Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Konstatuji, že mě po FB kontaktovali pánové Jurášek Buček a Jan Charvát se žádostí o pomoc při organizování cesty do Berlína. Pánové se představili jako politologové z UJEP a požádali mě o zprostředkování kontaktu s Německými Piráty. Rádi by je představili studentům politologie z UJEP.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Malek, Ivo.Vlasaty, Filip.Krska, Alexandr.Mansurov
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Krátce jsem se zúčasnil povolebních vyjednávání na P7. Přednesl jsem teze k otevřené radnici (opendata, účetnictví etc.). Později se dohodla Praha 7 sobě a Koalice PRO7 na sestavení koalice.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vlasaty, Tobias.Esner, Filip.Krska

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Jan.Krupka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 188
Registrován: 26 kvě 2014, 21:22
Profese: referent státní správy
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady
Dal poděkování: 141 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jan.Krupka »

Pravidelně se stýkám s Mgr. Patrikem Šebestou DiS., spolužákem z VŠ. V současné době se po posledních komunálních volbách stal zastupitelem na MČ P-4 za TOP 09. Jako člen strany kandidoval na pozici č. 2. Debatujeme o politické situaci, dále o věcech na úseku veřejné bezpečnosti a pořádku na celostátní i pražské úrovni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Krupka za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Vaclav.Malek, Alexandr.Mansurov
Jsem anarchista - ovšem ne proto, že pohrdám autoritou, ale proto, že ji potřebuji. Stejně tak nejsem nevěřící, ale muž, který vyžaduje něco, za co stojí uvěřit... Beru své povinnosti tak vážně, neboť v celkovém kontextu průměrnost odmítám.
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Občasně diskutuju s Petrem Čermákem, spolužákem z VŠ. Dotyčný kandidoval jako nestraník za Svobodné v Praze-Řevnicích.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Filip.Krska
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Lukas Novy píše:
Martin Cryo Broz píše:Hlásím že vše budu zvěřejňovat jen na jednom místě protože nebudu vše kopírovat na 3 místa ve foru tj sem, tj na Písecko tj na Zastupitele tudíž bude vše ode mě na jednom místě. post358898.html#p358898 jinak se nezlobte, že nebudu psát ani to když se třikrát denně sejdu s 6ti různejma lídrama stran. Prostě dám tam zásadní věci které něco rozhodují nebo mají vliv na piráty, né každé pšouknutí o kterém se kde na rohu ve městě bavíme.
Bohuzel, forum strany a registr lobystickych kontaktu jsou samostatne stranicke systemy a proto zverejnovanim na foru nenaplnujes povinnost predpisu. Ma to sve duvody...
Hmmm, tohle forum taky nenaplňuje moje potřeby. Tudíž předejte mě ke KK já fakt už nevím co víc dodat. Píšu vše tam kam mě řekli. Ještě to můžu pro větší transparentnost psát na FB všem 1200 lidem které mám v přátelích a jsou z Písku a jeho okolí. Ty mě totiž zajímají jakožto voliči a né někdo z Prahy kdo o zdejší politické scéně ví stejný kulový jako já o sexuálním životě švábů.

OFFTOPICPoslušně hlásím že jsem dneska na veřejném WC stál vedle pana Zemana a tak sjem ho pozdravil a on pozdravil mě!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Ivo.Vlasaty

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

pisek-f754/jednani-t26626.html
Oznámení moderátora:
Kontakty z odkazovaného vlákna zde
od Martin Cryo Broz » 15 říj 2014 00:09
Prosím Vás omlouvám se všem že ted moc nereaguji. Ale fakt toho je ted ukrutně, očividně náš hlas je velmi důležitej na sestavení rady a zvolení starosty. Tj každý den se ted setkávám s lídrama VŠECH (ano všech stran) od ODS která proběhla 13.10 (jednání normální až přátelské, vysvětlili nám všechny náležitosti co nás čekají a kde co najdeme), 14.10 schůzka z TOP09 (jednání o možné podpoře středopravicové koalice - nastíněno Lukášovi Černohorskému , a i možnosti středolevicové koalice - zde by jsem pak působil jako nestraná váha a hlasoval napříč politickým spektrem tj pokud by to bylo dobré pro město nevidím problém.) 15.10 schůzka s ČSSD a pak nadále setkávání s dalšíma subjektama. Předem hlásím že se setkám i s KSČM zajímá mě jejich názor na to jak to zde funguje a hlavně jak to vidí. Chci mít ucelenej pohled. Jinak máme sestaven program na obsazení každého výboru a kontrolní komise v Písku a zatím žádná strana neříkal že by měl být větší problém s tím je tam nominovat. Lidi jsme brali především z našich řad (piráty) a když nebyl odborník tak jsem oslovil zdejší novináře kteří si myslím že jsou nejlepší známkou toho že vše bude velice transparentní. Jinak jsme dali šanci i neúspěšné straně Svobodných v majetkoprávní komisi protože o tom ví opravdu hodně a je tam mezi nima a náma velice dobrá komunikace. Mimo jiné by to mohlo přinést kladné body do další kampaně. Do komise letopisecké by jsme chtěli nominovat zdejší učitelku která má vystudované kronikářství paní Pechouškovou. Jinak do rady se netlačíme a ani na starostovský post. Chceme být spíš pomyslným jazýčkem na vahách.

Kontrolní výbor - Petr Brůha (novinář)
Finanční výbor - Tomáš Posekaný, Josef Soumar
Osadní výbor Semice -
Osadní výbor Svatý Václav -
Osadní výbor Hradiště - Zbyněk Konvička (novinář)
Osadní výbor Smrkovice -
Osadní výbor Nový Dvůr -
Komise pro urbanismus a rozvoj města - Pepa Krajc
Komise pro infrastrukturu a dopravu - Petr Soušek
Komise kulturní - Martin Brož
Komise bytová - Martin Kačírek
Komise sociální - Erika Kuru
Komise životního prostředí - Radek Onysko
Komise letopisecká -
Komise majetkoprávní - Pavel Hubka (strana Svobodných)
Komise sportovní - Michal Michal Horak
Komise pro výchovu a vzdělání - Luděk Blaha
Komise pro partnerské vztahy a cestovní ruch - Ivo Voříšek

Dále budu informovat až bude čas a něco se už bude vědět.
------------------------------------------------------------------------
od Martin Cryo Broz » 15 říj 2014 00:11
Zapoměl jsem chceme ještě zřídit nový odbor IT který by se v našem městě měl starat o využívání svobodného softwaru.
-------------------------------------------------------------------------
od Martin Cryo Broz » 15 říj 2014 09:28
Dnes jednání ČSSD - jednalo se hlavně o projektech do dalších 4 let. Vodárna, spalovna, lávka, víceúčelová hala, plavečák.
-------------------------------------------------------------------------
od Martin Cryo Broz » 15 říj 2014 17:47
Dnes jednání se Svobodnými - na programu je domluva ohledně nabídnutí účasti v komisi majetkoprávní - pro jejich lídra Pavela Hubky. S tím že bude ctít předávání veškerých informací ohledně výboru, a taktéž i jednat tak aby nepoškozoval ani město ani pirátskou stranu.
Předseda místního sdružení "Piráti Písek" - Martin Brož - Cryoman (Zastupitel v městě Písek)
-----------------------------------------------------------------------
od Martin Cryo Broz » 15 říj 2014 23:01
Dnes náhodná schůzka s Markem Andělem z ANO --- jednalo se o tom že je píčovina zlevňovat komunální odpad, že už ted lidi netřídí a když to budou mít ještě levnější že už vůbec nebude zájem. Také se přetřásal komunál a koalice.

Večer schůzka s p. Bočkem za Písecké patrioty - jednání o tom jak se podávají návrhy na město, jak se o nich hlasuje. Také probrán první nápad co nás napadnul na třídírnu odpadu, ten chceme co nejdřív podat. Tj zhodnocení milá normální schůzka s člověkem co nám dal spoustu tipů jak na radnici pracovat.

PS: Dnes jsem byl za úředníkama na finančním odboru v Písku - zjistil jsem že tam jsou přátelé, hodinová debata o tom co a jak je v rozpočtu špatně a co se musí změnit. + Nechal sjem si vyjet materiál ohledně plateb za pejsky v Písku a kolik nás stojí útulek ve Strakonicích = příprava na projekt Písecký útulek pro opuštěná zvířata.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvek:
Filip.Krska

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

ok, tak když už tedy spamujeme evidenci lobbistických kontaktů: nárazově diskutuji s následujícími členy PP-DE:

- Stefanem Körnerem
- Raikem Lorenzem
- Martinem Schulte-Wissemanem
- Katrin Hällman
- Florianem André Unterburgerem
- Martinou Pöser
- Paulem Weilerem
- Gregory Engelsem
....

a spoustou dalších super lidí, kteří chodí na schůze/sjezdy a mají tu smůlu, že mluví jiným jazykem a při tom jsou to Piráti jako my. Konstutuji, že tyto osoby ovlivňují moje konání jakožto člena zahraničního odboru. Ehm, už se konečně našla podpora, abychom mohli vyjmout z toho pravidla alespoň členy ostatních stran v PP-EU když už ne PPI?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Alexandr.Mansurov
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Pokud chci legální decentralizaci evidence, kam se mám obrátit?

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Janek.Wagner »

Z pověření Olafa Deutsche přidávám jeho přehled dosavadních jednání na MČ Praha 18:
Telefonické jednání:
  • Ing. Ondřej Mifek, zastupitel MČ Praha 18 za ČSSD: průběžně - projednání obsazení komisí MČ Praha 18,
  • Ondřich Mifek, zastupitel MČ Praha 18 za ČSSD: projednání obsazení komisí MČ Praha 18,
  • Mgr. Ivan Kabický, zastupitel MČ Praha 18 za ODS, současný starosta: projednání termínu schůzky,
  • Ondřej Lněnička, zastupitel MČ Praha 18 za Pro Prahu, bývalý starosta za ODS: projednání schůzky.

Osobní jednání:

12. 10. 2014, Mgr. Ivan Kabický, zastupitel MČ Praha 18 za ODS, starosta MČ:

Na jednání se probírala žádost o podporu a nabídky obsazení komisí MČ Praha 18, obsazení redakční rady Letňanských listů, nabídky Kontrolního výboru (funkce předsedy). Kategoricky jsem odmítl možnost spolupráci v koalici. Ostatní nabídky byly rovněž odmítnuty s odvoláním na společnou koalici "v opozici" s trojkoalicí (SZ, KDÚ-ČSL, Nez.).

13. 10. 2014, Ing. Tomáš Ražka, Mgr. Losík, zástupci Trojkoalice (SZ, KDÚ-ČSL, Nez.)

Byla projednávána společná účast v konstruktivní opozici. Dále jsme se dohodli na společném postupu do prvního zastupitelstva. Bude provedeno oslovení zájemců o členství v odborných komisí a také ve výborech.

15. 10. 2014, Ondřej Lněnička, zastupitel MČ Praha 18 za Pro Prahu. Za Pirátskou stranu Janek Wagner, Za Zdravé Letňany Olaf Deutsch, Jaroslava Šebková, Ivan Polák (jen v úvodu).

Na jednání se probírala žádost o podporu a nabídky obsazení komisí MČ Praha 18, obsazení redakční rady Letňanských listů. Kategoricky jsem odmítl možnost spolupráci v koalici. Ostatní nabídky byly rovněž odmítnuty s odvoláním na společnou koalici "v opozici" s trojkoalicí (SZ, KDÚ-ČSL, Nez.). Dále to bych to nazval pohádky ovčí babičky.
K poslednímu jednání dodávám: Lněnička se nehodlá smířit s rýsující se koalicí ODS, ČSSD a TOP09, která má 11 zastupitelů z 21, a pokouší se sestavit alternativu. K těm pohádkám: probírali jsme různé causy z MČ, konkrétně jednotlivé městské organizace, nesmyslné projekty atd.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Ivo.Vlasaty, Jan.Krupka
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od anonym2064 »

po včerejším jednání s ods (sadská) stále platí, že ods bude v opozici. ale s jednotlivci budueme spolupracovat např na tvorbě nového webu už jsem se domlouval jak se zastupcem čssd tak i odsakem (všichni sme IT)
já budu mit komisi pro otevrenou radnici
jj už si dělíme koryta :) a to podle toho kdo co tlačil v programu.
ps. nikdy nic nikdo nemá míti za definitvní ....
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 6):
Marek.Dluhos, Filip.Krska, Vaclav.Malek, Ivo.Vlasaty, Pavel.Moravec, Jiri.Ulip
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“