Sdílení konspirací na hlavním ofic. FB kanálu

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti mediálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Odpovědět
Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10623 poděkování
Dostal poděkování: 11158 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdílení konspirací na hlavním ofic. FB kanálu

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 17 led 2015, 18:53

Vůbec jsem se tady nedočetl, co je v článku špatně? Uvádí fakta.
Mě přijde zcela zásadní věta: "Reálně bychom měli být muslimům vděční za to, že nás v Evropě nebombardují stejným způsobem, jakým my bombardujeme jednu jejich zemi za druhou,“
- naprosto s tím souhlasím, jen si myslím, že konfrontace bude pokračovat, neboť Muslimům nic jiného nezbývá - korporace reprezentované USA a NATO destabilizují nebo napadnou každou zemi, která se jim ekonomicky nepodvolí. Dokud nás nezničí, agresorů se nezbaví. Svojí loajalitou k NATO neseme za to vraždění odpovědnost. Ostatně naši vojáci se na těch agresích také podílejí, i když se tam dostavují obvykle až po dobytí napadané země a pomáháme s okupací nebo udržením loutkové vlády u moci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 4):
Martin.Shanil, Vojtech.Pikal, Martin.Svadlenka, Marek.Dluhos
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Petros.Michailidis
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: programátor analytik
Dal poděkování: 1137 poděkování
Dostal poděkování: 1720 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petros.Michailidis » 17 led 2015, 18:56

Četl jste vůbec někdo ty vcelku obecné Baudyšovy úvahy?
Nebo je to jenom o tom, že jak říká Mikuláš "ten koktejl titulku, Parlamentních listů a WTC je fakt zabijáckej.". Že nám vadí tato spojení, než to, co vlastně Baudyš řekl?
Ovšem pokud to je tak, pak pánové prominou, jsme připosraní ještě dřív než ostatní.

Přečtěte si laskavě ten "článek" a řekněte mi, v čem je pochybení jeho uveřejnění na naší FB stránce. Kromě toho, že to je ten koktejl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petros.Michailidis za příspěvky (celkem 4):
Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, Vojtech.Pikal, Marek.Dluhos
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9138 poděkování
Dostal poděkování: 9173 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 17 led 2015, 19:10

když jsem v r. 2012 něco zařizoval v poděbradech na radnici pro pirátskou stranu, tak si tam uřednice klepaly na čelo a smály se.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
Petros.Michailidis, Libor.Spacek, Marek.Dluhos, Ivana Hudcova

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10612 poděkování
Dostal poděkování: 17084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik » 17 led 2015, 19:19

Petros Michailidis píše:Četl jste vůbec někdo ty vcelku obecné Baudyšovy úvahy?
Nebo je to jenom o tom, že jak říká Mikuláš "ten koktejl titulku, Parlamentních listů a WTC je fakt zabijáckej.". Že nám vadí tato spojení, než to, co vlastně Baudyš řekl?
Ovšem pokud to je tak, pak pánové prominou, jsme připosraní ještě dřív než ostatní.

Přečtěte si laskavě ten "článek" a řekněte mi, v čem je pochybení jeho uveřejnění na naší FB stránce. Kromě toho, že to je ten koktejl.

Kvůli tomu, že je to ten koktejl, je výsledkem odsouzení a zatvrzení se proti nám místo diskuse. Je úplně na hovno říct někomu "pravdu" když výsledkem je, že mě přestane poslouchat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 6):
Frantisek.Kopriva, Jindrich.Bartek, Ondrej.Moravcik, Dalibor.Zahora, Mikulas.Peksa, Lenka.Kozlova
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Petros.Michailidis
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: programátor analytik
Dal poděkování: 1137 poděkování
Dostal poděkování: 1720 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petros.Michailidis » 17 led 2015, 19:32

Mikulas Ferjencik píše:

Kvůli tomu, že je to ten koktejl, je výsledkem odsouzení a zatvrzení se proti nám místo diskuse. Je úplně na hovno říct někomu "pravdu" když výsledkem je, že mě přestane poslouchat.
Mikuláši, teď budu osobní. Ale ne moc. Ale bude to o moci.
Nezdá se ti, že jsi víc zastupitel než Pirát? Že pohled na "volitelnost" ti zastírá pohled na svět očima Piráta?
Já se snažím vejmout náhled, že "volitelnost" je pro stranu (jakoukoliv) hlavní meta, ale nějak mi to občas koliduje s mými principy, které jsou tak nějak vždycky víc, než jakákoliv volitelnost.
Třeba by mi mohl vadit takový koktelj namíchaný kolem "legalizace". To je přeci taky téma pořádně mimo hlavní proud vnímaný občanem, u kterého si jistě spousta z nich ťuká na čelo. A přitom do něho jdeme s plnou parádou. Protože svoboda volby je přece pro nás důležitá.

(to bychom taky jednou mohli říct, že zhůvěřilosti podobné TTIP nemusí být až tak špatné, protože to lidi chtějí a za naše názory si ťukají na čelo a vlastně nás proto nebudou volit)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petros.Michailidis za příspěvky (celkem 2):
Libor.Spacek, Rostislav.Reha
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)

Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: osvč řidič
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milan.Muller » 17 led 2015, 19:35

Martin Shanil píše:když jsem v r. 2012 něco zařizoval v poděbradech na radnici pro pirátskou stranu, tak si tam uřednice klepaly na čelo a smály se.
slova Gandího - "nejdřív tě ignorujou,potom se ti vysmívají,poté s tebou bojují a nakonec zvítězíš" tak jsi byl tehdy zrovna v druhém levlu... :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvek:
Martin.Shanil

Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Dal poděkování: 13530 poděkování
Dostal poděkování: 7365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Profant » 17 led 2015, 19:48

Petros Michailidis píše:Nezdá se ti, že jsi víc zastupitel než Pirát? Že pohled na "volitelnost" ti zastírá pohled na svět očima Piráta?

(...)

(to bychom taky jednou mohli říct, že zhůvěřilosti podobné TTIP nemusí být až tak špatné, protože to lidi chtějí a za naše názory si ťukají na čelo a vlastně nás proto nebudou volit)
Nejde o volitelnost, ale přijatelnost. Prostě některé ufňukané konspirace (apod) nejsou zajímavé pro většinu lidí. Mě na FB také obtěžují (FB Pirátů nemám potřebu sledovat). Bohužel blogeři neumí psát s dostatečným nadnesením. Celkové vyznění je pak do neuvěřitelně hloupého stereotypu. Namísto reálného problému.

TTIP je skvělým příkladem. Šíří se mnoho článků z opravdu pochybných zdrojů, které to téma dusí. Namísto reálné společenské diskuse o tom co chceme a co ne. Věcnou diskusi o TTIP jsem např. vedl na MPO, na internetu jsem takovou nepotkal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvek:
Dalibor.Zahora
profant.eu, poslanec

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10612 poděkování
Dostal poděkování: 17084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik » 17 led 2015, 19:50

Petros Michailidis píše:
Mikulas Ferjencik píše:

Mikuláši, teď budu osobní. Ale ne moc. Ale bude to o moci.
Nezdá se ti, že jsi víc zastupitel než Pirát? Že pohled na "volitelnost" ti zastírá pohled na svět očima Piráta?
Já se snažím vejmout náhled, že "volitelnost" je pro stranu (jakoukoliv) hlavní meta, ale nějak mi to občas koliduje s mými principy, které jsou tak nějak vždycky víc, než jakákoliv volitelnost.
Třeba by mi mohl vadit takový koktelj namíchaný kolem "legalizace". To je přeci taky téma pořádně mimo hlavní proud vnímaný občanem, u kterého si jistě spousta z nich ťuká na čelo. A přitom do něho jdeme s plnou parádou. Protože svoboda volby je přece pro nás důležitá.

Ne, nejde mi o volitelnost, mnohem více mi jde o vnitřní konzistenci (viz tento příspěvek v lehce souvisejícím vlákně: post378056.html#p378056). Považuju za nešťastné když svou komunikační neobratností odradíme lidi, kteří by nám časem dali za pravdu. Ano, je to otázka strategie a taktiky a názory, jakou máme mít se mohou různit, nicméně považuju za nešťastné, když se snažíme jít nějakou cestou (klidně jí říkej připosraná) a děláme z ní občasné úlety do extrémů, jako byl tento. Mám za to, že tím nedosahujeme toho, čeho se dosáhnout snažíme (tedy získat sympatie lidí, kteří se s námi v principu filosoficky ztotožňují).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.Profant, Ondrej.Moravcik, Dalibor.Zahora, Frantisek.Navrkal, Lenka.Kozlova
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Libor.Spacek
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Vysokoškolský učitel
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4209 poděkování

Příspěvek od Libor.Spacek » 17 led 2015, 20:08

Nevím, jestli jste si všimli, ale z blogů a z facebooku se zas tak nestřílí a většina lidí tam nechodí si přečíst nějaké diplomatické prázdné řeči, ale něco nového a zajímavého, i když občas třeba trochu za vlasy přitaženého.

Já třeba si myslím, že by jste těm 6K lidí i Pirátstvu posloužili víc, kdyby jste psali častěji a otevřeněji, místo tohodle úzkoprdelního strachu. Tohle přesně je za obecnou neschopností MO vůbec se kdy jak vyjádřit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 3):
Ales.Jakl, Petros.Michailidis, Milan.Muller
Senilní dědouch a troll.

Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Dal poděkování: 13530 poděkování
Dostal poděkování: 7365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Profant » 17 led 2015, 20:13

Strachu? Já bych spíš řekl, že je to o intelektu. Prostě články, které jsou viditelně dosti mimo, i když v jádru mohou mít pravdu, jsou na nic. Autor kvalitního článku se nesmí dehonestovat odbočením do nepříslušných témat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Moravcik, Dalibor.Zahora, Frantisek.Navrkal, Lenka.Kozlova
profant.eu, poslanec

Odpovědět

Zpět na „Podatelna mediálního odboru“