Krajská diskuze k RV

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22483 poděkování
Dostal poděkování: 19158 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Republikový výbor

Příspěvek od Petr.Vileta » 10 čer 2014, 03:01

Hlavně lidi, až tam budete diskutovat o tom, co to je "politická činnost orgánu", tak nezapomeňte, že já v FO mohu zaplatit poštovné za dopis s potvrzení o daru, ale už nemohu poslat dopis RP do Prahy. Mám totiž jen veřejné peníze a z vlastního to fakt platit nebudu. ;) OFFTOPICA nemám tušení, kde bych ty peníze Shánil :lol:
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Frantisek.Navrkal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: datový inženýr/vědec
Dal poděkování: 8349 poděkování
Dostal poděkování: 4836 poděkování

Příspěvek od Frantisek.Navrkal » 10 čer 2014, 12:15

Petr Vileta píše:Hlavně lidi, až tam budete diskutovat o tom, co to je "politická činnost orgánu", tak nezapomeňte, že já v FO mohu zaplatit poštovné za dopis s potvrzení o daru, ale už nemohu poslat dopis RP do Prahy. Mám totiž jen veřejné peníze a z vlastního to fakt platit nebudu. ;) OFFTOPICA nemám tušení, kde bych ty peníze Shánil :lol:
A zkoušel sis o to říct někomu? Kolik potřebuješ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
Ondrej.Profant
Flamewar does not determine who is right - only who is left.

Ivan Sirko
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10079 poděkování
Dostal poděkování: 2514 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko » 10 čer 2014, 17:05

Petr Vileta píše:Hlavně lidi, až tam budete diskutovat o tom, co to je "politická činnost orgánu", tak nezapomeňte, že já v FO mohu zaplatit poštovné za dopis s potvrzení o daru, ale už nemohu poslat dopis RP do Prahy. Mám totiž jen veřejné peníze a z vlastního to fakt platit nebudu. ;) OFFTOPICA nemám tušení, kde bych ty peníze Shánil :lol:
Zajímavá informace, ale asi to tu v kraji nevyřešíme, nebo jo :D
"Moje představa demokrace je taková, že v ní nejslabší dostávají příležitost jako nejsilnější... Žádná země na světe momentálně neumí nic jiného, než projevit o své slabé blahosklonnou starost... Západní demokracie ve své dnešní podobě je jen zředěný faśismus... skutečnou demokracii nemůže dělat dvacet pánů usazených v centrále. Musí se vytvářet zdola, lidmi v každé vesnici."
- Gándhí

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22483 poděkování
Dostal poděkování: 19158 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 10 čer 2014, 18:18

Frantisek Navrkal píše:
A zkoušel sis o to říct někomu? Kolik potřebuješ?
Zatím jsem to nezkoušel, ale mám tu za cca 1000 Kč nějaké doklady, například jsem si do své tiskárny musel koupit za 750 Kč toner (repasovaný), protože do účetnictví (do šanonů) musím vytisknout asi tak 500 dokladů za rok, a k tomu dva balíky papíru, už nevím za kolik. OFFTOPICpro osobní a firemní potřebu tisknu tak 50 dokladů za rok, takže fakt většina spotřeby je pro Piráty Teoreticky to lze platit i z veřejných peněz, protože to je zákonná povinnost, ale byl bych rád, kdybych měl na rok alespoň 1-2 tisíce volných peněz. Pokud je nevyčerpám, stejně se na konci roku vrátí do rozpočtu strany. Podobně by to měli mít i další vedoucí odborů, protože občas je opravdu třeba poslat dopis (třeba s účtenkami). ale možná to po změně RoPr už nebude potřeba, jestli se poštovné nezařadí mezi zakázané výdaje. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
Martin.Shanil, Frantisek.Navrkal, Karin
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 19 čer 2014, 18:04

Ahoj "naši" členové RV. Prosím vyjádřete se: post327132.html#p327132 . Doporučuji návrh podpořit.

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9135 poděkování
Dostal poděkování: 9154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 21 črc 2014, 08:51

Drazí "naši" členové RV. Doporučuji toto jednání odložit na po CFku. Prosím navrhněte odročení.
republikovy-vybor-f248/rv-33-2014-rozpo ... 24784.html
Obávám se, že nikdo z vás tomu pořádně nerozumí, děláte jim jen užitečné blbce. Pokud se domníváte že do toho vidíte, očekávám vaše podrobné zdůvodnění, proč a jak budete hlasovat. Díky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Dominika.Michailidu

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 6971 poděkování
Dostal poděkování: 5663 poděkování

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 22 črc 2014, 17:43

Já to tam písnu. A ještě mi napište, co si myslíte o tomhle hlasovani-republikoveho-vyboru-f578/rv- ... 24856.html
Jakub Bugert z olk psal, že se mu víc pozdává ta druhá varianta čistě z důvodu, že ta první má šibeniční termín pro podání přihlášek. Tak jestli mi nikdo nic nenapíše, tak budu hlasovat pro E.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvek:
Martin.Shanil
77S 2I 3I 3I

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9135 poděkování
Dostal poděkování: 9154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 23 črc 2014, 01:22

Dominika Michailidu píše:Já to tam písnu. A ještě mi napište, co si myslíte o tomhle hlasovani-republikoveho-vyboru-f578/rv- ... 24856.html
Jakub Bugert z olk psal, že se mu víc pozdává ta druhá varianta čistě z důvodu, že ta první má šibeniční termín pro podání přihlášek. Tak jestli mi nikdo nic nenapíše, tak budu hlasovat pro E.
imho - varianta E
- ano ten termín podání je opravdu vhodnější pozdější
- rozložení hlasů je zajímavější
nesledoval jsem diskuzi, takže nevím z jakého důvodu je u varinty E uváděn termín ukončení projektu. Dokážu si představit dlouhodobější projekt a ten pak nebude mít šanci ? Proč?
takže chybičku tam vidím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Dominika.Michailidu

Ivan Sirko
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10079 poděkování
Dostal poděkování: 2514 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko » 23 črc 2014, 12:53

Mám radost že aspoň jeden člen RV spolupracuje v tomto vlakně, za co ji děkuji, ale pak vzniká otázka co ostatní ???
Maji nějaký důvod aby realizovat solo-politiku v RV a proti zajmu kraje :shock: ???

PS. Transparntnost činnosti je jeden z hlavních programových cílů piratu, ne???
Nebo jak to je, jak komu hodi/nehodí do krámu, co :D
"Moje představa demokrace je taková, že v ní nejslabší dostávají příležitost jako nejsilnější... Žádná země na světe momentálně neumí nic jiného, než projevit o své slabé blahosklonnou starost... Západní demokracie ve své dnešní podobě je jen zředěný faśismus... skutečnou demokracii nemůže dělat dvacet pánů usazených v centrále. Musí se vytvářet zdola, lidmi v každé vesnici."
- Gándhí

Jakub.Burget
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Profese: právník, advokátní koncipient
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 1088 poděkování

Příspěvek od Jakub.Burget » 23 črc 2014, 13:06

nesledoval jsem diskuzi, takže nevím z jakého důvodu je u varinty E uváděn termín ukončení projektu. Dokážu si představit dlouhodobější projekt a ten pak nebude mít šanci ? Proč?
Jenom dovysvětlím.Důvod je prostý. PaRo § 5 písm e). Nejpozdější přípustný termín pro řádné ukončení projektu je obligatorní náležitost podle předpisů, takže je plus , že v návrhu je. Naopak první varianta by musela být o tuto náležitost doplněna.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Burget za příspěvky (celkem 2):
Dominika.Michailidu, Lenka.Kozlova
Mgr. Jakub Burget KSOLK !

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“