Člen KK se chystá zase mazat forum

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Chápu, že probíhá vánoční řež, ale když už ste v tom, nemohli byste nejdříve odvolat člena KK co má zálibu v mazaní příspěvků na foru a sám se k tomu přiznává?

Ano berte to jako regulerní podání.
Jan Novak píše:
Oznámení moderátora:
Byli jste zmoderováni.
Nadále nebudou tolerovány (tj. mazány) "příspěvky" s nulovou informační hodnotou.
post372449.html#p372449
Zvýraznění boldem provedeno mnou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
Helena.Jarolimkova, Ivan.Sirko, Petros.Michailidis

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jaroslav.Pesek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 104
Registrován: 18 říj 2013, 21:53
Profese: student
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Jaroslav.Pesek »

Zdravím,
beru na vědomí, ale musím konstatovat, že stejné podání už máme.
Dle vyjádření Jana Nováka nedošlo ke smazání žádného příspěvku, což jsem si ověřil i v moderátorském logu. Je sice zavrženíhodné deklarovat zavedení cenzury, ale nedošlo k ní. Tedy není co trestat.
Jen tak btw, KK nemůže odvolat svého člena, to musí udělat CF.

Takže odkládám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Pesek za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Ivan.Sirko
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Jan.Novak »

Milý Dalibore,
Jsme v podatelně kontrolní komise, ta slouží k tomu, aby jsme něco vyšetřili. Nemám skoro žádnej čas a když už si ho najdu, tak se prokousávám v půlce tématu tím, že někdo nemá rád Pepíčka, protože Pepíček je grázl a Mařenka mu na to říká, že Pepíček je jenom moc živej chlapeček, ale že má hodný srdíčko a je jenom takovej roztomilej rošťák. Pak se ještě přidá Anička, aby nebyla pozadu. Což já vůbec, ale vůbec neřeším, a dokonce to (velmi překvapivě) ani nechci číst. Jenže ouha! Já sem zpravodaj, tak to číst musím. Pohrozil jsem mazáním dalším příběhům o Pepíčcích, Františcích a Aničkách, protože v tom vlákně nemaj co dělat - to myslím sám uznáš.

Nic jsem nesmazal, i když by si to již dost příspěvků již před pohrozením zasloužilo. Pokud chcete takovýhle vlákno klidně Vám tu založím něco jako "Komentáře k aktuálním kauzám v Kontrolní komisi", ale sorry, jsou chvíle kdy to číst nechci a potřebuju se orientovat v textu, který na sebe bude navazovat, bude logický a co nejvíce k věci (všimni si, že pokud to vlákno projedeš, tak dost věcí zůstalo mimo OT a před mojí první prosbou o psaní k věci jsem snad ani nemoderoval).

Kdyby Ti tohle vysvětlení nestačilo, nebo jsi měl v budoucnu pocit, že něco dělám špatně, tak mě - prosím - alespoň upozorni na to, že máš s mým postupem problém, nebo alespoň to, že si na mě jako stěžuješ. :)

Díky.

Honza
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvek:
Rene.Vanecek

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Jan.Kochert
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 387
Registrován: 12 zář 2011, 18:52
Profese: pirate
Dal poděkování: 1287 poděkování
Dostal poděkování: 1142 poděkování

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Jan.Kochert »

Jan Novak píše:Nemám skoro žádnej čas a když už si ho najdu, tak se prokousávám v půlce tématu tím, že někdo nemá rád Pepíčka, protože Pepíček je grázl a Mařenka mu na to říká, že Pepíček je jenom moc živej chlapeček, ale že má hodný srdíčko a je jenom takovej roztomilej rošťák. Pak se ještě přidá Anička, aby nebyla pozadu.
Takže přijde Jaroušek, který ví jaká slova se smí a nesmí říkat a protože mu paní vychovatelka dneska svěřila dozor o přestávce, jde do skřínky, zpoza bačkůrek vytáhne lepící pásku a všem těm harantům zalepí huby.

OFFTOPICNa rovinu (a za mě): působíš jako rozumnej člověk. Úplně zapomeň, že existuje slovo "mazat", do offtopiců schovávej s citem (to se v tomhle případě imho stalo) a když už budeš muset přesunout harampádí do samostatnýho OT vlákna, nezapomeň do původního vlákna dát odkaz kam jsi to dal. A bude fajn. 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kochert za příspěvky (celkem 6):
Jan.Novak, Helena.Jarolimkova, Dalibor.Zahora, Ivan.Sirko, Petros.Michailidis, Rostislav.Reha
I'm not „future”. You're retro.
Profil !
Uživatelský avatar
Petros.Michailidis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 923
Registrován: 01 úno 2012, 15:35
Profese: programátor analytik
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 1148 poděkování
Dostal poděkování: 1780 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Petros.Michailidis »

Nedá mi to, než říct, že nejhorší rozhodnutí je, odhodlat se k tomu, stanovovat, co je správné a co ne. To se taky může stát, že z "moderování" se podivným řízením osudu stane "cenzorování". A původní dobrý úmysl povede do pekel.

Jediné, co je přípustné, je upozornit účastníky, ať si své osobní výlevy nechají na jiné místo a podatelnu zatěžují jenom relevantními informacemi. A doufat, že to tak bude. Ale osobovat si právo "moderovat" (pěkné slůvko) je silné kafe.

Takže to berte za Honzův malý úlet. Je asi unaven a v daném okamžiku nezvládal roztřídit zrno od plev, tak si ulevil nevhodným vyjádřením. To se občas stane každému.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petros.Michailidis za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, Ljuba.Polakova
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)
Uživatelský avatar
Petros.Michailidis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 923
Registrován: 01 úno 2012, 15:35
Profese: programátor analytik
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 1148 poděkování
Dostal poděkování: 1780 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Petros.Michailidis »

Jestli to Daliborovi nevadí (a komukoliv dalšímu), já bych to vlákno zamkl a považoval to za Honzův úlet a kamarádské Daliborovo upozornění.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petros.Michailidis za příspěvky (celkem 3):
Helena.Jarolimkova, anonym2064, Ljuba.Polakova
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Je to na vaší odpovědnost a na vaší velkorysost. Zvláště vzhledem k tomu, že u Honzy Nováka nejde o první případ - viz vyšetřování mazání píseckého fora.

Každopádně sem nechtěl, aby tahle jeho "recidiva" zapadla, to byl hlavní důvod. Osobně si myslím, že člověk s takovým přístupem by určitě neměl být členem KK, respektive by neměl zastávat žádnou podobně odpovědnou funkci, když postrádá elementární zásady tohoto druhu.

A co se týče nepřehlednosti fóra, to sice chápu, ale opět znovu a znovu moderátorství a podobné zásahy v naprosté většině udělají více škody než užitku. Kdo to nechápe měl by se vrátit do základní školy internetových diskuzí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
anonym2064

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Michal.Ketner »

ono by to nezapadlo podatelna-kontrolni-komise-f233/porusen ... 27647.html prakticky jsi dal doublepodání :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Klidně si to k němu přiřaďte, byť jde o stejný čin max. ve stadiu pokusu. ;)
Naposledy upravil(a) Dalibor.Zahora dne 23 pro 2014, 11:10, celkem upraveno 1 x.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: Člen KK se chystá zase mazat forum

Příspěvek od Martin.Kucera »

Dalibor Zahora píše:Zvláště vzhledem k tomu, že u Honzy Nováka nejde o první případ - viz vyšetřování mazání píseckého fora.
Faktická poznámka - tam ale přece mazal Josef Soumar.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Adam.Skorepa, Jan.Novak, Martin.Cryo.Broz

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“