Bílina - komunálky

Moderátor: PKS Ustecky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 2616
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1373 poděkování
Dostal poděkování: 1955 poděkování

Re: Bílina - komunálky

Příspěvek od Radek.Holodnak » 29 črc 2014, 23:20

Btw na pohled hodně kvalitní kandidátka. Gratuluji!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
Jakub.Chlupacek

Uživatelský avatar
Jakub.Chlupacek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 20
Registrován: 29 lis 2013, 08:10
Profese: IT technik
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Bílina - komunálky

Příspěvek od Jakub.Chlupacek » 22 zář 2014, 19:55

Program:

Transparentnost samosprávy a IT

Prosadíme komplexní audit hospodaření bílinské radnice, příspěvkových organizací a obchodních společností v majetku města za období 2010 – 2014.
Zveřejníme všechna neutajovaná data včetně nabídek, smluv, kontrol kvality a dodatků ke smlouvám na webu města v přehledném strukturovaném systému, což umožní snadnou veřejnou kontrolu využívání veřejných financí. Zároveň umožníme obyvatelům volně se vyjadřovat na webu nejen k zakázkám, ale ke všem záležitostem týkajících se města. Zanalyzujeme informační toky na radnici pro zajištění efektivního chodu systému a minimalizaci zátěže pro úřední aparát. Tímto opatřením podpoříme zapojení obyvatel do řízení města.

Prosadíme transparentní účty města, všech příspěvkových organizací a firem v majetku pro hospodaření umožňující veřejnou kontrolu.

FREE WIFI - Nechceme instalovat nové antény a zvyšovat tím rušení ani likvidaci místních poskytovatelů Internetu. Chtěli bychom navázat úzkou spolupráci s místními poskytovateli a rozvinout v Bílině alternativní otevřenou síť. Představte si místní počítačovou síť fungující po celé Bílině na vylepšené infrastruktuře (anténách) stávajících poskytovatelů, umožňující snadné sdílení informací mezi obyvateli a také přístup k internetu (škálovaná rychlost např. 0,5 -2 Mb/s). Síť bude možné postupně doplňovat o další služby, např. virtuální knihovnu.

Co vy na to?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Chlupacek za příspěvek:
Zdenek.Stepanek

Zamčeno

Zpět na „Ústecký kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů