Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátor: Republikove predsednictvo

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 14662 poděkování
Dostal poděkování: 2700 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojit se k výzvě Zelených (Babiš & média)

Příspěvek od Robert.Magni » 14 kvě 2015, 21:17

Roman.Kucera píše:
Robert.Magni píše:Ne. Lepší,když naprosto transparentně ovčané vědí,kdo media vlastní než aby věřili,že ,,co je psáno,to je dáno,,
Kolik ti je? Já myslel, že bys mohl pamatovat doby, kdy všichni naprosto transparentně věděli, že média patří straně. To se ti líbilo? Slovo PLURALITA ti nic neříká? No já žasnu.
Všichni věděli a proto bylo méně vypláchlej mozků.Já to vnímám jako plus,na rozdíl od ČT,u který se ví prd,čí písničku zrovna zpívá.
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 14 kvě 2015, 21:19

Ale když už tu píčovinu chcete udělat,tak vymyslete vlastní a nehulte zelený ocasy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tresnak, Karel.Rada, Ivan.Bartos
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Profese: filozofický antropolog
Dal poděkování: 1373 poděkování
Dostal poděkování: 1955 poděkování

Příspěvek od Radek.Holodnak » 14 kvě 2015, 22:48

Ondrej.Knotek píše:
Promin, ale my přece v programu nemáme, že chceme, aby Babiš prodal MAFRU.....já v tom střed zájmů nevidím, je to citlivá věc to ANO :) , ale pokud bychom na pana Babiše tlačili takovýmto způsobem, tak to považuji za omezování podnikání. Něco jiného by bylo, pokud by se prokázalo, že A.Babiš zneužívá médií k politickému prospěchu. Můžete si to myslet, být o tom přesvědčeni, ale pokud nemáte konkrétní důkaz, tak je to krátkozraké.

Žádám Tě abys jménem celorepublikových Pirátů nic takového nedělal, dokud o tom nerozhodne vedení strany, nebo se to neprohlasuje.... Děkuju.
To snad není pravda. Pan Babiš má evidentně agenty rozlezlý všude.
To, že vy si potřebujete v Mariánkách zachovat přízeň ANO, mě vůbec nezajímá. Tvá slova mi značně otevřela oči. Já zase považuji likvidaci svobodného tisku za omezování lidských práv. To, že se "musí dokázat, že pan Babiš využívá média k politickému prospěchu" se musí dokázat... četl jsi v posledním roce MF Dnes?
To jsou zase šoky navečer.

Stay pan ZMRDOFERT
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Tomas.Murnak

Ondrej.Knotek
Příznivec Pirátů – Karlovarský kraj
Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Knotek » 14 kvě 2015, 23:25

Radek.Holodnak píše:
Ondrej.Knotek píše:
Promin, ale my přece v programu nemáme, že chceme, aby Babiš prodal MAFRU.....já v tom střed zájmů nevidím, je to citlivá věc to ANO :) , ale pokud bychom na pana Babiše tlačili takovýmto způsobem, tak to považuji za omezování podnikání. Něco jiného by bylo, pokud by se prokázalo, že A.Babiš zneužívá médií k politickému prospěchu. Můžete si to myslet, být o tom přesvědčeni, ale pokud nemáte konkrétní důkaz, tak je to krátkozraké.

Žádám Tě abys jménem celorepublikových Pirátů nic takového nedělal, dokud o tom nerozhodne vedení strany, nebo se to neprohlasuje.... Děkuju.
To snad není pravda. Pan Babiš má evidentně agenty rozlezlý všude.
To, že vy si potřebujete v Mariánkách zachovat přízeň ANO, mě vůbec nezajímá. Tvá slova mi značně otevřela oči.

Stay pan ZMRDOFERT
Diskuze na foru pirátů lidi z mariánskolázeňského ANO určitě nezajímají a asi ani neví o našem foru.... můj negativní postoj vůči záměru připojit se k zeleným a napsat Babišovi není ovlivněn komunální politikou v Mariánských Lázních.

Tyhle aktivistický pózy jsou jako rakovina Pirátů. Jestli se Piráti v ČR neukážou jako konstruktivní strana, tak budeme vždy jen strana "protestní" a taková strany může mít občas relativní úspěch v době kdy je více lidí "naštvaných", ale neudrží se. Jestliže budeme stranou, která se záměrně bude držet v opozici a do všech jen rejpat, tak nám nepomůže, že budeme dělat dobré partikulární návrhy z opozice. Marketing postavený na akcích jako dnes navrhovaný protest dopis a ještě společně s jinou menší stranou je plivnutí co nikam nevede....

Jestli se nedokážete vyklidnit, tak ve volbách za 5+ let nebudeme mít více než 1%.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Petr.Tresnak, Karel.Rada

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9536 poděkování
Dostal poděkování: 17148 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 15 kvě 2015, 00:39

Co je nekonstruktivního na tom, že zastáváme stejný názor jako celý civilizovaný svět, že koncentrace soukromé mediální a státní moci je nepřípustná?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 5):
Pavel.Moravec, Radek.Holodnak, Jan.Novak, Lukas.Findeis, Tomas.Vymazal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 15 kvě 2015, 05:23

Já zase považuji likvidaci svobodného tisku za omezování lidských práv.
Svobodný je pouze majitel medií,neexistuje svobodný tisk. Jo a hlavně - když ten čobol prodá mafru,tak jedině někomu,kdo bude k němu loajální,tudíž se změní prd,jen ovce budou radostně békat,jak to tomu babišovi natřeli a budou radostně hltat agropropagandu,aniž by je trklo,že když už to babišovo není,tak je to jeho pořád. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 5):
Barbora.Hruzova, Ondrej.Knotek, Petr.Tresnak, Ivo.Vasicek, Tomas.Vymazal
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Ondrej.Knotek

Příspěvek od Ondrej.Knotek » 15 kvě 2015, 06:32

Roman.Kucera píše:Co je nekonstruktivního na tom, že zastáváme stejný názor jako celý civilizovaný svět, že koncentrace soukromé mediální a státní moci je nepřípustná?
Nekonstruktivní je naše "aktivistická větev"...

Jinak ano máš pravdu, je to v hodně zemích nepřípustné, stejně jako je ve většině těchto zemí nepřípustná legalizace marihuany mimo lékařské účely, nebo rušení kamer na veřejných prostorách. Takže v jednom případě se řídíme těmito postoji vyspělých zemí, jindy ne.... je to nekonsistentní.

Jinak zopakuji, já v tom vlastnění medií problém nevyvidím, nemyslím si, že by stát měl tento trh tímto směrem omezovat. Každý to ví kdo je vlastník.... a má možnost si to v hlavě pořešit sám, zda -li to co se tam zrovna píše je tak nebo je to přitažené za vlasy...

Řešení je dát si to do programového bodu, dostat se do sněmovny, být v koalici, dát si to do koaliční smlouvy a změnit zákon....... to je cesta kterou se to "možná" dá změnit.... tím, že uděláte paralelní reklamu zeleným a uděláte naivní gesto...tím s tím nehnete ani o 1 mm.

Tvořme raději program, vytvořme stínovou vládu, hledejme schody s potenciálními partnery.....Lidi netrápí OSA, marihuana, soukromá media, .... Lidi potřebují práci, transparentní státní hospodaření, zdravotnictví, ochranu, rozvoj zpravodajských služeb, regulaci hazardu, smysluplnou protidrogovou politiku a zastavení centralizace......to jsou témata, která vedou k úspěchu.....

Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Karel.Rada

Roman.Kucera
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 15 kvě 2015, 08:20

No já žasnu. Takže když někdo krade transparentně, tak vlastně nekrade.

Ondrej.Knotek

Příspěvek od Ondrej.Knotek » 15 kvě 2015, 08:23

Roman.Kucera píše:No já žasnu. Takže když někdo krade transparentně, tak vlastně nekrade.
Myslel jsem že toto vlákno je o tom, že ministr vlastní media a ne o nějaké krádeži....... moc nechápu komentář. :shock:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvek:
Robert.Magni

Roman.Kucera
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 15 kvě 2015, 08:29

Ondrej.Knotek píše:Lidi netrápí OSA, marihuana, soukromá media, .... Lidi potřebují práci, transparentní státní hospodaření, zdravotnictví, ochranu, rozvoj zpravodajských služeb, regulaci hazardu, smysluplnou protidrogovou politiku a zastavení centralizace......to jsou témata, která vedou k úspěchu.....
Babiš na všechny svý střety zájmů odpovídá kouzelnou větou. "Ale vždyť lidi to věděli , jsem transparentní, a přesto mě zvolili."
BTW největší hazardní boss Valenta to dělá úplně stejně, jenže on není ve střetu zájmů ani jednoprocentním jako Babiš. Takže to s tím tvým trápením hazardem nebude tak horký.

Já si cesty vedoucí "k úspěchu" přectavuju úplně opačně než ty.

Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“