CF 27/2014 Volba vedoucího PO

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci, na ostatní se obracejte jen prostřednictvím předsedajícího. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna. Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3130 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Re: CF 27/2014 Volba vedoucího PO

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 01 srp 2014, 20:58

Ivan Sirko píše:Na placené funkce je výběrové řízení a na dobrovolně je Volba !!!
Nemusí to tak být. ... Už někdo navrhoval, že i u volených funkcí může být ekonomické hledisko jeden z faktorů, podle kterých se CF může rozhodovat. Tudíž Martinovu nabídku beru seriózně. Akorát vidím, že ostatní kandidáti jsou ochotní pracovat i zadarmo, tudíž tato nabídka nebude pravděpodobně příliš konkurenceschopná ve volbě.
Lukas Findeis píše:
Martin Shanil píše:24.000,- Kč měsíčně
Tak to je naprosto unreal. I 5 000 Kč by bylo docela dost.
8 tis. Kč za půl úvazek pro nadšeného aktivistu značka ideál. (Podle mě dobrý poměr výkon cena.) Ale samozřejmě stejně výkonní dobrovolníci mají přednost..
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: radní MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4536 poděkování
Dostal poděkování: 3857 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis » 02 srp 2014, 00:20

Otázkou je, jestli si schválíme, že někomu chcem za rok dát 96 tisíc. On je ale stejně přístup fixního platu za funkci až na pár výjimek systémově špatnej. Měla by se spíš vypracovat kritéria, podle kterých bude odměňována činnost, kterou budou lidé vykazovat na fóru. Takhle by si aktivní člověk mohl vydělat dost peněz a ani by nemusel mít funkci. Funkce by byla spíš jen prostředkem k dohazování práce.
uvolněný radní MČ Praha 12 – sociální věci, zdravotnictví, sport ☠ 4. místopředseda PMS Praha 12
findeis.lukas@praha12.cz ☠ 773 569 014
běžecký trenér

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9135 poděkování
Dostal poděkování: 9154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 04 srp 2014, 09:36

na CFku jsem chvilku mluvil s Mikulášem o jeho strategii jak vést PO a nabídl jsem mu spolupráci v rámci našeho kraje. Práci PO považuji za zásadní a to nejen dovnitř, ale stejným dílem i pro prezentaci toho co to ti piráti vlastně jsou. Vést a motivovat členy není práce pro jednoho člověka. Skupinu PO bych doporučil začít chápat jako motor aktivního jádra. Nestačí dělat jen "politiku" a stavět kandidátky, musíme se při tom i bavit a musíme být při tom i vidět. Mikuláše podpořím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 7):
Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik, Vaclav.Fortik, Petr.Vileta, Jindrich.Bartek, Jiri.Stuna, Barbora.Hruzova

Vaclav.Fortik
Člen KS Praha
Profese: manager
Dal poděkování: 3155 poděkování
Dostal poděkování: 3457 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Fortik » 04 srp 2014, 14:29

Bez ohledu na to, kdo bude zvolen vedoucím PO, nabízím poradenství v oblasti
testů intelektu/intelektového potenciálu - mám jak Oficiální, tak mé vlastní, které vyrábím pro konkurzy u nadnárodních společností
dotazníků volby povolání - taktéž mám k dispozici standardizované, tak vlastní výroby (jsou pravda používány pro děti a mládež, ale už na CF mi někteří říkali, že je to u Pirátů vlastně ideální nastavení :))

Tedy pokud bude mít někdo zájem zjistit jaká práce by ho bavila a zda ji intelektově zvládne, mohu mu pomoci v odpovědi.
Obecně kariérovým poradenstvím se již přes 10 let živím a bude-li ze strany Pirátů zájem, jsem ochoten pomoci - předesílám pro korektnost, že zatím se mé poradenství, až na výjimky, týkalo dětí a mládeže.

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova » 04 srp 2014, 15:44

Mikulas Ferjencik píše:
Tobias Esner píše:Ody na sebe sama pěješ krásný, ale je dost věcí který ti byly vyčítany že se ti, řekněme nepovedli, abych nebyl vulgární na pudě CF. Jak zaručíš, že tvoje práce bude již bez excesů, které si předváděl minulý rok a jak jsem se doslechl i během první kampaně do PSP (ja zažil pouze 2013 a EP a to byl masakr)

Lidem naslibuješ věci, které za tebe pak řeší uplně někdo jiný a ještě po dedlajnu....

Nesouhlasím s tím aby si vedl PO. Upřímně, tisickrát radši tam uvidím Klapku než Tebe.

Myslím si, že práce, kterou jsem odvedl v eurovolbách byla velmi slušná (především kampaně na sociálních sítích). !!!!!! SAMOCHVÁLA... práce, kterou jsi odvedl v eurovolbách opravdu NEbyla velmi slušná...

Moje práce bez excesů nebude, kdo něco dělá, dělá chyby. Budu se z nich snažit poučit, o což se snažím vždy, jestli se mi to daří je těžké posoudit z vlastní perspektivy.

Deadlajny jsou můj osobní problém, to nezastírám, stejně tak mi často dělá problém dotáhnout všechno, co slíbím.Na druhou stranu ty věci vedu v patrnosti a snažím se, abych je úplně neposral (třeba u Prahy 5 jsem požádal o zařazení na program schůze).

Bude hodně záležet, kdo se přidá do týmu a podle toho bude PO fungovat.

Já nikoho nepřesvědčuju, aby mě volil, je to nabídka mých schopností a dovedností pro konkrétní funkci, jestli ty volby projedu, tak se kvůli tomu nerozbrečím.
Nechce se mi tu vypisovat, co všechno Mikuláš opravdu slibuje a co z toho plní a JAK. On mluví sám za sebe, to zcela stačí. Věnuje se svým Pirátským listům - tam funguje.

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 18411 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 05 srp 2014, 08:26

Pokud jsem si dobře všiml, tak Barbora Hrůzová získala nominaci od RP (hlasovani-republikoveho-predsednictva-f ... ml#p341508), což znamená, že lhůtu pro navrhování nebude nutné prodlužovat a že zbylí dva kandidáti mají poslední den a kousek na získání nominace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Ivan Sirko, Tobias.Esner
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10495 poděkování
Dostal poděkování: 16658 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik » 05 srp 2014, 13:47

Pokud správně chápu jdř tak nominaci mám.

clenske-podnety-f350/nominace-cf-do-vol ... ml#p340440
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 05 srp 2014, 14:04

Ano, nominace je v pořádku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Mikulas.Ferjencik
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 07 srp 2014, 09:17

Vzhledem k tomu, že za 24 hodin bychom měli hlasovat, drobně vypomůžu přednášejícímu a poprosím kandidáty, kteří získali nominaci, o její formální doručení do tohoto vlákna, a o závěrečnou řeč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Tobias.Esner

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5005 poděkování
Dostal poděkování: 3751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 08 srp 2014, 09:18

Jelikož již je po době navrhování a zachvíli započne hlasování...
máme tu přihlášené Tři kandidáty, dva mají nominaci a třetí nepotvrdil ani nevyvrátil, tudíž se k přihlášce nepřihlíží.

Vybírat budeme tedy ze dvou kandidátů
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“