Emigrace z ČR.

Moderátor: PKS Liberecky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Karel.Rada
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1309 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Emigrace z ČR.

Příspěvek od Karel.Rada » 17 srp 2015, 18:01

Moje moudá babička zastávala názor, že děti se nemají tlouct do hlavy, anžto by mohly zblbnout. Místo toho používala březovou metličku. Ta zanechávala na zadku krásná jelita a postižený provinilec (já) si ještě po týdnu pamatoval co se nedělá. S vděčností na ní vzpomínám. Její způsob výchovy by většině pirátů prospěl i v číselně dospělém věku. Čísla holt naskakují, i tam kde se vývoj zastavil v pubertě.
Další moudrý člověk na kterého často vzpomenu je Sv. Václav. Jeho rozhodnutí odesílat do Bavor každoročně 120 volů mu sice mnozí zazlívali. Ale bylo to rozhodnutí moudré, hodné státníka. Velmi by se hodilo v tom pokračovat. Každoročně odesílat voly do Bavor, i jinam, kde by měli zájem (třeba i do Švédska). Taková praxe by z naší ,,zaprděné, čecháčkovské, xenofobní a vubec zavržení hodné" repibliky udělala opět docela dobré místo k žití. Nechápu, jak se ti voli tak přemnožují, když údajně jsou to kastráti. :shock: Člověk o ně zakopne na každém rohu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvek:
Petr.Vileta

David.Michal
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Profese: free
Dal poděkování: 685 poděkování
Dostal poděkování: 1543 poděkování

Příspěvek od David.Michal » 17 srp 2015, 18:30

Ta zanechávala na zadku krásná jelita a postižený provinilec (já) si ještě po týdnu pamatoval co se nedělá. S vděčností na ní vzpomínám. Její způsob výchovy by většině pirátů prospěl i v číselně dospělém věku.
Pán je asi masochista. :) Já byl v mládí hodně bit a pamatuju si, že mě to naučilo lhát a podvádět. Je super, když moje dítě něco udělá a hned se běží přiznat. Sice je provinilé, ale nebojí se za mnou přijít. Já se bál přiznávat, tak jsem lhal.

Každopádně chápu, že vykročit z kruhu a neopakovat chyby vlastních rodičů je nesmírně obtížné.

Jinak já tedy vůl odlétám dobrovolně. Teď nevím, zda mě to tedy dělá moudrým, když odesílat voly je moudré a já vůl letím sám.

Michal.Ketner
Rozhodčí komise
Profese: student logiky
Dal poděkování: 1749 poděkování
Dostal poděkování: 2653 poděkování

Příspěvek od Michal.Ketner » 17 srp 2015, 18:33

Karel.Rada píše:Moje moudá babička zastávala názor, že děti se nemají tlouct do hlavy, anžto by mohly zblbnout. Místo toho používala březovou metličku. Ta zanechávala na zadku krásná jelita a postižený provinilec (já) si ještě po týdnu pamatoval co se nedělá. S vděčností na ní vzpomínám. Její způsob výchovy by většině pirátů prospěl i v číselně dospělém věku. Čísla holt naskakují, i tam kde se vývoj zastavil v pubertě.
Další moudrý člověk na kterého často vzpomenu je Sv. Václav. Jeho rozhodnutí odesílat do Bavor každoročně 120 volů mu sice mnozí zazlívali. Ale bylo to rozhodnutí moudré, hodné státníka. Velmi by se hodilo v tom pokračovat. Každoročně odesílat voly do Bavor, i jinam, kde by měli zájem (třeba i do Švédska). Taková praxe by z naší ,,zaprděné, čecháčkovské, xenofobní a vubec zavržení hodné" repibliky udělala opět docela dobré místo k žití. Nechápu, jak se ti voli tak přemnožují, když údajně jsou to kastráti. :shock: Člověk o ně zakopne na každém rohu.
No a jakej dement je z tebe , evidentně nasílí ti moc k dobrému vývoji nepomohlo. :fet:
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Karel.Rada
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel.Rada » 17 srp 2015, 19:12

Michal.Ketner píše: No a jakej dement je z tebe , evidentně nasílí ti moc k dobrému vývoji nepomohlo. :fet:
Hochu, hochu, vycházíš z mylných předpokladů. Jak už jsem uvedl, babička byla moudrá žena a tudíž své teroristické výchovné metody uplatnila snad jen dvakrát. A vždy ve velice nutném případu. Rodiče naproti tomu byli liberálové a násilí ve výchově nepoužívali.
Nebudu hádat, jakou výchovu jsi měl ty. Každopádně se v ní někde stala závažná chyba, když ses ani nenaučil názorové odpůrce urážet kultivovaně. Takové buranské způsoby, fuj. :lol:

Michal.Ketner
Rozhodčí komise

Příspěvek od Michal.Ketner » 17 srp 2015, 19:17

Karel.Rada píše:
Michal.Ketner píše: No a jakej dement je z tebe , evidentně nasílí ti moc k dobrému vývoji nepomohlo. :fet:
Hochu, hochu, vycházíš z mylných předpokladů. Jak už jsem uvedl, babička byla moudrá žena a tudíž své teroristické výchovné metody uplatnila snad jen dvakrát. A vždy ve velice nutném případu. Rodiče naproti tomu byli liberálové a násilí ve výchově nepoužívali.
Nebudu hádat, jakou výchovu jsi měl ty. Každopádně se v ní někde stala závažná chyba, když ses ani nenaučil názorové odpůrce urážet kultivovaně. Takové buranské způsoby, fuj. :lol:
to jeste ze to neudelala trikrat ,mozna už bys neco vystrilel :fet:
naopak neznáš že máš mluvit jazykem urovne toho ke komu hovoříš ?
k omezenýmu primitovi jen jako omezený primitiv :fet:
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*

Karel.Rada
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel.Rada » 17 srp 2015, 19:44

Bohužel jako zhulenec mluvit neumím. Tuto zkušenost nemám. Dokonce i alkohol užívám jen střídmně, takže i v případě mírného alkoholového opojení vím co mluvím. Ve svém věku už na tom nehodlám nic měnit. :lol:

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22039 poděkování
Dostal poděkování: 18934 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 17 srp 2015, 21:53

Michal.Ketner píše:k omezenýmu primitovi jen jako omezený primitiv :fet:
Michale, nevím co momentálně užíváš, ale změň substanci. Je v tom příliš nasralínu.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Karel.Rada
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel.Rada » 18 srp 2015, 11:01

Petr.Vileta píše:
Michale, nevím co momentálně užíváš, ale změň substanci. Je v tom příliš nasralínu.
Petře to je OK. Je to v rámci testování. Blba stačí lehce podpíchnout a on se projeví. Přiznám se, že to dělám občas schválně. :) Je dobré vědět kdo je kdo. Inteligent by na to neskočil a třeba by mě donutil se zastydět, že ho provokuji. Bohužel zjišťuji, že mezi piráty to mám příliš snadné. Jedinců s deficitem inteligence i charakteru je tu nepřeberně. Jsou ale i nebezpečnější případy, než tenhle. Narazil jsem tu i na týpky, kde inteligence nechybí, ale charakter je 0. Žhavých týpků je hned několik. Jistě tušíš o kom mluvím.

Michal.Ketner
Rozhodčí komise

Příspěvek od Michal.Ketner » 18 srp 2015, 11:10

Petr.Vileta píše:
Prave ze vubec jsu klidný , me jen ty jeho vymlety nesustaly kraviny nebaví cist, ale uznávam svobodu projevu tak mu to nebudu zakazovat ale musi cekat ze na kazdou kokotinu prijde kokotska odpověd. Zrcadlení a tak. :fet:

Jan.Kohler
Člen KS Liberecký kraj
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Příspěvek od Jan.Kohler » 19 srp 2015, 08:39

David.Michal píše:V září odsud prchám. Nevím jak to udělat s členstvím u Pirátů.

Řešilo se už někdy co s členstvím lidí v zahraničí?
Davide, pokud zůstaneš v kontaktu přes internet, tak tě uvolníme, jinak máš zákaz a odevzdej občanku dobrovolně :D
Ale teď vážně, bohužel to chápu. Taky někdy v teoretických rovinách přemýšlím, jak by se mnou bylo, kdybych odfrčel do jiné země....a to nemám za sebou popravčí sekeru...spíš jen občasnou nasranost, skepsi, která se střídá s nadějí, když vidím lidi páchat dobro....to máme asi trochu podobné,,,ze mne lidé a jejich chování vysávají energii,,,,naštěstí jsou mezi nimi i dobří lidé, kteří mi zase dobijí baterky.

S těmi dětmi a mlácením to taky nebude černobílé. Podle mne to bude stejné jako s dospělým charakterem, na někoho platí bič, na jiného cukr a někdy je to třeba kombinovat......ale jak to poznat a v neposlední řadě, když trestat, tak s rozumem a s mírou.

Taky jsem byl trestán, na 2 facky od mamky si pamatuji dodnes, a plně jsem si je zasloužil
- jednou jsem testoval, jestli naftalín opravdu hoří, což nám řekl učitel na fyziku (zkoušel jsem to na dřevěné půdě a barák nebyl pojištěný)OFFTOPICnaftalínové kuličky nejprve přešly do tekutého stavu a pak to chytlo. Na podlaze zůstal vypálený černý flek, který nešel zamaskovat, takže na to máma, když šla věšet prádlo, přišla a povolala si mne na místo činu...klasická otázka "Cot to je?" následovala klasickou odpovědí "Nevím"....asi nanosekundu ticho a pak PLESK!..
- podruhé jsem v naší ulici, při cestě ze školy, vysklil 9 tabulek vzdálenějším sousedům a nechal se při tom chytit se školní aktovkou, kde byla moje adresa
V obou případech jsem chodil na první stupeň základní školy. OFFTOPICneptejte se mne proč jsem to dělal, jediné co mne napadá, že kluky prostě rozbíjet věci baví...
Pak si třeba pamatuji, že když jsem dostal ve 3. třídě poznámku, že kouřím, tak jsem dostal jen přednášku bez fyzického násilí.....dnes moc nekouřím, krabička mi vydrží i několik dnů, záleží kde jsem a co tam dělám.

Podle mne to moje rodiče zvládli velmi dobře, i když bych měl hromadu výtek (hlavně z doby puberty :)....
Každopádně pak dej ještě vědět, teoreticky bychom se mohli vidět před odjezdem. Po prázdninách bychom chtěli udělat pár návštěv po kraji, tak bychom začali Č. Lípou,...

OFFTOPICA ti, kteří tady opět sklouzli do osobních výpadů, tak prosím o dodržování tématu v příjemné rovině....a nebudeme se tady hádat o tom, kdo začal,,,díky :) (jsem asi ten sluníčkový havloid, co se intelektuálně povaluje po pražských kavárnách ;) )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kohler za příspěvky (celkem 2):
David.Michal, Petr.Vileta
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |

Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“