Podezreni na poruseni smluvnich zavazku

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Podezreni na poruseni smluvnich zavazku

Příspěvek od Tobias.Esner »

Lukas.Novy píše:ba dum tss

An onomatopoeic reference to the drum sound effect heard after a punchline has been told (called a percussive sting). "ba dum" is the sound of the snare drum and "tss" the cymbal.

It is often used in a sarcastic manner after a cliched or bad joke has been told.
John: "My essay on the cold war has to be finished tomorrow, I'm really Russian to finish... sarcastically ba dum tss"
Lukáši, jediný jazyk, který téměř umím je čeština. Tohle se mě netýká, jenom se mi tu nahromadily papíry a byl sem požádán abych tu smlouvu dohledal....

Normálně se Tě ptám co si myslel tím obrázkem (videem), jelikož mám pocit, že jsem zde za vagínu pektoris
Uživatelský avatar
Petros.Michailidis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 923
Registrován: 01 úno 2012, 15:35
Profese: programátor analytik
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 1148 poděkování
Dostal poděkování: 1780 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podezreni na poruseni smluvnich zavazku

Příspěvek od Petros.Michailidis »

Protože vše již bylo řečeno, uzamykám vlákno a napíšu RP svůj závěr uveřejněný výše.

L.Nový má pravdu, že slůvko "dotisk" se ve smlouvě vyskytuje. Bez validního významu pro plnění ovšem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petros.Michailidis za příspěvek:
Tobias.Esner
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)
Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“