsem napsal, že za to, co Krtek udělal, hrozí až 2 roky. Respektuju, že mu to prošlo u policajtů na přestupek, ale zároveň to mohlo dopadnout i jinak. Já tady nezačal psát o tom, že jsem se dostal do cizího systému bez dovolení.. Jen reaguju na to co krtek napsal, a cituju z trestního zákoníku. Je to moje subjektivní interpretace a názor na který mám ústavní právo. Nebo myslíš, že ne? ;)
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Jindrich.Bartek píše: Já o žádné pomluvě nevím. Nebo snad jiný názor = pomluva? Zvláštní. Takové šikanózní TO by ale mohl někdo nenormální určitě podávat. To je jasné.

Jinak jsem napsal, že za to, co Krtek udělal, hrozí až 2 roky. Respektuju, že mu to prošlo u policajtů na přestupek, ale zároveň to mohlo dopadnout i jinak. Já tady nezačal psát o tom, že jsem se dostal do cizího systému bez dovolení.. Jen reaguju na to co krtek napsal, a cituju z trestního zákoníku. Je to moje subjektivní interpretace a názor na který mám ústavní právo. Nebo myslíš, že ne? ;)
Říkáš-li o někom, že porušuje zákon, před tím, než o tom rozhodl soud, pak porušuješ presumpci neviny.
Pokud říkáš o někom, že porušil zákon, i když o tom nerozhodl soud, pak se dopouštíš pomluvy.

Říkat o někom, že porušil zákon, můžeš jen v případě, že o tom rozhodl soud. Ten jediný má monopol na to, to o někom prohlásit. Můžeš mít podezření, můžeš nesouhlasit s rozsudkem, nebo s tím, jak to dopadlo. Soudit ti ale nepřísluší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 4):
Janka.Michailidu, Lukas.Novy, Robert.Magni, trinitrofenol

You'll be redlacep!

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Když už se tu zase zásadně diskutuje (sic!), jak tedy nahlížíme třeba na opakované rozhodnutí soudu v "naší" kauze Lego. Cítíme si viní? Předběžná opatření sie dodržujeme, ale...
Na druhou stranu. Když se někdo přizná a soud ho třeba nemůže odsoudit kvůli procesnímu pochybení...nebo že nejsou logy na serveru, který má ve správě člověk, kterého se to týká
Já jsem teda zaznamenal, že se Lukáš ke všem akcím vžy postavil tak, že přiznal, že to tak bylo...včetně akce "tak to vypni", které jsem byl iniciátorem, Což oceňuji. Nadruhou stranu pak hraje o slovíčka. V momentě, co řešíme soukromí jako hlavní programový bod a LN ve svých obhajobách zpochybňuje jeho důležitost, trollí se svojí aktivní prací pro BIS, pak trollí že trollil a podobný úlety s tímto podnětem taktéž souhlasím. Věc se má tak, že si někteří lidé prostě nepřejí, aby měl přístup k technickým systémům. Je to validní.
Stejně tak jako on může předjímat pohnutky jednání, může si asi každý pro sebe říct, zda si myslí, že něco udělal či ne a asi to i napsat. Kdybych se já točil u každý pičoviny se žalobou pro pomluvu, řešil bych to denně dvě hodiny. Takže liberátlí Tomáš Klapka, kdybych použil logiku jeho výkladu i v jiných "kauzách" mi teď normálně diktuje, zda někoho můžu či nemůžu soudit? Bych nečekal? Teda tak bych to, kdyby mě bavily tyhle kraviny a vrtání se v nich, četl.
Freedom to soudit!
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4042
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2916 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od Martin.Smida »

a není nějakej rozdíl mezi "porušil zákon" a "spáchal přestupek" či dokonce " spáchal trestný čin"? fakt se jen ptám...
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nařízení vyloučení Lukáše Nového z TO

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Lukáš Nový má CRUD na ostrou databázi fóra, nebo jsem ve vlákně "manipualce s hlasy" měl dávat více pozor? Cože? :-)
podatelna-kontrolni-komise-f233/topic30 ... ml#p410089
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“