Návrh na zrušení MS Chodov

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.
Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Návrh na zrušení MS Chodov

Příspěvek od Tobias.Esner »

změnilo se jim PKS a mám pocit že kontaktnost je ještě více nulovější než byla.

V noci se na to podívám a pokud tam členi nepřibyli, zruším, informováni byli, nereagovali....
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1036 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení MS Chodov

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Tobias Esner píše:změnilo se jim PKS a mám pocit že kontaktnost je ještě více nulovější než byla.

V noci se na to podívám a pokud tam členi nepřibyli, zruším, informováni byli, nereagovali....
?? kdy se prosim změnilo PKS, že o tom nic nevim - to je snad už rok stejný, předsedou je Kuba Kotal.
Co nulovější? Máte ty zkurvený telefony, tak volejte, OFFTOPICz našeho KS skoro nikdo na fórum neleze .. a ta situace na něm pak nahrála extremistum, který to hnali ad absurdum k tomu, že si vytvářejí paralelní komunikační kanály = Pepa Úlehla a jeho Google grupa.

Pokud jde o Chodov, tak ANO, nikdo z těch "dnes již bývalých" členů nemá zájem na tom ho v tento moment "restartovat" - dle relefonátu Rudy Gareise, který mluvil i za Luboše Herynka, Patrik Timura je tuším již členem v Praze (možná se mýlým) a o někom dalším nevim

.. Simple .. děláte z toho moc velkou kovbojku
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Návrh na zrušení MS Chodov

Příspěvek od Tobias.Esner »

Petře, ještě minulý týden jsi byl veden jako předseda Ty
a telefon mám, ale za poslední měsíc máš odemě tři zmeškané neopětované hovory....

takže beru za vyřízené.
MS bude zrušeno.
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1036 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na zrušení MS Chodov

Příspěvek od Petr.Tresnak »

OK
Tobias Esner píše: a telefon mám, ale za poslední měsíc máš odemě tři zmeškané neopětované hovory....
Leda, že z nějakého jiného čísla .. z toho co mám na Tebe uložené, tu nemám za poslední měsíc jediný ztracený hovor .. a dál jsem to nestudoval
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Tobias.Esner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Návrh na zrušení MS Chodov

Příspěvek od Tobias.Esner »

MS Chodov bylo zrušeno.

fora byla zrušena a vlákna i ze subfor byla přesunuta do fora Karlovarskyý kraj.
Upraven zápis na Wiki/regiony/list a /start
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“