Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Vaclav Malek píše:
Martin Cryo Broz píše: Takže znova kolečko? Říkal jsem to už včera na FB co se týče kodexu byl vytvořen před volbama a reagoval hlavně na to aby to co jsme si říkali ohledně plánování strategie na volební maraton nebylo vynášeno ven. Co se týče porušení tak opět a znova říkám, že stále věřím v zákon padajícího hovna tudíž pokud je tiu nějaká vyšší instance jakožto RV a tam jsou ěnjaké pravidla, i kdybych si tu odhlasoval že jsem papež, tak je to úplně k ničemu pokud to neuzná RV tudíž kodex nekodex, jestli že někdo žřekne že to neni možné nebo že to je v rozporu s tím co je nadřízené, tak snad automaticky je přijat ten nadřízenej "kodex" tj tedy ty věty které jsou v tomhle jsou neplatné a tudíž postrádá smysl je vůbec řešit.
Kdepak, musí se zrušit buď hlasováním příslušného orgánu a nebo se musí vést řízení sporu o platnost právního aktu strany přes KK->RK a tento předpis zrušit.
Aha, takže prosím o osvětlení, jestliže MSko vymyslí něco a to odhlasuje tak je to nadřízené všemu? Já myslel a to je tedy možná ten můj omyl že pokud je to v rozporu s vyšším nadřízením tak automaticky má větší váhu to vyšší nařízení. Pokud je to takto, prosím tedy o yvsvětlení co se musí udělat aby bylo zrušeno třeba hlasování o tom kodexu a zneplatněno (odstraněn ten kodex).

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Martin Cryo Broz píše:
Vaclav Malek píše:
Martin Cryo Broz píše: Takže znova kolečko? Říkal jsem to už včera na FB co se týče kodexu byl vytvořen před volbama a reagoval hlavně na to aby to co jsme si říkali ohledně plánování strategie na volební maraton nebylo vynášeno ven. Co se týče porušení tak opět a znova říkám, že stále věřím v zákon padajícího hovna tudíž pokud je tiu nějaká vyšší instance jakožto RV a tam jsou ěnjaké pravidla, i kdybych si tu odhlasoval že jsem papež, tak je to úplně k ničemu pokud to neuzná RV tudíž kodex nekodex, jestli že někdo žřekne že to neni možné nebo že to je v rozporu s tím co je nadřízené, tak snad automaticky je přijat ten nadřízenej "kodex" tj tedy ty věty které jsou v tomhle jsou neplatné a tudíž postrádá smysl je vůbec řešit.
Kdepak, musí se zrušit buď hlasováním příslušného orgánu a nebo se musí vést řízení sporu o platnost právního aktu strany přes KK->RK a tento předpis zrušit.
Aha, takže prosím o osvětlení, jestliže MSko vymyslí něco a to odhlasuje tak je to nadřízené všemu? Já myslel a to je tedy možná ten můj omyl že pokud je to v rozporu s vyšším nadřízením tak automaticky má větší váhu to vyšší nařízení. Pokud je to takto, prosím tedy o yvsvětlení co se musí udělat aby bylo zrušeno třeba hlasování o tom kodexu a zneplatněno (odstraněn ten kodex).
Musí se zrušit buď hlasováním příslušného orgánu a nebo se musí vést řízení sporu o platnost právního aktu strany přes KK->RK a tento předpis zrušit.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Samozřejmě, pokud je předpis přijat ve zjevném rozporu s jinými předpisy (zejména předpisy pro přijímání předpisů), je jako paakt od počátku neplatný.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 5):
Dalibor.Zahora, Jan.Novak, Martin.Cryo.Broz, Lukas.Novy, Michal_Wagner

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Michal_Wagner »

Martin Cryo Broz píše:
Michal Wagner píše:Seed file!

Jedná se teda o "Oznámení o podezření ... " dle http://www.pirati.cz/kk/vzory

1) Mazání přízpěvků na foru -> pirati-pisecko-f706/meeting-ms-pirati-p ... ml#p353759
2) Dvojí přístup k přestupu/přijímání členů -> pirati-pisecko-f706/na-kazdeho-jiny-met ... ml#p362631
3) Etický kodex -> pirati-pisecko-f706/schuze-clenu-a-symp ... ml#p347408

Já vím, že jsem sem vždycky většinou dával ... nesmysly ... , ale teď jsem narazil na něco zajímavého a tak bych toto něco rád předložil KK ke kontrole, protože imho tohle je trošičku moc divné chování Pirátů. Jestli je to podle KK v klidu a nic to neporušuje, tak tomu ani nemusíte dávat značku atp. prostě to zahoďte, ale jako ... Václave, tohle není moc f poho, že ne? :fet:

kuju ctěná KK
Takže
1) Mazání příspěvků už u KK je a co se týče trestu čeká se na vyjádření KK.
2) Dvojí přístup? Asi jsi moc hulil trávu, nevíš tomu hlavu ani patu a moralizuješ tu ???? Nejprve se tu ukaž, koukni se na to jak to tady vypadá, přijed na schůze MS Písek a nejlépe i JčK poznej ty lidi, pak uvidíme jak budeš mluvit.
3) Co s e týče etického kodexu, tak to už se řeší, to že se s tebou nebavím neznamená že to neni v řešení. Pokud je s tím problém at řeší člověk přímo se mnou. Jak jsem říkal mám telefon, můžeš zavolat a né tu zas bonzovat a hlásit... PS: Nechceš na mě taky rovnou podat trestní oznámení jak je tu zvykem vyhrožovat ?

OFFTOPICJinak co se týče vojny, já na ní aspoň byl ale co ty? Michal Wagner myslím že by jsi potřeboval ty tu pořádnou mazáckou vojnu!
Nevšiml jsem si, že bych se tě na něco ptal, takže nechápu, proč na mě reaguješ. Tvoje napadání mě co se konopí týče ukazuje na neznalost Pirátského programu, je to buran-styl, ale to je u vás v MS Písecko asi normální. Já se každopádně nesnížím k tomu, abych takové jednání komentoval. Dále nic nebonzuju, ale pouze využívám svého práva na to, aby v případě, že existuje podezření, že jsou porušeny nějaká pravidla strany bylo toto podezření prošetřeno. Chápu, že lidem jako jsi ty tato pojistka chránící demokratické principy vadí. Chápu taky, že nechápeš OFFTOPICprincipy demokracie a je mi to úplně jedno.

Tvoje reakce na moje podání u KK (otevřené, taky jsem to mohl podat anonymně) jen potvrzuje to, co si o té vaší MS OFFTOPICtuším většinově myslíme. Osobně tě pak spolu s morálním kodexem a jinými šaškárnami odešlu k šípku, takovéhle nesmysly všechny jen obtěžují.

Dotaz na KK:
Už jste je rozpustili, proboha?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
Jana.Kolarikova
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1466
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Michal Wagner píše:Dotaz na KK:
Už jste je rozpustili, proboha?
Ještě nerozpouštět, prosííím!
Pokud budu do Pirátské strany přijat jihočeským KS, chci požádat písecké piráty o přijetí do MS.
Život utíká tak rychle, a moc legrace jsem si neužil. Samá práce a choroby. Tak mi to nekažte. Ať mám o čem vyprávět vnoučatům.
Viz Podatelna rozhodčí komise: KK 9/2014
Ludek Blaha píše:ponechat písecké sdružení jako jakousi laboratoř možných vývojů ve straně
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Michal_Wagner

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Vlastně máš pravdu, co já se budu snažit někomu takovému něco říkat....
Naposledy upravil(a) Martin.Cryo.Broz dne 06 lis 2014, 19:53, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvek:
Michal_Wagner

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2447
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Jan.Novak »

Já chápu, že je to pro oba z vás (Martine, Michale) věc cti, celkově jsme tu docela tolerantní, ale moc prosím, tenhle zárodek flame war už dál nerozvíjejte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 3):
Ludek.Blaha, Michal_Wagner, Vojtech.Pikal

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1466
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Pro ty čtenáře, kteří by tak nějak nerozuměli Honzově výzvě, jen volně vysvětluji, že tu padlo něco jako:
'Sám se rozpusť nejlépe v kyselině.' A že babička říkala něco v tom smyslu, že 'pokud se věci nerozumí, má se mlčet, aby se nevypadalo, jako pitomec.'
Je to tak, Honzo?
Hrubě se mi nelíbí, když se v diskusi zlikviduje příspěvek, na který už někdo zareagoval.
Jakkoli jsem tak na fejsbůku sám učinil kompletně, když jsem před volbami ukončil svoje angažmá na 27. pozici písecké kandidátky pirátů.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Ludek Blaha píše:Pro ty čtenáře, kteří by tak nějak nerozuměli Honzově výzvě, jen volně vysvětluji, že tu padlo něco jako:
'Sám se rozpusť nejlépe v kyselině.' A že babička říkala něco v tom smyslu, že 'pokud se věci nerozumí, má se mlčet, aby se nevypadalo, jako pitomec.'
Je to tak, Honzo?
Hrubě se mi nelíbí, když se v diskusi zlikviduje příspěvek, na který už někdo zareagoval.
Jakkoli jsem tak na fejsbůku sám učinil kompletně, když jsem před volbami ukončil svoje angažmá na 27. pozici písecké kandidátky pirátů.
Upravil jsem příspěvek, protože si myslím že jsem k němu byl až moc tvrdej. Díky Honzovi Nováků jsem si to uvědomil. Co víc k tomu dodat, asi at hodí kamenem ten kdo je bez viny?

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1466
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Kam jen jsem si dal... ty šutry...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvek:
Michal_Wagner

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“