Pirátská petice za mír a návrat k diplomacii

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět

Podporujete petici za ukončení sankcí a návratu k diplomacii?

Ano
28
54%
Ne
18
35%
Nerozumím otázce, nechápu souvislosti
6
12%

Celkem hlasujících: 52 - Celkem hlasů: 52

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10566 poděkování
Dostal poděkování: 11108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská petice za mír a návrat k diplomacii

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 06 říj 2014, 07:52

Petr Vileta píše:
Ivo Vasicek píše:Tady je vidět jak pracuje "režimní " propaganda (zřejmě ten článek měli napsaný dopředu - cíle - prezentovat jak se lidi bojí Ruska proto podporují proNATO síly. I když v Lotyšsku vyhrála volby proruská strana, a to i když lidé ruské národnosti v Lotyšsku nemají volební právo (20% obyvatel), do nadpisu dají zcela něco jiného. Nejslabší volební účast v celé historii země je také v rozporu s vytýčenými cíli propagandy:
http://zpravy.idnes.cz/volby-lotyssko-v ... ranicni_hv
Jasně, Rusko je děsný chudinka a všichni mu ubližují. A nejhorší ze všech jsou ty malé státy v "blízkém zahraničí", jako třeba Lotyši, Litevci, Finové, Gruzínci, Poláci, Slováci, Češi a další. Ti by Rusko nejraději obsadili vojensky. :twisted:
Můj post s těmi státy vůbec nesouvisí, je o manipulativní propagandě v našich a západních médiích - ty manipulace jsou zřejmě rozesílány koordinovaně, protože se to objevuje téměř všude.
To, že jim podléháš chápu.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22472 poděkování
Dostal poděkování: 19154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 06 říj 2014, 18:26

Ivo Vasicek píše:
Petr Vileta píše:Jasně, Rusko je děsný chudinka a všichni mu ubližují. A nejhorší ze všech jsou ty malé státy v "blízkém zahraničí", jako třeba Lotyši, Litevci, Finové, Gruzínci, Poláci, Slováci, Češi a další. Ti by Rusko nejraději obsadili vojensky. :twisted:
Můj post s těmi státy vůbec nesouvisí, je o manipulativní propagandě v našich a západních médiích - ty manipulace jsou zřejmě rozesílány koordinovaně, protože se to objevuje téměř všude.
To, že jim podléháš chápu.
Zažil jsem osobně rok 1968. Bylo mi sice 12 let, alel už jsem to velmi dobře vnímal jako zradu údajných přátel a také jako okupaci. Potkal jsem za život pěkných pár cizinců, byl v různých zemích a někde se mi líbilo, jinde ne, cizinci z některých zemí mi byli bližší, z jiných vzdálenější. No a Rusové, Rusko a jejich způsob života mi jsou prostě vzdálené, nesympatické, říkej tomu jak chceš. A podobné názory má zřejmě i většina obyvatel těch vyjmenovaných států a snaží se držet si Rusko "od těla".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Ivan Sirko, Karel.Rada
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Ivan Sirko
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10069 poděkování
Dostal poděkování: 2514 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko » 07 říj 2014, 17:43

Petře, nesnaž se to vysvětlovat lidem ktere tvrdí že všechno chápu ale při tom chápou velke HOVNO :evil:

To muže tvrdit jen velký IDIOT !!!

Ani ja nechápu jak se to mohlo stat to co se stalo, člověk u kterého táta Rus a máma Ukrajinka a teď když to převedou paralelu s politikou, tak mi teď zjeví že táta celou dobu mámu znásilňoval a když rozhodla odejít tak ji zmlátil :evil:

Jak mám to chápat ??? A jak v teto situace zachovat úctu ke zbytku poctivých lidi ruske národnosti ???

PS. Jsem zvědav co mi na to řekne Gorbačov a Chodorkovsky na Foru 2000 kde oba budou ;)
S vůdcem Krymskych tataru Mustafou Jemilevym už jsem mluvil ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvky (celkem 2):
observer, Petr.Vileta
"Moje představa demokrace je taková, že v ní nejslabší dostávají příležitost jako nejsilnější... Žádná země na světe momentálně neumí nic jiného, než projevit o své slabé blahosklonnou starost... Západní demokracie ve své dnešní podobě je jen zředěný faśismus... skutečnou demokracii nemůže dělat dvacet pánů usazených v centrále. Musí se vytvářet zdola, lidmi v každé vesnici."
- Gándhí

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10566 poděkování
Dostal poděkování: 11108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 09 říj 2014, 11:09

Do třech měsíců to má dopad na nás (jsme manufakturou Německa):http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi/-s ... -do-recese
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Richard Przeczek
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 09 říj 2014, 16:36

Ivo Vasicek píše:Do třech měsíců to má dopad na nás (jsme manufakturou Německa):http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi/-s ... -do-recese
Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. :(

Ono je to těžké, když si někdo vybírá špatné kámoše obchodní partnery. ;)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Vlad86
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student, publicista, sociální pracovník
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 280 poděkování

Příspěvek od Vlad86 » 09 říj 2014, 22:42

Ivan Sirko píše:PS. Jsem zvědav co mi na to řekne Gorbačov a Chodorkovsky na Foru 2000 kde oba budou ;)
S vůdcem Krymskych tataru Mustafou Jemilevym už jsem mluvil ;)
Ten první asi těžko http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... cnici.html
Btw. Jak Gorbi, tak třeba Udalcov (přední osobnost ruské levicové opozice), anexi Krymu tolerují, ne-li podporují.

Richard Przeczek
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: je
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování

Příspěvek od Richard Przeczek » 14 říj 2014, 21:31

Vlad86 píše:... tak třeba Udalcov (přední osobnost ruské levicové opozice), anexi Krymu tolerují, ne-li podporují.
To by měly skoro všechny přední osobnosti tzv. opozice.
Opozici na jednu stranu představuje právě Alexej Navalnyj, který byl v roce 2007 vyloučen ze strany Jabloko pro svoje nacionalistické názory a propojení na tzv. „Ruský pochod“. Ten se zaměřoval proti nelegální migraci a propaguje hesla jako „přestaňme živit Kavkaz“. Navalnyj se tak nachází na samé hraně demokratického spektra.

Oproti němu patří Sergej Udalcov či Leonid Razvozžajev mezi představitele tzv. Levé fronty. Jak již název napovídá, hlásají především sociálně orientovanou politiku. Sám Udalcov pracoval dokonce pro Gennadije Zjuganova, předsedu ruských komunistů. Názory Levé fronty jsou přitom ještě nalevo od samotných komunistů.
zdroj: http://www.pravybreh.cz/2013/04/14/rusk ... ych-bryli/

Člověk se potom nediví, že drtivá většina Rusů podporuje Putina :)

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9135 poděkování
Dostal poděkování: 9154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 08 lis 2014, 19:05

Ivan Sirko píše: PS. Jsem zvědav co mi na to řekne Gorbačov a Chodorkovsky na Foru 2000 kde oba budou ;)
podle idnesu říká Gorbačov asi toto:
Západ a zejména Spojené státy se po roce 1989 snažily využít slabosti Ruska a dohnaly tak svět na pokraj další studené války.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/michail-gorbacov ... anicni_vez
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 3):
Vlad86, Milan.Muller, Richard Przeczek

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 09 lis 2014, 02:11

Martin Shanil píše:
Ivan Sirko píše: PS. Jsem zvědav co mi na to řekne Gorbačov a Chodorkovsky na Foru 2000 kde oba budou ;)
podle idnesu říká Gorbačov asi toto:
Západ a zejména Spojené státy se po roce 1989 snažily využít slabosti Ruska a dohnaly tak svět na pokraj další studené války.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/michail-gorbacov ... anicni_vez
Ani bych se nedivil, kdyby před domy jeho dětí a vnuků stála nenápadná auta. :) To pak je málokdo za hrdinu.

Vlad86
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student, publicista, sociální pracovník
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 280 poděkování

Příspěvek od Vlad86 » 09 lis 2014, 12:17

Richard Przeczek píše:[/url]Člověk se potom nediví, že drtivá většina Rusů podporuje Putina :)
On je vlastně na ruské politické scéně tím nejmenším zlem. :D I když Udalcov je v té nazi-stalinisticko-neoliberální žumpě "Jiného Ruska" ještě celkem ok.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlad86 za příspěvek:
Richard Przeczek

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“