kk 12/14 Návrh předběžného opatření - Lukáš Nový (oprava č.)

Rozhodčí komise rozhoduje ve stranických sporech, vydává předběžná opatření, rozhoduje o omezení práv člena za porušení právních předpisů a o jeho vyloučení, rozhoduje o platnosti právních aktů, odpovídá na předběžné otázky, pokud není výklad jasný.

Moderátor: Komise - rozhodci

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti rozhodčí komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Do tohoto vlákna také můžete vkládat předběžné otázky na výklad předpisů strany (odpověď však není závazná).
  • Oficiální stížnosti je potřeba podat kontrolní komisi, která jí rozhodčí komisi sama postoupí, jakmile ji vyšetří.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Petros.Michailidis
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: programátor analytik
Dal poděkování: 1146 poděkování
Dostal poděkování: 1731 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kk 12/14 Návrh předběžného opatření - Lukáš Nový (oprava

Příspěvek od Petros.Michailidis »

Buď pořádně nerozumím záznamům u nic.cz, nebo pojem držitel vlastně není držitel.
To že je Krtek administrativní kontakt, uvádí jenom to, že za držitele tuto doménu administruje. Žádná "držitelská" práva z toho neplynou. Samozřejmě jako administrativní kontakt může učinit určité kroky, které jsou v rozporu se zájmem držitele, ale určitě tyto pojmy nelze zaměňovat.

A když už jsi zmínil tu "krádež", jak se tedy udála, když držitelem je neustále Pirátská strana. Co vlastně ukradl?

(a chci upozornit, že nestraním Krtkovi, ani jej neobhajuji, akorát bych byl rád, kdyby pojmy nebyly zaměňovány za dojmy)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petros.Michailidis za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)

Rostislav.Reha
Kontrolní komise
Profese: informatik
Dal poděkování: 5223 poděkování
Dostal poděkování: 5316 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Michal Ketner píše: Zrovna s podjatostí bych byl opatrnej , neřikám že se Adam chová košer , to rozhodně ne taky jsem mu za to už několikrát nadával, že řízení takhle vést nemůže, ale IMHO pro mě je podjatost spíš morální apel na soudce , protože suma sumárum v tak malé skupině lidi jako jsme tady ve straně kde se zná skoro každý s každým tak by člověk mohl být označen za podjatého za každé situaci.
Asi jsi nadaval malo.

Podjatym je clovek, ktery ma jakykoliv zajem na vysledku rozhodnuti a neni schopen to odfiltrovat. Pokud soudce predem CHCE nekoho odsoudit, aniz zna vsechna fakta, tak uz nevim, jak to nazvat. Uprime...uz se k tomu nechci moc vyjadrovat a exponovat, protoze to je evidentne hazeni hrachu na zed, vetsina z CF to neslysi, nevadi ji to. Vsechno uz bylo receno u odsouzeni Broocha, ovsem jeho nema nikdo rad a nikdo ho nepotrebuje - rozdil je ted v tom, ze Krtek ma vyrazne lepsi pozici nez Brooch a mu odhad je, ze ani Adam "ja vas k tomu dobru prinutim, i kdybyste nechteli" Skorepa nedostane v RK tolik prostoru, co dostal predtim.
Budu (asi ke sve smule) presto trochu konstruktivni - jediny kompetentni je v tomhle okamziku vedouci TO, potazmo v jeho aktualni nezpusobnosti jeho zastupce, Ondra Profant. Uz se vyjadril. Prohresek, ktereho se Krtek mel dopustit **, neopravnuje svou intenzitou RK k rozhodnuti, ktere by mohlo zapricinit nedostupnost nebo dokonce ztratu dat na stranickych systemech...zvazte to prosim dobre.

**(ano, mluvim o tom, za co je ted Krtek obzalovan, ne za predchozi excesy, nejsou relevantni - protoze kdyby ano, tak uz ty pristupy a aktualni smlouvu nema, pevne verim...)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 2):
Petros.Michailidis, Dalibor.Zahora
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.

Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 22744 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera »

Petros Michailidis píše:A když už jsi zmínil tu "krádež", jak se tedy udála, když držitelem je neustále Pirátská strana. Co vlastně ukradl?
Ne, "je neustále". Je "už zase", několik měsíců nebyla, Krtek prostě tehdy zneužil svých pravomocí a nechal ji přepsat na sebe. A při "vracení" změnil na stranu jen část údajů, ale jeho jméno z kontaktu "držitel" nezmizelo, přestože původně tam zajisté nebylo.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Rostislav.Reha
Kontrolní komise
Profese: informatik
Dal poděkování: 5223 poděkování
Dostal poděkování: 5316 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Martin Kucera píše:Je to v tomto konkrétním případě skutečně podjatost anebo konstatování, že soustředění moci nad technickými systémy strany do rukou jednoho člověka je nepřijatelné?
Pokud si to myslis, mas k dispozici opravne prostredky, napr. clensky podnet, pripadne, pokud to porusuje nejaky predpis, podani ke KK. Nerozumim, jakou to ma souvislost s aktualnim pripadem (krome toho, ze se jedna o stejnou osobu). Aneb - chytli jsme ho u moceni do kasny, tak mu rovnou usekneme ruku za potencialni kradez, kdyz uz jsme v tom...? Tohle (pokud je mi znamo), je ciste odpovednost RP, ktera Krtkovi dala smlouvu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.

Petros.Michailidis
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: programátor analytik
Dal poděkování: 1146 poděkování
Dostal poděkování: 1731 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petros.Michailidis »

Martin Kucera píše:
Petros Michailidis píše:A když už jsi zmínil tu "krádež", jak se tedy udála, když držitelem je neustále Pirátská strana. Co vlastně ukradl?
Ne, "je neustále". Je "už zase", několik měsíců nebyla, Krtek prostě tehdy zneužil svých pravomocí a nechal ji přepsat na sebe. A při "vracení" změnil na stranu jen část údajů, ale jeho jméno z kontaktu "držitel" nezmizelo, přestože původně tam zajisté nebylo.
Počkej, počkej, Martine. Jestli je to tak, jak říkáš, pak se Krtek dopustil krádeže. A to je tak trochu trestný čin (od určité hodnoty a ta se u tak "měkkých" věcí dá nafukovat). A to bez ohledu na to, že následně uvedl věci na nějakou přijatelnou míru. Chceš tím naznačit, že strana na něj nepodala trestní oznámení?
Protože manipulace s údaji v doménách v rozporu se zájmy držitele s cílem způsobit mu újmu, se jinak než jako trestný čin označit nedá.
Takže mi prosím tě zkus doložit, na jakém základě své tvrzení stavíš. Protože to je fakt vážná věc, cos tady nadhodil.
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Uprime...uz se k tomu nechci moc vyjadrovat a exponovat, protoze to je evidentne hazeni hrachu na zed, vetsina z CF to neslysi, nevadi ji to.
Ano, je to tristní stav v celé společnosti... a proto to tak všechno dopadá. I u Pirátů i jinde....

Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 22744 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera »

Petros Michailidis píše:Takže mi prosím tě zkus doložit, na jakém základě své tvrzení stavíš. Protože to je fakt vážná věc, cos tady nadhodil.
Naposled se to vice řešilo tuším zde - podatelna-technickeho-odboru-f228/jak-j ... 25908.html ale po třech měsících je to stále nedořešeno. Každopádně i z toho vlákna vidíš, že Krtek sám přiznává, že v určité době strana nebyla držitelem.
Edit: Řešilo se to pochiopitelně i hned v době, kdy měl tu doménu ve svém držení, a sliboval, že ji vrátí jakmile Ivan přestane být statutár (jasné vydírání a zneužití pravomoci), a pak ji stejně vrátil-nevrátil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Helena Jarolimkova
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Roman.Kucera
Místní předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 9661 poděkování
Dostal poděkování: 17421 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera »

Pokud ti to, Petrosi, udělá radost, prohlásím se za podjatého já (už déle než rok me vendor krtk-in celé strany neskutečně sere a dávám to najevo, kudy chodím). Měl jsem v úmyslu hlasovat proti předběžku. Ale jestli to Petrosovi se Sansomem udělá radost, vyloučím se z řízení a předběžko třeba projde.
Spokojeni?
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Michal.Ketner
Místní předsednictvo
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1826 poděkování
Dostal poděkování: 2839 poděkování

Příspěvek od Michal.Ketner »

ok takže to mám vyřídit já sám ? nebo jako co ? Proto mluvím o morálním apelu
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Michal.Ketner
Místní předsednictvo
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1826 poděkování
Dostal poděkování: 2839 poděkování

Příspěvek od Michal.Ketner »

Sansom píše:
Michal Ketner píše: Zrovna s podjatostí bych byl opatrnej , neřikám že se Adam chová košer , to rozhodně ne taky jsem mu za to už několikrát nadával, že řízení takhle vést nemůže, ale IMHO pro mě je podjatost spíš morální apel na soudce , protože suma sumárum v tak malé skupině lidi jako jsme tady ve straně kde se zná skoro každý s každým tak by člověk mohl být označen za podjatého za každé situaci.
Asi jsi nadaval malo.

Podjatym je clovek, ktery ma jakykoliv zajem na vysledku rozhodnuti a neni schopen to odfiltrovat. Pokud soudce predem CHCE nekoho odsoudit, aniz zna vsechna fakta, tak uz nevim, jak to nazvat. Uprime...uz se k tomu nechci moc vyjadrovat a exponovat, protoze to je evidentne hazeni hrachu na zed, vetsina z CF to neslysi, nevadi ji to. Vsechno uz bylo receno u odsouzeni Broocha, ovsem jeho nema nikdo rad a nikdo ho nepotrebuje - rozdil je ted v tom, ze Krtek ma vyrazne lepsi pozici nez Brooch a mu odhad je, ze ani Adam "ja vas k tomu dobru prinutim, i kdybyste nechteli" Skorepa nedostane v RK tolik prostoru, co dostal predtim.
Budu (asi ke sve smule) presto trochu konstruktivni - jediny kompetentni je v tomhle okamziku vedouci TO, potazmo v jeho aktualni nezpusobnosti jeho zastupce, Ondra Profant. Uz se vyjadril. Prohresek, ktereho se Krtek mel dopustit **, neopravnuje svou intenzitou RK k rozhodnuti, ktere by mohlo zapricinit nedostupnost nebo dokonce ztratu dat na stranickych systemech...zvazte to prosim dobre.

**(ano, mluvim o tom, za co je ted Krtek obzalovan, ne za predchozi excesy, nejsou relevantni - protoze kdyby ano, tak uz ty pristupy a aktualni smlouvu nema, pevne verim...)
Jako já mu můžu něco řikat , ale zas na druhou stranu mu mám jako vymazat myšlení a udělat z něj loutku která jedná jak já chci ? Jako uznávám že ten rámec tu není vychytanej ... Taky bych byl opatrnej s těma kvantiikátorama, nikdo nikdy nebude znát všechna fakta a pokud si myslí že ANO tak je blázen. :) Jak už jsem tu psal pokud znám A a vím že platí A--->B můžu prohlásit B , pokud nechápete jednudchí modus ponens , tak se asi není o čem bavit... Tím tu neobhajuju Adama , podle mě se nechová vubec správně , ale vy si tu najednu stranu hrajete taky na umělý ideokomisaře, který v rámci morální integrity vymejšlel číčoviny.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Helena Jarolimkova
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------

Zamčeno

Zpět na „Podatelna rozhodčí komise“