Zadost o predbezne opatreni: Odebrani prav k uctu (Ivan B.)

Rozhodčí komise rozhoduje ve stranických sporech, vydává předběžná opatření, rozhoduje o omezení práv člena za porušení právních předpisů a o jeho vyloučení, rozhoduje o platnosti právních aktů, odpovídá na předběžné otázky, pokud není výklad jasný.

Moderátor: Komise - rozhodci

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti rozhodčí komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Do tohoto vlákna také můžete vkládat předběžné otázky na výklad předpisů strany (odpověď však není závazná).
  • Oficiální stížnosti je potřeba podat kontrolní komisi, která jí rozhodčí komisi sama postoupí, jakmile ji vyšetří.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Michal Krause
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Jednatel společností
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 350 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadost o predbezne opatreni: Odebrani prav k uctu (Ivan

Příspěvek od Michal Krause » 05 čer 2014, 12:19

Frantisek Navrkal píše:
Michal Krause píše:
Frantisek Navrkal píše:Tak já jsem si všechny ty zprávy četl, ale nikde jsem furt nenašel uspokojivé vysvětlení, co ten manažer vlastně dělal. Je vždycky zmíněn tak trochu na okraj. Jen, že byl informován, že mu bylo něco vytýkáno. Maximálně jsem se dozvěděl, že vedl diskuzi na MMM, ale to je asi vše.

Takže jestli něco jiného dělal, tak to autorům asi ani nestálo za řeč. :lol:
Co je podle tvého mínění uspokojivá odpověď???
Nějaký výkaz práce, která odpovídá ohodnocení 50 000 Kč měsíčně.
1/ Tak čti pořádně
2/ Ten člověk vám vydělal celkem slušnou hromadu peněz
3/ Jaké máš zkušenosti s pracovním výkazem, či reportem
4/ Kolik jsi vedl lidí?
5/ Kde si získal zkušenosti, podle kterých se domníváš, že jsi oprávněn psát to co píšeš??

děkuji za odpovědi
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal Krause za příspěvky (celkem 3):
Jaroslav.Nemec, Ljuba.Polakova, Jindrich.Bartek
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech

Jaroslav.Nemec
Asistent poslance
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 2535 poděkování
Dostal poděkování: 1824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadost o predbezne opatreni: Odebrani prav k uctu (Ivan

Příspěvek od Jaroslav.Nemec » 05 čer 2014, 12:29

Víte co, už toho mám dost. ;-)

Piráti si nezaslouží abych pro ně dělal zdarma, takže na základě objednávek ze strany Pirátů, v souladu s občanským zákonem, si nechám proplatit svou tříměsíční práci grafika v několika set tisícové hodnotě. Podnikám dle autorského zákona a na smluvní věci je třeba pohlížet také dle zmíněného občanského zákona. Objednávky/nabídky byly dle § 562 tohoto zákona, mou práci Pirati přijali, užili a vydělali na tom přes 2 miliony. Vtah považuji od samého počátku za smluví (viz § 1726 a § 1732). Piráti mi dali nabídku práce, já ji v souladu se zmíněným (+ § 1744) přijal, zachoval se podle ni, k jednání došlo a došlo k němu včas. Původně jsem tuto práci chtěl dát zdarma jako dar straně v její skuečné hodnotě. A takto jsem o tom psal i na foru, bohužel bez odezvy. Chápu to tedy tak, že můj dar není přijat a jsem nucen svou práci pro stranu vykázat fakturou. Mám jen technický dotaz: Jak dlouhou mám dát dobu splatnosti?
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jarda-nemec/ / http://jarnemec.com/jaroslav-nemec/

Zamčeno

Zpět na „Podatelna rozhodčí komise“