"Pirátské" citáty

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Re: "Pirátské" citáty

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

:-D :-D
Příspěvek od Michael xChaos Polak » 16 říj 2014, 15:10
Mikulas Ferjencik píše:
čtyřletý chaos by prospěl akorát novým mesiášům ala Babiš.
Důrazně popírám, že by můj případný čtyřletý potomek mohl prospět novým mesiášům typu Babiš!
praha-f78/je-pro-piraty-v-praze-vyhodne ... ml#p359293
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvky (celkem 5):
Ivo.Vlasaty, Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska, Dominika.Michailidu, YjM

Michael.Polak
Člen KS Praha
Profese: programátor, podnikatel v oboru telekomu
Dal poděkování: 2399 poděkování
Dostal poděkování: 5647 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.Polak »

Václav Fořtík:
To že o tom pořád mluví Bajgar neznamená, že to je chyba :)
clenske-podnety-f350/na-rp-rv-zabraneni ... ml#p359366
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 7):
Dalibor.Zahora, Martin.Shanil, Pavel.Moravec, Helena Jarolimkova, Filip.Krska, Dominika.Michailidu, Jan.Kochert
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista

Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Dal poděkování: 2164 poděkování
Dostal poděkování: 1297 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

xChaos píše:Naopak by se mi dost líbilo, kdybychom jako strana vytvářeli koalice jak se SZ a KDU-ČSL tak i se SSO, protože:

- jsou to všechno vnitřně demokratické strany (sakra, začli jsme tím, že jsme forknuli stanovy SSO - takže k nim jsme ve vztahu asi jako FreeBSD/OS X ke GNU/Linux/MATE)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.dj-bobr.Ulehla za příspěvky (celkem 3):
Michael.Polak, Helena Jarolimkova, Filip.Krska
Od celopirátského názoru se lokálně pomalu začínám odchylovat (nebo on od mé maličkosti?), ale okolo strany se motám dál kvůli lidem (mám je rád) a na českém politickém trhu jsou Piráti pořád nejmenší zlo :D
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Michael.Polak
Člen KS Praha
Profese: programátor, podnikatel v oboru telekomu
Dal poděkování: 2399 poděkování
Dostal poděkování: 5647 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.Polak »

Petr Bajgar píše: Dnes díky tomuto procesu máme blíž k okamurovcům, kteří mají víc poslanců než členů jeho strany, než ke skutečné politické straně.
vnitrostranicka-diskuse-f75/dunbarovo-c ... ml#p361397
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Lenka.Kozlova, Filip.Krska
604 282398 | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | bývalý člen RV za CF | člen MS Praha 6 | neaktivní člen TO ! maloburžoazní centrista

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 25848 poděkování
Dostal poděkování: 12351 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ondrej Profant píše:Tomáš: Obejdu, stejně jako jakékoliv jiné PKS či PMS. Pokud se ti to nelíbí změň předpisy.
post363671.html#p363671
Asi je na místě založi solo vlákno citáty nabubřelých papalášů z Pirátské strany. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 5):
Lenka.Kozlova, Milan.Muller, Martin.Shanil, Helena Jarolimkova, Michael.Polak
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

ukradený nepirátský
Prof. Radim Palouš: Mít vždy na zřeteli dlouhodobé cíle a neotročit krátkodechým aktualitám! http://buff.ly/1GskGGa
https://twitter.com/UniKarlova/status/5 ... 2048030720
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Tak proč kandidují? Ať to nedělají.

Václav Ilijič Málek

post364443.html#p364443
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Helena Jarolimkova

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Reakce na "oficiální" podpis vleževáženého pražského lídra a skoroprávníka Jakuba Michálka:
Petr Vileta: .. jenže nikdo neví, jestli jde o tituly z nenavazujících oborů. Až jednou udělá doktorát, to se bude podepisovat JUDr. Mgr. Bc.? Čím víc pruhů, tím víc Adidas :)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Jakub.Michalek
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 5019 poděkování
Dostal poděkování: 18034 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Já se opravdu nestydím za to, že jsem vystudoval obecnou fyziku na Matfyzu, naopak jsem na to hrdý a titulu od své alma mater si vážím. Můžu vás ujistit, že studium s vyznamenáním na MFF rozhodně není nějaká těžší maturita, jak někteří naznačují. Já u čtenáře předpokládám, že narozdíl od Petra Vilety ví, že tituly z navazujících studií stejného oboru se nahrazují. Ale jak se říká, „haters gonna hate“, takže si tu to svoje podpalubní hovínko pěkně rozmazávejte, já se docela dobře bavím ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Martin.Duska
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!

Petr.Vileta
Vedoucí administrativního odboru
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 24751 poděkování
Dostal poděkování: 20834 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jakub Michalek píše:Já se opravdu nestydím za to, že jsem vystudoval obecnou fyziku na Matfyzu, naopak jsem na to hrdý a titulu od své alma mater si vážím. Můžu vás ujistit, že studium s vyznamenáním na MFF rozhodně není nějaká těžší maturita, jak někteří naznačují. Já u čtenáře předpokládám, že narozdíl od Petra Vilety ví, že tituly z navazujících studií stejného oboru se nahrazují. Ale jak se říká, „haters gonna hate“, takže si tu to svoje podpalubní hovínko pěkně rozmazávejte, já se docela dobře bavím ;)
Já to napsal na Facebook jako rejpnutí. ;) Už jsem potkal spoustu chytrých lidí, kteří měli i několik titulů a nikam si to nepsali. Pak jsem potkal pěkných pár pitomců, kteří si psali tituly i na zvonek u dveří OFFTOPICHle, zde bydlí vzdělanec :). Do které kategorie spadneš ty, to se pozná za pár let. :D Ale třeba se můžeš poradit s PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D., nebo s Mgr. Libor Špaček, BSc., MSc., PhD., proč oni se svým tituly nikde nechlubí.

PsM. ZŠ. Petr Vileta CStD. OFFTOPICPsM = Průmyslovka s maturitou, ZŠ = základní škola, CStD = Celkem spokojený téměř důchodce :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Martin.Duska
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“