CF 29/2014 Dovolba RV

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci, na ostatní se obracejte jen prostřednictvím předsedajícího. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna. Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Zamčeno
Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3755 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 29/2014 Dovolba RV

Příspěvek od Tobias.Esner »

Martin Shanil píše:
Tobias Esner píše: A martine, osobně jsme se bavili ve Spalvech kdo tu nominací má a nemá a Kopače jsi nezmínil....
přesně tak, napadlo mě to přepočítat až v momentě ukončení nominace.

tady jsou ty SZ
OFFTOPICRe: CF 29/2014 Dovolba RV
Odesláno: 27 srp 2014, 11:07
od Tobias Esner

a co jako, u kopače byla nominace uzavřena už minulý týden, takže mi dolož place za celou dobu existence toho příspěvku, ted sem uzaváíral nominace jenom wagnera a pechy

ted jedu do pice, nemám čas ted hledat kdy sem ho uzavíral, ale určitě to najkdeš v tom vlákně ;)
věřím ti ;)
Odesláno: 27 srp 2014, 11:04
od Martin Shanil

screnshoty.rar
Tobias Esner píše:
fajn napadni a dolož palcování za celou dobu co tam ten příspěvek byl, každou vteřinu screen šoty a nebo si vyžádej od TO kdo kdy co lajnkul...
Odesláno: 27 srp 2014, 11:03
od Tobias Esner

fajn napadni a dolož palcování za celou dobu co tam ten příspěvek byl, každou vteřinu screen šoty a nebo si vyžádej od TO kdo kdy co lajnkul...
Odesláno: 27 srp 2014, 10:59
od Martin Shanil

Tobias Esner píše:
Martin Shanil píše:
Předmět: CF 29/2014 Dovolba RV

Tobias Esner píše:
Nominace uzavřeny

hele ani Kopač nemá dost podpisů, všim sis?

nevším 22 -2regp je dostačující a v době kdy jsem doručoval jeho nominaci měl dostatek, to že je to dementním systémem palcování a že nmu ted ty lidi mužou palce odebrat je prostě špatně.. ale ja to nevymyslel

jenom u Janka sem to překopíroval, protože se chci vyvarovat další šitsormu jinak to nebylo nikdy za potřebí....

tak: Martin Kučera to lajknul až po desáté hodině. a regp jsou tam 3 mám screenshoty, takže to napadnu pokud to neujasníš.
Odesláno: 27 srp 2014, 10:52
od Tobias Esner
nominace Petra byla ukončena 20/8 !!!! poté přepočítávání po doručení nominace je nesmyslné, protože ty palce muže kdokoliv kdykoliv odebrat a přidat, pro mě je závazné palcování v okamžiku uzavření, nebo doručení toho dotyčného.
A předsedání jsem předal, takže počkám na vyjádření Vojty.
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Jakub Michalek píše: Já jsem kdykoliv připraven uvést věc na pravou míru a případně se omluvit, pokud udělám sebemenší chybu, a myslím, že se tato schopnost může hodit i ve vedení strany, ba dokonce by měla být předpokladem jako základní slušnost.
Jakube, udělal jsi i třeba sebemenší chybu, když jsi mě obvinil z úmyslného ovlivňování a nekalých úmyslů při zasedání RV v Kadani? Bude mi stačit, když se mi omluvíš, žes to přestřelil, protože VŠICHNI (věřím), kdo byli přítomni na zasedání mi potvrdí, že to bylo od začátku do konce zcela demokratické a slušně probíhající jednání.
:)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Wagnerova, Dalibor.Zahora

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9150 poděkování
Dostal poděkování: 9197 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil »

Tobias Esner píše: nominace Petra byla ukončena 20/8 !!!! poté přepočítávání po doručení nominace je nesmyslné, protože ty palce muže kdokoliv kdykoliv odebrat a přidat, pro mě je závazné palcování v okamžiku uzavření, nebo doručení toho dotyčného.
Tobias Esner píše:Uvodní příspěvek byl upraven
kandidáti z platnou nominací v době uzavření nominací jsou:
Lukáš Nový
Tomáš Koláčný
Lenka Wagnerová
Ivan Bartoš
Ljuba Poláková
Marta Oškerová
Jakub Stacke
toto je tvůj příspěvek z 20.8. je tam Kopač? neni.
Naposledy upravil(a) Martin.Shanil dne 27 srp 2014, 14:00, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Lenka.Wagnerova

Lenka.Wagnerova
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 4770 poděkování
Dostal poděkování: 4215 poděkování

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Jakub Michalek píše: Je zcela na vás, zda tuto nabídku na smír akceptujete nebo zda jste ochotni hledat jiné řešení tohoto konfliktu. Těším se na vaše vyjádření. :)
To, co jsi napsal v tomto vlákně, není v žádném případě nabídka smíru. Já už tohle opravdu neřešila a nešla proti Tobě. Ty jdeš proti mně. Lživé informace o mně jsi nešířil soukromě (je to tady na foru, ale hledat to nebudu, za to mi nestojíš). Navrhoval jsi, abych odstoupila z kandidátky, protože se Lněničkovi mstím, že mě odvolal. Ani jedno není pravda. Neodvolal a nemstím se. Jen chci zastavit tu korupci, která tam panuje.
Od zasedání CF jsem proti Tobě nic neudělala, ale ty jsi tady napsal, že bych neměla být v RV, protože tam chci kvůli Tobě. jasná pomluva.
Holek falšoval doklady, protože prostě nezná účetnictví, a to stejně jako Ty. Já nic jiného netvrdila. A za tímto si stojím.
Janek opakovaně prohlašoval, že Tvou kandidaturu na MHMP neohrozí, protože si myslí, že bys tam mohl být velice užitečný. Já to brala úplně stejně.
A tak jsme se taky chovali. Tys teď zaútočil, asi máš strach. jenže ne každý je taková sketa, aby své vlastní zájmy povyšovala nad stranické.

Můj návrh: Přestaň ostatní posuzovat podle své morálky/nemorálky a přestaň prudit. Pro mě nejsi důležitý, když neškodíš. Příliš si vážím své energie a času, než abych je plýtvala na Tebe či Holka. Vybírám si lidi, kteří mi stojí za to, abych se jimi zabývala. To, co teď dělám, je proti této zásadě, což mě štve nejvíc. Jestli já jsem tak důležitá pro vás, že se do mě musíte pořád navážet, je to váš problém. navrhuji meditaci. ;) :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 22744 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera »

Helena Jarolimkova píše:Ty palce tam prostě nejsou ani s tím Martinovo.
Jsou - 18 palců od jiných členů, 1 ode mě a 1 hlas lze samozřejmě připočítat každému nominovanému (protože sám sobě palec udělit nemůže, zatímco při nominaci členským podnětem pro sebe hlasovat může). Celkem tedy 20.

Teď se navíc dívám, že při vyhodnocování posledních dvou nominací Tobias ty "samopalce" nepřičítal, což ale v těchto případech nemá vliv, neb by to bylo 16 a 18, tedy stále méně než 20 i než 19.
Helena Jarolimkova píše:Palcování vymyslel Jakoubek (další paskvil),
Link, pls. Palcování jako takové (na fóru obecně) je v pořádku, a palcování coby získávání podpory při jednáních určitě nevymyslel Jakoubek, protože se s tím začlo mnohem později, když už v AO dávno nefiguroval.
Ale jak jsem napsal výše, byl to chybný krok, tudíž tento způsob získávání pdopory pro nominace již nebude nadále přípustný.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1082 poděkování

Příspěvek od Petr.Holek »

Lenka Wagnerova píše:
Jakub Michalek píše: Je zcela na vás, zda tuto nabídku na smír akceptujete nebo zda jste ochotni hledat jiné řešení tohoto konfliktu. Těším se na vaše vyjádření. :)
To, co jsi napsal v tomto vlákně, není v žádném případě nabídka smíru. Já už tohle opravdu neřešila a nešla proti Tobě. Ty jdeš proti mně. Lživé informace o mně jsi nešířil soukromě (je to tady na foru, ale hledat to nebudu, za to mi nestojíš). Navrhoval jsi, abych odstoupila z kandidátky, protože se Lněničkovi mstím, že mě odvolal. Ani jedno není pravda. Neodvolal a nemstím se. Jen chci zastavit tu korupci, která tam panuje.
Od zasedání CF jsem proti Tobě nic neudělala, ale ty jsi tady napsal, že bych neměla být v RV, protože tam chci kvůli Tobě. jasná pomluva.
Holek falšoval doklady, protože prostě nezná účetnictví, a to stejně jako Ty. Já nic jiného netvrdila. A za tímto si stojím.
Janek opakovaně prohlašoval, že Tvou kandidaturu na MHMP neohrozí, protože si myslí, že bys tam mohl být velice užitečný. Já to brala úplně stejně.
A tak jsme se taky chovali. Tys teď zaútočil, asi máš strach. jenže ne každý je taková sketa, aby své vlastní zájmy povyšovala nad stranické.

Můj návrh: Přestaň ostatní posuzovat podle své morálky/nemorálky a přestaň prudit. Pro mě nejsi důležitý, když neškodíš. Příliš si vážím své energie a času, než abych je plýtvala na Tebe či Holka. Vybírám si lidi, kteří mi stojí za to, abych se jimi zabývala. To, co teď dělám, je proti této zásadě, což mě štve nejvíc. Jestli já jsem tak důležitá pro vás, že se do mě musíte pořád navážet, je to váš problém. navrhuji meditaci. ;) :fet:
zase lže, chápu že vy staří doufáte, že když budete lež opakovat stále dokola bude z ní pravda :-) děkuji za doporučení meditace zvážím to tobě doporučuji medikaci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Holek za příspěvek:
Tobias.Esner

Jakub.Michalek
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 5020 poděkování
Dostal poděkování: 18035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Už jsem to psal mnohokrát, že kandidátku na Praze 18 neřeším, nevím, proč ji sem znovu vtahuješ, protože tady o ni vůbec nejde a vztahy s jinými lidmi si musíš řešit s nimi, nikoliv se mnou. Já se snažím o smírné řešení, které se týká mě. Nevím, co je vaší hlavní motivací, proč chcete být v republikovém výboru, ale Janek již jednou mé účelové odvolání inicioval a slíbili jste mi to znovu. Jak známo, vždy jednáte ve shodě. Myslím, že není pomluva na tohle riziko upozornit. Mně totiž vadí, když si takhle na mně nebo na kterémkoliv jiném členovi vyléváte zlost (která IMHO pochází z jiných záležitostí mimo Pirátskou stranu), nejste ani schopni se za svou chybu omluvit. Myslím, že svůj přístup musíte změnit, pokud chcete jiným z pozice republikového výboru přikazovat, jak se mají chovat. To je asi všechno, co jsem k tomu chtěl říci a přeju hezký zbytek dne, děj se vůle celostátního fóra. ;)
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova »

Martin Kucera píše:
Helena Jarolimkova píše:Ty palce tam prostě nejsou ani s tím Martinovo.
Jsou - 18 palců od jiných členů, 1 ode mě a 1 hlas lze samozřejmě připočítat každému nominovanému (protože sám sobě palec udělit nemůže, zatímco při nominaci členským podnětem pro sebe hlasovat může). Celkem tedy 20.

Teď se navíc dívám, že při vyhodnocování posledních dvou nominací Tobias ty "samopalce" nepřičítal, což ale v těchto případech nemá vliv, neb by to bylo 16 a 18, tedy stále méně než 20 i než 19.
Helena Jarolimkova píše:Palcování vymyslel Jakoubek (další paskvil),
Link, pls. Palcování jako takové (na fóru obecně) je v pořádku, a palcování coby získávání podpory při jednáních určitě nevymyslel Jakoubek, protože se s tím začlo mnohem později, když už v AO dávno nefiguroval.
Ale jak jsem napsal výše, byl to chybný krok, tudíž tento způsob získávání pdopory pro nominace již nebude nadále přípustný.
Nepokračuji. Je na členech, jak jim přijde důležité, jak se kdo chová a jak kdo řeší věci... EDIT: i toto další zdůvodňování a divné počty je úsměvné... možná ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
Lenka.Wagnerova

Lenka.Wagnerova
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 4770 poděkování
Dostal poděkování: 4215 poděkování

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Jakub Michalek píše:Už jsem to psal mnohokrát, že kandidátku na Praze 18 neřeším, nevím, proč ji sem znovu vtahuješ, protože tady o ni vůbec nejde a vztahy s jinými lidmi si musíš řešit s nimi, nikoliv se mnou. Já se snažím o smírné řešení, které se týká mě. Nevím, co je vaší hlavní motivací, proč chcete být v republikovém výboru, ale Janek již jednou mé účelové odvolání inicioval a slíbili jste mi to znovu. Jak známo, vždy jednáte ve shodě. Myslím, že není pomluva na tohle riziko upozornit. Mně totiž vadí, když si takhle na mně nebo na kterémkoliv jiném členovi vyléváte zlost (která IMHO pochází z jiných záležitostí mimo Pirátskou stranu), nejste ani schopni se za svou chybu omluvit. Myslím, že svůj přístup musíte změnit, pokud chcete jiným z pozice republikového výboru přikazovat, jak se mají chovat. To je asi všechno, co jsem k tomu chtěl říci a přeju hezký zbytek dne, děj se vůle celostátního fóra. ;)
Neumíš číst, co je psáno. A překrucuješ. Možná o tom ani nevíš. Já si na nikom zlost nevylévám, maximálně na Jankovi ;) Jen říkám, co si myslím, vyjadřuji, co cítím. Chápu, že to nechápeš.

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9150 poděkování
Dostal poděkování: 9197 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil »

Martin Kucera píše: Jsou - 18 palců od jiných členů, 1 ode mě a 1 hlas lze samozřejmě připočítat každému nominovanému (protože sám sobě palec udělit nemůže, zatímco při nominaci členským podnětem pro sebe hlasovat může). Celkem tedy 20.
podle pravidel platných pro tuto volbu v okamžiku ukončení nominace (10:00) potřebný počet palců nebyl a to se okecat nedá. Nedá se to spravit ani dodatečným lajkem. Hrajte fér. !!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 3):
Helena Jarolimkova, Dalibor.Zahora, Lenka.Wagnerova

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“