přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

chci přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Anketa končí za 26 pro 2014, 11:05

ANO
10
28%
NE
24
67%
Zdržuji se
2
6%
 
Celkem hlasujících: 36 - Celkem hlasů: 36

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od anonym2064 »

přezkum rozhodnutí RK 10_2014
https://www.pirati.cz/rk/10_2014

žádám tímto CF o podporu pro mimořádný přezkum tohoto rozhodnutí
předložené důkazy KK uznala za aoprávněné RK nikoliv.
Na protest proti tomuto rozhodnutí (mimo jiné) končím členství v partaji. Milé CFko nenechte si srát na hlavu a podpořte tento přezkum.

Navrhuji usnesení: CF shledává rozhodnutí RK za unáhlené a neodpovídající skutečnostem a hodlá věc přezkoumat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Helena.Jarolimkova, Ivan.Sirko
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od Michal.Ketner »

Kód: Vybrat vše

h) mimořádně přezkoumává rozhodnutí orgánu strany, pokud to pětina členů strany navrhne předsedovi do dvou týdnů od právní moci rozhodnutí; od toho okamžiku se vykonatelnost rozhodnutí pozastavuje. Celostátní fórum může do dvou týdnů od pozastavení rozhodnutí zrušit. Jinak se rozhodnutí vykoná.
takže pro upřesněnou můžeš zrušit výrok RK ale nemůžeš jí nic nařídit :fet:

Mimo to mužeš mi říct co chceš v tým případu dosáhnout, zrovna tvuj pripad mi příjde jako zdržování soudní moci, co nic neřeší. Prakticky ti může přivodit jen fajný pocit, že si měl potenciálně pravdu, ale stejně to nebude mít žádný vliv na tu volbu , proto mi to přijde jako malichernost a dětinskost , proto jsem taky hlasoval o zamítnutí případu. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Robert.Magni

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od anonym2064 »

není to "můj" případ, ale případ zneužívání moci tajemníkem a podepsal se na tom i M.Kučera. Z mé strany jde jen o oznámení porušení předpisů. Já na tom nemůžu nic získat, nemůžu vyhrát. Poškuzuje to pouze "dobré jméno" partaje. Pokuším se jen o to aby fungovala dovolatelnost a aby se porušení předpisů řádně prošetřilo. Předložil jsem nezpochybnitelné důkazy. K těm se RK vůbec nevyjadřuje a mele něco o tom, že se vlastně nic nestalo. Stalo se.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Helena.Jarolimkova, Ivan.Sirko
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Martin Shanil píše:není to "můj" případ, ale případ zneužívání moci tajemníkem a podepsal se na tom i M.Kučera. Z mé strany jde jen o oznámení porušení předpisů. Já na tom nemůžu nic získat, nemůžu vyhrát. Poškuzuje to pouze "dobré jméno" partaje. Pokuším se jen o to aby fungovala dovolatelnost a aby se porušení předpisů řádně prošetřilo. Předložil jsem nezpochybnitelné důkazy. K těm se RK vůbec nevyjadřuje a mele něco o tom, že se vlastně nic nestalo. Stalo se.
Nestalo se nic, kvůli čemu by bylo potřeba hájit veřejný zájem. Pokud ano, dolož opak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Robert.Magni
Author Sensei Tyrant Pervert
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od anonym2064 »

doložil jsem porušení předpisů. Nedokážete-li svou chybu uznat nelze očekávat ani nějakou nápravu. Pokud máte dojem, že je ve veřejném zájmu to ututlat, pak hrozí že se vám to povede a to bych nerad.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Ivan.Sirko
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Ty to pořád nechápeš. Nic netutláme. Přečti si výrok komise ještě jednou. V tuto chvíli z toho děláš hroznou konspiraci, do které je zapleten i vedoucí AO a tehdejší tajemník strany. A přitom šlo ve své podstatě jen o lajk na fóru(!). Máš velmi zvláštní vidění světa, když svou stížnost považuješ za neopomenutelnou a vytváříš z ní hrozně důležitý případ (kterým není - a všechno, co mohla RK nařídit v rámci nápravy Tvé stížnosti, už ostatně AO sám činí).

Žádám členy CF, aby se nenechali zmást Martinovou hysterií, kterou umocňuje svých odcházením ze strany (ačkoliv stejný přístup vždy tak rád zesměšňuje u Tobiase) - k případu existují volně dostupné informace, takže věřím, že na základě demokratického minima si každý hlasující o případu vše zjistí (jinak by se měl spíše zdržet).
Author Sensei Tyrant Pervert
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Adam Skorepa píše:Ty to pořád nechápeš. Nic netutláme. Přečti si výrok komise ještě jednou. V tuto chvíli z toho děláš hroznou konspiraci, do které je zapleten i vedoucí AO a tehdejší tajemník strany. A přitom šlo ve své podstatě jen o lajk na fóru(!). Máš velmi zvláštní vidění světa, když svou stížnost považuješ za neopomenutelnou a vytváříš z ní hrozně důležitý případ (kterým není - a všechno, co mohla RK nařídit v rámci nápravy Tvé stížnosti, už ostatně AO sám činí).

Žádám členy CF, aby se nenechali zmást Martinovou hysterií, kterou umocňuje svých odcházením ze strany (ačkoliv stejný přístup vždy tak rád zesměšňuje u Tobiase) - k případu existují volně dostupné informace, takže věřím, že na základě demokratického minima si každý hlasující o případu vše zjistí (jinak by se měl spíše zdržet).
Hustý.... Ideokomisař nerozezná lajky od regulérního hlasování a soudí...

Myslela jsem si, že po vedoucím TO bude na řadě vedoucí MO, ale je vidět, že adeptů na odvolání se do první řady cpe víc a víc lidí. No tak odvolat jdou samozřejmě zároveň, nemusí to jít postupně :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Jarolimkova za příspěvek:
Karel.Fuzik
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Heleno, zase nevíš, o čem píšeš. Přečti si aspoň podklady.

Ale chápu, že se jen snažíš vyvolat dojem, že toho Skořepu je fakt potřeba odvolat. Podnět na mé odvolání už dávno existuje, asi bych už odvolán byl, kdybych svou volenou funkci nevykonával dostatečně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Vit.Konecny
Author Sensei Tyrant Pervert
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Adam Skorepa píše:Heleno, zase nevíš, o čem píšeš. Přečti si aspoň podklady.

Ale chápu, že se jen snažíš vyvolat dojem, že toho Skořepu je fakt potřeba odvolat. Podnět na mé odvolání už dávno existuje, asi bych už odvolán byl, kdybych svou volenou funkci nevykonával dostatečně.
Adame, nejen tento případ znám od začátku do teď. A pozorně sleduji ;)
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: přezkum rozhodnutí RK 10_2014

Příspěvek od anonym2064 »

Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvek:
Jan.Kohler
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“