Váš názor na 9/11

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Toto fórum slouží k anketám, kdy je potřeba orientačně zjistit převažující názory na nějakou oblast mezi členstvem (např. pokud přijde dotaz zvenku). Hlasovat zde mohou pouze členové.
Pro členské iniciativy v rámci celostátního fóra slouží Členské podněty.
Odpovědět

O 9/11 si myslím, že

oficiální vysvětlení je zcela pravdivé
1
2%
oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé, ale některé části nesedí, není to ovšem konspirace vlády ani tajných služeb
9
20%
oficiální vysvětlení je pouze z menší části pravdivé, ale vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů (daňové a pojistné podvody, skartace vládních listin atd.)
14
30%
oficiální vysvětlení je převážně lživé, ve skutečnosti to byl následek totální neschopnosti tajných služeb, ostrah na letištích, armády i Národní gardy
5
11%
oficiální vysvětlení je zcela lživé, je to konspirace vlády USA a tajných služeb, jen se jim to vymklo z rukou, proto bylo tolik mrtvých
2
4%
je to celé konspirace, ty mrtvé zabila vlastní vláda
14
30%
nemám na to názor, nezajímá mě to
1
2%

Celkem hlasujících: 46 - Celkem hlasů: 46

msuchan
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 1401 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od msuchan » 06 úno 2015, 11:33

Ivo Vasicek píše:Když jsem to uviděl a ověřil, že ta budova fakt spadla při pádu dvojčat tak jsem se začal teprve o věc více zajímat.
Co se týká "podproblému pád budov", tak pro mne je asi najzábavnější těch 700 kousíčků lidských kostí na celkem vzdálené střeše Deutsche Bank...
To byla asi opět ta mrcha kerosin... :lol: tedy...mně to spíš připadá, že nějaká zasedačka byla shodou okolností na hodně blbém místě... ;)
Podobný jev jsem totiž viděl jen 1x, a to u dvou šikulů, kteří věšeli pod letadlo 500 kg bombu.

Mikulas.Peksa
Poslanec Evropského parlamentu
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 6972 poděkování
Dostal poděkování: 9426 poděkování

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 06 úno 2015, 11:50

Ok, beru, máš to zjevně progooglený líp než já (vzal jsem první odkaz, co byl po ruce). Jen mimochodem, jak moc je to typickej případ? (v jakém procentu případů se to stává)? Druhak, kolik mají ty baráky pater (hmotnost...)? Všechny jsou odhadem o řád menší, než dvojčata. Třeťak, jak to bude vypadat, když ten materiál bude moct pokračovat v pádu (a impuls se nepřenese do země)?

Abych tak řekl, jeden experiment má váhu tisíce slov.

Ivo Vašíček: pak se omlouvám, ale celou dobu se snažím pochopit, jak moc reálný je pád dvojčat. Proto jsem se tady snažil rozebrat přednášku toho Němce a zjistit, jestli dělá chybu, nebo je jeho náhled správný. Pevně doufám, že budeš velkorysý, ale když mi místo diskuse o silách v té diferenciální rovnici, začneš dělat přednášku o volném pádu, jako svým sedmákům před dvaceti lety, musí mě to prostě nasrat. Podobně, pokud se snažím zjistit, jak se to škáluje, a Švadla začne zmiňovat kvantovou mechaniku. A podobně, když místo diskuse o teplotě požáru vytáhne fotku ženské, která zjevně v tom ohni nestojí.

Takže se vám, pánové, omlouvám za několik poměrně kritických poznámek na vaši adresu pronesených na různých místech na foru a jinde v posledních 24 hodinách, které jsem si měl nechat pro sebe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 3):
Milan.Muller, Ivo.Vasicek, Frantisek.Navrkal
When you play game of trolls you flame or you die. #ByrokratickaFerovka

Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9138 poděkování
Dostal poděkování: 9173 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 06 úno 2015, 12:09

Mikulas Peksa píše: Abych tak řekl, jeden experiment má váhu tisíce slov.
jj mělo by se to asi zkoušet častěji :mrgreen: :fet:
=God is greatest=
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Mikulas.Peksa

MilanM
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: technik
Dal poděkování: 1089 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Příspěvek od MilanM » 06 úno 2015, 13:08

Mikulas Peksa píše:
Abych tak řekl, jeden experiment má váhu tisíce slov.
Naštěstí nám dnes nikdo nebrání doplnit si studium teoretické vědy o studium aplikovaných technických věd, že.

Pro začátek mohu doporučit třeba VUT obor konstrukce budov či nauka o materiálu :D
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.

Martin.Svadlenka
Místní předsednictvo
Profese: elektromechanik
Dal poděkování: 2691 poděkování
Dostal poděkování: 1463 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Svadlenka » 06 úno 2015, 14:25

Mikulas Peksa píše:...kolik mají ty baráky pater (hmotnost...)? Všechny jsou odhadem o řád menší, než dvojčata.
Kriste pane... O řád větší velikost (hmotnost) změní na fyzikálních zákonech co? Fakt už nemám slov, sorry.
Jako experiment navrhuju umístit nálože pod horní jednu třetinu téhle věže a po odpalu sledovat, jak to vršek celý rozmlátí.
Castleton-Mayan-4752.jpg
Možno zamknout.
Utavený člověk, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a Aktivista hnutí za pravdu o 11. září 2001.

Mikulas.Peksa

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 06 úno 2015, 14:34

Martin Svadlenka píše:
Mikulas Peksa píše:...kolik mají ty baráky pater (hmotnost...)? Všechny jsou odhadem o řád menší, než dvojčata.
Kriste pane... O řád větší velikost (hmotnost) změní na fyzikálních zákonech co? Fakt už nemám slov, sorry.
Jako experiment navrhuju umístit nálože pod horní jednu třetinu téhle věže a po odpalu sledovat, jak to vršek celý rozmlátí.
Castleton-Mayan-4752.jpg
Možno zamknout.
Já nevím, jak ti mám říct, že ze stejných rovnic vycházejí různý výsledky, když do nich dosazuješ různý čísla. Když mi ty rovnice budeš dokolečka opakovat, nedosáhneš "přesvědčení". Ty rovnice jsem viděl. Dej mi do nich ty čísla, nebo zalez. Fakt už taky nemám slov.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Martin.Svadlenka

Martin.Svadlenka
Místní předsednictvo
Profese: elektromechanik
Dal poděkování: 2691 poděkování
Dostal poděkování: 1463 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Svadlenka » 06 úno 2015, 14:52

Nedám, nejsem matematik.
Ale jsem rad, ze jsme to vyřešili dřív, než došlo na roztaveny kov a kuličky čistého železa. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvek:
Mikulas.Peksa
Utavený člověk, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a Aktivista hnutí za pravdu o 11. září 2001.

Mikulas.Peksa

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 06 úno 2015, 15:10

Martin Svadlenka píše:Nedám, nejsem matematik.
Ale jsem rad, ze jsme to vyřešili dřív, než došlo na roztaveny kov a kuličky čistého železa. :)
Tím se věc řeší - "matematicky" neprůstřelný důkaz nejsi schopen podat. Existuje výpočet docenta Němce, který říká, že možné doby pádu jsou od 15 do 30 s, barák se nemusí zhroutit celý a taky může vypružit a povstat z trosek do výšky několika desítek metrů. Čili vyloučit zjevně nelze cokoli....

Jsem v zásadě spokojen, i když je to takové cimrmannnovské - nevíme nic, ale za to to víme úplně jistě :)

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 23410 poděkování
Dostal poděkování: 19795 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 06 úno 2015, 15:37

To je jako se hádat s věřícím, že neexistuje Bůh. On ti snese takových "důkazů", že to musí být jasné i blbému, ale žádný z těch důkazů nelze vědecky zopakovat OFFTOPICnapř. odříkám 1000x konkrétní modlitbu a nade mnou začne pršet. Pokud by to fungovalo, bude to fungovat v Praze i na Sahaře a kdykoliv. a takové drobnosti, jako nalezené kosti dynosaurů se "nějak" vysvětlí. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Mikulas.Peksa
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Libor.Spacek
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Vysokoškolský učitel
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4209 poděkování

Příspěvek od Libor.Spacek » 06 úno 2015, 17:14

Ale ta rychlost pádu není to nejdůležitější. Zajímavé je, že to spadlo vůbec, a obvzlášť WTC7.
Oficiální vysvětlení pádu se stejně pořád mění, napřed to byla lívancová teorie, potom zase nějaké prohnutí...
Obhájci všech těchto vládních "vysvětlení" záměrně ignorují WTC7, což mi vůbec nepřipadá intelektuálně poctivé.
Totiž jejich teorie, aby byla správná, musí vysvětlovat i WTC7.
Nebo spíš opačně: pokud obhájná teorie XYZ nevysvětluje uspokojivě WTC7, tak nic neřeší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 6):
Mikulas.Peksa, Ales.Sura, Ivo.Vasicek, MilanM, Vaclav.Fortik, Martin.Svadlenka
Senilní dědouch a troll.

Odpovědět

Zpět na „Členské ankety“