Pirátky

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Pirátky

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Petře, přiznám se, že některé Tvé příspěvky byly pro mne zvláštní, ale čím déle Tě čtu, tím víc Tě chápu - bez ironie.
Můj názor - Tvoje snaha je, co se týká formy vyjadřování, neobratná, ale upřímná.
Ano, co mě vadí, jsou lidi, kteří raději uklovou tzv. nejslabšího z hejna pro svůj vlastní prospěch, to zásadně odmítám, protože to jsou ti největší slaboši - bez ohledu na gender.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 2):
Karel.Rada, Libor.Spacek
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Pirátky

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Simona.Skorepova píše:Petře, přiznám se, že některé Tvé příspěvky byly pro mne zvláštní, ale čím déle Tě čtu, tím víc Tě chápu - bez ironie.
Můj názor - Tvoje snaha je, co se týká formy vyjadřování, neobratná, ale upřímná.
Ano, co mě vadí, jsou lidi, kteří raději uklovou tzv. nejslabšího z hejna pro svůj vlastní prospěch, to zásadně odmítám, protože to jsou ti největší slaboši - bez ohledu na gender.
Ahoj Simono děkuji ti za pochopení o co se snažím a co mi jde i když to asi dělám neobratně a nešikovně. Což je právě nenechat se uklovat a bránit pokud možno uklovávání jiných a na druhé straně bojovat s předstíráním činnosti a jen hraní si na politiku, jak mnozí rádi předstírají. Politika je především o vyjednávání, vytrvalosti a nenechaní se odradit od podstatných cílů malýmy šarvátkami.

Tohle vlákno je však právě o tom, že většina žen když narazí na první odpor, místo aby jednaly a vysvětlovaly tak se stáhnou a rezignují. Stejně tak když jim kolegové nevysí na rtech a nezahrnují je obdivem za to, že vůbec něco dělají. Politika nemůže být o vzájemním mazání medu okolo hub a podlezání každému kdo by se ným mohl hodit. Politika je boj nenásilnýmy prostředky o to co považujeme za podstatné důležité-zásadní. To by si měly uvědomit především dnešní ženy a to nejen Pirátky protože tvoří víc než polovinu našeho zdejšího společenství.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Josef.Janu
Uživatelský avatar
Karel.Rada
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 708
Registrován: 12 srp 2013, 23:36
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátky

Příspěvek od Karel.Rada »

V současnosti se jako největší přínos žen pro politické dění jeví docela jednoduchá věc. Stačí, když každá profackuje toho svého sluníčkáře a zatrhne všechny sexuální hrátky do doby než hoch dostane rozum. Na to ani nepotřebuje být ve straně a už vůbec ne u pirátů. Já ženám důvěřuji. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvek:
Simona.Skorepova
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Pirátky

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Karel.Rada píše:Já ženám důvěřuji.
Ženy mají až nezřízeně obrovský potenciál, který si buď prostoduše neuvědomují, a ne bo jej vychytrale skrývají.
Muži jsou v porovnání s nimi jen takoví bublifuci, v lepším případě vhodní tak akorát pro nasazení bídného života.
Do-po-ru-ču-ji maximální obezřetnost!!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Simona.Skorepova

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Pirátky

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Já bych se toho nebála, Luďku :)
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Pirátky

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Karel.Rada píše:Stačí, když každá profackuje toho svého sluníčkáře a zatrhne všechny sexuální hrátky .. Já ženám důvěřuji. :)
Jeden protipříklad za všechny: Nagyová / Nečasová. Nečas jí důvěřoval až moc, ona byla domina (jen nevím zda toho svýho sluníčkáře i profackovala :D ), a jak to dopadlo.

Neházejme všechny instance stejného pohlaví do jednoho pytle (žádné dvojsmysly prosím :D ). Jsou ženy svině, muži svině, ženy andělé, muži andělé.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvky (celkem 2):
Janka.Michailidu, Lukas.Novy
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátky

Příspěvek od Marek.Necada »

Proč tohle ještě není v Podpalubí? Nebo na Zpovědnici?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 5):
Lenka.Kozlova, Janka.Michailidu, Lukas.Findeis, Pavel.Moravec, Frantisek.Navrkal
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Pirátky

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Marek.Necada píše:Proč tohle ještě není v Podpalubí? Nebo na Zpovědnici?
Simona by si především měla uvědomit, že rovnoprávnost je především spoluzodpovědnost a začít jednat především se ženami a slečnami v Pirátské straně i mimo ní, že je především na nich samotných aby dokázaly že jsou rovnoprávné a třeba i schopnější než muži v politice.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Simona.Skorepova
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Pirátky

Příspěvek od anonym2064 »

Pavel.Moravec píše:
Karel.Rada píše:Stačí, když každá profackuje toho svého sluníčkáře a zatrhne všechny sexuální hrátky .. Já ženám důvěřuji. :)
Jeden protipříklad za všechny: Nagyová / Nečasová. Nečas jí důvěřoval až moc, ona byla domina (jen nevím zda toho svýho sluníčkáře i profackovala :D ), a jak to dopadlo.

Neházejme všechny instance stejného pohlaví do jednoho pytle (žádné dvojsmysly prosím :D ). Jsou ženy svině, muži svině, ženy andělé, muži andělé.
a všichni ostatní jsou něco mezi andělem a sviní. :fet:
Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Pirátky

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Ty jsi Martine v systému - po mě potopa, takže jsi definitivně ztratil obecnou rozeznávací schopnost. P.S. A to jsem furt ještě anděl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Karel.Rada
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“