Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pánové. Absolutně nechápu co vám zase hrabe.

Dovolím si vás citovat ze zápisu:

Ondra: chtěl jsem se Zdenkěm domluvit na nástěnce a o vlajkách a je škoda že se nedostavil
Robert: musíme v tomto ohledu fungovat jinak..
Ondra: vlajky by měly být u členů MS Slovácka, kteří komunikují a aby byly přístupné na akci
Róbert: musí se vyřešit ztracené vlajky, .Zdeněk Frolec nekomunikuje,

Takže mám otázku na ,,profesora demagogie,, jedna Ondřeje.
Kdy jsem ti neodepsal na SZ nebo kdekoliv jinde?
Zapojuju se jako jeden z mála do dění i na forumu. Takže mi ukaž, kde nekomunikuji.

Otázka na ,,docenta demagogie na druhou,, Roberta.
Jaké řešení vlajek? Jaká nekomunikace?
Vlajky jsme se dohodli, že se polovina nechá na slovácku a druhá se pošle buď poštou, až mě milé předsednictvo konečně dá link jak to udělat, abych to poslal zadarmo, nebo si pro ně někdo dojede. Co to valíš zase DEMAGOGU.

Všem v JMK chci připomenout, že se nikdy nesnažím vyvolat hádky, ale pokud mě někdo neprávem osočí, tak se hodlám bránit. Doufám, nebo se modlím, aby až tady pány demagogie přestanu bavit já, aby si nedali za terč Znojmo, Lomnici atd.....

Nedojel jsem skrz náhlému zhoršení zdravotního stavu. Jelikož vím, že demagozi budou říkat, že je to výmluva, tak tu provás i když nemusím napíšu co mi bylo. Dostal jsem Migrénu se silnou aurou. U mě se migrény s aurou projevují, tak že přestávám vidět a na hodinku dvě přestanu vidět, pak se mi vrací pomalu zrak, ale jsem vysoce citliví na světlo a do toho příde bolest v hlavě. A sorry, že jsem nebyl schopen nahmatat mobil, natož vubec šahnout po notesu a napsat vám, že na váš kobereček nedojedu, jelikož za to nejsu placen, dostal jsem zdravotní problém atd.....

A na závěr.
Blíží se volby a kraj není jen BRNO. A budete potřebovat hlasy celého kraje a k tomu spolupráci s celým krajem. A pro demagogy. Není pro mě problém jít na skypa, mumbel, ventrilo, ts, ts, raidcall a další moderní technologie, kde se můžeme bavit od rána do večera co a jak udělat.

ČILI PŘESTAŇTE SI DĚLAT ZE MĚ CÍL A ZAMĚŘTE SE NA ZELENÉ SVOBODNÉ MORAVANY ČSSD TOPKU STAN ODS KDU ATD.................... A mě nechte na pokoji. Děkuji.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od Michal_Wagner »

OFFTOPIC... těch drog víc nebo míň, tohle je strašný!
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Zdeňku zkus méně paranoie.

Jinak se myslím, že PKS a i vedoucí MO (z jehož rozpočtu se platily vlajky) se shodli na tom, že vlajky musí být u někoho, kde budou k dispozici kdykoliv. My chápeme, že máš zdravotní problémy, ale právě proto u tebe vlajky být nemohou. Jestli to chápu správně, tak pokud si psal Robertovi a Tomášovi, že když přijedou, že jim ani neotevřeš, tak to bylo kvůli zdravotním problémům (a fakt doufám, že ty nebyl zlý úmysl). Takhle ale fungovat nemůžeme, k Pirátským věcem je potřeba flexibilita, nejlépe to musí být u někoho kdo jezdí (pravidelně) na schůze.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jindrich.Bartek píše:Zdeňku zkus méně paranoie.

Jinak se myslím, že PKS a i vedoucí MO (z jehož rozpočtu se platily vlajky) se shodli na tom, že vlajky musí být u někoho, kde budou k dispozici kdykoliv. My chápeme, že máš zdravotní problémy, ale právě proto u tebe vlajky být nemohou. Jestli to chápu správně, tak pokud si psal Robertovi a Tomášovi, že když přijedou, že jim ani neotevřeš, tak to bylo kvůli zdravotním problémům (a fakt doufám, že ty nebyl zlý úmysl). Takhle ale fungovat nemůžeme, k Pirátským věcem je potřeba flexibilita, nejlépe to musí být u někoho kdo jezdí (pravidelně) na schůze.
Jáke neotevřu o čem mluvite? Jediný kdo chtěl na náštěvu s celou bandu byl Michal Wagner. Řekl jsme mu že byt není můj a proto nesmím rozhodovat kdo může přijít na náštěvu. Co zas vykládáte. Jestli jsem v době hádání o vlajky vyřkl, že těm dvoum co mi nechtěli napřed vybavit vlajky neotevřu, tak to bylo v zápalu hádání. Pak už nwm s kým je si s Tomem s tebou nebo s Ondrou dohodl, že jim dám polovinu a polovinu si nechá Slovácko. A jelikož jsme na Slovácku, tak problém dosažitelnosti vlajek na Slovácku si snad pánové může rozhodnut MS SLovácko. To nám snad ještě dovolíte. Nebo chcete i MS Slovácko řídit bo o co vám ide?

Čili bav me se pořádně a žádné vaše divadélka na to nejsem zvědavej. Sorry, že odmítám hrát divadlo a rovnou řeknu co si myslím. Pokud chtete polovinu vlajek, jak jsme se dohodli, tak mi konečně dejte odkaz na ten link na poštu o který jsem už kdysi žádal někoho z PKS, nebo mi zdělte čas kdy hodláte dojet abych je vydal. Ale dodávám dohoda zněla 9 Slovácko a 9 do Brna i když jsem ty vlajky vybavil JÁ a JMK my v době koupě nechtělo absolutně pomoc.

Do budoucna když neco navrhnu a pak to projde a pak MO couvne a začnete se hadat, tak to je váš problém né můj a doufám, že si příště rozmyslíte je si je budete chtět nebo ne, jelikož toto je u mě naprostá vaše sviňárna na mě. Frolec vybav mi ti zásluhy zebereme a ještě tě pomluvíme. Hošánci fakt se zaměřte konečně na ODS ČSSD atd.... a Slovácku dejte pokoj. Jsme na stejné lodi proč tu dělat druhé Marianské lázně ???????


Edit: Rozpočet si zatím navrhují a schvaluje BRNO jelikož je jich více. Ale pozor pánové. Modlete se aby vám neměřil pak Kraj stejným metrem, až vás jednou přehlasujeme. Pokud by bylo dáno více rozpočtu MS Slovácku, tak Slovácko by si to zaplatilo. Toto je problém rozdělení rozpočtu kraje a dokud bude mít převahu BRNO, tak si BRNO bude dělit jak s emu zlíbí. Ale Lomikare Lomikare do roka a dodne šak to znáte. Já se těším na úsměvy Brna až bude mít v moci JMK celí kraj a né jen BRNO. Až bude v PKS Znojmák, Veselák, Hodoňák, Kyjovják atd... a Brno se bude muset modlit, aby se k nim nechovali stejně jako oni k nim. Že prvnímu největšímu MS v Kraji dají jen 2 000 rozpočet. A jak u Holana tak i tam vám řeknu. Já vám to pánové ne říkal ale věštil. :D :D :D
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Zdenek.Frolec píše:Jestli jsem v době hádání o vlajky vyřkl, že těm dvoum co mi nechtěli napřed vybavit vlajky neotevřu, tak to bylo v zápalu hádání.
Aha, takže tím hůř. Těžko to můžeme nechávat u někoho, kdo si vybírá, kterému členovi předat stranický majetek, a kterému ne.
Zdenek.Frolec píše: A jelikož jsme na Slovácku, tak problém dosažitelnosti vlajek na Slovácku si snad pánové může rozhodnut MS SLovácko.
Ano, a Majka souhlasila, že vlajky musí být dostupné, a že se ti kvůli tomu ozve. Takže předpokládám, že to udělá.
Zdenek.Frolec píše:Čili bav me se pořádně a žádné vaše divadélka na to nejsem zvědavej. Sorry, že odmítám hrát divadlo a rovnou řeknu co si myslím.
Neboj, já také říkám, co si myslím.

Jinak doporučuju méně uraženosti, ublíženosti a více věcné komunikace. Všiml sis, že by se tak někdo takto s někým hádal? Já si vždycky vybavím jen tebe, zkus to zlepšit, pokud chceš aby se zlepšila nálada, a mohli jsme třeba uspět v krajských volbách.

K sobotě: Pokud se po komunikačních problémech (kdy někomu selektivně odmítneš předat stranický majetek, protože ses s ním zrovna pohádal) dohodneme, že dojedeš na schůzi, dovezeš konečně dlouho řešené vlajky, a to pak bez omluvy neuděláš, tak nechápu proč se divíš zápisu, kde říkáme, že takhle nemůžeme fungovat. To je podle mě úplně normální reakce.

Takže závěrem, a nebudu reagovat na další tvoje emotivní posty - Majka jakožto člen stejného PMS a MS jako si ty, se s tebou na předání domluví. Co vím, Ondřej souhlasil, že část (nebo všechny Ondřeji? Teď nevím) zůstat v MS Slovácko může.
Naposledy upravil(a) ItoldYouSo7227 dne 26 kvě 2015, 22:56, celkem upraveno 1 x.
Důvod: minor changes
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jindrich.Bartek píše:
Zdenek.Frolec píše:Jestli jsem v době hádání o vlajky vyřkl, že těm dvoum co mi nechtěli napřed vybavit vlajky neotevřu, tak to bylo v zápalu hádání.
Aha, takže tím hůř. Těžko to můžeme nechávat u někoho, kdo si vybírá, kterému členovi předat stranický majetek, a kterému ne.
Zdenek.Frolec píše: A jelikož jsme na Slovácku, tak problém dosažitelnosti vlajek na Slovácku si snad pánové může rozhodnut MS SLovácko.
Ano, a Majka souhlasila, že vlajky musí být dostupné, a že se ti kvůli tomu ozve. Takže předpokládám, že to udělá.
Zdenek.Frolec píše:Čili bav me se pořádně a žádné vaše divadélka na to nejsem zvědavej. Sorry, že odmítám hrát divadlo a rovnou řeknu co si myslím.
Neboj, já také říkám, co si myslím.

Jinak doporučuju méně uraženosti, ublíženosti a více věcné komunikace. Všiml sis, že by se tak někdo takto s někým hádal? Já si vždycky vybavím jen tebe, zkus to zlepšit, pokud chceš aby se zlepšila nálada, a mohli jsme třeba uspět v krajských volbách.

K sobotě: Pokud se po komunikačních problémech (kdy někomu selektivně odmítneš předat stranický majetek, protože ses s ním zrovna pohádal) dohodneme, že dojedeš na schůzi, dovezeš konečně dlouho řešené vlajky, a to pak bez omluvy neuděláš, tak nechápu proč se divíš zápisu, kde říkáme, že takhle nemůžeme fungovat. To je podle mě úplně normální reakce.

Takže závěrem, a nebudu reagovat na další tvoje emotivní posty - Majka jakožto člen stejného PMS a MS jako si ty, se s tebou na předání domluví. Co vím, Ondřej souhlasil, že část (nebo všechny Ondřeji? Teď nevím) zůstat v MS Slovácko může.
Co vališ za sračky. V době hádky ty vlajky patřili MS SLovácku, jelikož jsem je já vybavil a hádalo se kdo je teda zaplatí když MO Couvnula. Přestaň tu dělat demagoga. Ty vlajky v době kdy jsem je odmital dat JMK byli napsany na MO a na moje Vyžadani. Co tu zase vališ. V době kdy jsem je nechtěl vydat byli majetkem nikoho a hadalo se komu teda budou patřit když puvodne meli byt zakoupene pro MS Slovacko přes MO. Čili napřed si srovnej fakta a pak řikej kdo komu co zebral. Vy jste mě diky couvnuti MO chtěli zebrat all vlajky. Nakonec domluva byla takova že si nechame 9 a 9 pujde k vám. Od te doby jste vy v Brně nebyli schopni mi dat link na zadarmo poslani přes poštu, nebo si pro ně přijet. Čili je to vaše nečinost, vaše neschopnost. Přestan tu dělat demagogii když neviš jak to přesně bylo a nemáš ani podklady, které by si mohl obhájit.

Edit: A tenhle topick byl založen kvuli osočení mě, že nekomunikuji. O vlajkach jsme se hádali a dohodli čili nwm kdo pořad co ma tendenci co řešit. Pokud Robert bere lentilky a nepamatuje si co se dohodlo nebo se o to nezajímá a pak populisticky na mě začne utočit je to jeho chyba. A z minulosti můžu poukazat na Robertove osoceni a dělaní zmatku v PKS na jedné z minulých schůzí, kdy si ani nepamatoval co před chvílí řekl. Čili vlajky nechme vlajkama. A spíš řešme to co někdy produkuje PKS za nesmysli. Velmi se mě dotklo to, že nekomunikuji a to chci rozebírat.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od Petr.Vileta »

Poslat to lze s PPL. Obrať se buď na Tobiase Esnera, nebo to objednám já. Potřebuji vědět odkud se to bude posílat a kam a telefon na odesílatele i příjemce. Když ho řidič nezastihne, tak volá. PPL si pro to přijedou a doručí to kamkoliv v ČR.

Hlavně je třeba to dobře zabalit ;)
https://www.ppl.cz/ftp/dokumenty_ke_sta ... 1silek.pdf

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Petr.Vileta píše:Poslat to lze s PPL. Obrať se buď na Tobiase Esnera, nebo to objednám já. Potřebuji vědět odkud se to bude posílat a kam a telefon na odesílatele i příjemce. Když ho řidič nezastihne, tak volá. PPL si pro to přijedou a doručí to kamkoliv v ČR.

Hlavně je třeba to dobře zabalit ;)
https://www.ppl.cz/ftp/dokumenty_ke_sta ... 1silek.pdf

Děkuji ti :D Nechceš být v PKS ?:DDDDD No a teď ještě mi řekněte tu adresu kam to chcete :D Jako vlajky to chce řve to, ale aby konalo jak tu petr ne... Prostě politici jak vyšití, Tlápou ale nekonají......
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jo a k té ,,nekomunikaci,, , kterou tu chci řešit.

Slovácko si hned po vytvoření udělalo chatování na FB. Kecáme tam ovšem možném i o politice. Pak tu některým začalo vadit, že narozdil od vás používáme rychlej chat a ne forum a provás je to netransparentní. Tak jsem se vám snažil vysvětlit, že všechny projekty duležité věci atd se stejně dávají na Forum a ten chat je jen pro nás jako zábava a připustil jsem i že tam kecáme o politice. Stejně vše co jsme chtěli udělat musí jít přes forum. Chat nám sloužil jako skicák a takový teambuilding.

Když jsem vás pozval do chatu po vaší kritice, tak jste tam přišli dva a po čase i odešli.

Čili Slovácko se snažilo vám nabídnout komunikaci, kterou jste vy odmítli.
Pak naše schůze se nahrávají. Abychom byli transparentní, jelikož zápis má být podlemě stručný a schůze pokud je veřejná tak by měla být i archivována minimálně se zvukovým záznamem podle mě.

Tu vám několikrát nabízím, dělej me týdně klidně mumble sezení celého JMK. Nebo na ts3, skype, ventrilo atd.....

Dělá něco takového JMK? Zřejmě ne, nebo nejsem informovaný.


Čili MS Slovácko si archivuje schůze, chatuje, volá přes skype. MS Slovácko to nabízí už jakou dobu i JMK.
Co dělá PKS JMK? Chatuje? Dává možnost si zavolat přes mumbel? Pořádá něco takového?


Pánové čili pokud já jsem nekomunikativní tak vy jste pak skála, která se ani nehne. A pokud bych měl soudit komunikaci JMK a MS Slovácka, tak my rozhodně komunikujeme a snažíme se komunikovat více jak vy. A za to bych dal i ruku do ohně. A co vy? Dáte ruku do ohně, že víc komunikujete jak MS Slovácko?
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

To je komedie :D . Fakt na to asi není lepší reagovat, až jednou přijedeš na schůzi jestli přijdeš na Mumble schůzi, tak si to vyříkáme. Tady jsou prostě všichni z JMK mimo Slovácko evidentně tvoji nepřátelé :D Podle mě zatím nepanuje náznak, že by fórum byla pro tebe (který nechodíš na schůze) vhodná komunikační platforma.

PS: Mumble schůze (PKS) jsou v plánu (už od mého projevu), jen jsem neviděl do teď urgentní potřebu je svolávat ;)

EDIT: Prosím ostatní o nereagování na Zdeňka zde. Bude asi lepší svolat Mumble schůzi, kde Zdeňkův problém zařadíme na bod schůze. Stejně je potřeba řešit koalici. Schůzi navrhuju příští týden, přesněji podle Mumblu.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský kraj“