Argument proti SSO

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Odpovědět
Ivo.Vlasaty
Republikový výbor
Dal poděkování: 7420 poděkování
Dostal poděkování: 3097 poděkování

Re: Argument proti SSO

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Já si z nich rád dělám srandu, oni si o to totiž soustavně koledují. Zároveň ale jejich působení na společnost beru vážně (mám z nich bobky, chcete-li), stejně jako z betonářů, ultrakonzervativců, islamofobů, nácků a dalších hyperaktivních menšin nebo z podnikatelské antipolitiky, jejíž vyznavači jsou sice míň aktivní, ale zato mají větší dosah. A jako liberál a demokrat proti nim mohu vystupovat jen šířením informací. Takže tohle vlákno mi přijde užitečné jak pro zábavu, tak jako podklad pro kritiku dogmatické ideologie Svobodných. Tím, že kritizuju je, nepřímo kritizuju i esenci rysů, které se mi nelíbí na ODS, TOPce nebo Úsvitu. Ze Svobodných se totiž staly učebnicové příklady hned několika různých nešvarů různých stran.

Ideologie Svobodných bývala nemusela být protipólem té naší, bohužel se Svobodní někam tím směrem vydali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 3):
Martin.Shanil, Marek.Necada, Dalibor.Zahora
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen RV
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700

Mr.Sandman
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od Mr.Sandman »

Ivo Vlasaty píše:Já si z nich rád dělám srandu, oni si o to totiž soustavně koledují. Zároveň ale jejich působení na společnost beru vážně (mám z nich bobky, chcete-li), stejně jako z betonářů, ultrakonzervativců, islamofobů, nácků a dalších hyperaktivních menšin nebo z podnikatelské antipolitiky, jejíž vyznavači jsou sice míň aktivní, ale zato mají větší dosah. A jako liberál a demokrat proti nim mohu vystupovat jen šířením informací. Takže tohle vlákno mi přijde užitečné jak pro zábavu, tak jako podklad pro kritiku dogmatické ideologie Svobodných. Tím, že kritizuju je, nepřímo kritizuju i esenci rysů, které se mi nelíbí na ODS, TOPce nebo Úsvitu. Ze Svobodných se totiž staly učebnicové příklady hned několika různých nešvarů různých stran.

Ideologie Svobodných bývala nemusela být protipólem té naší, bohužel se Svobodní někam tím směrem vydali.
Nemáte se s čím chlubit,co kdyby si z vás někdo pořád dělal srandu a zesměšňoval všechno co říkáte.Nějaká tolerance jiných názorů vám chybí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mr.Sandman za příspěvek:
Helena Jarolimkova

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9150 poděkování
Dostal poděkování: 9197 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil »

styděl bych se dělat si srandu z babiček dědečků invalidů věřících atd., tedy těch o kterých svobodní ani nemají tušení, a na které dlabou, ale dělat si prču ze svobodných mě baví.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Mr.Sandman

Svobodní jsou prostě kapitalistický odpad který patří do gulagu,že jo?

Marek.Necada
Zahraniční odbor
Profese: silozpytec
Dal poděkování: 8949 poděkování
Dostal poděkování: 6140 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek.Necada »

Mr.Sandman píše:co kdyby si z vás někdo pořád dělal srandu a zesměšňoval všechno co říkáte.
To by bylo super, sranda musí být. (Popravdě, ono se tak již od počátku děje.)
Nějaká tolerance jiných názorů vám chybí.
Jedna věc je tolerance, druhá přirozený střet názorů. K tomu druhému satira a zesměšňování patří, zvlášť v případě bigotnosti některé ze stran.
Svobodní jsou prostě kapitalistický odpad který patří do gulagu,že jo?
;)
Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 3):
Martin.Shanil, Ivo.Vlasaty, Dalibor.Zahora
Místopředseda finských Pirátů
7ЗО 845 З7З
Долой царя!

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4586 poděkování
Dostal poděkování: 3887 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Mr.Sandman píše:Svobodní jsou prostě kapitalistický odpad který patří do gulagu,že jo?
Vůbec. Piráti prosazujou svobodu projevu. Ať si říkaj co chtěj třeba neonacisti. S tím ale souvisí i kritika toho co někdo svobodně říká (viz třeba tohle vlákno). Dokud člověk neporušuje zákony děláním toho co hlásá, tak by neměl být postihován. Spíš mi přijde nebezpečný, když mu to někdo zakazuje, protože to jeho a celý myšlenkový hnutí spíš posílí a bude růst mimo zraky veřejnosti. Když někdo bude na Václaváku popírat holokaust, tak zůstane v povědomí společnosti jako hrozba a společnost se s tímhle názorovým proudem dokáže líp poprat.
uvolněný radní MČ Praha 12 – sociální věci, zdravotnictví, sport ☠ 4. místopředseda PMS Praha 12
findeis.lukas@praha12.cz ☠ 773 569 014
běžecký trenér

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9150 poděkování
Dostal poděkování: 9197 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil »

Mr.Sandman píše:Svobodní jsou prostě kapitalistický odpad který patří do gulagu,že jo?
nene, jsou to praví kapitalističtí pionýři a do tohoto systému, který tu máme, zapadají dokonale. Proto jsou pro mě nevolitelní.

Mr.Sandman

Tenhle systém má neregulovaní volný trh a taky jsou tady nízké daně looooooooooooooooooool. :lol:

Ivo.Vlasaty
Republikový výbor
Dal poděkování: 7420 poděkování
Dostal poděkování: 3097 poděkování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Mr.Sandman píše:Nemáte se s čím chlubit,co kdyby si z vás někdo pořád dělal srandu a zesměšňoval všechno co říkáte.Nějaká tolerance jiných názorů vám chybí.
:D
To jsem byl odsouzen rychle. Můžu vás na oplátku poučit o povrchních soudech o cizích lidech? (Když mě se nechce...)
Nedělám si srandu ze všeho, co Svobodní říkají. A k názorům jiných jsem IMHO víc než dostatečně tolerantní. Tolerance neznamená souhlas. I nesouhlasit můžu s respektem. Dokonce i dělat si z někoho srandu lze s respektem. Ale Svobodní a Petr mach v jejich čele se o můj respekt připravili sami svojí kontinuální činností, při jejich zesměšňovaní se omezuju jediným - nechci klesnout na jejich úroveň.
Ivo Vlasatý
ivojr@seznam.cz
člen RV
člen MS Českobudějovicko, host v MS Praha 4
792446700

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Ivo Vlasaty píše:Já si z nich rád dělám srandu, oni si o to totiž soustavně koledují..
lol, tak to jste minimálně dva. Svobodní a Piráti :lol: :lol: :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor“