Volba předsedy - komentáře historiků, filosofů a sociologů

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Zamčeno
Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 6899 poděkování
Dostal poděkování: 2665 poděkování

Re: Volba předsedy - komentáře historiků, filosofů a sociolo

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 27 pro 2014, 13:34

Petře, můžu já za to, že když na to mám čas, tak se stránky načítaj věčnost, když už vůbec?
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 1701 poděkování
Dostal poděkování: 1384 poděkování

Příspěvek od Jan.Novak » 27 pro 2014, 14:21

Josef Soumar na fejsbuku píše:Kritika se nelíbí samozřejmě nikomu a jako bumerang se vrací i po několika měsících a letech a na to musí být všichni připraveni. Kdo rozdává, musí umět i přijímat, jako ve sportu

Nikdo mi zatím neodpověděl, co je tedy velrybaření, co je ofiko nábor, jak to kdo vidí, jaká jsou čísla a jaké má plány?! Nebo nikdo plány nemá?

Ani Urban evidentně neví, jestli chtěl MS Písecko podpořit nebo zrušit, pač se nevyjadřuje! Navrhuji, abyste si všichni založili svá místní sdružení, ať máme co porovnávat, protože teď je vaše nečinnost s naší aktivitou absolutně k neporovnání.

Přemýšlel jsem i o variantě, že bych podpořil Janu na předsedkyni, aby se pravda ukázala, pak jsem si uvědomil, že za 3,5 roku ve volbách by to mohlo být horší, než lepší. Chtěli bychom ji odvolat pro neschopnost, ona by se nedala jako nyní a následný scénář už všichni známe... Nebo bude lepší znovu X let promrhat, urážet se a čekat, kolik lidí se připojí a sami začnou dělat kampaně a akce? Přijdou sami a spasí stranu! Nespasí! Až začnou něco dělat, utneme je a obviníme - téměř z čehokoliv

Jistě, počkejte, až budete něco tvořit a dělat, to bude kritiky, řádka nezůstane suchá, veš líná.

Václav, až si založí místní sdružení v Jindřichově Hradci, to bude drobnohled, až opovaž se tam mít člověka, který byl byť den v KSČM nebo jeho rodinní příslušníci se s komunistou vůbec bavili, přijedu a uspořádám na náměstí manifest, ať to stojí, co to stojí, to si piš!
A Svatek ve Strakonicích - budu sledovat každý tvůj pohyb a opovaž se vyslovit, že bys chtěl být předseda nebo místopředseda kraje, hned to budu brát za kolaborantství a tvůj záměr převzít tajně vedení kraje. Těším se i na Budějovice a Týn nad Vltavou, budete transparentnější než celá Pirátská strana, papežštější než Papež, o to se postarám

Konečně jsem si vyčlenil 10 hodin týdně luštěním směrnic, fór a příspěvků, to bude kritiky, jestli to nebude všechno přesně podle směrnic a stanov! Budeme pěkně pojmenovávat věci pravými jmény a mapovat situaci kraje, to bude paráda!

Neschopnost svolat schůzi, prdlého bývalého předsedy, který nás nejdřív žene před volbami do JH, kvůli jeho velrybaření, protože evidentně přivedl 2 lidi, které nám chtěl představit. Ti evidentně nic nedělají (jako obviňujete naše členy) a následně si stanovovat svůj termín na 4.1. a odmítat Písek.

To víš, že ano, jako MS si asi na sebe necháme kálet od všech To jste se pěkně spletli

Všem přeji krásný nový rok 2015 a těším se na spolupráci!
Citováno bez smajlíků.

Nechápu Tvůj postoj ke kritice (neplést s hnidopišstvím), ta má být přínosná, když píšu, že se mi něco nelíbí, tak se o tom s Tebou, ale i ostatníma chci bavit a napravit to co se mi nelíbí, probůh. Lajkuješ mi, že Václav je neschopnej sebereflexe, ale sám pak na kritiku reaguješ takovýmhle kopáním kolem sebe.

Mám rozhodně jinej návrh: Místo Hobbsovské války všech proti všem bych navrhl společenskou smlouvu, kdy si budeme psát (a říkat) co se nám vzájemně nelíbí a řešit to spolu nějakou diskuzí. O tohle se tak nějak snažim a proto jsem nakonec napsal, co se mi nezdá. Nevěřím tomu, že většina z nás na Vás kálí, příjdeš mi podobně paranoidní jako Václav.

Krom toho by sme si měli na schůzi určit nějaké akce co budeme spolu příští rok všichni vytvářet, na kterých se budeme (dle svých možností) všichni podílet a tak podobně.

A abych byl fér - poslední schůze byla svolána mým členským podnětem, který určoval místo i čas, tedy Václav nemůže za to, že to bylo v Jindřichově Hradci. Hradec jsem tam napsal já, aby se nemohl vymlouvat, že nemá čas.

Ohledně Jany si kálíš do úst, podívej se co si psal v rozpravě k první volbě předsedy o tom jaký má být předseda kraje a teďka píšeš jak by si ji volil, i když evidetně, dle Tebe, žádnou z těch podmínek nesplńuje.

Jsme politická, demokratická strana založená na diskuzi mezi sebou, ne firma, ani nějaká zisková společnost, vzájemná kritika není vzájemným bojem, ale snaha sladit vzájemný stanoviska.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vlasaty, Michal.Reinis

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: učitel
Dal poděkování: 1072 poděkování
Dostal poděkování: 1025 poděkování

Příspěvek od Ludek.Blaha » 27 pro 2014, 16:25

Debata s telecí hlavou je ztráta času a energie.
Nad to hrozí nebezpečí kontaminace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 2):
Jana.Kolarikova, Michal.Reinis
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22136 poděkování
Dostal poděkování: 19032 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 27 pro 2014, 17:33

Ivo Vlasaty píše:Petře, můžu já za to, že když na to mám čas, tak se stránky načítaj věčnost, když už vůbec?
Můžeš. :P Udělej si čas někdy pozdě večer nebo v noci, to wiki většinou funguje dobře. Holt máš zodpovědnost, tak místo do hospody půjdeš účtovat. :twisted:
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj

Příspěvek od Ludek.Blaha » 27 pro 2014, 18:45

Přemítám, co je na účtech v souvislosti s volbou předsedy JčK komentovatelné z hlediska historického, filosofického či sociologického.
Ale klidně si to tady, hoši, vyřiďte, jiných možností zřejmě nemaje. Jako že fakt klidně.
Pořád lepší, než když se jihopirátské směřování vytyčuje na fejzbůkové pavlači.
Trošku elementární kázně by to chtělo. A sebeovládání... (to k té pavlačíí)
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj

Příspěvek od Ludek.Blaha » 28 pro 2014, 10:13

Jenom telecí hlava se s telecí hlavou ve vejzbůkovém chlívku o hrst votrub porád přetahuje.

Vaclav.Urban
Místní předsednictvo
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 1036 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav.Urban » 28 pro 2014, 23:08

Copak bys dělal, kdybys byl předsedou? Máš na to čas, máš povědomí o tom, co to obnáší? Co to obnáší?

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj

Příspěvek od Ludek.Blaha » 29 pro 2014, 13:18

Pokud by to byl dotaz na mě, pak musím popravdě říci, že předsedováním jsem se doposud nezabýval.
Prozatím mám promyšleného prezidenta a premiéra. Okrajově pak nějakého ministra bez portfeje.

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj

Příspěvek od Ludek.Blaha » 31 pro 2014, 17:41

Nedělám to často, ale nakonec jsem se nad otázkou, co bych dělal jako předseda, docela vážně zamyslel.
Ze všeho nejdřív bych si už konečně pořídil mobil. Ale doopravdy chytrý mobil. Aby měl alespoň třicet íkvé.
A s těmi mými dosavadními by výsledná hodnota osmdesát měla k výkonu předsedy stačit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Petr.Vileta

Petr.Steinbauer
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: jednatel, programátor
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Steinbauer » 31 pro 2014, 18:13

Mrzí mě, že se Písek povyšuje nad zbytek kraje a ještě více mě mrzí, že se díky tomu mažou všichni (a strkají Pískem do jednoho pytle).
Copak práce v kontrolním orgánu nic neznamená? Ty desítky a brzo i stovky hodin na poradách a jednání zastupitelů a studování zápisu radních.... A pak někdo z Písku jen jednoduše řekne - pst, nejsou jako my... Opravdu se mi to nelíbí, co všechno tahle situace přinesla.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Steinbauer za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“