Publicita

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Publicita

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Ok. Díky za zájem. (y) Tell me more about jak to dělat v Žatci.
Fakt, poslouchat od někoho, kdo byl poprvé v životě v Žatci, jak to v Žatci dělat... to snad nemůžeš myslet vážně. Jestli si myslíš, že lidi nezajímá politika, tak se s Pyrátem sbalte a běžte střílet bambitkama na náměstí, ale postřehy z toho si můžeš nechat pro sebe - protože my to děláme tak, jak to děláme, a za svou prací si stojíme. Až budeš mít nápad, jak to zlepšit, tak si ho rád vyslechnu, ale takový planý řeči si nech od cesty. Nebo se radši věnuj restům, který máš v AO. Protože MS Žatec ještě furt není dle systémů MS Žatec - Kadaň. Například. To sis ale možná, když jsi byl na návštěvě, zapomněl všimnout.
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Publicita

Příspěvek od Tobias.Esner »

Radek Holodnak píše:Ok. Díky za zájem. (y) Tell me more about jak to dělat v Žatci.
Fakt, poslouchat od někoho, kdo byl poprvé v životě v Žatci, jak to v Žatci dělat... to snad nemůžeš myslet vážně. Jestli si myslíš, že lidi nezajímá politika, tak se s Pyrátem sbalte a běžte střílet bambitkama na náměstí, ale postřehy z toho si můžeš nechat pro sebe - protože my to děláme tak, jak to děláme, a za svou prací si stojíme. Až budeš mít nápad, jak to zlepšit, tak si ho rád vyslechnu, ale takový planý řeči si nech od cesty. Nebo se radši věnuj restům, který máš v AO. Protože MS Žatec ještě furt není dle systémů MS Žatec - Kadaň. Například. To sis ale možná, když jsi byl na návštěvě, zapomněl všimnout.
Blbečku, pořád si meleš svoji.... Tak mel :D nevím jak ti vysvětlit, že seš vedle jak ta jedle..... A co má se mnou společnýho MS Žatec? Sem snad vedoucí AO? Njn, co bych od tebe drahoušku čekal, že :D
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Publicita

Příspěvek od Michal.Havranek »

Hele Radku možná to myslel tak jako všeobecně, jako, že i když se strašně v Žatci snažíte, jde to úsilí v niveč.
Tím pádem nedehonestuje Vaše úsilí, ba naopak k němu vzhlíží, ale tvrdí, že má v oslovování všech voličů potenciál limitně se blížící k nule.
Nicméně monžina těch, kterým Tobík přednášel vůbec nemusí být podmnožinou těch, které oslovujete.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Havranek za příspěvky (celkem 5):
Michal.Schmidt, next_ghost, Tobias.Esner, Barbora.Hruzova, Pavel.Moravec
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Publicita

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Budu teď za ultrakokota, že jsem to Tobiasovi olajkoval, ale já v tom rovněž nevidím hanění práce MS Žatec. Jako co si budeme nalhávat? To že lidi politika v našem městě všeobecně nezajímá dokazuje procento voličů, které ke komunálkám přišlo. Jsem hluboce přesvědčený o tom, že kdyby přišlo dejme tomu 30-40% Piráti Žatec bez problémů dostali mandát a byl to právě Radek. Nevím o jako přednášku se jednalo, případně jaká věková kategorie na přednášce byla přítomna ale domnívat se, že každej bude jásat a usmívat se při pohledu na pirátskou samolepku asi není úplně reálný co? Otázkou zůstává co s tím globálně jako strana uděláme a proto chápu i to, že je tento příspěvek zařazen ve vnitrostranické diskuzi. Za mě všechno. Žádný problém. .... Pro Tobiase. Příště dej včas vědět, mohli jsme se sejít a pokecat. čus
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Schmidt za příspěvky (celkem 2):
next_ghost, Tobias.Esner
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Publicita

Příspěvek od Michal.Schmidt »

A ještě jedna poznámečka. To vlákno se nemělo jmenovat publicita, protože v rámci Žatce je procentuelně opravdu vysoká. Těch článků, ale i spolupráce s různými subjekty funguje. Vychází spousty informací o dění v MS a to celoročně. Ale je to o tom, že to prostě lidi nezajímá, jsou otrávení a nasraní. Nevěří mladým stranám a kdybyste měli podrobnější informace z dění komunální politiky v Žatci, pochopili byste tu Holodňákovo podrážděnost. To jen na okraj. Já říkám, že publicita Pirátů v Žatci je nadstandardní, klima ve městě však pokurvené!!!
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Publicita

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Co říká Michal, je pravda. Díky za vysvětlení.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Publicita

Příspěvek od Roman.Kucera »

Kerej Michal?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Petr.Vileta
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Publicita

Příspěvek od Tobias.Esner »

Roman Kucera píše:Kerej Michal?
Oba Michalové ;)

Michale S. Já vubec neměl čas, jedním autobusem jsem přijel, za 5 minut přednáška a po konci za 10 minut Bus zase zpátky.
pokud se nepletu, měl bych být 18/3 v Lovosicích a 23/3 v Rumburku
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Publicita

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Jak to, že přednášíš o podnikání? Takže jako nějaká prevence kriminality, nebo tak?

To je jako kdybych já doučoval matematiku. :)
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34623
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31580 poděkování
Dostal poděkování: 25700 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Publicita

Příspěvek od Petr.Vileta »

Radek Holodnak píše:Jak to, že přednášíš o podnikání? Takže jako nějaká prevence kriminality, nebo tak?

To je jako kdybych já doučoval matematiku. :)
Nechcete v Žatci nějakou přednášku "Jak se stát OSVČ?". Přednášel bych já a to jako fakt mám co. :oops:
http://zivnostnikroku.cz/index.aspx?i=237&c=6983
OFFTOPIC[quote]Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Plzeňského kraje 2014

Bohumil Králik
Jiří Augusta
Lubomír Pokorný
Marcela Strnadová
Martin Světlík
Milan Bocan
Milan Štefl
Pavlína Klasnová
Petr Vileta
Šárka Škodová [/quote]


Myslím to vážně. Až pomine fofr kolem závěrky a auditu, měl bych na to čas a je lepší být živnostníkem "z ruky do huby", než nezaměstnaným.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Michal.Schmidt, Radek.Holodnak

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“