Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/15

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Rene.Vanecek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 48
Registrován: 06 lis 2013, 12:28
Bydliště: KLADNO
Dal poděkování: 157 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Rene.Vanecek »

Ty mě fakt bavíš..taky jsi mi jednou řekl,že jsi o těch penězích věděl,pak zase že ne,jednou si v poho ,podruhé tě vydím nadrátovanýho v pracovní době tak,že si čepujou pivo zákazníci sami, vlezou ti za bar a nalejvaj se slivovicí.A koneckonců jsem ti svěřil a dal do opatrování takovej potenciál zákazníků na zpracování,že by ti jej jiný záviděl,ale výsledky žádný, spíš opačný,lidi jsou všímaví a hodnotí.Vobejdu za barem si nikdo neváží,jen trdlo co chce pít na lupen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rene.Vanecek za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Homo.Pyratus
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Homo.Pyratus »

ty osobni spory jsou lepsi nez politika.-)))
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Michal.Ketner »

Rene.Vanecek píše:Ty mě fakt bavíš..taky jsi mi jednou řekl,že jsi o těch penězích věděl,pak zase že ne,jednou si v poho ,podruhé tě vidím nadrátovanýho v pracovní době tak,že si čepujou pivo zákazníci sami, vlezou ti za bar a nalejvaj se slivovicí.A koneckonců jsem ti svěřil a dal do opatrování takovej potenciál zákazníků na zpracování,že by ti jej jiný záviděl,ale výsledky žádný, spíš opačný,lidi jsou všímaví a hodnotí.Vobejdu za barem si nikdo neváží,jen trdlo co chce pít na lupen.

jo víto měl bys bejt vděcnej , poslouchat na slovo a ještě se klanět, však se máš co učit :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Klara.Rychtarikova

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Michal.Ketner píše:
Rene.Vanecek píše:Ty mě fakt bavíš..taky jsi mi jednou řekl,že jsi o těch penězích věděl,pak zase že ne,jednou si v poho ,podruhé tě vidím nadrátovanýho v pracovní době tak,že si čepujou pivo zákazníci sami, vlezou ti za bar a nalejvaj se slivovicí.A koneckonců jsem ti svěřil a dal do opatrování takovej potenciál zákazníků na zpracování,že by ti jej jiný záviděl,ale výsledky žádný, spíš opačný,lidi jsou všímaví a hodnotí.Vobejdu za barem si nikdo neváží,jen trdlo co chce pít na lupen.

jo víto měl bys bejt vděcnej , poslouchat na slovo a ještě se klanět, však se máš co učit :fet:
spis by stacilo kdyby-s byl trochu chytrejsi ty blbecku.-)))
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Všimli jste si, jak Pyrát změnil rétoriku a vyměnil strany?

Ještě nedávno to byl ten Pyrát, co když slyšel o nějakým ********, kterej chce vylučovat za něco někoho ze strany, tak mu řekl, že je to blbeček a že by se sám měl vyloučit.

A tady vidíte, co s člověkem udělá, když mu začnete dávat najíst, napít a zahulit. Normálně si ho ochočíte jako pejska :) Nastěhujte si ho, živte ho, a máte sekerníka jako Brno, co se za vás a vaše lži bude bít na fóru.

Čí chleba jíš, toho píseň zpívej.
Jsem myslel, že Pyrát je CHARAKTER. Je to ale normální kurvička.

To je vše, co jsem chtěl sdělit, díky.

(kdo to nepochopil: Pyrát žije už několik týdnů u Reného Vaněčka ve Volyni, stejně jako např. Miroslav Vršek, další aktivní očerňovač Kláry Rychtaříkové)

Ono se ti to ale, Pyráte, taky vymstí. Víťa si taky myslel, že je na koni. Že to bude super převzít po Reném hospodu, že všechno bude krásný, že René je ztělesněním Dobra na Zemi... Ale i na tebe dojde řada a přestaneš se hodit do krámu. ;) Jestli mu nebudeš teda už navždy dělat blbečka.
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Radek.Holodnak píše:Všimli jste si, jak Pyrát změnil rétoriku a vyměnil strany?

Ještě nedávno to byl ten Pyrát, co když slyšel o nějakým ********, kterej chce vylučovat za něco někoho ze strany, tak mu řekl, že je to blbeček a že by se sám měl vyloučit.

A tady vidíte, co s člověkem udělá, když mu začnete dávat najíst, napít a zahulit. Normálně si ho ochočíte jako pejska :) Nastěhujte si ho, živte ho, a máte sekerníka jako Brno, co se za vás a vaše lži bude bít na fóru.

Čí chleba jíš, toho píseň zpívej.
Jsem myslel, že Pyrát je CHARAKTER. Je to ale normální kurvička.

To je vše, co jsem chtěl sdělit, díky.

(kdo to nepochopil: Pyrát žije už několik týdnů u Reného Vaněčka ve Volyni, stejně jako např. Miroslav Vršek, další aktivní očerňovač Kláry Rychtaříkové)
nesud druhe podle sebe muzes me citovat ty blbecku.-)mam svuj bar a jsem spokojeny.-))) jestli jsem k tematu clenstvi neco psal tak to bylo hlavne o me a o tom jak neumite cleny prijmat, ale prome clenstvi neni dulezite cekal bych to i od odstatnich ty blbecku, ale jste a je to tu samy plevel, kteremu se nestaci s totoznit s myslenkou. rendovi jezdim pomahat kdyz chci a zatim mi spis oni vsechno vyhuli a sni ty blbecku.-)) no proste holoprdelnak.-)))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo.Pyratus za příspěvek:
Radek.Holodnak
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Homo Pyratus píše:
Radek.Holodnak píše:Všimli jste si, jak Pyrát změnil rétoriku a vyměnil strany?

Ještě nedávno to byl ten Pyrát, co když slyšel o nějakým ********, kterej chce vylučovat za něco někoho ze strany, tak mu řekl, že je to blbeček a že by se sám měl vyloučit.

A tady vidíte, co s člověkem udělá, když mu začnete dávat najíst, napít a zahulit. Normálně si ho ochočíte jako pejska :) Nastěhujte si ho, živte ho, a máte sekerníka jako Brno, co se za vás a vaše lži bude bít na fóru.

Čí chleba jíš, toho píseň zpívej.
Jsem myslel, že Pyrát je CHARAKTER. Je to ale normální kurvička.

To je vše, co jsem chtěl sdělit, díky.

(kdo to nepochopil: Pyrát žije už několik týdnů u Reného Vaněčka ve Volyni, stejně jako např. Miroslav Vršek, další aktivní očerňovač Kláry Rychtaříkové)
nesud druhe podle sebe muzes me citovat ty blbecku.-)mam svuj bar a jsem spokojeny.-))) jestli jsem k tematu clenstvi neco psal tak to bylo hlavne o me a o tom jak neumite cleny prijmat, ale prome clenstvi neni dulezite cekal bych to i od odstatnich ty blbecku, ale jste a je to tu samy plevel, kteremu se nestaci s totoznit s myslenkou. rendovi jezdim pomahat kdyz chci a zatim mi spis oni vsechno vyhuli a sni ty blbecku.-)) no proste holoprdelnak.-)))

Tak hodně štěstí. Ať ti ten tvůj karibik ve Volyni vydrží co nejdýl. :)
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Homo.Pyratus »

pres leto tam zajedu rad, renda si me nikdy nekoupi, jsem pravy pyrat.-))) mel by si zacit premyslet, misto mysleni ty blbe.-)))
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Homo Pyratus píše:pres leto tam zajedu rad, renda si me nikdy nekoupi, jsem pravy pyrat.-))) mel by si zacit premyslet, mysto mysleni ty blbe.-)))
Joooo :D :D :D :D :D :D :D Prosímtě, to vyprávěj koňovi xD Tebe si už dávno koupil, TY BLBEČKU! Jen jsi asi poslední, kdo si toho nevšiml! :D :D :D :D :D :D
"Jsem pravý Pyrát a proto dělám poskoka Renému, píšu za něj na fóru, peru se za něj v jeho kauzách, ... ale já jsem pravej Pyrát a nikdo si mě nekoupí! Já jsem pravej Pyrát a proto si nikdy nebudu ovˇřovat, co René řekne, a buxu to vždy považovat za zjevenou pravdu. Když René řekne, že Klára kradla, tak kradla. Ale já jsem pravej Pyrát a nesoudím." Tyvole, teď jsi překonal sám sebe xD
Přes léto rád zajedeš, jo? To je škoda. Tuhle jsi ohlásil, že chceš k nám do KS, když se do Volyně na léto stěhuješ. Tak asi změna názoru...?
Zeptej se Míry Vrška, jak si ho Renda nikdy nekoupil. A jak ho musí prosit o peníze na cigára. Ty pyráte pravej :D :D :D :D :D
Naposledy upravil(a) Radek.Holodnak dne 10 kvě 2015, 23:35, celkem upraveno 1 x.
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Porušení dobrého jména strany Klárou Rychtaříkovou KK 3/

Příspěvek od Homo.Pyratus »

nesud me ani podle vrska ty blbecku.-) aspon ze umis kopirovat chudacku (holoprdelnaku.-)))
Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“