KF Jčk 7/2014 Jednání o schválení Týnské koalice

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Jan.Novak
Kontrolní komise
Profese: Politolog, Historik
Dal poděkování: 1647 poděkování
Dostal poděkování: 1365 poděkování

Re: Jednání o schválení Týnské koalice

Příspěvek od Jan.Novak » 09 črc 2014, 21:51

Tímto bych chtěl požádat předsedajícího, aby hlasování bylo spuštěno nejpozději tak, aby byl jeho výsledek znám nejpozději v pondělí ráno. Důvodem jsou nutné termíny ostatních koaličních partnerů. Věřím, že i do té doby zvládnu odpovědět na všechny otázky.

Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 680 poděkování
Dostal poděkování: 887 poděkování

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 09 črc 2014, 21:56

Tak Honzo teď jsi mě fakt naštval. Myslím, že toho pro Piráty dělám opravdu dost, jen nemám potřebu se veřejně vychvalovat. Rozhodně nesedím na prdeli, naopak stíhám spoustu věcí, a to nejen pro Piráty (i když pro ty celkem dost). Jestli sis všimnul pracuji např. pro ZO, do poslední chvíle jsem se snažila postavit kandidátku ve Strakonicích atd. V Týně mám pár příznivců a pokud bych věděla něco o tvém záměru postavit samostatnou kandidátku, nabídla bych ti kandidátku. Ta ovšem fakt nemusí Topku, takže se ani nebudu snažit a do něčeho ji nutit. Sám víš, že z Týna pocházím, mohl jsi mě včas kontaktovat a poptat se, když už jsme u té aktivity. Zkus pochopit, že lidi mají i jiné priority než jen tvou kandidátku, a to je ještě nedělá línými Čechy sedícími na prdeli.
S takovouhle arogancí asi v životě daleko nedojdeš...
Ostatním sorry za spam.
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Learn, relearn and outlearn!

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 6838 poděkování
Dostal poděkování: 2604 poděkování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 10 črc 2014, 02:47

Tento příspěvek je obsahem zčásti polemika s Janinkou, zčásti příspěvek do rozpravy, snad to nebude matoucí.
Jana Rohova píše:Nemám úplně chuť přesvědčovat své kamarády, aby šli do koalice s Topkou...
Nikdo po tobě nechce, abys je přesvědčovala, informovat je můžeš (o koalici i svém postoji k ní) a požádat o účast aspoň u jednání bys je taky chtít měla, jestli chceš mít informace od lidí kterým věříš a kontrolu nad tím, že nás tam někdo nepodrazí... Za mne. čím víc věrohodných pohledů a zdrojů, tím líp.

I když se teď neshodujeme, tvůj zásadový postoj respektuju, tak se prosim neshazuj překrucováním (napříkld tím o počtu kandidátů, což děláš opakovaně) a neurážej se - že Honza bude v Týně opět chtít stavět kandidátku mi přišlo jako logické a očekávatelné - sice si mohl odpustit kecy o sezení na zadku, nic nedělání a kritizování, nicméně ty bys zas mohla přestat vyvolávat dojem, že jeho soustředění na bakalářku snad byla nějaká zlovůle, aby mohl jednat na poslední chvíli. Naše (nikoliv ty zákonné) termíny navíc počítaj s tendencí dělat věci na poslední chvíli a mají od ní odradit, ne zablokovat jakoukoliv možnost je překročit - proto v tom harmonogramu existuje oranžová pro "Hrozí prodlení", červená pro "Nesplněno" nesvítí zatím u ničeho.

Tzn.
Netěší mě, že se spojujeme s TOPkou.
Nechápu, proč ti lidi museli lézt zrovna do ní OFFTOPIC(prostě akceptuju jako fakt, že se lidi často nechovají zrovna racionálně a že někdy prostě nechtějí vidět, co je zjevné - jako to, že TOP 09 není sympatická strana i když se tak tváří a i když má řadu sympatických členů a sympatizantů), zvlášť s ohledem na regionálního rodáka Kalouska.
Kritika za pozdní komunikaci je na místě OFFTOPIC- přinejmenším v tom ohledu, že to mohl veřejně napsat ještě předtím, než se o tom třeba se mnou a Kryštofem bavil osobně v Budějcích, a v mírné akademické degeneraci, kdy namísto, aby to nejřív obhajoval průběžně, zdržoval sepisováním ne zas tak čtivého ani přesvědčivého politologického rozboru :D - ale nezdá se mi to být zas tak zásadní argument a chvílema mi to dokonce připadá spíš jako obstrukční metoda. O zelených, což je hodně zásadní info, mohl dřív informovat stěží, protože ti to začali řešit ještě později (v pondělí už se mě po FB ohledně situace v Týně dotazoval i Jiří Guth).
Nedělalo by dobrý dojem, kdyby se Honza proti vůli některých členů nechal nominovat zelenými, ale nemůžu říct, že bych nechápal jeho zájem kandidovat, ani si nemyslím, že bychom mu v tomměli bránit, pokud mu neschválíme koalici. Řada věcí by se tím zkomplikovala pro něho, ale aspoň by k naší spokojenosti a pohodlnosti Piráti mohli poukazovat na to, že jako strana se s TOP09 nespojí za žádných okolností.

Argumenty pro jsem prezentoval průběžně v diskusi ve skupině na FB. OFFTOPIC[attachment=2]tyn1.pdf[/attachment][attachment=1]tyn2.pdf[/attachment][attachment=0]tyn3.pdf[/attachment] Krom toho musím připojit, že Honza i přes naše obstrukce a riziko, že jeho snaha přijde vniveč, celkem úspěšně postupuje a že s úrovní, na jaké informuje, jsem teď už spokojený. Dost toho spolu řešíme přímo zprávami po FBOFFTOPIC, za sebe bych i souhlasil s jejich zvěřejněním (i když tam zdaleka neřešíme jen Týnskou koalici, ani jen Piráty), ačkoliv si nemyslím, že je to třeba nebo že by to něčemu pomohlo.

Doufám, že mě kvůli tomu nezačnete vnímat jako pragmatika, co mu jde o osobní prospěch... Necítím se v aktuální pozici nijak dobře, protože vím, že to může být pochopeno a použito proti mně. Ale bez rizika, že se v něčích očích ušpiním, se politika dělat nedá - všem se zavděčit nelze, ne vždy existuje správná volba (tím spíše nemusí být zřejmá) a čistě svědomí dokázat nemůžu, tak si zvykám. OFFTOPICA to jsem Honzui upozorňoval, ať nečeká, že mi on a jeho koalice stojí za spory nebo přenice. Hm, to jsem asi úplně nedodržel...
Přílohy
tyn3.pdf
"Ve zkratce ke koalici Piráti" ...
(656.06 KiB) Staženo 58 x
tyn2.pdf
obhajoba týnské koalice a následná diskuse
(2.83 MiB) Staženo 26 x
tyn1.pdf
žádost o oznámení měst, kde kandidujeme a následná diskuse
(1.28 MiB) Staženo 23 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 2):
Petr.Steinbauer, Jan.Novak
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Petr.Steinbauer
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: jednatel, programátor
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Steinbauer » 10 črc 2014, 07:25

Ivo Vlasaty píše:bez rizika, že se v něčích očích ušpiním, se politika dělat nedá - všem se zavděčit nelze, ne vždy existuje správná volba a čistě svědomí dokázat nemůžu.
Do kamene tesat.

Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 680 poděkování
Dostal poděkování: 887 poděkování

Příspěvek od Jana.Kolarikova » 10 črc 2014, 09:25

To Ivo: Informace o počtu kandidátů nepřekrucuji, jen jsem od Honzy dostávala průběžně různé informace, tak jsem nabyla dojmu, že v tom má sám trochu zmatek.
Jinak se neurážím, to rozhodně ne, jen už mi trochu leze na nervy Honzův způsob komunikace. Celý minulý víkend jsme to spolu řešili a když jsem se s ním v některých názorech začala rozcházet, začal ze mě dělat blbce a přecházet do agresivity a nátlaku, což si myslím, není úplně dobrá metoda...Nestudovala jsem politologii, ale to neznamená, že vím úplný h...o :D
Je jasný, že se vždycky neshodneme, já názory ostatních respektuji. Každý má právo na názor, je to o toleranci, takže no stress :) Nejsou názory dobré a špatné, jsou názory rozdílné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Urban, Petr.Steinbauer, Ivo.Vlasaty
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Learn, relearn and outlearn!

Ljuba.Polakova
Kontrolní komise
Profese: obchodník
Dal poděkování: 1773 poděkování
Dostal poděkování: 395 poděkování

Příspěvek od Ljuba.Polakova » 10 črc 2014, 09:50

Jak už jsem Ti říkala Honzo, za mě dobrý.
Už mi chybí jen dokument (koal. sml. nebo dohoda o spolupráci) a jména lidiček. Díkes.
ljuba.polakova@pirati.cz, +420 775 405 125

Petr.Steinbauer
Člen KS Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Steinbauer » 10 črc 2014, 10:00

Jana Rohova píše: Nejsou názory dobré a špatné, jsou názory rozdílné.
+1

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 6838 poděkování
Dostal poděkování: 2604 poděkování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 10 črc 2014, 23:22

Jana Rohova píše:jen jsem od Honzy dostávala průběžně různé informace, tak jsem nabyla dojmu, že v tom má sám trochu zmatek.
Já tam žádné zmatky neviděl, prostě rozlišoval mezi tím s jakou pravděpodobností kdo bude... to je jedno.
Ljuba Polakova píše:Už mi chybí jen dokument (koal. sml. nebo dohoda o spolupráci) a jména lidiček. Díkes.
Honza si nějak zasekal přístup k fóru, tak mě poprosil, ať sem zkopíruju tohle
"Co se týče kandidátů, Ljubo: Já, mě snad všichni znají. Jana Rachačová, moje hodně dobrá kamarádka, kandidovala minulé volby, skrze ní mám poměrně přehled o zdejších sociálně patologických jevech, viz materiály k volbám 2010 (její článek, plus náš společný) Michal „poli“ Bělský, byl na krajské schůzi v Táboře, hodně řešil v Týně skatepark, hraje v kapele a je pořádnej Pirát. Jiří Horký, kandidát z minulých voleb, náš grafik, zarytej pirát. Štěpán Mašek, sympatizant Pirátů a Poliho spolubydlící, chce kandidovat co nejníže, kvůli podpoře Pirátský strany. Další Ve hře: Jan Orgoník, kandidát z voleb 2010; Jakub Liner, zmocněnec strany v minulých volbách; oba moji kamarádi od základní školy, Piráti až za hrob. A poslední je pan Liška, doufám, že toho s emi podaří přemluvit, patří k tvrdému pirátskému voličskému jádru a poměrně známá osoba okolo turistického klubu v Týně."
Koaliční smlouva 2014 (1).odt
návrh koaliční smlouvy
(20.3 KiB) Staženo 31 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Jan.Novak
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Ljuba.Polakova
Kontrolní komise
Profese: obchodník
Dal poděkování: 1773 poděkování
Dostal poděkování: 395 poděkování

Příspěvek od Ljuba.Polakova » 11 črc 2014, 02:34

Ivo hoď to pls do pdf. Ď.
ljuba.polakova@pirati.cz, +420 775 405 125

Petr.Steinbauer
Člen KS Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Steinbauer » 11 črc 2014, 02:46

Ljuba Polakova píše:Ivo hoď to pls do pdf. Ď.
Udělal jsem to za Ivoše.
Přílohy
Koaliční smlouva 2014.pdf
(80.89 KiB) Staženo 39 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Steinbauer za příspěvky (celkem 2):
Ljuba.Polakova, Jan.Novak

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“