Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1960
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 109 poděkování
Dostal poděkování: 1978 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Zde o pondělním setkání setkání s lídrem hnutí Ostravák: vnitrostranicka-diskuze-moravskoslezsky ... 25912.html a žádosti o podporu jejich Senátora.

Jinak ještě mě ten večer přišel podat ruku předseda Ostravského ANO.

Jinak nevím, jestli to sem úplně patří, ale volal mi starosta (asi KSČM) obce Valeč proč Piráti svolávají na parkoviště u bytovky shromáždění v době, kdy bude přes cestu probíhat oslava 500 výročí obce Valeč. Danou věc i se soudní dohrou se projednává v podatelně RP s J. Úlehlou. Odkázal jsem ho na soukromou osobu svolavatele, jelikož oznámení o shromáždění nebylo podáno za Piráty.

Včera jsem měl ještě hovor Matějem Hollanem asi 30s ohledně OVK. Nakonec jsem volal zmocněnci. OVK budou letos opět radost.

A pak mi kvůli infomrmacím o OVK celé dny volá spousta lidí, ale jejich politická příslušnost je neznámá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvek:
Filip.Krska
tel. : 601573955
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21725
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5267 poděkování
Dostal poděkování: 12569 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Novy »

Setkal jsem se s Mgr. Barborou Antonovou, predsedkyni Zit Brno. Vymenili jsme si pohledy na nektere udalosti nedavne doby a to jak z oblasti politicke tak osobni.

Poskytnute vyhody: Pozehnani jednoho z nejvyssich svetovych predstavitelu pastafarianske cirkve.
Prijate vyhody: Odvoz osobnim automobilem z Brna do Prahy.
1607058_10203040584119151_1690558924109551996_n.jpg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Ulip, Pavel.Moravec, Tomas.Kolacny, Filip.Krska

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Ondrej.Knotek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 111
Registrován: 27 říj 2012, 17:33
Profese: Vedoucí oddělení kvality - průmyslová vý
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ondrej.Knotek »

Dne 4.9.14 jsem se na žádost Ing.Radka Šnajdra sešel v Hotelu Olympia Mar.Lázně. Schůzku inicioval R.Šnajdr.
R.Šnajdr je předseda asociace cestovního ruchu v M.L. Ale zároveň je leadr kandidátky ML100 a ředitel hotelu Olympia.
Diskuze byla v obecné rovině. Spíše osobní rázu, bez domlouvání o jakékoli konkrétní spolupráci. Na většině témat jsme se shodli. Lze očekávat, že R.Šnajdr bude nakloněn Pirátským návrhům, některé naše body chce iniciovat i hnutí ML100 - především transparentnost. 2 jemně perlivé Mattonky jsem chtěl uhradit, ale nebylo mi to umožněno. Schůzka trvala 90 minut.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Knotek za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6700 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jiri.Ulip »

Ahoj,
vcera (26. 9.) se Jiri Ulip (za Piraty) a Mara Fiser s Petrem Kalousekem za Zit Brno zucastnili debaty s brnennskymi expaty pod vedenim Dona Sparlinga a Jana Kopkase. Z dalsich stran tam byli zastupci KDU CSL, Zelenych, ODS, TOP 09, A co Brno?, pokud se pamatuji zadni socani a komuniste.

Jako soucast debaty (bylo to anglicky, coz nam davalo jistou vyhodu) jsme rozdali zadosti (s anglickymi instrukcemi) na zapis do staleho seznamu volicu, coz umozni trvalym (a podle rozhodnuti brnenskeho okresniho soudu z minuleho tydne i docasnym) obyvatelum ze zemi EU volit v komunalnich volbach. Trochu offtopic, ale Praha a i dalsi mesta s vyssim poctem cizincu, by ho mohla zkusit zrecyklovat, spousta obyvatel EU ani nevi, ze muzou volit: http://chcu.zitbrno.cz/wanna-vote/.

Po debate byla volna konverzace nad vinem a drobnym obcerstvenim dodanymi expaty, coz asi lze povazovat za prijatou vyhodu.

Jirka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Ulip za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Filip.Krska
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20693 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Minulou středu po akci pro úředníky magistrátu jsme s Míšou Krausovou hledali místo, kam si skočit na drink a Míša doporučila kavárnu na Jungmannově náměstí, kde má základnu Praha 1 rodina, koalice na Praze 1. Protože jsme to nemohli najít, tak zavolala registrovanému příznivci Honzovi Čepovi, který nás nasměroval a řekl, že asi za hoďku se s partnerkou staví. Bavili jsme se normálně společensky a Honza Míše radil, jak organizovat kampaň v Radotíně. Dostali jsme každý velký odznak Pirátů a kousek bábovky, byli jsme se s Míšou podívat na střeše kavárny. Útratu za sebe a Míšu jsem platil já. Kavárna má zajímavý sortiment, trošku dražší, ale doporučuji.

Dne 29. září 2014 mi volal pan Faltejsek s tím, že společnost Gavlas, spol. s r. o., má zájem jednat o daru Pirátům v Praze, nicméně osobně v budoucnost Pirátů nevěří. Já jsem o této společnosti dosud neslyšel, od Karla Světničky jsem se pak doslechl, že je to celkem solidní firma zaměřující se na umělecké aukce. Podíval jsem se do obchodního rejstříku a na web. Napsal jsem panu Jarku Gavlasovi obecné pokyny pro naše dárce na transparentní účet s tím, že dar (blíže nespecifikované hodnoty) by mohl být použit např. na roznos zbývajících novin nebo na analýzy zveřejňování smluv.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Filip.Krska

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ondrej.Profant »

V rámci kampaně v ulicích se pravidelně potkávám s Janem Čižinským. Také jsem se asi na 10 minut stavil na akci na kampě, kde byl meeting LES-Nezávislí P1, kde jsem s Artušem R. probíral infožádosti. Byli tam také lidi z LESa tak.

Doufám, že jsem na nic nezapomněl. Na ulicích potká člověk hrozně moc lidí.

Edit: přijaté výhody žádné, rozdal jsem několika voličům letáky na magistrát.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 2):
Milan.Muller, Filip.Krska

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Už jsem si vzpomněl na další setkání. Na panelové diskusi k TTIP jsem se setkal se spoluřečníky a organizátory. A krom toho s Janem Zemanem, což je zastupitel na P13 za KSČM.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvek:
Filip.Krska

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20693 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Nedávno jsem se bavil s Martinem Holým z Akademického senátu a opatrně jsem sondoval, jak by se Univerzita Karlova postavila ke zveřejňování smluv (registru smluv). Když jsem byl kdysi student, tak jsem se o to trochu snažil, ale nikdy nic nezveřejnili a vždycky se mi spíše vysmáli. Teď to vypadá lépe a jsme předběžně domluveni, že se k tomu sejdu s lidmi z Univerzity Karlovy a bude dělat osvětu o tom, co by to obnášelo. Nepochybně je to také věc prestiže, že by UK tento záměr podpořila a byla by lepší kontrola nad tím, co úředníci vymýšlí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Kozlova, Marek.Necada, Filip.Krska, Pavel.Moravec

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Janek.Wagner »

Včera večer, tedy 6. října 2014, jsme se s Lenkou zúčastnili předvolební debaty kandidátů k problematice školství v MČ Praha-Vinoř (https://www.facebook.com/events/1477330545886875/). Po debatě jsme krátce diskutovali s několika kandidáty k problematice a poté zašli na pivo s Bc. Karlem Jankem (ANO 2011, dříve ODS, místostarosta MČ) a Jakubem Šimorou (ČSSD), naše diskuse trvala téměř dvě hodiny. Karel Janko měl dobrý přehled o Pirátech i o kandidátce Pirátů v Letňanech a dobře zná jako bývalý člen ODS tamní situaci. Probírali jsme obecně problematiku školství ve Vinoři, situaci na magistrátu (metody rozdělování peněz na MČ), IT zakázky veřejné správy a řadu dalších souvisejících témat. Dohodli jsme předběžně možné konzultace k řešení situace na ZŠ po volbách. OFFTOPICPivo jsme si zaplatili sami ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Dnes jsem se sešel se starostou Prahy 12 Petrem Prchalem (TOP 09) na radnici. Šlo o čistě informační schůzku, na kterou pak pan Prchal zavolal i šéfa IT. Vážně se mi líbí, co radnice v této oblasti poslední 3 roky dělá a velkou zásluhu na tom měla Eva Tylová (nezávislá, zvolena jako členka SZ, bývalá místostarostka), se kterou kandiduji.

Starosta letos kandiduje na nevolitelném 19. místě, ale nejspíš se s ním budou Piráti vídat na magistrátu.

poskytnuté výhody: žádné
přijaté výhody: jeden sáčkový zelený čaj
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Filip.Krska

735 07 66 99, Praha 12

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“