Provokace poškozující Pirátskou stranu

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Odpovědět
Karel.Rada
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1309 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Provokace poškozující Pirátskou stranu

Příspěvek od Karel.Rada » 20 bře 2015, 12:56

Přece jen je to užitečné, protože se odmaskovala pátá kolona kterou tu Rusko má. I když nechápu motivaci. Rusko už není komunistické a příchylmost k oligarchicko mafiánskému režimu, s prvky imperiální rozpínavosti, považuji za projev totální demence. Podle statistiky by mělo být dementů asi 2%. Nejspíš je ta statistika silně podhodnocená. :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvky (celkem 3):
Stanislav.Stipl, Petr.Bajgar, Petr.Vileta

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9138 poděkování
Dostal poděkování: 9173 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 20 bře 2015, 14:39

Karel Rada píše:Přece jen je to užitečné, protože se odmaskovala pátá kolona kterou tu Rusko má. I když nechápu motivaci. Rusko už není komunistické a příchylmost k oligarchicko mafiánskému režimu, s prvky imperiální rozpínavosti, považuji za projev totální demence. Podle statistiky by mělo být dementů asi 2%. Nejspíš je ta statistika silně podhodnocená. :(
nojono, mě je zas líto těch, co "uvěřili". jenže vzájemným osočováním a vytlačováním se do krajních pozic se jen vzájemně nasíráte.
však stejně jestli pudu k dálnici s mávátkem nebo transparentem nebo nepudu vůbec je čistě moje věc.

a propos ví se časy průjezdů?

Frantisek.Navrkal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: datový inženýr a poslanec
Dal poděkování: 8631 poděkování
Dostal poděkování: 4946 poděkování

Příspěvek od Frantisek.Navrkal » 20 bře 2015, 14:52

Karel Rada píše:Přece jen je to užitečné, protože se odmaskovala pátá kolona kterou tu Rusko má. I když nechápu motivaci. Rusko už není komunistické a příchylmost k oligarchicko mafiánskému režimu, s prvky imperiální rozpínavosti, považuji za projev totální demence. Podle statistiky by mělo být dementů asi 2%. Nejspíš je ta statistika silně podhodnocená. :(
To jsou možná trochu silná slova. Je ale fakt, že kdokoli si myslí, že je USA, RF nebo jakýkoli jiný srovnatelně silný stát nějaký náš ochránce, se mýlí.

OFFTOPICRF i USA se snaží s Evropou společnými silami pěkně vyjebat, naším jediným možným řešením je být v Evropě soudržní a vztyčit prostředníčky západním i východním směrem. Taky bychom se měli chovat morálně a ne jen podporovat Ukrajinu za každou cenu jako nárazník proti RF: jakoukoli pomoc Ukrajině jinou než vyloženě humanitní bychom měli podmiňovat tím, že budou rozpuštěny tamější náckovské bojůvky a budeme moci s klidným svědomím fakt říci, že se etničtí Rusové na Ukrajině nemusí bát o své bezpečí. Současně se bohužel jako EU chováme taky jako hovada - to je něco, co bychom snad mohli změnit; ostatní mocnosti asi jen tak nereformujeme a nemůžeme se na ně nijak spoléhat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 8):
Martin.Shanil, Ales.Jakl, Ivo.Vasicek, Milan.Muller, Vaclav.Fortik, Ondrej.Profant, Dominika.Michailidu, Michal Wagner
Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil

Karel.Rada
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1309 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel.Rada » 20 bře 2015, 16:37

Frantisek Navrkal píše:
To jsou možná trochu silná slova. Je ale fakt, že kdokoli si myslí, že je USA, RF nebo jakýkoli jiný srovnatelně silný stát nějaký náš ochránce, se mýlí.

RF i USA se snaží s Evropou společnými silami pěkně vyjebat, naším jediným možným řešením je být v Evropě soudržní a vztyčit prostředníčky západním i východním směrem. Taky bychom se měli chovat morálně a ne jen podporovat Ukrajinu za každou cenu jako nárazník proti RF: jakoukoli pomoc Ukrajině jinou než vyloženě humanitní bychom měli podmiňovat tím, že budou rozpuštěny tamější náckovské bojůvky a budeme moci s klidným svědomím fakt říci, že se etničtí Rusové na Ukrajině nemusí bát o své bezpečí. Současně se bohužel jako EU chováme taky jako hovada - to je něco, co bychom snad mohli změnit; ostatní mocnosti asi jen tak nereformujeme a nemůžeme se na ně nijak spoléhat.
Tak to ukazování prostředníčku moc nesvědčí o zdravém rozumu. To taky může člověk dostat po papuli a nejspíš oprávněně. Je jasné, že USA i RF si hájí především své mocenské zájmy. Naším zájmem je jednat vyváženě s oběma stranami a snažit se, aby nás nezneužívali příliš. Hysterické protesty a zdvižené ukazováčky nikdy ničemu nepomohly. Navíc, když už si musíme vybírat mezi znepřátelenými stranami, tak volím tu civilizovanější. A že se nestarám o bezpečí Rusů kdekoliv, to si se svědomím klidně srovnám. Teď si spíš dělám starosti o bezpečí Ukrajinců. Protože pokud budou v nebezpečí oni, jsme v nebezpečí také.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Rada za příspěvek:
Petr.Bajgar

Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: osvč řidič
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.Muller » 20 bře 2015, 17:26

Karel Rada-promin,ale ty to vidíš bipolarne, když ne bila,tak to musí být černá.Tak to fungovalo za komunistů, bud si byl s nima,nebo proti..... Přežívá to v lidech dodnes.Já rusko taky nemám ve velké oblibě,za sociku jsem je jako mladej kluk nenáviděl, ale to,co ve světě činí USA v teto době,mi taky nevoni,jenže to neznamená,ze se stanu rusofilem a najednou budu citovat Tolstého v originále a chválit vše ruské.A fakovat,obrazně, či při nejake příležitosti mohu kohokoliv,neb jsem svobodný člověk.A konkrétně v tomto momentálním vojensko politickém pruseru má na hlavě víc nasrano spíše západ.Nenechme si vzít svobodu vlastního rozhodování skatulkovanim mezi námi samotnými,to je přesně to,co se těm mocným z obou stran narame hodí,abychom byli sami mezi sebou v rozporu....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvky (celkem 5):
Vaclav.Fortik, Martin.Shanil, Ivo.Vasicek, Dalibor.Zahora, Michal Wagner

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6879 poděkování
Dostal poděkování: 3402 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 20 bře 2015, 18:01

Kdo četl zpravy BIS za poslední roky mohl by přímocitovat pasáže ve kterých popisují jak proruské mafie opanovaly celé sektory zločinnosti v naší republice. Bohužel to není všechno a mluví tam také o tom jak nás RF stále vnímá jako svoji kolonii přes kterou prosazuje svoje velmocenské zájmy. Není to ale nic nového před těmito tendencemi varovali naši předkové už za národního obrození a to že jsme slovanské národy tomu spíš napomáhá než, aby nás respektovali jako svéprávnou a samostanou republiku se kterou minimálně politicky mají jednat jako rovný s rovným.

msuchan
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 1401 poděkování

Příspěvek od msuchan » 20 bře 2015, 18:14

Z té věci mám čím dál větší hrůzu...

Schválně sledují média a diskuse, ale nikdo nezmínil největší riziko podobných akcí....a to je riziko provokace, nebo nějakého false flagu...jedno, jaké strany...

Sice, jak vidno...spoustě lidí vyhovuje přesvědčení, že ČR je plná tisíců ruských agentů...ale už mentálně nedospívají k tomu, jaký "divácký dojem na český plebs" by tu zanechala holčička s culíčky, strčená Strykeru pod kola...a rozjetá na mastný flek (viz. Konstantinovka), nebo vyděšený mexický žadatel o zelenou kartu, kterému by někdo u hlavy vystřelil poplašňákem a on vydatně pokropil pár českých demonstrantů padesátkou... Popř. nám nějaké vozítko vyletělo do vzduchu a byla okamžitě zavedena "monstropatření proti ruským agentům"....a byly přizvány jednotky USA k trvalému pobytu, aby "nám pomáhali bojovat proti proruské páté koloně..."

Čím je akce "oficiálně" nesmyslnější a čím víc se o ní mluví...tím jsme k pravděpodobnosti podobného scénáře blíže...
Výchozí podmínky to tvrdě splňuje... Emoce jsou vybičované, kontroverze vytvořené...a každý člověk do posledního o akci ví...a čeká. jak dopadne...

Nevím, jak vy...Ale já si docela odechnu, už budou bez mrtvol, nebo nějakého průseru za Rozvadovem, zpátky v americké okupační zóně...

P.S. Co se týká ruských "pátých kolon"...tak není vůbec jasné, proč by Rusko ten konvoj nemělo chtít... :roll: jejich logickým zájmem je, aby konvoj rozhodně jel...pořádně tu lidi nasral...a pokud možno v Čechách způsobil nějaký průser...nebo aspoň ostudu... :lol: Myslím, že by GRU za ten transport klidně američanům i proplatilo fakturu... :lol: Podobně skokové zvýšení "protiamerických nálad" by v ČR by pracně a draho vyráběli... ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi msuchan za příspěvky (celkem 5):
Ivo.Vasicek, Vaclav.Fortik, Martin.Shanil, Petr.Nemecek, Michal Wagner

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6879 poděkování
Dostal poděkování: 3402 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 20 bře 2015, 18:34

msuchan píše:Z té věci mám čím dál větší hrůzu

Tak to si hlavně nezapomínej pravidelně vyměňovat spodní prádlo.
Nejsi nahodou spisovatel sci-fi nebo detektivek, nebo minimálně horlivý čtenář absurdních dramat :?:
Tvoje sebepotvrzující fabulace nejsou ničím jiným než zoufaleckým, nebo možná záměrně zastrašovacím blouzněním.

To co tady líčíš se v Česku nedělo ani když sem najelo v r.1968 500 tisíc tzv.spřátelených invazních vojáků s 6300 tanky a dalšími tisíci jiných vozidel. Protesty následovaly až po tom, kdy první vlnu okupantů museli rusáci vyměnit za mongoly se kterýma se už nikdo nedomluvil a kteří byly tak zblblí jejich propagandou že jsme jejich největší nepřátele, že ze strachu stříleli jako za války. V té době byla celá republika sražena na kolena a emoce kapaly na města a vesnice místo deště.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Karel.Rada

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10621 poděkování
Dostal poděkování: 11155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 20 bře 2015, 18:40

msuchan píše:Z té věci mám čím dál větší hrůzu...

Taky o tom přemýšlím, a spíš mám obavy, že zrovna když tady budou spustí na Ukrajině nebo v Rusku vojenskou akci.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Vaclav.Fortik
Člen KS Praha
Profese: manager
Dal poděkování: 3264 poděkování
Dostal poděkování: 3467 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Fortik » 20 bře 2015, 18:54

Pirátskou stranu nemůže poškodit
ani pro ruský, ani proti ruský postoj, pokud je ten názor zargumentován věcně správně
ani postoj pro dotaci do sportu, ani proti dotaci do sportu, pokud je ten názor zargumentován věcně správně
ani postoj pro maturitu z matematiky, ani proti maturitě z matematiky, pokud je ten názor zargumentován věcně správně
ani postoj pro ..., ani postoj proti ..., pokud je ten názor zargumentován věcně správně
Pirátskou stranu ani nepoškodí jakýkoli vtip, který není v rozporu s programem a není hloupý (tedy opět může být zaujatý pro jakoukoli stranu)
Pirátskou stranu poškozují hloupě obhajované názory, názory, které autor nemá zjevně podložené ničím jiným, než fanatickým přesvědčením. Pirátskou stranu trvale poškozuje nikoli malá aktivita v mnoha kauzách, ale neschopnost z aktivity vytěžit plusové politické body, zvýšení členské základny, zapracovat výstupy aktivity do programu ...
Grafickému vtipu jsem se zasmál, ale věcně ho nepovažuji za odpovídající realitě - místo spousty plané diskuze zkus Petře Bajgare vytvořit anketu, aby ti členové a příznivci mohli sdělit jejich názor na tebou uváděné poškození jména strany. Nadhazuji možnosti otázek:

Vtipu jsem se zasmál, srovnání událostí odpovídá naznačovanému a sdílení nepoškozuje stranu
Vtipu jsem se zasmál, ale srovnání událostí neodpovídá naznačovanému, nicméně sdílení nepoškozuje stranu
Vtipu jsem se zasmál, ale srovnání událostí neodpovídá naznačovanému a sdílení poškozuje stranu
Vtipu jsem se nezasmál, srovnání událostí neodpovídá naznačovanému, nicméně sdílení nepoškozuje stranu
Vtipu jsem se nezasmál, srovnání událostí neodpovídá naznačovanému a sdílení poškozuje stranu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 8):
Milan.Muller, Stanislav.Stipl, msuchan, Mikulas.Ferjencik, Lenka.Kozlova, Marek.Necada, Dalibor.Zahora, Lukas.Findeis

Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“