Opětovný nástup moderace

Moderátor: Komise - kontrolni

Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1383 poděkování

Opětovný nástup moderace

Příspěvek od Simona.Skorepova » 05 srp 2014, 10:31

Podávám stížnost na vedoucího AO Martina Kučeru, který bezohledně a drze uzavřel mou stížnosti, tím že zamkl vlákno v podatelně AO. Nepřeji si tento druh moderace, který v minulosti vedl ke mnoha stížnostem. Diskuzi na téma Opětovný nástup moderace založím večer ve vnitrostranické diskuzi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Robert.Magni

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Re: Opětovný nástup moderace

Příspěvek od Adam.Skorepa » 05 srp 2014, 10:47

OFFTOPICMaminko, můžeš laskavě přestat? Tohle je fakt marginalita, měníš se v toho Broocha i se všemi jeho neduhy...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 4):
Jindrich.Bartek, Brožinka, Petr.Vileta, Frantisek.Navrkal
Author Sensei Tyrant Pervert

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 21211 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 05 srp 2014, 10:50

Doplňuji, že se jedná o toto vlákno - podatelna-administrativniho-odboru-f227 ... 25194.html
Jak lze snadno nahlédnout, podání znělo: Jakub Burget celou situaci napravil tak, že můj původní příspěvek smazal úplně. Žádám tedy o prošetření. Mazání příspěvků považuji za zásah do diskuzí.
Žádosti o prošetření bylo vyhověno, stěžovatelce bylo sděleno, že Jakub Burget ničí příspěvky nemazal, stejně tak nikdo žádné příspěvky nepřehazoval (to lze jen přímým zásahem do databáze), pouze dva řadoví přispěvatelé smazali své vlastní příspěvky.
Nic dalšího ke zodpovězení v daném podání nebylo, pročež jsem podání jako vyřízené uzavřel. Nic bezohledného a drzého na tom nespatřuji, jedná se o naprosto standardní postup při vyřizování podání.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Simona.Skorepova

Příspěvek od Simona.Skorepova » 05 srp 2014, 11:59

Žádám o prošetření manipulování s příspěvky ve vlákně - podatelna-republikoveho-vyboru-f433/zak ... 24957.html
Jako důkaz uvádím - dva příspěvky - jeden z 11.13 - kdy Jakub Burget odpovídá Frantovi a druhý z 11.28 - kdy Franta píše svou první reakci. Nějak nám nesedí časy.
Další - včera v noci byla má citace Je jedno pravidlo... v rámečku, dnes ráno již bez rámečku - já jsem to neměnila ani nemohu.

od Simona Skorepova » 27 črc 2014, 11:13
Edit - takže moderace. Aha. Jak myslíš.

Je jedno pravidlo - pokud sám jsem neviditelný, nekreativní, snažím se zviditelnit na někom, kdo vidět je. Děláš to Jakube, vždycky když vyslídíš, že je nějaké téma, které by lidi mohlo zajímat.Chudinko

Jakub Burget moderuje:
Laskavě mi do toho Františku nesahej, nebo budu zlej já. Ano moderoval jsem , protože je to typický troll off topic. Omlouvám se, že jsem neuvedl své jméno a důvod. Nikdy jsem to nedělal. Je mi jedno, jestli je vedena invektiva proti mně, ale nechci to tu mít zabodelené věcmi co jsou úplně mimo

Příspěvekod Frantisek Navrkal » 27 črc 2014, 11:28

A, Jakube, jestli budeš moderovat jako prase, tak budu zlej.

Děkuji za přijetí od KK.

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 05 srp 2014, 12:12

OK, tohle vzdávám, třeba bude mít KK ve vysvětlování větší štěstí. Mně ani vedoucímu TO se to včera zjevně nepovedlo, ale víc času tomu opravdu věnovat nemíním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Brožinka, Simona.Skorepova
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Simona.Skorepova

Příspěvek od Simona.Skorepova » 06 srp 2014, 00:14

Chápu vás - tzn. AO - nepotopíš = nevysvětlíš. Petra Kopecká se v tom "pohrabala", nějak to "upravila" a teď to už nejde "vzít zpět". Moje rada je - nemoderujte, bude to více snášeno. P.S. Tím nezamykám vlákno. Dík.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 06 srp 2014, 02:37

Rezolutně odmítám naznačené nařčení, že jsem chtěl krýt kohokoli z AO. Podání se týkalo věcí, s nimiž nikdo z AO neměl nic společného:
- údajné smazání příspěvku - nikdo s moderačními právy nic nemazal
- údajné zpřeházení příspěvků - k žádnému nedošlo (moderátorská práva nic takového neumožňují), jen Jakub Burget editoval příspěvek a reagoval v něm na pozdější příspěvek Františka Navrkala

Celé vlákno, jehož zamčení je mi vyčítáno, se týkalo údajného mazání a zpřeházení příspěvků, k čemuž tam nedošlo.

Co se týče jiných moderátorských zásahů, říká log toto:
Petra Kopecka 27 črc 2014 14:05 Úprava příspěvku „Re: Zákaz kandidatury Lukáše Nového za hnutí Žít Brno“ od
» Simona Skorepova
Jakub Burget 27 črc 2014 12:00 Úprava příspěvku „Re: Zákaz kandidatury Lukáše Nového za hnutí Žít Brno“ od
» Simona Skorepova
Jakub Burget 27 črc 2014 11:56 Úprava příspěvku „Re: Zákaz kandidatury Lukáše Nového za hnutí Žít Brno“ od
» Simona Skorepova
Frantisek Navrkal 27 črc 2014 11:53 Úprava příspěvku „Re: Zákaz kandidatury Lukáše Nového za hnutí Žít Brno“ od
» Simona Skorepova
Frantisek Navrkal 27 črc 2014 11:53 Úprava příspěvku „Re: Zákaz kandidatury Lukáše Nového za hnutí Žít Brno“ od
» Simona Skorepova
Frantisek Navrkal 27 črc 2014 11:49 Úprava příspěvku „Re: Zákaz kandidatury Lukáše Nového za hnutí Žít Brno“ od
» Simona Skorepova
Jakub Burget 27 črc 2014 11:15 Úprava příspěvku „Re: Zákaz kandidatury Lukáše Nového za hnutí Žít Brno“ od
» Simona Skorepova
Log bohužel nezaznamenává, kterého konkrétního příspěvku se zásah týkal (s čímž asi nic nenaděláme, pokud to phpbb neumožňuje).

Dle příslušných časů se mohlo jednat o tyto:
post338816.html#p338816 - toho se týkala moderace ze strany Jakuba Burgeta a navracení stavu prováděné Františkem Navrkalem
post338823.html#p338823 - ohledně tohoto žádná stížnost nepadla
post338829.html#p338829 - dtto
post338835.html#p338835 - dtto
post338846.html#p338846 - dtto
post338859.html#p338859 - dtto

Ano, v logu je vidět jeden zásah ze strany Petry Kopecké, který se ale s největší pravděpodobností týkal onoho příspěvku, jejž předtím několikrát upravili Jakub Burget a František Navrkal, a protože tohoto příspěvku se v podání podatelna-administrativniho-odboru-f227 ... 25194.html týkalo jen tvrzení o smazání (jež se ukázalo jako mylné), nebyl důvod se zmíněným (týden starým) zásahem zabývat, neboť v onom příspěvku nic nechybí, je tam jak původní Simonin text, tak Jakubův moderátorský, a oba jsou viditelné.

Pokud jsi s tím, Simono, stále nespokojena, můžeš se přece zeptat přímo Petry, v čem její zásah spočíval.

Vyjma údajů o tom, kteří dva řadoví přispěvatelé smazali své vlastní příspěvky (tyto údaje zde zveřejňovat nebudu, neb jsou pro podání irelevantní - jednalo se o pozdější zásahy a nikoli moderátorské), jsou výše uvedené informace všechny, které mám k dispozici.
A zbytečně jsem tím zabil další čas. Netěšilo mě.

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 7241 poděkování
Dostal poděkování: 5677 poděkování

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 06 srp 2014, 14:27

Martine, díky... A ostatní, kteří mají tendence pořád něco někam přesouvat, mazat - a to i svoje příspěvky, by se mohli zamyslet, jestli to stojí za to..

Pro ty, co přesouvají cizí - No, tak to tu chvilku bude vypadat nepřehledně - pořád lepší, než když to opravdu nepřehledné je - což je důsledek přesouvání.
Pro ty, co mažou svoje příspěvky - mějte na paměti celkový obraz fóra, nejen ten svůj. Když smáznete svůj příspěvek, na který mezitím reagovali lidi, počet lidí, kteří vypadají jako pitomci, se zvyšuje... Každý se někdy splete, od toho má tužka gumu... se říká. Ale lepší je nechat to pro poučení příštím generacím.

..na všechno stačí OT a i s tím bychom měli šetřit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 5):
Dalibor.Zahora, Jan.Kochert, Simona.Skorepova, Petros.Michailidis, Frantisek.Navrkal
77S 2I 3I 3I

Petra.Kopecka
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: SW Tester
Dal poděkování: 670 poděkování
Dostal poděkování: 229 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra.Kopecka » 06 srp 2014, 16:44

Simona Skorepova píše:Chápu vás - tzn. AO - nepotopíš = nevysvětlíš. Petra Kopecká se v tom "pohrabala", nějak to "upravila" a teď to už nejde "vzít zpět". Moje rada je - nemoderujte, bude to více snášeno. P.S. Tím nezamykám vlákno. Dík.
Tak to pozor, já sem se v tom "pohrabala" nebo lépe řečeno sem to editovala jednou hned v první stížnosti od tebe. Odstranila sem pouze tag OffTopic, jak sis přála (nic jiného sem neupravovala) a ty mě tu budeš napadat ? Člověk ti vyjde vstřííc a ty ho pak ještě hanobíš ? Já se tu obhajovat nemusím, neboť jsem nic neprovedla a nestojíš mi už ani za další komentář. A rovněž bych dodala, že nejsem začátečník s phpbb a moderací, narozdíl od některých co zasahovali do příspěvku. A nikdy a nikde sem nebyla zastánce mazání ! Můžeš se klidně zeptat mých moderátorů na fóru jestli mají povoleno mazat příspěvky.
Obrázek

Jakub.Burget
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Profese: právník, advokátní koncipient
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 1088 poděkování

Příspěvek od Jakub.Burget » 06 srp 2014, 17:26

Přitom to všechno začalo jedním nevinným přesunutím věty do offtopicu. Nic víc, bo ta věta nesouvisela s tématem. Smysl byl ten, že jsem měl snahu, aby se vlákno nevytrollilo a udrželo se jakž takž v mantinelech tématu. Je to přímo v pravidlech AO, že se smí moderovat přesně v tomto případu. Nesmazal jsem nic, jen hodil do off topic. Udělal jsem to blbě. Franta mi to předělal (podle sebe), já mu na to zareagoval a moderaci formálně dotáhl do konce. Tečka, nic víc.

Se Simonou jsem mluvil na CF. Omluvil jsem se jí osobně ještě jednou, za nesprávné použití (po formální stránce), protože to byla moje první m.. Věcné použití bylo správně. Oba jsme se shodli, že je to malá věc a jako přátelé se rozešli. Toto je můj poslední koment k tématu.

Byla to zábava,ale mám lepší věci na práci ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Burget za příspěvky (celkem 3):
Helena Jarolimkova, Petra.Kopecka, Vojtech.Pikal
Mgr. Jakub Burget KSOLK !

Zamčeno

Zpět na „Vyřešená podání [archiv]“