Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Odpovědět

Je islám netolerantní totalitní ideologie, a měla by být "zakázána" jako nacismus?

Anketa končí za 27 led 2015, 20:46

ANO
35
41%
NE
44
52%
Náboženství není ideologie, a musí být chováno v úctě. Nerouhej se!
6
7%

Celkem hlasujících: 68 - Celkem hlasů: 85

Jiri.Janecka
Člen KS Středočeský kraj
Profese: právník
Dal poděkování: 414 poděkování
Dostal poděkování: 2208 poděkování

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od Jiri.Janecka » 19 úno 2015, 12:30

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvek:
noneis

noneis
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Příspěvek od noneis » 19 úno 2015, 20:21

Michael xChaos Polak píše:
noneis píše: To je něco jako zelení, kteří chtějí řešit energetiku technickými prostředky které (zatím) neexistují.
Já mám v tomhle ohledu k Zeleným ale celkem blízko :-) Podívej, třeba Kaddáfího libyjská vlajka byla zelená, ale to teda bohužel nebyl islamista, takže jiný příklad: Saúdská vlajka je zelená. Islamisti jsou vlastně to samí, co zelení. Stačí počkat, až Zelení začnou někomu utínat hlavy, že.
noneis píše:Aha, takže tvoje řešením je to ignorovat a předpokládat, že se islám reformuje. Tedy předpoklad který je naprosto spekulativní z časového i existenčního hlediska. To je něco jako zelení, kteří chtějí řešit energetiku technickými prostředky které (zatím) neexistují.
Tedy vytrhnutí výroku z kontextu, neboť výrok se týkal toho, že chtějí řešit energetiku něčím co ještě neexistuje či nevědí kdy to bude existovat. Nikoliv, že by byli stejní. A mimochodem argumentaci zelených sem v tom výroku nezpodobnil s islamisty ale s tvojí argumentací. Takže sem to asi docela odhadl.
Jan Kohler píše: Podle mne je taky potřeba rozlišovat zlé a hodné lidi, a je jedno kdo jsou a jak vypadají. (taky jsem popíjel pivko a hulil s Abdulem u Marakéše, měl veselou manželku a hezkou dceru, i psa (i když psa nehladil, tak se k němu nechoval zle jako někteří jiní).
Potom můžeme diskutovat o tom s jakou pravděpodobností dané náboženství/ideologie vygeneruje radikála. Většina nacistů taky nebyli radikálové a stačila jenom malá část radikálů... tedy otázka zní jaká koncentrace radikálů je ta zlomová? (kromě toho libovolné množství zvyšuje kriminalitu)
Jan Kohler píše: Stále slýchám "již brzy" (nám tady budou řezat hlavy, kamenovat nás atd.) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?
Stále slýchám "již brzy" (že se islám reformuje) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?

Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2526 poděkování
Dostal poděkování: 3029 poděkování

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen » 19 úno 2015, 21:37

Stále slýchám "již brzy" (nám tady budou řezat hlavy, kamenovat nás atd.) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?

Je možné, že se za pár let už ptát nebudeš moci. Vagína je mocná zbraň a bez hlavy se špatně ptá.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227

Jan.Kohler
Člen KS Liberecký kraj
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Příspěvek od Jan.Kohler » 20 úno 2015, 13:43

Ales Sura píše:Osobně si myslím, že jde o poštvání veřejnosti proti islámu, ale názor si udělejte sami.
Konec masopustu v Evropě? Muslimové si masky nepřejí
http://tn.nova.cz/clanek/konec-masopust ... s=og.likes
Zpravodajský průmysl, tohle se prostě teď prodává, tak se to tak píše, o nějaké kvalitě se dá vždy pochybovat, tomuto nebudu věnovat ani minutu s ohledem na to, že je to Nova.
Co se týká svědků a afrických přistěhovalců ohledně té napadené po rozchodu z akce, tak to by mohla být pravda, ale nemluví se o podtextu napadení, třeba klasické elpaso. Nebo si vzpomeňme tady na napadeného mladíka, který to lživě svedl na cikány, protože se bál ... mám dojem rodičů? = diskuze plné nenávisti a pokyvování nad romskou menšinou, i když to prasklo, tak většina z nich sice uvedla něco jako že ok v tomto případě, ale nakonec stejně dodaly to svoje ALE stejně ti cikáni a kdyby, tak by to udělali atd.....

a abych se vrátil k televizi NOVA, tu když vidím, tak se vzpomenu na jejich parádní komunikaci, tak pro "pobavení:

Můj dotaz 5.9.2014 (zkrácen na podstatu) na dopisove@nova.cz
Dobrý den, chci se zeptat na zdroj a ověření informace o zmizelých Lybijských letadlech:
Po nereagování znova můj dotaz 10.9.2014 na internet.redakce@nova.cz a dopisove@nova.cz
Dobrý den, chci se zeptat na zdroj a ověření informace o zmizelých Lybijských letadlech:
- z internet.redakce@nova.cz se mi vrátil jako nedoručitelný

Po nereagování, znova ten samý dotaz 14.9.2014 na televizni.noviny@nova.cz a tiskove@nova.cz
Dobrý den, posílal jsem již 2 emaily s dotazem na dopisove@nova.cz 5.9. a 10.9.2014
Pak jsem posílal email na internet.redakce@nova.cz a ta se mi vrátila jakože nedoručitelná viz:
1. reakce 15.9.2014 z tiskove@nova.cz
Dobrý den,
To je divné, protože nám email dopisove@nova.cz funguje bez problému.
Dopisové oddělení TV NOVA
Pokračuji v dobývání odpovědi 17.9.2014 na tiskove@nova.cz a dopisove@nova.cz
Dobrý den, navazuji na mailovou komunikaci, jelikož dle vyjádření email dopisove@nova.cz funguje, tak přeposílám původní email (úplně dole). Tento email rovnou posílám i na tu uvedenou adresu, tak snad jim to tam dojde, pak už tedy jen, že na mail opravdu nebylo reagováno.
Složku se spamem jsem kontroloval.

Děkuji, s pozdravem H.K.
2. reakce 17.9.2014 z dopisove@nova.cz
Dobrý den,
Jak jsem vám již psala, email nám v pořádku funguje.
Dopisové oddělení TV NOVA
Pokračuji v dobývání odpovědi 17.9.2014 na dopisove@nova.cz
Fajn a tedy odpoví mi nědko? Ten dotaz je v této i v předchozí zprávě úplně na konci.
Děkuji, s pozdravem Honza K.
3. reakce 17.9.2013 z dopisove@nova.cz
Děkujeme za vaši zprávu. Obraťte se prosím přímo na zpravy@nova.cz nebo na televizni.noviny@nova.cz, děkujeme.
Dopisové oddělení TV Nova
Tak znova zkouším požádat o odpověď 3.10.2014 na zpravy@nova.cz a televizni.noviny@nova.cz
Byl jsem odkázán viz níže, abych se zeptal u vás, takže dotaz, který pokládám již asi potřetí:
"Dobrý den, chci se zeptat na zdroj a ověření informace o zmizelých Lybijských letadlech:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahrani ... tadly.html
A konfrontaci s tvrzení pana Lubomír Andrassy
https://www.facebook.com/lubomir.andrassy
Který uvádí jako původní zdroj následující odkaz, kde se píše o 11 zničených letadlech:
http://www.theguardian.com/world/2012/j ... ed-militia
Po nereagování jsem znova zkusil podat dotaz 9.10.2014 na zpravy a televizni.noviny@nova.cz

Pak jsem se na to vykašlal, že snad radši napíšu článek, než abych se snažil.

Nejvíc mě zabil první mail z novy 17.9.2014, vypadá to asi takto:
Já: kolik je hodin?
Nova: Jsem vám říkala, že nám mail funguje

:D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kohler za příspěvky (celkem 3):
Rostislav.Reha, Lenka.Kozlova, Marek.Necada
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 14639 poděkování
Dostal poděkování: 2689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 22 kvě 2015, 21:45

Daniel píše:Je islám netolerantní totalitní ideologie, podobně jako komunismus a nacismus, a měla by být "zakázána" (Zákon č. 40/2009 Sb., § 403, § 404), jako nacismus?
Naopak by měli být povoleny i ty zakázané.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 3):
Ales.Sura, Vojtech.Pikal, Dan.Lestina
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

noneis
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Příspěvek od noneis » 26 kvě 2015, 13:59

Robert.Magni píše:
Daniel píše:Je islám netolerantní totalitní ideologie, podobně jako komunismus a nacismus, a měla by být "zakázána" (Zákon č. 40/2009 Sb., § 403, § 404), jako nacismus?
Naopak by měli být povoleny i ty zakázané.
Víte, ono je zakázáno pouze vykonávání těch ideologií a propagace/zakládání hnutí, které k tomu porušování lidských práv směřují. Dokonce ani nejsou explicitně určeny. A Vy to chcete povolit... :roll: A máte tím na mysli i to vykonávání?

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 22176 poděkování
Dostal poděkování: 10407 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 26 kvě 2015, 17:30

Čeští Breivikové a návrat sociálfašismu
http://a2larm.cz/2015/05/cesti-breiviko ... alfasismu/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Marek.Necada
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

MilanM
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: technik
Dal poděkování: 1089 poděkování
Dostal poděkování: 592 poděkování

Příspěvek od MilanM » 30 kvě 2015, 14:42

. píše:Stále slýchám "již brzy" (nám tady budou řezat hlavy, kamenovat nás atd.) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?
Udělej si výlet do Itálie, a zeptej se jich jak dlouho jim trvala cesta do Itálie, a jak dlouho jim asi bude trvat cesta z Itálie k nám...

https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEi ... e=youtu.be

Jinak samozřejmě vládne totální embargo na informace o spoušti a kolapsu společnosti na jihu Itálie.
Bruselem cenzůrovaný Internet,mazání videí z území napadených interventy.
Loupeže,znásilňování Italek černými gangy.Obsazování domů obyvatel,hotelů,policie a nasazená armáda nezvládá situaci.
Hromadný exodus obyvatel do klidnějších severních částí Itálie.
Vylidněné vesnice,zničená města.
Situace je mnohem horší než na těchto starých záběrech ničení jihu Itálie...

Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.

Jan.Kohler
Člen KS Liberecký kraj
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Příspěvek od Jan.Kohler » 01 čer 2015, 13:26

MilanM píše:
. píše:Stále slýchám "již brzy" (nám tady budou řezat hlavy, kamenovat nás atd.) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?
Udělej si výlet do Itálie, a zeptej se jich jak dlouho jim trvala cesta do Itálie, a jak dlouho jim asi bude trvat cesta z Itálie k nám...

Jinak samozřejmě vládne totální embargo na informace o spoušti a kolapsu společnosti na jihu Itálie.
Bruselem cenzůrovaný Internet,mazání videí z území napadených interventy.
Loupeže,znásilňování Italek černými gangy.Obsazování domů obyvatel,hotelů,policie a nasazená armáda nezvládá situaci.
Hromadný exodus obyvatel do klidnějších severních částí Itálie.
Vylidněné vesnice,zničená města.
Situace je mnohem horší než na těchto starých záběrech ničení jihu Itálie...

Ujasníme si to, v původním dotazu se jedná o ty brutální strašáky, že nám tady budou řezat hlavy, upalovat, zavedou nám tady šáriu, a podobně. Kdybych si tedy spočítal, za jako dlouho sem dokážou přijet, tak bychom tady už dávno takovéto hrůzy měli vidět...snad si rozumíme, že si nerozumíme?

A k tomu videu z Itálie,,,,,, to je Neapol?
Kromě toho, že Neapol je sama o sobě trochu nebezpečnější město, tak i čím více na jih Itálie, tím větší chudoba a kriminalita, atd.

Před 15ti lety byli kamarádi na rajčatech na jihu Itálie, a už jen ze samotného jejich popisování míst, kde působili, kde spali atd. to vypadalo jak jedno velké vyloučené geto (bez přistěhovalců).

Rozhodně tady nebudu hájit formu, jakou v tom videu tam dávají najevo své rozhořčení. Lidé co "bezdůvodně" ničí v ulicích cizí majetek jsou idioti, co si vybíjejí svoje flustrace a schovávají se v davu, sami osamoceni by to většina z nich neudělala.

Další věcí je, že přímo v popisu vide uvádějí, že tato reakce vznikla po zabití 6ti přistěhovalců místí zločineckou organizací camorra.
Spíše to video je zaměřené na místní vlády, kteří s touto situací dlouhodobě nedokáží nic moc udělat - myslím tím potlačit ty zločinecké organizace.
Takže se v klídku mohlo jednat o mafiánské vyřizování účtů a následné vyhrocení situace u zbytku přistěhovalců, protože mafie zaměstnávají tyto přistěhovalce, takže ve výsledku mohlo jít o spojené nádoby.
To, že pak vyšlo do ulic stádo a ničilo co se dá, je takový lidský charakter, který se nevyhýbá lidem všech barev, vyznání i pohlaví!

Toto ber jako komentář části tvého příspěvku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kohler za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Marek.Necada
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: radní MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4490 poděkování
Dostal poděkování: 3797 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis » 01 čer 2015, 16:29

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Marek.Necada
uvolněný radní MČ Praha 12 – sociální věci, zdravotnictví, sport ☠ 4. místopředseda PMS Praha 12
findeis.lukas@praha12.cz ☠ 773 569 014

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“