Evidence kontaktů a schůzek

Vstupy a výstupy činnosti strany, orgánů, sdružení apod.

Moderátor: Odbor - administrativni

Zamčeno
Olga.Richterova
Republikové předsednictvo
Profese: překladatelka, lingvistka a poslankyně
Dal poděkování: 525 poděkování
Dostal poděkování: 979 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Olga.Richterova » 16 říj 2014, 10:18

Účastním se za Piráty schůzek Vlasty. Vlasta považuje za klíčové ukončit vliv Tomáše Hrdličky na Prahu 10 (je to jediná cesta, jak tu cokoliv změnit). Piráti tu ale s Vlastou ještě nemají dojednanou koaliční smlouvu, tak zatím takto stručně - podrobně na schůzi Desítkových pirátů v pondělí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvky (celkem 7):
Ondrej.Profant, Vaclav Malek, Jan.Krupka, Filip.Krska, Marek.Dluhos, Martin.Arden, Barbora.Hruzova

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 16 říj 2014, 11:12

OFFTOPIC[quote="Ivo Vlasaty"]Pokud chci legální decentralizaci evidence, kam se mám obrátit?[/quote]
Obrať se na AO. AO by se mělo snažit udržovat kontakty přehledně (což fórum je taková nouze), čemuž decentralizace nepřispívá, pokud je chybně uchopena. Až bude GAPI, tak to bude jiná...
Pokud tu jsou požadavky na decentralizaci, tak bych AO radil udělat nějakou wiki stránku na evidence.pirati.cz kde by byl rozcestník, případně to udělat v rámci fóra jako podfórum se stínovými tématy. Rozhodně aktuálně nedoporučuji používat jiné místo než toto vlákno, kvůli transparenci.

Jakub.Michalek
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4985 poděkování
Dostal poděkování: 17426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek » 16 říj 2014, 16:29

Psal mi Tom Dufek, http://www.smsolutions.cz, s žádostí o schůzku. Zatím nemám čas, tak jsem odmítl.
Dále jsem se ptal Adriany Krnáčové, jak to vypadá s jednáními. Jednání pokračují a stále stojí o naše zapojení zejména ve věcech IT, nicméně chápou, že nechceme vstupovat do koalice.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 2):
Vaclav Malek, Filip.Krska
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Martin.Cryo.Broz
Místní předsednictvo
Profese: OSVČ - Podnikatel
Dal poděkování: 351 poděkování
Dostal poděkování: 435 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz » 16 říj 2014, 17:36

post359363.html#p359363
Oznámení moderátora:
Znění odkazovaného příspěvku zde
Jednání za dnešní den.

Po ránu 10 minutová schůzka s p.Veselým ohledně svolení jednání a úkolování městského úřadu, pak běhání na úřadech, sezení s p.Šatrou (životní prostředí) ohledně projektů, a také návštěva finančního odboru a majetkoprávního (zjištování informací k projektu který chceme představit).

Během dopoledne schůzka s p.Gawlasem - řečnění o otázkách chyb co se kde za ty roky staly. A také schůzka s lidma s KSČM ohledně vývoje a plánování projektů na další 4 roky.

Večer schůzka s p.Konvičkou (novinářem) a p.Dobiášovou (novinářkou) ohledně pomoci ve výborech a komisích.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska
Martin Brož - Cryoman (Zastupitel v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17648 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 16 říj 2014, 22:11

Martin Cryo Broz píše:Hlásím že vše budu zvěřejňovat jen na jednom místě protože nebudu vše kopírovat na 3 místa ve foru tj sem, tj na Písecko tj na Zastupitele tudíž bude vše ode mě na jednom místě.
Klidně můžeš vše zveřejňovat jen na jednom místě, a na další jen linkovat, ale to místo bude zde.
Tj. úplné znění umístiš sem a na ostatní místa to budeš linkovat, jinak půjde o porušení předpisu o zveřejňování lobbistických kontaktů.
A ne, opravdu není jedno, kde je text a kde jen linky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Vaclav Malek, Filip.Krska
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Martin.Cryo.Broz
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz » 17 říj 2014, 09:31

Martin Kucera píše:
Martin Cryo Broz píše:Hlásím že vše budu zvěřejňovat jen na jednom místě protože nebudu vše kopírovat na 3 místa ve foru tj sem, tj na Písecko tj na Zastupitele tudíž bude vše ode mě na jednom místě.
Klidně můžeš vše zveřejňovat jen na jednom místě, a na další jen linkovat, ale to místo bude zde.
Tj. úplné znění umístiš sem a na ostatní místa to budeš linkovat, jinak půjde o porušení předpisu o zveřejňování lobbistických kontaktů.
A ne, opravdu není jedno, kde je text a kde jen linky.
Ahoj prosím tě to není vůbec o tom že bych to sem nechtěl dávat. Ale tady to absolutně pro ěm a ostatní zapadne pokud se s někým sejdu. Na té stránce kam to píšu je prostě super, že je vidět veškeré jednání pohromadě a tudíž a poněvač máme ten odkaz všude na stránkách, koukají se tam hlavně Písečtí lidé a novináři. Tj když se kouknou sem, tak najdou jen Prahu a Písek a ještě v guláši. Jako klidně Vám to sem nakopíruju, ale opět říkám, jakožto vedení by jste měli spíš pomáhat než přikazovat a způsobovat práci navíc!

PS: Stejně se mě zdá že tu hlsásím jen já a Praha. Nebo zde opravdu hlásí všech těch 21 zastupitelů které máme? To se mě nějak nezdá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Moravec, Jiri.Ulip, Marek.Dluhos, Ivo.Vlasaty
Martin Brož - Cryoman (Zastupitel v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Softwarový analytik
Dal poděkování: 6473 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 17 říj 2014, 11:06

Martin Cryo Broz píše:PS: Stejně se mě zdá že tu hlsásím jen já a Praha. Nebo zde opravdu hlásí všech těch 21 zastupitelů které máme? To se mě nějak nezdá.
Martine, zastupitelu je vic nez 21 a rozhodne sem nebudou psat vsichni uz jen proto, ze ne vsichni budou tak aktivni (nanestesti). Kazdopadne bych moc rad, kdybys nam to sem kopiroval, protoze to sice tobe pridela minutu prace navic, ale stovce dalsich lidi to tu minutu usetri. Diky ze to prekousnes.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 3):
Ondra.kl, Dominika.Michailidu, Alexandr.Mansurov
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy

Martin.Cryo.Broz
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz » 17 říj 2014, 12:58

Tomas Vymazal píše:
Martin Cryo Broz píše:PS: Stejně se mě zdá že tu hlsásím jen já a Praha. Nebo zde opravdu hlásí všech těch 21 zastupitelů které máme? To se mě nějak nezdá.
Martine, zastupitelu je vic nez 21 a rozhodne sem nebudou psat vsichni uz jen proto, ze ne vsichni budou tak aktivni (nanestesti). Kazdopadne bych moc rad, kdybys nam to sem kopiroval, protoze to sice tobe pridela minutu prace navic, ale stovce dalsich lidi to tu minutu usetri. Diky ze to prekousnes.
Nemám z toho žádnou radost,a le dobrá. Co se týče ostatních, byl bych rád kdyby na to tedy taky nesr.... a psali to sem. Jako je hezký že se na něčem dohodneme ale je hezčí když to pak tedy všichni dodržujeme. A nevěřím že za 5 dní se tu někteří s někým nesešli a nic neřešili .)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvky (celkem 3):
Marek.Dluhos, Roman.Kucera, Tomas.Vymazal

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 17 říj 2014, 13:25

OFFTOPIC[quote="Martin Cryo Broz"]
Nemám z toho žádnou radost,a le dobrá. Co se týče ostatních, byl bych rád kdyby na to tedy taky nesr.... a psali to sem. Jako je hezký že se na něčem dohodneme ale je hezčí když to pak tedy všichni dodržujeme. A nevěřím že za 5 dní se tu někteří s někým nesešli a nic neřešili .)[/quote]
Neboj, taky na ně dojde... ale ne všude se jedná tak intenzivně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvek:
Martin.Cryo.Broz

Jakub.Michalek
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4985 poděkování
Dostal poděkování: 17426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek » 17 říj 2014, 16:46

Dneska mi volal zastupitel TOP09 Václav Novotný, šéf klubu, a jsme domluveni na jednání v pondělí ve složení 3 na 3.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Tomas.Vymazal
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Zamčeno

Zpět na „Vstupy a výstupy“