Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj, PMS Písecko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Miroslav.Svatek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 75
Registrován: 25 črc 2013, 14:25
Profese: student informatiky
Bydliště: Strakonice
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Příspěvek od Miroslav.Svatek »

Josef Soumar píše:
Samozřejmě má ještě dětinské ego, tak kope okolo sebe, ale v pořádku, tak to prostě bývá, škoda mluvit... ;-)
Ovšem je otázka co je dětinské... Jestli je pro tebe pravda, OFFTOPICkterou mám podloženou i důkazem která naštve hodně lidí, ale stále je to pravda důkazem dětinského ega a kopáním kolem sebe?... tak se zamysli sám nad sebou... a ANO v tom případě jsem dítě! ;)


Mimo jiné nechápu OFFTOPICblbost chápu proč jsem byl vyloučen ze soukromé skupiny MS piráti písecko na fb... i když jsem rezignoval ve funkci místopředsedy a né člena... :D
Miroslav Svatek
člen KS JčK
---provokatér a rebel---

miroslav.svatek@pirati.cz
mob. 736 463 034
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Martin Cryo Broz píše:Proč by měl, KK ještě nevydala žádné prohlášení tak proč by to dělal? A smazání tvých a mejch žvástů a hádek fakt nepovažuji za porušení čehokoli.
Ve vyspělých zemích se tomu říká politická kultura. Pokud udělám chybu, byť třeba ne v takovém rozsahu, jak je mi dáváno za vinu, přiznám to a vyvodím důsledky. Neseru lidi tím, že s odestoupením čekám na odsouzení nebo i zproštění, po kterém zůstane pachuť. A pokud se očistím nebo cyhbu odčiním, třeba mi ostatní dají příležitost se vrátit zpět.

Nevím, proč tady znova rozjíždíte tu samou omletou hádku ze stejných neústupných pozic. Vyřešíte tím něco nového?

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Příspěvek od Jan.Novak »

KK se k tomu michodem vyjádřila a poslala to výše, k rozhodčí komisi.

podatelna-rozhodci-komise-f283/kk-9-2014-t26615.html

(redmine nám, pokud se nemýlím, stále nefunguje, takže Jaroslav uznal Pepu vinným a navrhl mu zákaz vykonávání vnitrostranických funkcí - a Martině, psal jsem Ti to, takže to víš.)

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Míra --- FB není komunikační nástroj ne? Jinak se ale omlouvám vyhodil sjem tě já, myslel jsem z rozhovoru že odcházíš úplně a né jen jako místopředseda. Pokud chceš zase tě přidám. Mě to nevadí. Co se týče pak toho kopání, až tak moc bych to nerozebíral, sám jsi se toho všeho účastnil také a není zrovna až moc pravda to co tady ted píšeš Míro a to víš ty i já stejně asi jako dalších 20 lidí.

Ivo --- Mě Pepa nesere, to očividně jen Vás. A já to nerozjel, jen reaguji.

Jan --- Ano říkal jsi mě to někdy po asi dvou flaškách vína na FB pokud nejste jako KK schopni tohle doručit přes fórum jako zprávu: "Rozhodnutí KK" s předmětem nebo ěnco podobného naco pak tedy to forum je? Jako promiň ale fakt nemám čas hledat v tisícíh příspěvkách kde se co šoustne. Prostě mu tedy odeberte práva a hotovo ne?

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Miroslav.Svatek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 75
Registrován: 25 črc 2013, 14:25
Profese: student informatiky
Bydliště: Strakonice
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Příspěvek od Miroslav.Svatek »

Jéé tak povídej ani nevíš jak moc mě tohle zajímá :D co není pravda? A asi kdybych o tom nevěděl, tak zákonitě o tom tady nemohu psát ne? Tak mi to zkus vysvětlit... moc se na to těším :)
Miroslav Svatek
člen KS JčK
---provokatér a rebel---

miroslav.svatek@pirati.cz
mob. 736 463 034
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Příspěvek od Michal.Horak »

Mi asi klepne, v neděli jste vedle sebe seděli v hospodě .... :mrgreen:
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Příspěvek od Jan.Novak »

Je to v podatelně RK, která o tom rozhodne, kdyby jsi se mě zeptal tak Ti i po pár flaškách napíšu: "Obsah fóra ‹ Pirátská strana ‹ Vstupy a výstupy ‹ Podatelna ‹ Podatelna kontrolní komise" (případně Podatelna Rozhodčí komise - je to v obou). Ale to jsme u té písničky, že fórum je k ničemu... Podívej se ale třeba na Luďka jak rychle se v něm zorientoval a je v něm jako ryba ve vodě.

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Odstoupení z funkce místopředsedy MS Piráti Písecko

Příspěvek od Ludek.Blaha »

OFFTOPIC[quote="Jan Novak"]odívej se ale třeba na Luďka jak rychle se v něm zorientoval a je v něm jako ryba ve vodě.[/quote]
Normálka, cejn. Denně pět šest hodin sezení a tolerantní družka.
Škoda jen, že se vlákna nedají větvit pod příspěvky. To by byl masakr.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Zamčeno

Zpět na „Písecko“