[odděleno] Článek o Tobiasovi v Echo24

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

No, kdybych se prezentovala jako bojovnice proti exekutorům, tak tam ty nesmyslné částky asi uvedu. Nebo přinejmenším přiznám, ne-li z toho udělám svou přednsot a založím na tom kampaň, že s tím mám taky problém a že vím, o čem mluvím. Přijde mi to logické. Tobě ne?

Jako já chápu, že máš teď s bulvárem své zkušenosti, ale těžko ho můžeme ignorovat, i když tohle nebyl žádný bulvár, tohle jsou ověřitelné veřejně dostupné info, žádné dohady a dalo se to očekávat. Lepší je hrát s otevřenýma kartama. Ale dobrý..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
Helena.Jarolimkova, Karin, Dalibor.Zahora, Lenka.Kozlova

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Dominika Michailidu píše:No, kdybych se prezentovala jako bojovnice proti exekutorům, tak tam ty nesmyslné částky asi uvedu. Nebo přinejmenším přiznám, ne-li z toho udělám svou přednsot a založím na tom kampaň, že s tím mám taky problém a že vím, o čem mluvím. Přijde mi to logické. Tobě ne?

Jako já chápu, že máš teď s bulvárem své zkušenosti, ale těžko ho můžeme ignorovat, i když tohle nebyl žádný bulvár, tohle jsou ověřitelné veřejně dostupné info, žádné dohady a dalo se to očekávat. Lepší je hrát s otevřenýma kartama. Ale dobrý..
Kde se Tobias prezentuje jako bojovník proti exekutorům? Mě se zdá, že se profiluje obecně pirátsky (až na byrosklony). Já také nepíšu jaké všechny problémy mám s MS. Jiní zas nepíší jak moc jim uškodili cinknuté zakázky... Samozřejmě mohlo to být uvedeno. Stejně jako by bylo super, kdyby každý popsal celou svou rodinu, náboženské názory, negativní zkušenosti a tak... ale snad ctíme soukromí.

Bulvár se nevyznačuje nepravdivými informace. Bulvární informace jsou jen zbytečné, nechutné, nevkusné a tak. Což je přesně tohle. Nevidím v tom nic relevantního.

PS: Ano, jsem přecitlivělý na absolutně mimo novináře. Např. mě také naštvala Drtinová i když se k nám chovala korektně. Ale prostě témata byla hloupá.

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

"Je to jeden z mých programových cílů, že chci bojovat za změnu exekucí,“ uvedl pro ECHO24.cz.

http://praha18.pirati.cz/program.html - já to tam prostě nevidím.

no nic.. já se nesnažím mít poslední slovo.. jen už.. když člvoěk někam kandiduje, tak musí holt počítat s tím, že soukromí už nebude takový soukromý.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, Karin

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Marek.Dluhos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 588
Registrován: 27 říj 2013, 20:53
Profese: filosof, kriminolog, teolog
Bydliště: Praha (Ostravak)
Dal poděkování: 799 poděkování
Dostal poděkování: 742 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Marek.Dluhos »

Vážení, já v tomto Tobiasovi vyjadřuji naprostou podporu! Je to jeho věc, i když je v dnešní době normální, že se lidé člověku vrtají i v takovýchto věcech! Určitě jim nejde o nějakou spravedlnost či boj za "dobré Piráty". Chtějí jen poškodit Tobiase a Piráty tvrzením, že musíme hrát jejich hru "na dluhy" a význam jejich řešení exekucí pro současnou civilizaci!

Tobiasi jasně napiš, že jsi pro předělání celého exekučního systému, zrušení celých jejich odměn atd., jako celá řada dalších Pirátů! A myslím Tě spousta lidí podpoří!

Holt jsi neměl na jízdenku či jsi měl problém s telefonním operátorem! Podle mne už dávno měli mít telefonní operátoři zákaz na exekuce-volat měli umožnit jen na předem zaplacený paušál, s jízdenkama a exekučníma kancelářema ala Sokol taky víme, jak to je! Takže další bod by měl být, že člověk dluhy platí, až na to má-bez existence exekutorů :!:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Dluhos za příspěvky (celkem 4):
Tobias.Esner, Ivo.Vasicek, Milan.Muller, Dominika.Michailidu
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od anonym2064 »

Ondrej Profant píše:
Dalibor Zahora píše:Kauza Esner - Kandidát Pirátů dluží statisíce. Strana za ním i přes exekuce stojí
http://echo24.cz/a/wJizs/kandidat-pirat ... kuce-stoji
Smutné.
Sad But True
OFFTOPICHate
I'm your hate
I'm your hate when you want love
Pay
Pay the price
Pay, for nothing's fair
Hey
I'm your life
I'm the one who took you there
Hey
I'm your life
And I no longer care
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvek:
Karin
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Ondrej Profant píše:
Dalibor Zahora píše:Kauza Esner - Kandidát Pirátů dluží statisíce. Strana za ním i přes exekuce stojí
http://echo24.cz/a/wJizs/kandidat-pirat ... kuce-stoji
Smutné.
Spíš nudné... ani žádné kontroverzní foto z Tobiasova bytu... :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 3):
Tobias.Esner, Filip.Krska, Ondrej.Profant
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Tobias.Esner »

ja sem vy comming outoval před rokem při kandidatuře do PSP, někde sem tu už publikoval i forum kde se to řešila asi dva měsíce.
arrr!
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ondrej Profant píše:OFFTOPIC[quote="Dominika Michailidu"]No, kdybych se prezentovala jako bojovnice proti exekutorům, tak tam ty nesmyslné částky asi uvedu. Nebo přinejmenším přiznám, ne-li z toho udělám svou přednsot a založím na tom kampaň, že s tím mám taky problém a že vím, o čem mluvím. Přijde mi to logické. Tobě ne?

Jako já chápu, že máš teď s bulvárem své zkušenosti, ale těžko ho můžeme ignorovat, i když tohle nebyl žádný bulvár, tohle jsou ověřitelné veřejně dostupné info, žádné dohady a dalo se to očekávat. Lepší je hrát s otevřenýma kartama. Ale dobrý..
Kde se Tobias prezentuje jako bojovník proti exekutorům? Mě se zdá, že se profiluje obecně pirátsky (až na byrosklony). Já také nepíšu jaké všechny problémy mám s MS. Jiní zas nepíší jak moc jim uškodili cinknuté zakázky... Samozřejmě mohlo to být uvedeno. Stejně jako by bylo super, kdyby každý popsal celou svou rodinu, náboženské názory, negativní zkušenosti a tak...[/ot] ale snad ctíme soukromí.

OFFTOPICBulvár se nevyznačuje nepravdivými informace. Bulvární informace jsou jen zbytečné, nechutné, nevkusné a tak. Což je přesně tohle. Nevidím v tom nic relevantního.

PS: Ano, jsem přecitlivělý na absolutně mimo novináře. Např. mě také naštvala Drtinová i když se k nám chovala korektně. Ale prostě témata byla hloupá.
[/quote]
Sorry, ale když někdo kandiduje, plus je na tak exponovaném místě (tajemník) tak už prostě přestává mít do značné míry nárok na soukromí, to je daň za politiku. Takže operovat s tím je mimo.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Ondrej Profant píše:OFFTOPIC[quote="Dominika Michailidu"]No, kdybych se prezentovala jako bojovnice proti exekutorům, tak tam ty nesmyslné částky asi uvedu. Nebo přinejmenším přiznám, ne-li z toho udělám svou přednsot a založím na tom kampaň, že s tím mám taky problém a že vím, o čem mluvím. Přijde mi to logické. Tobě ne?

Jako já chápu, že máš teď s bulvárem své zkušenosti, ale těžko ho můžeme ignorovat, i když tohle nebyl žádný bulvár, tohle jsou ověřitelné veřejně dostupné info, žádné dohady a dalo se to očekávat. Lepší je hrát s otevřenýma kartama. Ale dobrý..
Kde se Tobias prezentuje jako bojovník proti exekutorům? Mě se zdá, že se profiluje obecně pirátsky (až na byrosklony). Já také nepíšu jaké všechny problémy mám s MS. Jiní zas nepíší jak moc jim uškodili cinknuté zakázky... Samozřejmě mohlo to být uvedeno. Stejně jako by bylo super, kdyby každý popsal celou svou rodinu, náboženské názory, negativní zkušenosti a tak... ale snad ctíme soukromí.

Bulvár se nevyznačuje nepravdivými informace. Bulvární informace jsou jen zbytečné, nechutné, nevkusné a tak. Což je přesně tohle. Nevidím v tom nic relevantního.

PS: Ano, jsem přecitlivělý na absolutně mimo novináře.[/ot] Např. mě také naštvala Drtinová i když se k nám chovala korektně. Ale prostě témata byla hloupá.[/quote]

To je velice pěkně vystižený. Prostě chytrý Ondřej Profant konečně odhalil Danielu Drtinovou - je to hloupá novinářka, má hloupá témata. Sice se chová korektně, ale na hloupé otázky nemám odpovědi. Děkuji za pozornost. S pozdravem chytrý Ondřej Profant. ....
Chytrý Ondřej Profant se omylem nechal vyfotit s vlajkou a Kačkou. To snad může každý chytrý člověk pochopit, že to nic neznamená a že Piráti jsou proti minulýmu působení Kačky a jejího muže... Kterej debil to proboha nechápe??

A nejsem ot, všude to pobíhá po FB a píše se o tom :D Tak Piráti říkají, že je i negativní reklama pro ně dobrá, tak se holt snaží seč můžou... ;)
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Dalibor: Jsem přesvědčen, že každý má práva na soukromí. Já furt nechápu, proč by z tohodle toho měl být rozruch. Zajímalo by mě to, když by tu bylo jasné podezření, že kvůli tomu Tobias nedělá dobře své úkoly. Stalo se něco takového? Mě se zdá naopak, že je díky tomu velmi pečlivý a snaží se mít věci v pořádku.

Stejně tak nechápu proč mají být dluhy překážkou v kandidatuře. To by pak měla být i hypotéka a tak ne... a nějak se tím dostáváme do Říma... pasivní volební právo dle majetku?

Čím je místo tajemníka exponované? Byronegr... Víceméně hlavně třídí, zařazuje a zveřejňuje informace. Kde je problém?

Prostě trpíte neduhy společnosti a řešíte stejné blbosti. Za chvíli skončíte u zviřátek a sportovce na konec....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Tobias.Esner, Marek.Dluhos

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“