Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Uživatelský avatar
Rene.Vanecek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 48
Registrován: 06 lis 2013, 12:28
Bydliště: KLADNO
Dal poděkování: 157 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Rene.Vanecek »

Tady tudy cesta nevede,nemám chuť ani vůli něco teď napravovat a měnit a to ani v budoucnu :( jsem zklamaný a určitě se to odrazí na další mojí činnosti a aktivitách:(
Ohláška ,že se bude volit během neděle, není pro mě, ale ani pro mnohou legislativu termín hodný záznamu! Vyjadřovat se se přesně jako že volby začnou 21.12.2014 od 14°h do 23.12.2014 je samozřejmostí.Minulá schůze byla pro mě velkým zklamáním , absolutně odfláklá příprava, jen se dokazovaly neúspěchy a to takovým způsobem,že by jeden řekl,že je všechno supr a není potřeba nic dělat.Nebudu se účastnit dalších schůzí ,pro mě je to bohužel ztráta času.
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Michal.Ketner »

Rene Vanecek píše:Tady tudy cesta nevede,nemám chuť ani vůli něco teď napravovat a měnit a to ani v budoucnu :( jsem zklamaný a určitě se to odrazí na další mojí činnosti a aktivitách:(
Ohláška ,že se bude volit během neděle, není pro mě, ale ani pro mnohou legislativu termín hodný záznamu! Vyjadřovat se se přesně jako že volby začnou 21.12.2014 od 14°h do 23.12.2014 je samozřejmostí.Minulá schůze byla pro mě velkým zklamáním , absolutně odfláklá příprava, jen se dokazovaly neúspěchy a to takovým způsobem,že by jeden řekl,že je všechno supr a není potřeba nic dělat.Nebudu se účastnit dalších schůzí ,pro mě je to bohužel ztráta času.
ok tvoje volba :fet:
TO je tak mužeš kritizovat a nebo se podílet na tom to dělat líp, chápu že to první je jednodužší. Ok beru to tak že je to pro tebe ztráta času, o to být členem stále stojíš ? :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Rene.Vanecek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 48
Registrován: 06 lis 2013, 12:28
Bydliště: KLADNO
Dal poděkování: 157 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Rene.Vanecek »

a ty?
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Michal.Ketner »

já tady neplkám něco o ztrátě času :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Rene.Vanecek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 48
Registrován: 06 lis 2013, 12:28
Bydliště: KLADNO
Dal poděkování: 157 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Rene.Vanecek »

Toto by neměla být moje zpověď a kritizovat není pro mě jednodušší!!!Jednodušší je radit blbě:(Vidím Vás kluky mladý jinýma vočima a hlavně nejsem žádnej dopisovatel.Taky se trápím s Linuxem,a je u mě zvykem, když mě někdo požádá o pomoc ,udělám vždycky všechno proto ,abych vyhověl a asi v tom bude velkej rozdíl.
Jestli chceš ještě něco vědět přijeď.
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Michal.Ketner »

Rene Vanecek píše:Toto by neměla být moje zpověď a kritizovat není pro mě jednodušší!!!Jednodušší je radit blbě:(Vidím Vás kluky mladý jinýma vočima a hlavně nejsem žádnej dopisovatel.Taky se trápím s Linuxem,a je u mě zvykem, když mě někdo požádá o pomoc ,udělám vždycky všechno proto ,abych vyhověl a asi v tom bude velkej rozdíl.
Jestli chceš ještě něco vědět přijeď.
Tak já nevim já se tu tvuj buttheart částečně snažím léčit, když si psal že ti něco vadí , ale nechceš s tím něco dělat a příjde ti to jako ztráta času tak jsem se zeptal jestli chceš být vůbec toho bordelu stále součástí.
Nějak tak jsem PKS od ted nadhodil že budem oznámení o hlasování rozesílat formou sms ještě aby se mohli co nejlépe členové zapojit. Já se ty problémy snažím řešit, ale stále pracuju s tím co mám a že je to bída.
Argument o věku je totálně lichej s tím na mě prosím tě nechod.
A ty jsi tady snad o něco konkretního požadal s čím chceš pomoc ? Rád ti vyhovím , když to bude v mých možnostech. Ale jsem na tom docela bídně časově. Nevim co je volný čas furt něco řeším a nemám čas relaxovat až budu mít volno na odfrknutí rád si s tebou přijedu popovídat, ale momentálně je to pro mě skoro zabitej den, což si prostě v taokovýmhle pressu nemuzu dovolit. :fet:
Jinak vědět nějak nepotřebuju nic. Respektive potřebuju vědět co mi chce člověk sdělit ale na to aby z někoho tahal odpovědi vážně nejsem. :fet:
Lásku a Slunce v Duši :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Barbora.Pribylova

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Rene.Vanecek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 48
Registrován: 06 lis 2013, 12:28
Bydliště: KLADNO
Dal poděkování: 157 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Rene.Vanecek »

Milý Michale Ketnere(nejraději bych to napsal jinak)odepisuješ mi přesně tak jak pracuješ,vše co jsem napsal si pochopil jinak.No a to nemusí být tvoje vina,sem říkal,že nejsem dopisovatel.Zaprvý-nerozlišuju věk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mladej člověk zvládne stejně jak kluk v letech a když mu to pálí má svět před sebou a sem radši mezi mladejma s kterými je prostě sranda a To oslovení bylo prostě pro všechny mladý rádobycílevědomý lidi,kteří sice mají správné ideály a chtějí moc aby se změnilo pár pravidel,ale s pusy jim lezou jen samé výmluvy .To ale není vlastnost se kterou bych si neporadil,prostě to jako tobě píšu.Jestli se chceš srovnávat kdo je více vytížen tak deme na to.
A taky ses zmýlil,že jsem zhrzenej,není to tak.Nemám takovou povahu,jde mi o princip, správnost a spravedlivost.Bojim se že moje sdělení nepochopíš,ale říkám,nemusí to být tvojí vinnou ...letos AHOJ
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Michal.Ketner »

Tak jasně :fet: díky za názor.

Jinak bych tu rád pokračoval v Rozpravě můžete se ještě Báry a Vladimíra ptát . :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Klara.Rychtarikova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 107
Registrován: 11 zář 2014, 10:03
Profese: student
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Klara.Rychtarikova »

Tyjo, normálně se mi zdálo, že zavládl světovej mír, ale pak jsem se vzbudila a otevřela forum :lol:

Pánové, máte to zapotřebí?
Rendo, rozčiluje Tě celkový fungování kraje, a nebo teda to, že jsi nedostal dostatečnej počet hlasů?
Přijedeš vyřešit to co Tě štve na další schůzi, nebo jsi to napsal a to je vše?
Jsi taky rádobycílevědomej člověk jako mladý lidi? Můžou bejt mladý lidi i vážně cílevědomý?
Byl jsi v době, kdy probíhalo hlasování v Kadani, nebo ve Volyni, kde nešla elektřina?
Mám na Tebe příště tuknout, až se tu zas bude něco dít?

Nemyslim to zle, jen by mne zajímaly odpovědi na tyhle otázky. Snad Tě to zase nerozčílí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Rychtarikova za příspěvek:
Barbora.Pribylova
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Dovolba Krajského fóra- Rozprava

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Měl bych pár dotazů na oba kandidáty....
Nejprve na Báru, je to žena.
Baruš myslím si, že tvá přítomnost v PKS by mohla nakopnout předsednictvo kupředu a tlačit zbytek předsednictva k větší aktivitě, což jsem já i díky vlastní liknavosti nedokázal. Nicméně zůstává mi na patře trošku pachuť zejména z komunální kampaně v Děčíně, kdy z tvých úst jasně zaznělo a to nespočetněkrát nejen na chatu Facebooku, že PKS je na nic a je třeba ho po volbách sestřelit. Mé otázky jsou dvě. Ta první: "Jak si představuješ spolupráci s lidmi v PKS, které jsi ještě nedávno označila za neschopné?" Děkuji. Druhá otázka: "Můžeš prosím pár větami rozvinout svou činnost v PKS a vyvrátit obavy z toho, že tvá činnost bude v rámci kraje zaměřena výhradně na Děčín?" Děkuji podruhé.

Vladimíre.
Myslím si, že jsme měli možnost se dobře poznat. Máme v některých věcech názorové rozdíly, což ovšem neznamená, že bych tě nevolil do PKS ba naopak. Mám jednu jedinou otázku, podobně jako u Báry. "Vladimíre zajímal by mě tvůj osobní názor na současný stav v KS Ulk a chci se tě zeptat, co jako budoucí místopředseda uděláš proto, aby bylo PKS aktivnější než tomu bylo dosud. Myslím tím zejména podporu místních sdružení a činnosti kraje jako celku z pohledu předsednictva." Děkuji i Tobě

Oběma držím palce. Upřímně. MSch
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Schmidt za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kucera, Michaela.Schwarzova
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“