Odvolání Ivo Vašíčka

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Jednat o odvolání 3. republikového místopředsedy Pirátů Ivo Vašíčka

Pro
51
43%
Proti
61
51%
Zdržuji se
8
7%
 
Celkem hlasujících: 120 - Celkem hlasů: 120

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30041 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

RED HERING, RED HERING!!

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Petr.Vileta »

Michal.Ketner píše:Imho si myslim opak , naopak bychom meli vydavat vic ruznorodých clanku jako pohledy lidi ze strany s komentarem, ze je to pohled clena strany a ne napriklad stanovisko cele strany.
Je to jen můj názor, ale ... čím radikálnější a neobvyklejší názor se prezentuje, tím větší na něm musí být vnitřní shoda ve straně. Lidem nevysvětlíš, že je to názor Vašíčka, Vilety, Bartoše. Pro ně to je a zůstane názor strany. Lidi totiž nepochopí, proč by se v jedné straně měli sdružovat lidé s diametrálně odlišnými názory. To totiž není přirozené. I na pitomé 14 denní dovolené se ti vytvoří skupinky volejbalistů, procházkářů, cyklistů, grilovačů a vegetariánů. Občas se budou jedinci prolínat, ale povětšinou budou ty skupinky dost homogenní. A u stran je to ještě silnější. Jak strana má mnoho protichůdných stanovisek, je to pytel blech, neřízená střela a nelze ji volit, protože volič netuší, které křídlo vyhraje a jak pak bude strana "vládnout".

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Petr.Vileta píše:
Michal.Ketner píše:Imho si myslim opak , naopak bychom meli vydavat vic ruznorodých clanku jako pohledy lidi ze strany s komentarem, ze je to pohled clena strany a ne napriklad stanovisko cele strany.
Je to jen můj názor, ale ... čím radikálnější a neobvyklejší názor se prezentuje, tím větší na něm musí být vnitřní shoda ve straně. Lidem nevysvětlíš, že je to názor Vašíčka, Vilety, Bartoše. Pro ně to je a zůstane názor strany. Lidi totiž nepochopí, proč by se v jedné straně měli sdružovat lidé s diametrálně odlišnými názory. To totiž není přirozené. I na pitomé 14 denní dovolené se ti vytvoří skupinky volejbalistů, procházkářů, cyklistů, grilovačů a vegetariánů. Občas se budou jedinci prolínat, ale povětšinou budou ty skupinky dost homogenní. A u stran je to ještě silnější. Jak strana má mnoho protichůdných stanovisek, je to pytel blech, neřízená střela a nelze ji volit, protože volič netuší, které křídlo vyhraje a jak pak bude strana "vládnout".
Jako, dalo se do toho třeba dát 2 ty citáty, kromě Ivo Vašíčka tam mohl být ještě komentář Petra Vilety a bylo by to cajk :)
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Jen tak na okraj: Čím víc budete diskutovat, tím víc tu bude hlasů proti projednání jeho odvolání. Mlčeti zlato... :)
Alice.Weberova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 147
Registrován: 14 úno 2015, 17:44
Profese: studentka
Dostal poděkování: 49 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Alice.Weberova »

"Jak strana má mnoho protichůdných stanovisek, je to pytel blech, neřízená střela a nelze ji volit, protože volič netuší, které křídlo vyhraje a jak pak bude strana "vládnout"."
Tak... plus: http://www.spektrumzdravi.cz/emocni-int ... iq-nestaci
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alice.Weberova za příspěvek:
anonym2064
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Robert.Magni »

Jak strana má mnoho protichůdných stanovisek, je to pytel blech, neřízená střela a nelze ji volit, protože volič netuší, které křídlo vyhraje a jak pak bude strana "vládnout".
Tak to pro tebe mám špatnou zprávu. Všechny strany mají mnoho protichůdných stanovisek,jenže ve všech ostatních pár šéfů kašle na názory většiny...natož aby řešili stanoviska poloviny členů.V ostatních stranách elita s členstvem nediskutuje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 7):
Frantisek.Navrkal, Lenka.Kozlova, Josef.Kadlecek, Vojtech.Pikal, Mikulas.Ferjencik, Dominika.Michailidu, Ivo.Vlasaty

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Iva znám osobně. S některýma tématy nesouhlasím. Ale většinou má pravdu. A to že si to sdílí na osobním FB je jeho věc.
Druhá věc je pokud by používal FB účet strany. To by pak mělo logiku protestu.

Ale pokud člověk na osobním účtě něco sdílí, tak je to jeho věc a my nemáme právo mu nařizovat co má a nemá sdílet.

Z kama berete tu drzost říkat člověku že má či nemá pravdu? Z kama se bere ta AROGANCE si myslet, že JÁ mám pravdu a ten druhý se plete?

Pokud chcete někoho odvolávat za jeho názory, tak napřed přestaňte vaše názory sdílet na FB a pak můžete odvolávat někoho za jeho vlastní názory. Ale to pak chcete zavést diktaturu a myslím si, že právě vy jste ti co v Pirátech nemají co dělat.

A myslím si že strana není totalitní, aby si pár jedinců rozhodovalo co si kdo může a nemůže říkat na osobním FB.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Frolec za příspěvek:
Robert.Magni
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5190 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Lukas.Novy »

Zdenek.Frolec píše:Iva znám osobně. S některýma tématy nesouhlasím. Ale většinou má pravdu.
Zdenek.Frolec píše:Z kama berete tu drzost říkat člověku že má či nemá pravdu?
*facepalm*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 6):
Stanislav.Stipl, Andrej.Polescuk, Michal.Schmidt, Frantisek.Navrkal, Lukas.Findeis, Ivo.Vlasaty

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Petr.Vileta »

Robert.Magni píše:
Jak strana má mnoho protichůdných stanovisek, je to pytel blech, neřízená střela a nelze ji volit, protože volič netuší, které křídlo vyhraje a jak pak bude strana "vládnout".
Tak to pro tebe mám špatnou zprávu. Všechny strany mají mnoho protichůdných stanovisek,jenže ve všech ostatních pár šéfů kašle na názory většiny...natož aby řešili stanoviska poloviny členů.V ostatních stranách elita s členstvem nediskutuje.
Já měl na mysli skutečně demokratické strany, kde je každý člen slyšen. Třeba ... jako ... Piráti. :D V ostatních, hlavně větších, stranách je také "množství prospěchářů větší než malé" a do čistě ideových sporů to vnáší další podstatný prvek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Ivo.Vlasaty

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Tak já myslím, že je prima mít místopředsedu, který každé ráno posnídá koláčky, to se pak ty články píšou - hlava nehlava.
Máme se prostě čím pochlubit - která jiná strana to má, žejo a nějaké to půl procento sem nebo tam, vždyť na tom nesejde přeci
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 4):
Michal.Schmidt, Mikulas.Peksa, Petr.Vileta, Karel.Rada
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“