Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět

1/ Chování Lukáše Nového

Odsuzuji
43
49%
Schvaluji
18
21%
Stavím se k tomu neutrálně
16
18%
Je mi to jedno
4
5%
Nemám dostatek informací
6
7%

Celkem hlasujících: 33 - Celkem hlasů: 87

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 6945 poděkování
Dostal poděkování: 5645 poděkování

Re: Pirátská antikampaň Lukáše Nového

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 05 čer 2014, 18:49

..to je tak výborně napsané, že by člověk skoro řek, že je to pravda. Kdyby nevěděl jiné věci :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 2):
Martin.Svadlenka, Ivan Sirko
77S 2I 3I 3I

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova » 05 čer 2014, 18:57

Roman Kucera píše:Jindro. Já tě chápu, že zakládáš tuhle anketu a že poukazuješ na nepřijatelné konání toho zmrda. Ale ve skutečnosti to nic neřeší. Děláš totiž jen to, co oni. Neustále zakládají nové ankety o odvolávání, nové podněty ke KK a RK, každá záminka je jim dobrá.
Pak se ukájejí, že jim vždycky někdo dá pár hlasů a považují se za silné.
Slušní lidi sem už dávno nechodí a zájemci o členství, kteří k nám přicházejí,OFFTOPIChlavně kvůli Ivanovi zase odcházejí a stahují přihlášky. Stala se z toho tady stoka, kde Bratři v tripu drží při sobě, ti jsou vzorní a poctivě klikají. Utkat se s nimi má sílu jen několik odolných jedinců, ale ten boj nemá smysl, protože jen odrazuje normální lidi, co nesmažej, nebarvěj, jen chtějí pracovat v nějaké slušné straně, která včas platí své závazky.

Kašli na ankety, jsou o ničem. Cílem je dosáhnout stavu, kdy to onanování krtky přestane bavit, nebo se usmažej a bude od nich pokoj.
Roji, ale forum je celostátní komunikační a pracovní nástroj - platforma, takže JE nutné zde dosáhnout relativně normálního prostředí.... A je nutné chtít po ostatních aktivních členech, aby toho společně dosáhli... Ono to totiž není těžký, jen chtít a nemlčet. Všude možně je k dispozici like x dislike - tady ne. Řešení s OT je nejjednodušší a nejmíň kontroverzní řešení proti scestným a nesouvisejícím příspěvkům. Jestliže se pracuje, tak pomáhat a ne negovat. To je vše :-)

trinitrofenol
Profese: chemik
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3491 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 05 čer 2014, 19:40

Ukojil jsem se. Sice ve vlaku blbě čuměli, ale je to přirozený.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: rastaman & barman
Dal poděkování: 2980 poděkování
Dostal poděkování: 2575 poděkování

Příspěvek od Vit.Konecny » 05 čer 2014, 20:45

trinitrofenol píše:Ukojil jsem se. Sice ve vlaku blbě čuměli, ale je to přirozený.
Nejsi náhodou ten, kvůli kterému stál dvě hodiny vlak v Bohumíně? :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 7):
Ivo.Vasicek, Dominika.Michailidu, Barbora.Hruzova, Frantisek.Navrkal, Petr.Vileta, Petr.Kopac, Ivan.Mikolas
facebook / tel.: 773 774 8nula5

Michael.xChaos.Polak
Člen KS Praha
Profese: programátor, podnikatel v oboru telekomu
Dal poděkování: 2269 poděkování
Dostal poděkování: 5397 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.xChaos.Polak » 05 čer 2014, 21:43

Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně :-)
604 282398 | Jabber: x@j.cz | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
@xchaos@mastodon.social | člen MS Praha 6 | A liberal is a man too broadminded to take his own side in a quarrel

Petr Stehlik
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Profese: všeuměl
Dal poděkování: 686 poděkování
Dostal poděkování: 1688 poděkování

Příspěvek od Petr Stehlik » 05 čer 2014, 21:46

Michael xChaos Polak píše:Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně :-)
jedná dle hesla "nepřítel mého nepřítele...", což je "pochopitelné", ale ty argumenty o perfekcionismu zní jako by Petr už taky hulil :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Stehlik za příspěvky (celkem 8):
Helena Jarolimkova, Roman.Kucera, Barbora.Hruzova, Martin.Svadlenka, Karel.Rada, Petr.Kopac, Lenka.Kozlova, Ivan.Mikolas

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22041 poděkování
Dostal poděkování: 18936 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 06 čer 2014, 02:19

Martin Kucera píše:
Helena Jarolimkova píše:Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu?
A nebylo by v prvé řadě na místě řešit, kde vzal Krtek oprávnění k převedení domény na sebe? A napravit to tak, aby takový zásah možný nebyl?
No kde by ho vzal ... umí to, měl tu možnost, tak to udělal. Já také mohu vybrat všechny prachy a zmizet nočním letem na Seychely. :twisted:
Michael xChaos Polak píše:Ufff, Petr Bajgar se zastává Lukáše Nového? No teda... tohle ještě může dopadnout nečekaně :-)
No twe, já se ho také zastal v roce 2009 na CF v Albrechticích. Že jsem se raději tenkrát nešel oběsit. :x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
Helena Jarolimkova, Petr.Kopac, Karel.Rada, Ivan.Mikolas
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6874 poděkování
Dostal poděkování: 3402 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 06 čer 2014, 03:13

Petr Stehlik píše:jedná dle hesla "nepřítel mého nepřítele..."
Prostřednictvím předsedajícího vzkazuji dlouholetéu zmrtvovači KS ZLK p.Stuhlíkovi a kamaradíčkovi I.B, že nepovažuji I.Bartoše za nepřítele, ale pouze a jen za obyčejného karieristického ubožáka a prochlastanou alkáčskou trosku.

To že v této věci kdy I.Bartoš opět jako už mnohokrát předtím zneužíva důvěru kolegů a nyní dokonce důvěru nakládat se společnými prostředky, mě vede k souhlasu s postojem L.Nového v této věci, což znamená jediné, že se snažím předejít ještě vetším škodám, které je I.Bartoš viditelně připraven a rozhodnut vůči Pirátům spáchat. ;)

Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Příspěvek od Helena Jarolimkova » 06 čer 2014, 05:25

Petr Vileta píše:
No twe, já se ho také zastal v roce 2009 na CF v Albrechticích. Že jsem se raději tenkrát nešel oběsit. :x
:o :o :o od kdy je tady Krtek problémová osobnost? To je síla.... Za co byl tentkrát navržen na vyloučení?
A takovýto lidi CELOU DOBU ovládají celou stranu.... :roll: a ovce mlčí a přisluhovači lajkují...

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17648 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 06 čer 2014, 06:36

Petr Vileta píše:
Martin Kucera píše:
Helena Jarolimkova píše:Pro mě je úplně nepochopitelné, že nikdo intenzivně neřeší, že je doména napsaná na Krtkovo soukromou osobu?
A nebylo by v prvé řadě na místě řešit, kde vzal Krtek oprávnění k převedení domény na sebe? A napravit to tak, aby takový zásah možný nebyl?
No kde by ho vzal ... umí to, měl tu možnost, tak to udělal. Já také mohu vybrat všechny prachy a zmizet nočním letem na Seychely. :twisted:
Ty máš ovšem oficiální dispoziční právo k účtu.
Čili mě zajímá, jestli měl/má Krtek (či obecně vedoucí TO) oficiální právo k provádění takových změn.
(Pokud měl, tak je třeba to napravit, neb takovým právem by IMHO vedoucí TO disponovat neměl. Pokud to právo neměl, patří to před KK.)
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“