Postoupení stížnosti

Rozhodčí komise rozhoduje ve stranických sporech, vydává předběžná opatření, rozhoduje o omezení práv člena za porušení právních předpisů a o jeho vyloučení, rozhoduje o platnosti právních aktů, odpovídá na předběžné otázky, pokud není výklad jasný.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti rozhodčí komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Do tohoto vlákna také můžete vkládat předběžné otázky na výklad předpisů strany (odpověď však není závazná).
  • Oficiální stížnosti je potřeba podat kontrolní komisi, která jí rozhodčí komisi sama postoupí, jakmile ji vyšetří.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Tahle slova jsou tam taky navíc
"Brooch byl v době, kdy kupoval doménu libormichalek.cz, místopředsedou Pirátů." - to podle mě s případem nemá nic společného.

spíš tam chybí
"Brooch byl v době, kdy "vandalizoval" stránky libormichalek.cz nečlen strany a nějaký škodící idiot nechal doménu pirátského senátora psanou na něj".

Jinak je to fakt "Horáková"...

edit: doplněny uvozovky kolem slova "vandalizoval", pre člověk může těžko vandalizovat něco, co je jeho, že.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, zuzalisku, trinitrofenol, Helena.Jarolimkova

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12338
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5381 poděkování
Dostal poděkování: 20691 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Jakub.Michalek »

"Brooch byl v době, kdy "vandalizoval" stránky libormichalek.cz nečlen strany a nějaký škodící idiot nechal doménu pirátského senátora psanou na něj".
Nejvyšší odpovědnost má samozřejmě statutární orgán. Myslím, že takové sebemrskačství je od tebe nicméně zbytečné. Odpovědnost má nést ten, kdo porušuje předpisy a má věc ve své moci, může s ní libovolně nakládat a disponovat. Pokud se místopředseda strany chová protiprávně a poruší své povinnosti, těžko to lze přičítat jiným lidem a svádět na ni odpovědnost. Mrzí mě, že tyto základní premisy nechápeš.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 2):
Adam.Skorepa, Ondrej.Profant

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Ale on v době, kdy se choval "protiprávně" (jak? používal věc, kterou vlastnil?), nebyl místopředsedou.

edit: ani členem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, Ivo.Vasicek

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Adam.Skorepa »

"Statutární" bude škrtnuto. Na nářky o politických procesech nepotřebuji reagovat, pokud by Dominika stála o informace, dohledala by si je. Dohadovat se s ní o tom, jestli je v pořádku dávat na web našeho senátora vulgární vzkazy nebo jestli fakt musíme být za každou cenu tolerantní, když Martin Brož vůči straně vytrvale vede antikampaň, ve které využívá prostředky (domény), nad kterými získal kontrolu v době působení v nejvyšším výkonném orgánu Pirátů, mi opravdu nyní nestojí za ztrátu času. Těším se na vás u mimořádného přezkumu, až nastane.

Prostě přichází závěrečná fáze debroochizace strany, Martinovi fanoušci se s tím musí už konečně smířit. Pro jeho styl politiky Pirátská strana nemá a nebude mít pochopení (a účelem usnesení RK je především deklarovat, že tento člověk nemá s Pirátskou stranou nic společného, a doporučit členům, aby se s ním ve stranických záležitostech nespojovali, neboť není považován za důvěryhodného smluvního či jiného partnera). Výrok RK Martina nijak neomezuje na jeho právech člena, protože členem již není - takže těžko můžeme hovořit o tom, že bychom Broocha nějak nelidsky trestali, prostě jsme jen dali najevo, že ho tady už nechceme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Dominik.Burget
Author Sensei Tyrant Pervert
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od anonym2064 »

i stalo se, že strana promluvila.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 3):
Helena.Jarolimkova, Ivo.Vasicek, Dalibor.Zahora
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Jakub Michalek píše:
"Brooch byl v době, kdy "vandalizoval" stránky libormichalek.cz nečlen strany a nějaký škodící idiot nechal doménu pirátského senátora psanou na něj".
Nejvyšší odpovědnost má samozřejmě statutární orgán. Myslím, že takové sebemrskačství je od tebe nicméně zbytečné. Odpovědnost má nést ten, kdo porušuje předpisy a má věc ve své moci, může s ní libovolně nakládat a disponovat. Pokud se místopředseda strany chová protiprávně a poruší své povinnosti, těžko to lze přičítat jiným lidem a svádět na ni odpovědnost. Mrzí mě, že tyto základní premisy nechápeš.
:o :shock: :roll:
:lol: :lol: :lol:

Právník Jakoubek? Zastupitel občanů? No, potěš koště..... To je fakt hon na čarodějnice a ještě úplně blbej :fet:

Debroochizace?? MY jsme se rozhodli?? ..... hustý. Blázen.... :evil:
Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Tomas.Klapka »

Závěrečná fáze debroochizace? Já bych to nazval spíš fáze debilitace. Dáváte najevo jen, jak jste směšní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 7):
anonym2064, Helena.Jarolimkova, Dominika.Michailidu, Ivan.Sirko, Ivo.Vasicek, Dalibor.Zahora, Karel.Rada

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Tomas.Klapka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1985
Registrován: 30 kvě 2010, 18:50
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1715 poděkování
Dostal poděkování: 3357 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Tomas.Klapka »

medializujete tím i to, že máme bordel v doménách. na to prostě musíte mít koule. smekám :ugeek:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 3):
Karel.Fuzik, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Dalibor.Zahora

You'll be redlacep!

Uživatelský avatar
Petros.Michailidis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 923
Registrován: 01 úno 2012, 15:35
Profese: programátor analytik
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 1148 poděkování
Dostal poděkování: 1780 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Petros.Michailidis »

Pochopil jsem, že členové RK nerozumí obsahu psaného textu. Tak to zkusím polopaticky celé zopakovat.
1. Nepochopil jsem z čeho usuzujete, že svým chováním a konáním Martin Brož poškodil stranu?
Předpokládám, že si myslíte, že tím že "urazil" Michálka. S tím ale Pirátská strana nemá nic společného. Že by to bylo tím, že to konání realizoval na doméně, která patří, nebo je vázána ke straně? Pokud jste dospěli k této úvaze, pak vás opět odkážu na svůj rozbor vývoje té domény.
- Brooch ji koupil pro KAMPAŇ (pokud nerozumíte rozsahu, který kampaň zabírá, tak vám aspoň určím konec; ten nastane provedením volby), protože tak to vycházelo z usnesení našich nejvyšších.
- následně ji za mně záhadných okolností senátor Michálek dále užíval, aniž o tom existuje jakýkoliv záznam či dohoda, do které by byla strana nějak zatažena. Takže Brooch jako držitel domény (byla psána na jeho jméno) po určité době navrhl řešení převodem na senátora. Opět bez nejmenšího vlivu Pirátské strany. (pořád nechápete, že s tím Piráti nemají nic společného?)
- a tady nastal zlom. Z nikým nespecifikovaných důvodů se Martin Brož "nasral" a už to fičelo. Opět to nemělo nic společného s Pirátskou stranou.
Nakonec došlo k dohodě, která to jakž takž vyřešila.

Takže krom toho vašeho podivného "rozsudku" by mne velice zajímalo, čím jste podložili bod rozsudku, že Brooch poškodil dobré jméno strany. Když strana s tím vším neměla vůbec nic společného. Tedy pokud neberu to, že se cítíme zodpovědni za všechno, co kdokoliv udělá našim senátorům. (tím kdokoliv míním člena, bývalého člena, příznivce a rodinné příslušníky)

Zcela jasně určuje směr i věta o tom, že teda kdyby byl člen, tak by určitě byl vyloučen. Horší podporu svého postoje jste si opravdu nedokázali vybrat. Je v tom hloupost? Nebo touha zalíbit se někomu?

2. Míjím to, že v tom podání bylo něco mnohem závažnějšího. A to, že Jakub M. obvinil Martina B. z toho, že šmíroval senátorovy maily. Tomu jste se vůbec nevěnovali proč? Protože byste museli Jakubovi dát za uši, že si vymýšlí a nemá to ničím podloženo (na mou žádost se senátorův tajemník nevyjádřil, ani Jakub k tomu víc nedodal, než to podezření). Ani tuto část mého podání jste nečetli.

A ta distanc z obchodních aktivit vyplývající z toho podivného "poškozování" je orpavdu k smíchu. To jste museli vymýšlet dlouho.

Z celé dikce toho "rozsudku" je cítit silnou zaujatost vůči jeho osobě.

Takže čekám opět na vaše vyjádření, protože jste mě vynechali zcela programově a vyslyšeli jenom Jakubovo podání. A ta prohlášení, že jste určitě to mé podání četli, neberu. Z jednoho prostého důvodu, protože kdybyste to četli, tak jste se museli aspoň pozastavit nad tím, že jsou v naprostém rozporu s Jakubovým podáním. A kdybyste si to uvědomili, normálně byste se toho Michailidise zeptali, jak to myslí. Ale to vy ne. Vy jste bohorovně (a zaujatě) zveřejnili přání (které je otcem myšlenky).

Já čekám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petros.Michailidis za příspěvky (celkem 6):
zuzalisku, Helena.Jarolimkova, Ivan.Sirko, Ivo.Vasicek, Dalibor.Zahora, Karel.Rada
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12338
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5381 poděkování
Dostal poděkování: 20691 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Postoupení stížnosti

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Petrosi, jen opakuješ naprosté blbosti, které byly veřejně vyvráceny. Statutární orgán zkrátka nemůže kupovat domény jiných kandidátů strany s jejich jménem, nechat si je proplácet ze stranického, nepřevádět je na stranu a tvrdit, že to jsou jeho domény, s doménami zacházet dehonestujícím způsobem a stranu na základě toho vydírat. Pokud tohle nechápeš, nehájíš zájmy nás členů, ale zájmy někoho úplně jiného. Buď jsi naprosto odstřižen od reality, nebo jsi v tom namočený přes Dominiku, která koupila doménu za dvacetkrát předraženou cenu zpět, ale tvoje vyjádření je úplně zcestné. Předražený nákup samozřejmě také vůbec nevyšetřujete. Ve výsledku obviňuješ mně, který jsem na to upozornil, zatímco já jsem kontrolní komisi přeposlal všechny dokumenty. Dělá se mi z vás špatně, že někdo z vás má tu drzost brát si do huby jméno Milady Horákové. :x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
Adam.Skorepa

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Zamčeno

Zpět na „Podatelna rozhodčí komise“