Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Janek.Wagner »

Společně s Lenkou jsme se v středu odpoledne opět setkali ohledně přípravy kandidátky v MČ Praha 18 se zástupci sdružení Zdravé Letňany Olafem Deutchem, Jarkou Šebkovou a Ivanem Polákem. V jednání zaznělo:
  1. Zástupci Zdravé Letňany jsou znepokojeni komunikací mezi Jakubem Michálkem a jeho kolegou Ondřejem Lněničkou, který má nově kandidovat v MČ Praha 18 za ANO jako leader kandidátky. Položili přímo otázku, zda Jakub nemůže svým jednáním ohrozit kandidaturu Pirátů v tomto obvodu. Ondřej Lněnička byl starostou MČ P18 za ODS a je spojen s řadou korupčních afér a dalších caus (viz třeba http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php? ... mplid=1484). Důvodem přípravy kandidátky Pirátů v MČ P18 je především rozbití korupčních vazeb vytvořených bývalým starostou.
  2. Zástupci Zdravé Letňany nás informovali o krachu jednání o možné koalici či povolební spolupráci s ANO z důvodu nového personálního obsazení kandidátky ANO.
  3. Zástupci Zdravé Letňany nás informovali o tom, že Ondřeje Lněničku na kandidátku ANO doporučila a prosazovala Hana Marvanová. Tato informace pochází ze zdrojů ANO Praha 9 i přímo od Ondřeje Lněničky.
  4. Byla dohodnuta finalizace volebního programu.
  5. Byla dohodnuta finalizace kandidátky, otázka leadera je zatím otevřená.
  6. Byly diskutovány možnosti kampaně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20692 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Dneska k nám do práce přišla dr. Marvanová a bavili jsme se o záměru její kandidatury do Senátu. O přizvání k jednání mě požádal i Janek Wagner, ale dr. Marvanová přišla neočekávaně a její kandidaturu jsme řešili jen chvilku, vedle toho jsme tu měli klienty a práci, tedy jednání jsem vedl sám v souladu s pověřením. Dr. Marvanová se již před tím rozhodla, že nebude kandidovat ve volbách do Senátu za Piráty, čili místo na Praze 9 je volné. Dr. Marvanová se smála tomu, že prý doporučila a prosadila na kandidátku ANO Mgr. Ondřeje Lněničku, což je můj kolega v práci, advokát a bývalý starosta za ODS v Letňanech. Přestože to na kandidaturu letos nevypadá, ráda se přijde podívat na zasedání krajského fóra Pirátů v Praze a seznámí se s členy, odpoví na jejich otázky apod.

Pak přišel advokát Mgr. Lněnička a se smíchem sám sebe nazval mafiánem, nabídl, že přijde na schůzi Pirátů a vyjádří se k čemukoliv, nač bude dotazován. Mezi Lenkou Wagnerovou a Ondřejem Lněničkou je spor od té doby, co Lenka Wagnerová skončila ve funkci ředitelky za starostování Lněničky. Lenka Matoušková podle něho odstoupila sama, a to v době, kdy asi 200 rodičů žáků její školy (škola měla cca 360 žáků) za její odvolání sepsalo petici; ve stejné době byla Jaroslava Šebková vedoucí odboru školství, která na školy měla dohlížet, odvolána byla o 2 roky později. Lněnička by rád věděl, co jsou konkrétně ty mafiánské věci, co udělal. Rovněž odmítl, že by ho dr. Marvanová prosazovala na kandidátce hnutí ANO, na kterou ostatně ani jako nečlenka nemá žádný vliv. Následně jsem se dotázal Mgr. Lněničky na kárnou žalobu u ČAK z roku 2007, kterou zde Janek odkazoval. Mgr. Lněnička uvedl, že krajskému fóru Pirátů až se vrátí z dovolené po 15. červenci velmi rád sdělí výsledek kárného řízení a předloží odpovídající rozhodnutí ČAK, kde vzal kárný žalobce žalobu zpět a řízení bylo zastaveno. Já si nemyslím, že by tato otázka byla pro krajské fórum byla podstatná. Současně Lněnička řekl, že pokud paní Lenka Wagnerová a paní Jaroslava Šebková budou pokračovat ve výrocích obdobného typu, bude se proti tomu soudně bránit, zejména mu vadilo osočování z korupce.

Na závěr bych dodal, že jsem vedl jednání s dr. Marvanovou na základě pověření předsednictvem. Mrzí mě, že to nedopadlo, dále jsem se zeptal na podstatné věci, které zazněly na krajské schůzi Pirátů v Praze a které se mě mají nějak dotýkat. Možná čtenáře zklamu, ale osobní spory mezi kandidáty na Praze 9 mě fakt nezajímají, tím spíše pokud jde o kandidáty jiných politických stran. Co se mi ale nelíbí, že mě Lenka Wagnerová označuje mafiána kvůli tomu, že pracuji v advokátní kanceláři, která funguje velmi dobře a vztahy jsou tu na zcela profesionální úrovni. To je fakt úlet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 5):
anonym75842, Filip.Krska, Jiri.Ulip, Mikulas.Ferjencik, Adam.Zabransky

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Janek.Wagner »

Jakub Michalek píše:Na závěr bych dodal, že jsem vedl jednání s dr. Marvanovou na základě pověření předsednictvem.
Mohl bys doložit pověření předsednictvem?

EDIT: Opakováním lží našich politických oponentů si moc nepomůžeš. Měl by sis už konečně vybrat, buď budeš s Piráty nebo s grázly.
Naposledy upravil(a) Janek.Wagner dne 27 čer 2014, 21:02, celkem upraveno 1 x.
anonym75842
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 839
Registrován: 24 zář 2012, 16:00
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od anonym75842 »

Janek Wagner píše:
Jakub Michalek píše:Na závěr bych dodal, že jsem vedl jednání s dr. Marvanovou na základě pověření předsednictvem.
Mohl bys doložit pověření předsednictvem?
A mohl by jsi ty doložit kdo pověřil Tebe a Lenku ?
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

OFFTOPICNo tak, děti, nehádejte se; nebo když už, tak využijte jiných vláken.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Ulip, Ivan.Mikolas, Jakub.Michalek

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1840
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 3012 poděkování
Dostal poděkování: 1644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Znovu jsme se setkali na přerovském pirátském školení s doktorkou Jitkou Seitlovou, kde jsme ji coby kandidátku na senátorku za KDU+SZ grilovali, když tedy stojí o naši podporu. Na závěr setkání s ní jsme jasně deklarovali, že chce-li mít naši podporu, musí být název kandidátky ve smyslu "KDU+SZ s podporou Pirátů", jinak nám podpora nedává smysl. Nebude-li podpora deklarována na volebním lístku, silně zvážíme postavení vlastního kandidáta na senátora v přerovském okrsku.

Na přerovské pirátské školení dorazil též lobbista a marketér Aleš Baran, který dělá kampaň pro ANO a "lákal" mě,
ať dám v komunální politice vale spojení s SpP a spojím Piráty s ANO. Během deseti minut jsem mu (doufám) vysvětlil rozdíl mezi principy Pirátů (ideje, růst odspoda) a ANO (oligarchizace politiky) a v dobrém jsme se rozešli s tím, že jsem ochoten se s lidmi z ANO sejít a zopakovat jim, proč by náš elektorát vnímal spojení s ANO, byť na komunální úrovni, jako "problematické".

Poskytnuté výhody: žádné
Přijaté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 8):
Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska, Martin.Smida, Ivo.Vlasaty, Petr.Vileta, Roman.Kucera, Ondrej_Marek, Jiri.Ulip
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Ondrej_Marek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 910
Registrován: 07 čer 2013, 10:38
Profese: IT administrátor/tiskař
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1454 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ondrej_Marek »

OFFTOPIC[quote="Janek Wagner"][quote="Jakub Michalek"]Na závěr bych dodal, že jsem vedl jednání s dr. Marvanovou na základě pověření předsednictvem. [/quote]Mohl bys doložit pověření předsednictvem?

EDIT: Opakováním lží našich politických oponentů si moc nepomůžeš. Měl by sis už konečně vybrat, buď budeš s Piráty nebo s grázly.[/quote]

tady se vyjádřil akorát havry takže zdá se neuzavřené
post316182.html?hilit=pove%C5%99en%C3%AD#p316182

[quote="Anonym111]A mohl by jsi ty doložit kdo pověřil Tebe a Lenku ?[/quote]
první příspěvek Ondra Profant, P18 - Lenka Wágnerová
post294285.html?hilit=praha%2018#p294285

Oznámení moderátora:

EDIT: anonymizace na žádost uživatele

SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Roman.Kucera »

Jen doplňuju Martina Švadlenku, že v pátek mám dohodnutou osobní schůzku s Jitkou Seitlovou ohledně jejího webu. Pravděpodobně při tom proběhne i neformální rozhovor o politice, senátu, zelených a tak podobně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Jiri.Ulip
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6700 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jiri.Ulip »

O vikendu 28.-29. 6. jsem se (Jiri Ulip) pobliz Osove sesel se zastupci Zit Brno (Matej Hollan, Martin Freund, Hanka Kasparikova; bylo tam jeste par dalsich lidi, kteri ale odesli kratce pote, co jsem prijel, a nejaci dokumentariste, kteri tam byli celou dobu). Resili jsme prevazne spolecny program do komunalek (v obecne rovine maji v cilech Pirati i Zit Brno v podstate to same, takze jsme resili spis konkretni veci souvisejici s Brnem).
Prijate vyhody: par lahvi vina, nocleh
Poskytnute vyhody: karton piv, hromada uzenych zeber
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Ulip za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Lukas.Findeis, Ivo.Vlasaty
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6700 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jiri.Ulip »

Zacinam si pripadat jak spammer... 2. 7. jsem se potkal s Matousem Vencalkem a Janou Drapalovou (oba SZ), abysme se dohodli na casovem harmonogramu pripadne spolecne nominace Miloslavy Posvarova do senatnich voleb v Brne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Ulip za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Filip.Krska
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“