Zuzana Drázdová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zuzana.Drazdova
Člen KS Praha
Příspěvky: 38
Registrován: 06 čer 2015, 19:42
Profese: Vývojářka IoT technologií
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování

Zuzana Drázdová

Příspěvek od Zuzana.Drazdova »

Zdravím,
Jmenuji se Zuzana Drázdová, je mi 18 let a jsem čerstvá absolventka Gymnázia Česká v Českých Budějovicích. Po prázdninách se chystám nastoupit na MFF UK - konkrétně obor obecná informatika.
Preferuji aktivní přístup nad pasivním stěžováním a to platí i co se politiky týká. Piráty vybírám, protože se nejvíce shoduji s jejich cíli a zaujali mě otevřeností a přístupem. Ráda bych Pirátskou stranu poznala a zapojila se do jejich aktivit jak v Českých Budějovicích tak v Praze.
Velmi mě zajímá hlavně školství a vzdělávání jako takové a to nejen u nás v České republice. Ráda cestuji a učím se cizí jazyky - např. jsem strávila rok ve Spojených Státech a momentálně se chystám na měsíc pracovat a studovat do Španělska. Další mé zájmy jsou hraní si s technikou (robotika), vaření, keramika nebo tanec.
Mluvím plynně anglicky a aktivně pracuji na zlepšování své úrovně ve španělštině a v němčině. Mám dobré organizační schopnosti, jsem kreativní a nadšeně pracuji,
když věřím, že má věc smysl. Doufám, že to se bude u Pirátů hodit.

Hezký den,
Zuzana Drázdová
Uživatelský avatar
Alexandr.Mansurov
Člen KS Praha
Příspěvky: 1597
Registrován: 22 lis 2010, 16:56
Profese: programátor
Dal poděkování: 5083 poděkování
Dostal poděkování: 2015 poděkování

Re: Zuzana Drázdová

Příspěvek od Alexandr.Mansurov »

Zdravim kolegyni matfyzacku,
jazykove znalosti a chut cestovat lze zajiste v pripade zajmu realizovat v Zahranicnim odboru. Nejake moznosi zapojeni jsou zde. :)
At to uvodni nadseni vydrzi co nejdele!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alexandr.Mansurov za příspěvky (celkem 3):
Mikulas.Peksa, Zuzana.Drazdova, Rostislav.Reha
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Zuzana Drázdová

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Také zdravím, Zuzano.
Jak vypadá školství a vzdělávání jako takové?

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zuzana Drázdová

Příspěvek od Michal.Horak »

Ahoj ,
rozhodně nás těší Tvůj zájem stát se členem Pirátské strany. Pirátská strana je poměrně otevřená a liberální co se týče osobních názorů každého člena, nicméně je třeba se ztotožnit se základními principy jako je legalizace nebo boj proti OSA, TTIP, ACTA apod.
Na začátek bych Tě požádal o několik úkonů:
1. Prosím přečti si stanovy zde
2. Zaregistruj se jako příznivec podle návodu zde
3. Přihlášku si stáhni tady .
Ideální by bylo, kdybys ji mohla vypněnou přivézt už tuto neděli na schůzi do Č.Budějovic na ČERVNOVÉ ZASEDÁNÍ Jihočeské krajské sdružení 2015
Při té příležitosti bychom se mohli všichni poznat a dojednat podrobnosti Tvého přijetí a rovnou Tě přivítat na palubě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvek:
Zuzana.Drazdova
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Zuzana.Drazdova
Člen KS Praha
Příspěvky: 38
Registrován: 06 čer 2015, 19:42
Profese: Vývojářka IoT technologií
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování

Re: Zuzana Drázdová

Příspěvek od Zuzana.Drazdova »

Děkuji za odpovědi,
prostudovala jsem možnosti zapojení v zahraničním odboru a doufám, že se budu moct brzy připojit.

V neděli na schůzi do ČB přijedu, těším se na osobní setkání se všemi.

p. Blaho: Ve zkratce - školství beru jako klasické poskytování vzdělávání institucemi především dětem a mladistvým, které má velký potenciál, ale potřebuje určité změny. Vzdělávání jako takové zahrnuje i vzdělávání mimo klasické meze, tzn. řadila bych tam třeba mimoškolní aktivity, které je, myslím, třeba podporovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Drazdova za příspěvky (celkem 3):
Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Michal.Horak
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Zuzana Drázdová

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Také děkuji za odpověď, Zuzano.
Jen pro úplnost a pořádek. Mezi Piráty si tykáme. Nebo lépe, já si s každým tykám.
OFFTOPIC'Pane, ano pane!' se oslovují výhradně jen předsedové oblastních sdružení, protože oni si na to většinou potrpí. Právě kvůli tomu do politiky šli...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Michal.Ketner, Michaela.Nepejchalova

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Petr.Steinbauer
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 125
Registrován: 30 zář 2013, 23:25
Profese: jednatel, programátor
Bydliště: Trhové Sviny
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zuzana Drázdová

Příspěvek od Petr.Steinbauer »

Vítej Zuzano,
na Krajské schůzi tě jistě všichni rádi uvítáme - za začátku to pro Tebe budou jistě zmatky - kdo je kdo, na co se ptát koho atd.., ale to je normální.

Rovněž mi to nedá ale nabídnu Ti pozvání na naše příští budějovické (nikoliv krajské) setkání (MS Budějovice) - termín ještě není, ale bude vhodné abych ti o něm pár slov řekl, že ta možnost tady je.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Steinbauer za příspěvek:
Zuzana.Drazdova
Ljuba.Polakova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 489
Registrován: 18 dub 2011, 16:11
Profese: obchodník
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1787 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: Zuzana Drázdová

Příspěvek od Ljuba.Polakova »

Zuzko díkes za odpovědi na moje otázky ze stanov a fajn pokec. Za mě jsem pro přijetí, jsi komunikativní a líbí se mi, že se nebojíš říct svůj názor. Když budeš cokoliv potřebovat, kontakty mám v podpisu. Kontakty na Tebe pošlu Alexovi, aby si se mohla co nejdříve zapojit v ZO.
ljuba.polakova@pirati.cz, +420 775 405 125
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“