Krajské volby-ROZPRAVA

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Ustecky kraj, Predsedajici

Michal.Ketner
Rozhodčí komise
Profese: student logiky
Dal poděkování: 1749 poděkování
Dostal poděkování: 2654 poděkování

Krajské volby-ROZPRAVA

Příspěvek od Michal.Ketner » 29 srp 2015, 19:04

Tak já bych chtěl tímto za PKS zahájit
rozpravu o tom jestli PKS od Vás dostane mandát jednat o spolupráci s některými politickými subjekty
nebudu sem dávat ještě žádné konečné ustanovení, jen bychom si tu rádi vyslechli vaše názory. Pak to případné hlasování řádně oznámím. :fet:
Navrhujte tu subjekty pro spolupráci
Byl bych pro kdyby se hlasovalo o všech navrhnutých subjektech co tu padnou, aby se neomezovala vule KF, ikdyz strana bude treba programově neprunikova, at se k tomu KF vyjádří v hlasování
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Barbora.Pribylova
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: rastaman & barman
Dal poděkování: 2980 poděkování
Dostal poděkování: 2575 poděkování

Re: Krajské volby-ROZPRAVA

Příspěvek od Vit.Konecny » 30 srp 2015, 10:27

TOP09, PRO!kraj, Strana zelených.

Děj se vůle boží.
facebook / tel.: 773 774 8nula5

Josef.Steiner
Profese: svářeč
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Příspěvek od Josef.Steiner » 30 srp 2015, 11:30

Mám to uplně stejně TOP09, PRO!kraj, Strana zelených.

Děj se vůle boží.
Vždycky budu jednat čestně, moje srdce zůstane čisté,
svým mečem budu bránit bezbranné, budu stát na straně slabších,
Vždycky budu říkat pravdu a všechny nepravosti potrestám.

Tomas.Weidisch
Místní předsednictvo
Profese: CyberSecurity Analyst
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Příspěvek od Tomas.Weidisch » 30 srp 2015, 12:05

Tak na JEDNÁNÍ asi nevidim nic špatnýho 8-) výše zmíněné

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Profese: filozofický antropolog
Dal poděkování: 1373 poděkování
Dostal poděkování: 1955 poděkování

Příspěvek od Radek.Holodnak » 30 srp 2015, 12:14

Já nesouhlasím s možností společné kandidatury s TOP09.

Naopak se přimlouvám, abychom otevřeli případné jednání o možné spolupráci či koalici se Stranou svobodných občanů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Fortik, Jakub.Chlupacek

David.Pestak
Profese: manažer prodejny
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Příspěvek od David.Pestak » 01 zář 2015, 10:05

Přiznám se,že nestihám sledovat jednání ohledně koalice a tak jsem spozorněl až na Facebooku.Dnes jsem si přečetl dopis od Vládi a v podstatě bych se přikláněl ke koalici se Zelenými.Co si budeme namlouvat,vzájemně si bereme voliče a jsme s nimi názorově blízko.Top 09 a Svobodní jsou pro nás názorově vzdálení a myslím,že mají i jinou skvadru voličů,která by mohla na takovou koalici reagovat podrážděně.Pokud tedy dojde k tomu,že koalice Pro zaniká,jsem pro to jít se Zelenými.Bára i Vláďa mají nadále mou důvěru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Pestak za příspěvek:
Barbora.Pribylova
David Pešťák

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Profese: filozofický antropolog
Dal poděkování: 1373 poděkování
Dostal poděkování: 1955 poděkování

Příspěvek od Radek.Holodnak » 01 zář 2015, 10:10

David.Pestak píše:Přiznám se,že nestihám sledovat jednání ohledně koalice a tak jsem spozorněl až na Facebooku.Dnes jsem si přečetl dopis od Vládi a v podstatě bych se přikláněl ke koalici se Zelenými.Co si budeme namlouvat,vzájemně si bereme voliče a jsme s nimi názorově blízko.Top 09 a Svobodní jsou pro nás názorově vzdálení a myslím,že mají i jinou skvadru voličů,která by mohla na takovou koalici reagovat podrážděně.Pokud tedy dojde k tomu,že koalice Pro zaniká,jsem pro to jít se Zelenými.Bára i Vláďa mají nadále mou důvěru.
V čem jsme si se Zelenými blízko? Konkrétní body, prosím. Jediný, v čem jsme si s nimi blízko, je podle mě volební zisk :D
Nevím, Zelení jsou natolik zdiskreditovaní celostátní politikou a Prahou, že už je snad nemůže volit ani ten nejzarytější stavitel větrných elektráren... Kandidatura se Zelenými nás může podle mého spíš pošpinit a uvrhnout na nás špatné světlo.
Nabídl bych Zeleným místa na naší kandidátce, to ano, ale koalice bude dle mého kontraproduktivní.

Svobodní jsou nám v čem názorově vzdálení? V tom, že asi 90% programu s nimi máme stejného? Nebo je to názor vytvořený na základě "Přečetl jsem si o nich, že to jsou dementi,"?

Barbora.Pribylova
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 250 poděkování

Příspěvek od Barbora.Pribylova » 01 zář 2015, 10:15

Radek.Holodnak píše:
David.Pestak píše:Přiznám se,že nestihám sledovat jednání ohledně koalice a tak jsem spozorněl až na Facebooku.Dnes jsem si přečetl dopis od Vládi a v podstatě bych se přikláněl ke koalici se Zelenými.Co si budeme namlouvat,vzájemně si bereme voliče a jsme s nimi názorově blízko.Top 09 a Svobodní jsou pro nás názorově vzdálení a myslím,že mají i jinou skvadru voličů,která by mohla na takovou koalici reagovat podrážděně.Pokud tedy dojde k tomu,že koalice Pro zaniká,jsem pro to jít se Zelenými.Bára i Vláďa mají nadále mou důvěru.
V čem jsme si se Zelenými blízko? Konkrétní body, prosím. Jediný, v čem jsme si s nimi blízko, je podle mě volební zisk :D
Nevím, Zelení jsou natolik zdiskreditovaní celostátní politikou a Prahou, že už je snad nemůže volit ani ten nejzarytější stavitel větrných elektráren... Kandidatura se Zelenými nás může podle mého spíš pošpinit a uvrhnout na nás špatné světlo.
Nabídl bych Zeleným místa na naší kandidátce, to ano, ale koalice bude dle mého kontraproduktivní.

Svobodní jsou nám v čem názorově vzdálení? V tom, že asi 90% programu s nimi máme stejného? Nebo je to názor vytvořený na základě "Přečetl jsem si o nich, že to jsou dementi,"?

Víme Radku co trápí náš kraj? Dej prosím dohromady alspoň 5 základních krajských témat, jejichž řešení jedou po staru a je potřeba urychleně začít stáčet kormidlo, nebo to blbě dopadne. :shock: Potom ti napíši ty body průniku.
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "

Michal.Limberk
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: Freelancer
Dal poděkování: 100 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Limberk » 01 zář 2015, 10:31

Máte moji důvěru vést jednání, jak uznáte za vhodné. Prosil bych jen o průběžné info ať už do chatu na FB, zprávou nebo na fóru, díky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Limberk za příspěvek:
Barbora.Pribylova
Close the world, open the next.

Vladimir.Charvat
Člen KS Ústecký kraj
Profese: strojařský konstruktér, promotér
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 301 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladimir.Charvat » 01 zář 2015, 10:45

Barbora.Pribylova.Kockova píše:
Radek.Holodnak píše:

Víme Radku co trápí náš kraj? Dej prosím dohromady alspoň 5 základních krajských témat, jejichž řešení jedou po staru a je potřeba urychleně začít stáčet kormidlo, nebo to blbě dopadne. :shock: Potom ti napíši ty body průniku.
Musim se Radka zastat, jako jediny reagoval na ta temata a daval je do chatu...

Jinak nesouhlasim s tezi, ze by nam byli svobodni bliz nez zeleni... Minimalne svobodni ted bez skurpuli hnednou... Svobodni jsou o jednotlivcich vic nez TOPKa... Treba v usti jsou to sami magori, v zatci ma radek jednoho za brachu no... ;-)

Jinak zeleni maji jedno ohromne a velke tema na kterem jsou velmi uspesni v mistech, kde zase my nejsme... A to je neprobourani tezebnich limitu...

Limity a xenofobie, to budou dve temata, ktera budou velmi resena...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Charvat za příspěvek:
Barbora.Pribylova
OFFTOPICNesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy budu bránit, abyste je říkat mohl. Voltaire
Až se svět ohlédne za našim stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. M.L.King
Člověk není Homo Sapiens Sapiens, ale Pan Narrans. Terry Pratchett
Tož, demokracii bychom měli, teď ještě nějaké ty demokraty. Tomáš Garrigue Masaryk

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“