Povolební schůzka KS Praha

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Marek.Dluhos
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: filosof, kriminolog, teolog
Dal poděkování: 799 poděkování
Dostal poděkování: 723 poděkování

Re: Povolební schůzka KS Praha

Příspěvek od Marek.Dluhos »

Tobias Esner píše:
MARKU! za měsíc??? Asi neumím kalendář....
Snad je z toho výše jasně pochopitelné, že to platí pro příští schůzi. Obvykle bývají další schůze KS za měsíc a pravidlo jednat před všemi Piráty na kterékoliv schůzce o všech "nových lidech", pokud se tam dostaví, by prostě mělo platit vždy. Prostě se domnívám, že je vysoce pravděpodobné hraničící s jistotou, že na příští schůzi, která již nebude první povolební, se tam tolik Pirátů a členů KS Praha nesejde, případně přijdou jiní a spíše jen pár, takže to přijetí nových členů proběhne jako daleko formálnější záležitost. Kterážto tendence může mít formu narůstat. A formalismu bychom se fakt měli zbavovat, jestli nechceme skončit jako velrybářské podniky jistých tradičních stran. Musíme mít zájem o Piráty, nebrat hned každého ospalého jedince. Je to cesta do kopru.

Roman.Kucera
Místní předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 9661 poděkování
Dostal poděkování: 17421 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera »

Po dvouhodinovém jednání (někdo čtyřhodinovém) bez přestávky už prostě většina lidí začala odcházet domů. Přijímat lidi v úzkém nesoustředěném kroužku by bylo nedůstojné, tak se to udělá ve vhodnější dobu. Řekl bych, že je to vcelku pochopitelné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Profant, Tomas Lastuvka, Tobias.Esner
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Marek.Dluhos
Příznivec Pirátů – Praha

Roman Kucera píše:Po dvouhodinovém jednání (někdo čtyřhodinovém) bez přestávky už prostě většina lidí začala odcházet domů. Přijímat lidi v úzkém nesoustředěném kroužku by bylo nedůstojné, tak se to udělá ve vhodnější dobu. Řekl bych, že je to vcelku pochopitelné.
Ale já nehovořím o samotném přijímání. Ale o tom "seznámení se s jakýmisi novými lidmi, kteří se chtějí poznat s Piráty či co". Mohli jste spíše říci, že tady bude diskuse s novými lidmi kteří se zajímají o vstup, ale kdo už chce jít do hospody, může jít. Ne že všechny vyzvete, ať už jdou tedy domů či do hospody, že vy si tam ještě s někým povykládáte a mysticky se trousit někam dozadu. Člen KS Praha si pak pomalu připadá, jako by Vás chtěl tam v tom kroužku otravovat, kdyby se chtěl náhodou přidat. Nepředjímej, kdo byl jak unavený a nemluv za mne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Dluhos za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Dalibor.Zahora

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3755 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner »

Proč si se neozval přímo na schuzi, proč si za hrdinu až ted? To se tak dělá i v BOXu?
Sakra Marku, spoustu lidí odešlo domu hned po konci, pokud si chtěl nováčky grilovat, mohl si za nima přijít a pogrilovat si je...

Nevíš kolika grilování si se účastnil, ja už 12ti, a nikdy se neptají všichni, a je jedno kolik tam je přítomných lidí.
A sám víš že i když je člen proti přijetí, tak stejně rozhoduje PKS. Stejně tak jako já jsem byl proti Tvému přijetí, ale PKS Tě přijalo.
Takže pokud budeš grilovat chtíti, počkat budeš museti...

Jinak musím uznat že se z tebe vyklubal dobrej Troll, dle mého názoru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Alexandr.Mansurov
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Marek.Dluhos
Příznivec Pirátů – Praha

Tobias Esner píše:Proč si se neozval přímo na schuzi, proč si za hrdinu až ted? To se tak dělá i v BOXu?
Sakra Marku, spoustu lidí odešlo domu hned po konci, pokud si chtěl nováčky grilovat, mohl si za nima přijít a pogrilovat si je...

Nevíš kolika grilování si se účastnil, ja už 12ti, a nikdy se neptají všichni, a je jedno kolik tam je přítomných lidí.
A sám víš že i když je člen proti přijetí, tak stejně rozhoduje PKS. Stejně tak jako já jsem byl proti Tvému přijetí, ale PKS Tě přijalo.
Takže pokud budeš grilovat chtíti, počkat budeš museti...

Na schůzi jsem se ozval, ale z odpovědí Vašich, i toho jak jste se chovali k Ivanovi a Jankovi jsem měl dojem, že jsem na schůzi ROH. Na konci už jste se ani na nic moc neptali (tak proč by lidé neměli začít usínat) a jen to hnali do hospody. Takže už ani nebyl čas položit dotaz, o jaké to diskusi s "novými lidmi" vzadu že jste tam něco špitli, neb tato slova byla součástí výzvy vyklízejte místnost a lidi se začali zvedat.

Dále už jen kecáš a mícháš pojmy s dojmy. Samozřejmě se neptají všichni, jen ti které to zajímá.

Nevím proč bych měl čekat a jezdit znovu do PC, když jsem to mohl dělat s Vámi včera (jakož určitě i další co tam byli). Ve více lidech mohlo padnout víc dotazů a v souvislostech, jaké už nepadnou.

Na Tvé inventivy reagovat nehodlám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Dluhos za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Helena Jarolimkova, Lenka.Wagnerova

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Tobias Esner píše:
LOL, že by si Tobias myslel, že ho může někdo překonat? :lol: :lol: :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
Petra.Kopecka

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Kontaktovat uživatele:

:fet:
Marku Marku, trpíš utkvělou představou, že každému musíš ukázat směr životní a k tomu sem ti řekl včera svoje.
A jak sme se chovali k jankovi když se na něj volala policie? za fyzické napadení jiného člena?

Seš tu příliš krátce aby si věděl a znal vztahy mezi lidmi v Praze.

A Dalibore, včera sem Tě tam viděl ale neslyšel, a to mě mrzí, ted tu něco lajkuješ, ale včera si měl taky možnost si se vyjádřit...

Helenko, vzhledem k tomu že stranu opouští, protože se nenechám mlátit jinýma členama, budu muset být nahrazen a překonán.

Jsou dva lidé, kteří trvají na mém odchodu, teda tři, ale jako by byli dva. Jsou to manželé Wágnerovi a Petr Syrový

a dál k tomu nemám co říct....

a někde jsem zaznamenal něco o Jakoubkově frakci. Tak k tomu chci jenom říct, že ji hrdě a statečně podporuju. Jakub a spol odvedli kus dobré práce a mají před sebou mnohem větší kus práce než co odvedli a nebudou to mít lehký....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Ondrej.Profant
778 7O2 713,
___

Roman.Kucera
Místní předsednictvo
Profese: IT
Dal poděkování: 9661 poděkování
Dostal poděkování: 17421 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera »

Byli jsme tam z PKS jen tři a na obou Ondrech bylo vidět, že už toho mají tak akorát, v poctatě ani moc nemohli grilovat, natož něco řídit. A já jsem zapisoval.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Tobias.Esner, Ondrej.Profant
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Marek.Dluhos
Příznivec Pirátů – Praha

Tobias Esner píše::fet:
Marku Marku, trpíš utkvělou představou, že každému musíš ukázat směr životní a k tomu sem ti řekl včera svoje.
A jak sme se chovali k jankovi když se na něj volala policie? za fyzické napadení jiného člena?
Jen jsem Ti včera po Tvém nevýkonu s Jankem opět řekl, že by Ti např. chození na box a s tím spojený trénink opravdu prospělo, abyses nerozkládal. A za tím si stojím, to není trollení. Co chvíli fňukáš, podáváš rezignace a pak je hned bereš zpět, vrháš se do jednání a pak o tom před Pirátskou posádkou zarděle odmítáš přednést zprávu. Byla by to komedie, kdybys jako centrální Pirátský tajemník nepůsobil tragicky, nebo možná ještě spíš tragikomicky :?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Dluhos za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Wagnerova, Dalibor.Zahora

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Kontaktovat uživatele:

vzhledem k tomu že jedna konfrontace na toto téma skončila fyzickým utokem na mě a hromadou lží a vykonstruovaných intrik, neměl jsem chut to podstoupit ještě jednou.

Ano sem slabší povahy. Lidi co ví kolik mám za posledních 5 měsíců zta sebou práce mě chápu, ale díky trolům a podobným lidem, o tom nikdy nebudou veřejně mluvit, což naprosto chápu.

A nevím v čem by mi pomohl box? třeba v tom že dělám práci minimálně za tři a ti dobrovolníci kterých máme nespočet se stále nehlásí, tak se mi bude pracovat líp a zvládnu dělat za 4? No na to si myslím je lepší pervitin než box

No stejně tak jak jsem byl proti Tvému přijetí v den příjmání, mám ten názor stále stejný, bohužel, ale nevadíš mi, tak je mi to jedno, jenom tohle je jediný vlákno, kde sem nepoužil mute, jinak v ostatních vláknech jsem udělal to co mnozí a od kterých jsem to odkoukal a vlákna kam píšeš víc jak jeden příspěvek mám v ignoraci

Ideální stav.
Ja potřebuju forum na práci, ne na řešení něčího ega ;)
778 7O2 713,
___

Zamčeno

Zpět na „Praha“