Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21724
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5265 poděkování
Dostal poděkování: 12569 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Novy »

V Cajovne nas navstivil clen mistniho vyboru Brno TOP 09, jmeno si nepamatuju. Tlacil nam nejakou petici ohledne koureni v cajovnach. Choval se jak namyslenej fagan a po dvou minutach odesel sam.

Pritomni: Lukas Novy, *******, Ondrej Profant, Adam Skorepa.

EDIT: Byl to Jindrich Cinka.

Oznámení moderátora:

EDIT: anonymizace na žádost uživatele

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 6):
anonym75842, Alexandr.Mansurov, Mikulas.Peksa, Tomas.Vymazal, Filip.Krska, Frantisek.Kopriva

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34662
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31613 poděkování
Dostal poděkování: 25715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petr.Vileta »

Lukas Novy píše:Tlacil nam nejakou petici ohledne koureni v cajovnach.
PRO kouření, nebo PROTI kouření?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Tomas.Vymazal

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5501 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Spolu s Jirkou Herbstem jsme se byli včera podívat na ustavující schůzi nového zastupitelstva Mladé Boleslavi. Měli jsme připravených pár otázek, ale veřejnost nedostala vůbec prostor pro dotazy. Koaliční zastupitelé se ihned rozprchli, ale podařilo se nám zastihnout tři opoziční zastupitele z ČSSD - Jiřinu Hančarovou, Zdeňku Patočkovou a Karla Horčičku (krátce nás pozdravil i Robin Povšík). Mluvili jsme o více věcech (ryze lokálního charakteru), velmi neformálně, proto sem nebudu vše vypisovat, ale všechny jejich odpovědi jsme umístili na naši FB stránku. Přijaté výhody: první kontakt s místními zastupiteli, poskytnuté výhody: vědí o nás. :D OFFTOPICNepředstavovali jsme se jako Piráti, nicméně nás podle placek poznali (juchů, politici už znají naše logo!). Povšík se ironicky ptal, kde máme loď, ale pak nám pogratuloval ke starostovi v ML a nakonec nás všichni pochválili, že se zajímáme o politiku.

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14655
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12030 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

V pátek 31. 10. ve 13:00 jsem zašel na oběd s Matějem Stropnickým (své jídlo si každý platil sám), do nějaké dost levné putyky na Havlíčkově náměstí. Schůzku jsem inicioval já, protože mě zajímal povolební vývoj na Praze 3 i Matějova role v zastupitelstvu Prahy. Bylo ale zjevné, že Matěj je rád, že mu volám a chystal se nás oslovit sám.

Ukázalo se, že jsme měli v zastupitelském klubu dobrý odhad, když jsme tipovaly, že Matěj bude v radě Prahy. Zřejmě bude radní pro územní plánování. Domluvili jsme se, že se staví na návštěvě u Pirátů, aby představil, co hodlá v radě dělat.

Vyměnili jsme si dojmy z vyjednávání, já jsem si poslechl, jak ho vyšplouchli socani a TOPka na Praze 3, kde sice vyhrál volby, ale zřejmě skončí v opozici, probrali jsme stručně problematiku obchvatu Prahy,

schůzka trvala asi hodinu a čtvrt, na "kauzu počítač" jsem se neptal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 6):
Petr.Bajgar, Ondrej.Profant, Filip.Krska, Frantisek.Kopriva, Tomas.Vymazal, Ivo.Vlasaty

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Vcera vecer jsem se v brnenske hospode Traubka sesel s Michalem Wagnerem (sveho casu clen Piratske strany) a Lukasem Novym (tc. negr TO), abychom popili a popovidali.

Doslo na temata:
  • Matej Hollan a socialni cosi komise na MMB
  • Programovy bod psychotropni latky
  • Psychotropni latky a jine hratky
  • Pomoc zastupitelum, nefunkcnost RP, zakaz koureni v cajovnach
Vic si nepamatuju.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21724
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5265 poděkování
Dostal poděkování: 12569 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Novy »

Poskytnute/prijate vyhody: nasledne jsme zalozili Alberta, ale nenajelo nam to :(
Uživatelský avatar
Tomas.Murnak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 292
Registrován: 23 čer 2010, 13:28
Profese: softwarový operátor
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 317 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Murnak »

Dnes jsem se spolu s ostatními zástupci klubu Zelení a Piráti pro 13 sešli se zástupci místní TOP09, kde jsme diskutovali o povolební situaci. TOP09 je na Praze 13 stejně jako my v opozici.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Murnak za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Filip.Krska

Tomáš Murňák,
předseda MS Praha 13,
zastupitel Prahy 13

E-mail: tomas.murnak@pirati.cz
Profil: https://praha13.pirati.cz/lide/tomas-murnak/
Facebook: https://www.facebook.com/TMurnak

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20692 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Požádal jsem Rekonstrukci státu o vyjádření k našemu standardu majetkových přiznání
OFFTOPICVážený pane Broži,

navazuji na náš telefonický rozhovor. Zastupitelé České pirátské strany sestavili svá majetková přiznání. Jsou k dispozici na internetové stránce https://github.com/pirati-cz/KlubPraha/ ... r/priznani. Tamtéž si lze zobrazit i starší verze souborů. Uvedené soubory budou průběžně aktualizovány v návaznosti na majetkové změny.

Prosím Vás o vyjádření jako odborného garanta Rekonstrukce státu pro oblast majetkových přiznání, zda jsou vyplněná přiznání v této podobě dostačující z hlediska vašich standardů a představ o předcházení korupci. Pokud budete mít jakékoliv náměty na zlepšení, prosím napište nám je. Nastavené standardy budeme prosazovat i v politice, pokud k tomu budeme mít příležitost, např. v kontrolním výboru zastupitelstva hl. m. Prahy.

S pozdravem

Mgr. Bc. Jakub Michálek,
předseda klubu Pirátů v zastupitelstvu hl. m. Prahy
jakub.michalek@pirati.cz, tel. 775 978 550

Česká pirátská strana
krajské sdružení Pirátů Praha
http://praha.pirati.cz

Upozornění: Týká-li se tato e-mailová zpráva jednání o smlouvě, bere její adresát na vědomí, že v České pirátské straně podléhá uzavírání smluv vnitřním předpisům a důvodné očekávání uzavření smlouvy je tak možné až po souhlasu pověřeného orgánu. Vylučujeme přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Kopriva, Filip.Krska, Vojtech.Pikal, Tomas.Vymazal

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Forum Praha Amsterdam
Informace o akci (řečníci etc.). Záznam bude.

Po akci jsem hovořil s Mgr. Eliškou Bradovou z IPRu. Domluvili jsme se na návštěvě, obecně jsme se bavili o politické situaci.

Též jsem se potkal s lidmi Pražského urbanistického kroužku. Též jsme se dohodli na schůzce.

Schůzka s Pražským fórem k OC
Účastnil jsem se schůzky s Alexandr Leman a Tereza Kněžourková z Pražského fóra.

Vyměnili jsme si informace k OpenCard. Především k vyšetřování kauzy.

Vyjádřil jsem podporu, nicméně řekl jsem, že nás zajímá hlavně budoucnost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Murnak, Filip.Krska, Tomas.Vymazal

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Dneska jsem mluvil s panem Hořánkem (ANO) na téma viz mejl co ěm poslal.

Vážený pane Broži,

jsem rád, že jsem si v novinách mohl přečíst informaci o tom, že se hodláte angažovat v oblasti životního prostředí a odpadů. Naše hnutí toto téma mělo jako jeden z hlavních bodů svého volebního programu a určitě se na tuto oblast chceme v novém zastupitelstvu města zaměřit. Můj kolega Marek Anděl bude iniciovat řadu návrhů na zlepšení a Váš požadavek na provedení analýzy třídění odpadu je podle mého názoru v relaci s těmito záměry.

Nicméně nepovažuji Váš návrh zařadit tuto problematiku hned na ustavující zasedání jako bod programu za šťastný z procedurálního hlediska. Podle mého názoru pro to nebudou vhodné podmínky – podle jednacího řádu bychom jako zastupitelé měli mít podkladové materiály 10 dní předem, abychom se mohli na projednávání jednotlivých bodů programu připravit. Pokud bude Váš návrh tak zvaně položen na stůl až při vlastním zasedání, bude pro ostatní kolegy obtížné toto téma bleskově vyhodnotit, udělat si na to názor a přijmout smysluplné usnesení.

Proto bych považoval za vhodnější zařadit tento bod na program dalšího zasedání zastupitelstva. Původně bylo plánováno, že se zastupitelstvo sejde v tomto roce ještě jednou, a to 11. prosince. Podle mého názoru je to pozdě a budu proto budoucí paní starostce navrhovat, aby svolala první zasedání co nejdříve, tedy 27.11., kde bychom se na jednání mohli řádně připravit a podklady si prostudovat předem.

Tolik můj názor.
Těším se na spolupráci.
S úctou Jiří Hořánek

----------------------------------------------------------------

Odpověd byla jednoduchá tj že podání do podatelny bylo 22.10 a to máme i potvrzené, to že jim to nikdo neposlal to je věc MU a né naše. To že na to chvátáme je jasné protože začátkem roku má být znova podepsána / nepodepsána smlouva s těma firmama a tudíž je to potřeba řešit co nejrychleji. Odpověď byla jednoduchá.

----------------------------------------------------------------

Díky moc za reakci a vysvětlení, kdykoliv volejte na číslo XXX XXX XXX, jsem na příjmu 24 hodin denně. Jiří Hořánek

S tím že jsem si volali a tam jsme si jen potvrdili že to opravdu nemá odklad a že všechny náležitosti byly splněny. Co se týče medializace odpovídám že to pustil přímo někdo z MU Písek na nějaké tiskovce. Tudíž mě pak akorát už volali novináři že se o tom doslechli tam.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Tomas.Vymazal, Petr.Vileta, Tomas.Murnak

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“