Odvolání rozhodčí komise

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Celostátní fórum odvolává členy rozhodčí komise...

Pro
23
38%
Proti
31
52%
zdržuji se
6
10%

Celkem hlasujících: 60 - Celkem hlasů: 60

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Re: Odvolání rozhodčí komise

Příspěvek od Adam.Skorepa » 18 pro 2014, 12:01

OFFTOPIC[quote="Mikulas Peksa"]Žádná dobrá myšlenka se neprosadí sama od sebe, vždycky je za tím spousta špinavých triků[/quote]

This. Jenže zatímco já činím "zlo", aby bylo mnohým umožněno dělat "dobro", jiní s "dobrými" úmysly směřují snažení jiných ke "zlému" konci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Peksa, Robert.Magni
Author Sensei Tyrant Pervert

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9563 poděkování
Dostal poděkování: 17203 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 18 pro 2014, 12:04

OFFTOPICTak už jste vychladli? ;-)

RK nepotřebude odvolat, ale DOVOLIT, aby měla těch optimálních 5 členů strany. V současné době má jen tři s plným hlasovacím právem, což je málo. Ale zájemci se bohužel nehrnou. Přitom oba dva naši registrovaní příznivci s poradním hlasem (Roman a Karel) odvádějí velmi dobrou práci, mají zkušenosti, účastní se jednání a dobře komunikují. Mimochodem jejich hlasy uvádíme také, můžete se podívat, jestli jsou stejně "podjatí" jako my. OFFTOPICI když se jich žádné vnitrostranické půtky netýkají.

Takže kdo zvás má na to koule, smíří se s tím, že ať rozhodne, jak rozhodne, vždycky ho bude část lidí nenávidět, že v případě, že rozdělí stranu na dvě přibližně stejné poloviny, bude mu hrozit potupné odvolání, a nebude smět být vedoucím žádného odboru ani člen RP.
Kdo se dokážete přenést před osobní sympatie, lásky a nenávisti, pojďte mezi nás. Budeme si kupovat chlebíčky za tři kila a i jinak je to tu fajn :-)

OFFTOPICBudete se divit, ale já nechci být doživotním členem RK. Jen bych rád odcházel s pocitem, že tam po mně jsou lepší, objektivnější a pracovitější.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 7):
Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Helena Jarolimkova, Martin.Kucera, Mikulas.Peksa, Robert.Magni, Alexandr.Mansurov, Vojtech.Pikal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Adam.Skorepa
Asistent poslance

Příspěvek od Adam.Skorepa » 18 pro 2014, 12:11

Roman Kucera píše: RK nepotřebude odvolat, ale DOVOLIT, aby měla těch optimálních 5 členů strany.
Když už se tu konečně probírá něco smysluplného... já osobně bych spíše navrhl kolektivní rezignaci RK na únor nebo březen (abychom dodělali nějaké věci, uspořádali archiv a případně opravili chyby v usneseních). Řádná volba RK by totiž měla proběhnout v červnu, když ji o tři čtyři měsíce uspíšíme, nic hrozného se podle mě nestane.

A teď mě někdo obviňte z toho, že se držím funkce. Kdepak, držím se toho, aby věci fungovaly a zhrzení členové neměli příležitost je narušit nějakým fatálním způsobem. :fet:

Also, this:
Roman Kucera píše:Přitom oba dva naši registrovaní příznivci s poradním hlasem (Roman a Karel) odvádějí velmi dobrou práci, mají zkušenosti, účastní se jednání a dobře komunikují. Mimochodem jejich hlasy uvádíme také, můžete se podívat, jestli jsou stejně "podjatí" jako my. OFFTOPICI když se jich žádné vnitrostranické půtky netýkají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Helena Jarolimkova

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 6971 poděkování
Dostal poděkování: 5663 poděkování

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 18 pro 2014, 12:27

Adam Skorepa píše:OFFTOPIC[quote="Mikulas Peksa"]Žádná dobrá myšlenka se neprosadí sama od sebe, vždycky je za tím spousta špinavých triků
This. Jenže zatímco já činím "zlo", aby bylo mnohým umožněno dělat "dobro", jiní s "dobrými" úmysly směřují snažení jiných ke "zlému" konci.[/ot][/quote]

Jak kdybych slyšela Broocha.. (hlavně myslet na to, že prováděči špinavých triků většinou dopadli moc dobře. Historie je jim patřičně vděčná, někdy se o nich dokonce ani neví, náš Nejvyšší Spravedlnosti Arbitře)

Tady nejde o nějaké pofidérní pojmy jako "zlo a dobro". OFFTOPICTo bych od tebe fakt nečekala.. Fantasy world má na tvé logické myšlení špatný vliv? Tady jde o to, že byl "soudní proces" ve dvou posledních případech napikaču a oba rozhodčí nálezy taky, což potvrdil i náš Byroman.. To myslíš tím "zlem"?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 5):
Martin.Shanil, Dalibor.Zahora, Helena Jarolimkova, Karel.Rada, Ivan Sirko
77S 2I 3I 3I

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9135 poděkování
Dostal poděkování: 9154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 18 pro 2014, 12:44

Adam Skorepa píše:OFFTOPIC[quote="Mikulas Peksa"]Žádná dobrá myšlenka se neprosadí sama od sebe, vždycky je za tím spousta špinavých triků
This. Jenže zatímco já činím "zlo", aby bylo mnohým umožněno dělat "dobro", jiní s "dobrými" úmysly směřují snažení jiných ke "zlému" konci.[/ot][/quote]

a to je právě ten důvod proč jsem hlasoval pro odvolání, protože když to takhle začně praktivovat nejvyšší soudní orgán partaje, tak je to zřetelně vidět. Takhle to prostě nechcu a nezkousnu. Tyhle praktiky fakt pirátům nesluší a nesvědčí. Žádné vyšší cíle nikdy nebudou mít žádnou váhu, když je budete prosazovat nedemokraticky.
OFFTOPICKdyž se v orgánu sejde v partaji nejvykřičenější laciný demagog s extrovertním pseudoaristokratem tak to jinak vypadat nebude. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Helena Jarolimkova, Ivan Sirko

Adam.Skorepa
Asistent poslance

Příspěvek od Adam.Skorepa » 18 pro 2014, 12:51

S dualismem tu na určitých úrovních operujete všichni, já použil jen kulturně rozšířené termíny. Ti, co chtějí RK odvolat, považují její rozhodnutí za "zlé", "špatné" ("neliberální", "procesně odfláklé", "nedůstojné", "nepirátské"...), jejich subjektivní náhled jim neberu - ačkoliv sám mám čisté svědomí v tom, že toto usnesení bylo nezbytné. Kdybychom nebyli politická strana ale třeba sdružení internetových guru, asi bych rozhodl řádově mírněji (ačkoliv sdružení internetových guru by asi nemělo senátory... každopádně narážím spíš na druh toho provedeného "deliktu").

OFFTOPICShánilova psychoanalýza je jako vždy dojemná. Pro jistotu (a Tomáše Klapku či další) dodám, že můj MBTI test je (od nejpravděpodobnějšího osobnostního typu po méně pravděpodobné): INTP - INTJ - ENTJ. Extrovertní jsem jen tehdy, když mě k tomu okolí nutí.

Ondrej.Marek
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: IT administrátor/tiskař
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1435 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Marek » 18 pro 2014, 14:09

OFFTOPICmožná chtěl říct extravagantní a splet si pojem
apropos.. není název tématu zavádějící? vyvolává dojem, že se jím odvolává RK (hlasovnání CF) a přitom jde o obyčejný členský podnět (sbírání hlasů pro to, aby hlasování bylo vyvoláno).. nebo mi něco uniklo?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Marek za příspěvek:
Robert.Magni
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU

Rostislav.Reha
Kontrolní komise
Profese: informatik
Dal poděkování: 4482 poděkování
Dostal poděkování: 4592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rostislav.Reha » 18 pro 2014, 14:43

Adam Skorepa píše:S dualismem tu na určitých úrovních operujete všichni, já použil jen kulturně rozšířené termíny. Ti, co chtějí RK odvolat, považují její rozhodnutí za "zlé", "špatné" ("neliberální", "procesně odfláklé", "nedůstojné", "nepirátské"...), jejich subjektivní náhled jim neberu - ačkoliv sám mám čisté svědomí v tom, že toto usnesení bylo nezbytné. Kdybychom nebyli politická strana ale třeba sdružení internetových guru, asi bych rozhodl řádově mírněji (ačkoliv sdružení internetových guru by asi nemělo senátory... každopádně narážím spíš na druh toho provedeného "deliktu").
Nepochopil jsi vubec nic, ani Roy. Nebo spis nechcete chapat, protoze vam to vase ego nedovoli, inteligentni jste na to (pevne doufam) dost.

Chyba vubec neni primarne v rozhodnuti. Chyba je v tom, jak jste to rozhodnuti udelali, kazdy realny odvolaci soud by vam ho smetl ze stolu. Udelali jste tolik procesnich chyb, ze to vase rozhodnuti je neplatne - a to ne proto, ze neni spravne (i kdyz o tom se porad dokolecka prsite), ale proto, ze jeho spravnost nejde overit.

Kazdy ma pravo na nestranny soud. Kazdy. Dokonce i Brooch :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 5):
Karel.Rada, Dalibor.Zahora, Ivan Sirko, Karin, Richard Przeczek
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.

Adam.Skorepa
Asistent poslance

Příspěvek od Adam.Skorepa » 18 pro 2014, 14:51

My nejsme soud dle platného zákona, přestaňte se nám snažit vnutit, že musíme dodržovat stejně precizní pracovní postupy (a je vtipné, jak se odpůrcům byrokracie občas poukazování na byrokratické nedostatky hodí). Jsme rozhodčí komise. Opravné prostředky existují. To je asi vše.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Robert.Magni

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 6971 poděkování
Dostal poděkování: 5663 poděkování

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 18 pro 2014, 15:02

Rozhodčí komici a mluvčí videokomisař. Tak jo. Jak říkal Jakoubek. Musíme se všichni víc snažit. To pude.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Karel.Rada, Dalibor.Zahora
77S 2I 3I 3I

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“