Anketa - Hollan a hazard

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Chcete aby Hollan na schuzi 15. 10. neco povypravel o hazardu?

Chcu
6
60%
Nechcu
3
30%
Chcu jindy
1
10%
 
Celkem hlasujících: 8 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Zdenek Frolec píše:A to je důvod, proč jsem šel do komunalek i s neuplnou kandidatkou. Nesnášim zelené a všechny ostatní.... Nejvíce demagogii svobodných převtělených odsáků. Podle mě příště by se mělo stranicky hlásat parcitipativní politika a to znamená nikdo s nikým, jelikož v koalicich vzniká prostor pro ústupky a korupci. Káždá strana by měla dostat přesně vymezenej prostor podle toho kolik jim voliči dali hlasů, aby prošli jen zákony které nevadí nikomu, čili žádná strana z nich nemá prospěch.
Nelze, protože si tím, že si nešel do koalice s nějakou blízkou stranou jen docílil toho, že se prosadí v zastupitelstvu nulová množina našeho programu. Naproti tomu my v Brně pokud se dostaneme máme výraznou šanci prosadit nenulovou množinu našeho programu (zvlášť dle vyjádření ostatních stran).

A kdyby nešel nikdo s nikým, tak se strany můžou rozpustit, protože i ty a já nemáme stoprocentní průnik názorů a vzniká tak prostor "pro korupci a ústupky", zejména když se jeden z nás dostane do politické funkce. Jedna strana vůbec zaručuje jen to, že ten průnik názorů je jen nadprůměrně větší než s ostatními občany.

edit: Jinak to co vyjadřuješ, já nazývám stranický rasismus. "Nebudu s ním spolupracovat, protože má jiný typ stranické knížky!"
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od Petr.Balaz »

Tak ono v komunálu nelze zase hledět na celostátní rétoriku nějaké strany. Tam většinou má většina kandidátů prog. průnik ve většině témat. Třeba já si skvěle rozumím se Svobodnýma, ač se v lišíme v nějakých názorech a pohledech na věc. Ale s nimi bych určitě šel do koalice, ač na celostátní úrovni bych byl ale opačného názoru..
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jindrich Bartek píše:
Zdenek Frolec píše:A to je důvod, proč jsem šel do komunalek i s neuplnou kandidatkou. Nesnášim zelené a všechny ostatní.... Nejvíce demagogii svobodných převtělených odsáků. Podle mě příště by se mělo stranicky hlásat parcitipativní politika a to znamená nikdo s nikým, jelikož v koalicich vzniká prostor pro ústupky a korupci. Káždá strana by měla dostat přesně vymezenej prostor podle toho kolik jim voliči dali hlasů, aby prošli jen zákony které nevadí nikomu, čili žádná strana z nich nemá prospěch.
Nelze, protože si tím, že si nešel do koalice s nějakou blízkou stranou jen docílil toho, že se prosadí v zastupitelstvu nulová množina našeho programu. Naproti tomu my v Brně pokud se dostaneme máme výraznou šanci prosadit nenulovou množinu našeho programu (zvlášť dle vyjádření ostatních stran).

A kdyby nešel nikdo s nikým, tak se strany můžou rozpustit, protože i ty a já nemáme stoprocentní průnik názorů a vzniká tak prostor "pro korupci a ústupky", zejména když se jeden z nás dostane do politické funkce. Jedna strana vůbec zaručuje jen to, že ten průnik názorů je jen nadprůměrně větší než s ostatními občany.

edit: Jinak to co vyjadřuješ, já nazývám stranický rasismus. "Nebudu s ním spolupracovat, protože má jiný typ stranické knížky!"
Ten tvuj edit neberu. Já neřekl, že nebudu spolupracovat. Já řekl že do koalice nepujdu, že vznika prostor pro ústupky a korupci. Že chci, aby nikdo nebyl s nikým, aby procházeli jen zákony, na kterých nikdo negabe pro sebe a proto mohou projít. Aby se dávali zákony, které budou prospěšné všem a pak klidně i jim dám hlas. Já neřekl nic, že sněma nesouhlasím. Já jen řekl že v koalicích je možnost pro korupci. Ale pokud každá strana má podle hlasu vymezenej prostor, tak pak ,musí navrhovat zákony proti kterým nemá nikdo nic. Jelikož teď se akorat navrhují zákony, které tajně v něčem někomu ze strany pomůže. Myslím celo republikově kmotry atd.....
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

V editu jsem reagoval hlavně na tvoji větu:
Zdenek Frolec píše:Nesnášim zelené a všechny ostatní....
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jindrich Bartek píše:V editu jsem reagoval hlavně na tvoji větu:
Zdenek Frolec píše:Nesnášim zelené a všechny ostatní....
Jo nesnaším je a za tím si stojím :D, ale nikde jsem nepsal, že pokud navrhnou něco co mi nebude vadit že jim nedám hlas. Nesnášet a nebo stranicky ,,rasizmus,, je rozdíl. Já ty strany nemám rád, ale to udělali díky svojí úplatnosti. Neříkám že s něma nebudu na něčem za, ale že jim prostě nevěřím a nemohl bych jít s nikým do koalice víc viz poslední můj post.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6700 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od Jiri.Ulip »

6 chce, 2 nechcou a 1 chce jindy, takze Mateje na stredu pozvu.
Jirka
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 498
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 532 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od Jan.Wagner »

Jé to je škoda, že jsem sem vlezl až dnes.. Chtěl jsem s odborníkem probrat ten Komec, respektive Brno-Jih a hazard v něm. Už jsem to tady jednou nadhazoval: jihomoravsky-kraj-f83/hazard-v-mc-brno-jih-t21397.html Nemám přehled o tom, jakej je současnej stav, ale viděl bych to na neměnný. Starosta zase vyhrál volby.. http://volby.idnes.cz/komunalni-volby-2 ... &o3=551074

Миру мир!

Uživatelský avatar
Kostas.Dimoskakis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 149
Registrován: 07 říj 2010, 12:38
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Bydliště: Bousovská 735/6, Praha 9 - Kbely
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 185 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis »

Plně souhlasím s Royem. A ještě přihodím "Zákaz není cesta"
Buď svéprávný jsem, nebo nejsem. Ostatní politické strany si o mě myslí, že jsem nesvéprávný a nařizují mi co mám dělat a co je pro mě dobré. Proto jsem u pirátů. Nechci, aby mi někdo říkal co je pro mě správné a proto mi něco zakazoval. Toliko k hazardu a to můžeme použít pro co chceme, třeba pro vámi oblíbené konopí.
Marek.Dluhos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 588
Registrován: 27 říj 2013, 20:53
Profese: filosof, kriminolog, teolog
Bydliště: Praha (Ostravak)
Dal poděkování: 799 poděkování
Dostal poděkování: 742 poděkování

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od Marek.Dluhos »

Kostas Dimoskakis píše:Plně souhlasím s Royem. A ještě přihodím "Zákaz není cesta"
Buď svéprávný jsem, nebo nejsem. Ostatní politické strany si o mě myslí, že jsem nesvéprávný a nařizují mi co mám dělat a co je pro mě dobré. Proto jsem u pirátů. Nechci, aby mi někdo říkal co je pro mě správné a proto mi něco zakazoval. Toliko k hazardu a to můžeme použít pro co chceme, třeba pro vámi oblíbené konopí.
Hazard a konopí jsou dvě různé věci-konopím nezničíš život sobě, své rodině a nezadlužíš se na milión let. Hazard je čistě zločinecká záležitost, na které vyhrávají jen Ti, kdo všude ty automaty strkají. Mají být vytlačeny max. na 2 místa v Republice - já to vidím na Mikulov a Aš. Toto by lidem v tomto státě zásadně pomohlo.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5231 poděkování
Dostal poděkování: 12560 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Hollan a hazard

Příspěvek od Lukas.Novy »

A kolik znicenych lidi uz si videl kvuli mariasi? Sportce? Bingu? Pokru? Plesovych tombolach? Kurzovych sazkach?

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“