fórum pro komunální volby

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti mediálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Odpovědět
Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 6945 poděkování
Dostal poděkování: 5645 poděkování

fórum pro komunální volby

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 26 čer 2014, 13:13

ahoj

1. bylo by dobrý udělat extra fórum pro "Komunální volby 2014", jako byly EP2014 tady medialni-odbor-f181/
2. se omlouvám, že jsem ještě neudělala banner na "otevřeno", chápu dobře, že to má jít na webu do okýnka "aktuální kampaně"? Určitě dodám a mám udělat i banner "vše o komunálních volbách 2014"? což by vedlo na https://www.pirati.cz/volby/komunal2014/start , který je teď ve fázi "nenalezitelný"? Dále na té stránce nevidím odkaz na https://www.pirati.cz/volby/komunal2014/rozcestnik
3. nedáme nějakej mumble MO?
77S 2I 3I 3I

Ondrej.Profant
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Poslanec
Dal poděkování: 13221 poděkování
Dostal poděkování: 7208 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fórum pro komunální volby

Příspěvek od Ondrej.Profant » 26 čer 2014, 14:03

K čemu je separátní forum?
profant.eu, poslanec

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17648 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 26 čer 2014, 14:31

Dominika Michailidu píše:2. se omlouvám, že jsem ještě neudělala banner na "otevřeno", chápu dobře, že to má jít na webu do okýnka "aktuální kampaně"? Určitě dodám a mám udělat i banner "vše o komunálních volbách 2014"? což by vedlo na https://www.pirati.cz/volby/komunal2014/start , který je teď ve fázi "nenalezitelný"? Dále na té stránce nevidím odkaz na https://www.pirati.cz/volby/komunal2014/rozcestnik
Když už jsi to nakousla, tak na wiki je v tomhle směru poněkud chaos, protože např:
- letošní komunálky jsou ve jmenném prostoru /volby/komunal2014 ale letošní eurovolby jsou ve jmenném prostoru /volby2014
- harmonogram letošních komunálek je ve výše uvedené jmenném prostoru pro komunálky (tedy /volby/komunal2014), ale harmonogram letošních eurovoleb je v /ao/volby/2014

Pokusíme (AO) se to co nejrychleji nějak zkonsolidovat, aby zmatek nenarůstal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Dominika.Michailidu
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 6945 poděkování
Dostal poděkování: 5645 poděkování

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 26 čer 2014, 14:38

Ondrej Profant píše:K čemu je separátní forum?

jo, já to nevnímala jako separátní.. myslela jsem, že je to jen rozdělení v rámci MO, aby se mi pak zobrazily jen vlákna ke komunálním volbám. Teď to lovim, kde se dá.

@ Martin - supr.
77S 2I 3I 3I

Tomas.Klapka
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1707 poděkování
Dostal poděkování: 3283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Klapka » 27 čer 2014, 10:08

Ondrej Profant píše:K čemu je separátní forum?
Dominika myslela subforum v rámci fora MO, jako je subforum EP 2014 :) Neměla na mysli separátní forum jako si zařídil volební štáb :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Profant, Dominika.Michailidu, Iveta.Pospisilova, Vit.Konecny
datový mirror pirátských systémů (pirati.info)

mail/jabber (tomas@klapka.cz) OFFTOPICnebo mě kontaktujte přes Signal (72460801jedna)

Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: rastaman & barman
Dal poděkování: 2980 poděkování
Dostal poděkování: 2575 poděkování

Příspěvek od Vit.Konecny » 02 črc 2014, 11:16

Dominika Michailidu píše:ahoj

1. bylo by dobrý udělat extra fórum pro "Komunální volby 2014", jako byly EP2014 tady medialni-odbor-f181/
2. se omlouvám, že jsem ještě neudělala banner na "otevřeno", chápu dobře, že to má jít na webu do okýnka "aktuální kampaně"? Určitě dodám a mám udělat i banner "vše o komunálních volbách 2014"? což by vedlo na https://www.pirati.cz/volby/komunal2014/start , který je teď ve fázi "nenalezitelný"? Dále na té stránce nevidím odkaz na https://www.pirati.cz/volby/komunal2014/rozcestnik
3. nedáme nějakej mumble MO?

1/ Jsem pro, bude tu aspoň pořádek. Ale fórum nebude uzavřené - nic tajného snad centrálně vymýšlet nebudeme. Předávám administrativnímu odboru.
2/ Otevřeno bude malý banner, komunál bude velký. Hned jak skončí TTIP (asi za týden). OFFTOPICVčera bylo pozdě to vytvořit. :D
3/ Mumble nebo irc jako mediální odbor dáme, ale až příští týden (jdu do práce jen dva dny). Zároveň bych byl rád, kdybychom se někdy alespoň jako skupinka o pár hlavních lidech mohli sejít i fyzicky. A to nejhorší je, že asi nebudu na zasedání celostátního fóra, takže jindy a hlavně asi i dřív. Ještě promyslím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvek:
Dominika.Michailidu
facebook / tel.: 773 774 8nula5

Odpovědět

Zpět na „Podatelna mediálního odboru“