Váš názor na 9/11

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k anketám, kdy je potřeba orientačně zjistit převažující názory na nějakou oblast mezi členstvem (např. pokud přijde dotaz zvenku). Hlasovat zde mohou pouze členové.
Pro členské iniciativy v rámci celostátního fóra slouží Členské podněty.
Odpovědět

O 9/11 si myslím, že

oficiální vysvětlení je zcela pravdivé
1
2%
oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé, ale některé části nesedí, není to ovšem konspirace vlády ani tajných služeb
9
20%
oficiální vysvětlení je pouze z menší části pravdivé, ale vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů (daňové a pojistné podvody, skartace vládních listin atd.)
14
30%
oficiální vysvětlení je převážně lživé, ve skutečnosti to byl následek totální neschopnosti tajných služeb, ostrah na letištích, armády i Národní gardy
5
11%
oficiální vysvětlení je zcela lživé, je to konspirace vlády USA a tajných služeb, jen se jim to vymklo z rukou, proto bylo tolik mrtvých
2
4%
je to celé konspirace, ty mrtvé zabila vlastní vláda
14
30%
nemám na to názor, nezajímá mě to
1
2%

Celkem hlasujících: 46 - Celkem hlasů: 46

Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: osvč řidič
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Milan.Muller » 01 úno 2015, 16:58

Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
to by místní antikonspirátoři nepovolili,umíš si představit ten stostránkovej flejm,až by se ta akce připravovala? :twisted:

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10549 poděkování
Dostal poděkování: 11098 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 01 úno 2015, 18:00

Milan Muller píše:
Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
to by místní antikonspirátoři nepovolili,umíš si představit ten stostránkovej flejm,až by se ta akce připravovala? :twisted:
Tak dramatické bych to neviděl, myslím že jsou minoritní, jen jsou víc "uřvaní"(u Pirátů předpokládám nižší podíl ovcí než v jiných uskupeních)
Naposledy upravil(a) Ivo.Vasicek dne 01 úno 2015, 19:07, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Milan.Muller, Martin.Shanil
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Martin.Svadlenka
Místní předsednictvo
Profese: elektromechanik
Dal poděkování: 2466 poděkování
Dostal poděkování: 1375 poděkování

Příspěvek od Martin.Svadlenka » 01 úno 2015, 18:40

Není problém, Roji, stačí, když bude zájem. S někým jsem se dokonce bavil o "turné".OFFTOPICNebudete mi to asi věřit, ale krátké shrnutí všech nedorazů ofi verze jsem měl nachystanou ve Stehlíkově noťasu už v roce 2009 na prvním fóru v Albrechticích. Vzhledem k oficialitám, které stejně musely být odročeny, jsem s tím neprudil.
Vždy jsem zdůrazňoval, že tohle nepříjemné a kontroverzní téma bohužel docela úzce souvisí s naší politikou, respektive s tím, proti čemu bojujeme - prolamování soukromí a svobod a špehování lidí ve jménu boje proti terorismu. 9/11 také ukazuje, jak hluboká je králičí nora, když porovnáváte dostupné informace (internet) a nespolehnete se na "televizi" a "noviny". Je také neefektivní bojovat proti následkům a mlčet ke zcela vylhaným příčinám.
Až včera (když jsem přestal vidět rudě) mi ještě došlo, že vlastně je něco, proti čemu bych se v souvislosti touto kauzou vymezoval stejně, jako proti zavírání úst ve jménu nekontroverze, či politické korektnosti.
9/11truthers čelí tlaku ze dvou stran. Tu první představují argumenty typu Petra Vilety (respektuju a chápu a budu trpělivě vysvětlovat, byť je mi jasné, že přes jistou míru kognitivní disonance vlak nejede) a druhou stranu představují někteří lidé "nezvratné důkazy" o tom, že letadla byly jen hologramy, že pod Manhattanem odpálili mininukleární nálož, že do věží narvalo UFO (bez prdele, včetně videa). Takže na jednu stranu vysvětlujete skeptikům, že ofi verze fakt při podrobném zkoumání neudrží pohromadě a že zároveň nejste zastáncem těch nejbizarnějších vysvětlení či všech konspirací en bloc, na druhou stranu čelíte dehonestaci, která se může jevit jako z "vašich vlastních řad", přičemž jde dílem o hloupost/důvěřivost, dílem o sofistikované dezinfo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 5):
Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, Milan.Muller, Robert.Magni, Ondrej.Marek
Aktivista hnutí za pravdu o 11. září 2001,
pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!"
"Ostatně soudím, že OSA musí být zničena."

observer
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: úředník
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Příspěvek od observer » 01 úno 2015, 18:52

LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9523 poděkování
Dostal poděkování: 17122 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 01 úno 2015, 18:52

Martin Svadlenka píše:9/11truthers čelí tlaku ze dvou stran. Tu první představují argumenty typu Petra Vilety (respektuju a chápu a budu trpělivě vysvětlovat, byť je mi jasné, že přes jistou míru kognitivní disonance vlak nejede) a druhou stranu představují někteří lidé "nezvratné důkazy" o tom, že letadla byly jen hologramy, že pod Manhattanem odpálili mininukleární nálož, že do věží narvalo UFO (bez prdele, včetně videa).
Já si myslím, že ty "ufonisti" jsou jen součástí diskreditační kampaně, ať už úmyslně nebo ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Ivo.Vasicek, Milan.Muller, Robert.Magni, Martin.Svadlenka
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9131 poděkování
Dostal poděkování: 9145 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 01 úno 2015, 19:03

observer píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
zrovna jsem se ho chystal založit :) Syriza+Podemos - Nakolik jsou jejich programy inspirativní i pro náš program.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, Robert.Magni

Maria.Vasickova
Místní předsednictvo
Profese: terapeut energetické psychologie
Dal poděkování: 1725 poděkování
Dostal poděkování: 1570 poděkování

Příspěvek od Maria.Vasickova » 01 úno 2015, 19:10

Předsednictvo MS Slovácko

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10549 poděkování
Dostal poděkování: 11098 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 01 úno 2015, 19:12

Martin Shanil píše:
observer píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
zrovna jsem se ho chystal založit :) Syriza+Podemos - Nakolik jsou jejich programy inspirativní i pro náš program.
Toho (observer) vůbec neřeš, je to finanční spekulant a s Piráty nemá nic společného (jen to, že už několik let trpí vašíčkofóbií, což byl zřejmě důvod proč mne sleduje i zde ).
K tomu vývoji: http://www.reflex.cz/clanek/komentare/6 ... i-tam.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Robert.Magni
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 14639 poděkování
Dostal poděkování: 2689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 01 úno 2015, 20:18

Až nebudeš OFFTOPICzasranej anonym,potom mluv OFFTOPIC:fet: nevzdělanče
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Milan.Muller
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

observer
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: úředník
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Příspěvek od observer » 01 úno 2015, 21:39

PROČ?? Nastavení podmínek pro užívání tohoto fóra je věc vaší strany. Takže pokud s tím máš problém, usiluj o jejich změnu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi observer za příspěvek:
Robert.Magni

Odpovědět

Zpět na „Členské ankety“