Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět

Schvaluji konání Ivana Bartoše, které je proti morálním a všem zásadám i pravidlům strany

Anketa končí za 09 čer 2014, 00:48

ANO
36
47%
NE
26
34%
Zdřžuji se
15
19%
 
Celkem hlasujících: 26 - Celkem hlasů: 77

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Tobias.Esner »

Mě to nedá, já se musím zeptat.
  • Komu přijde normální a naprosto souhlasí s konáním Ivana Bartoše a tudíž chce aby byl jeho předsedou
    a kdo je proti tomu a chce aby Ivan neprodleně odstoupil, dřív než vydá RK rozhodnutí.
Já chápu, že je potřeba platit, ale zaplatit si fakturu kamaradovi, přes nevoli docela dosti lidí a během jednání..... Nebudu to dál komentovat, myslím že dost lidí to tu popíše samo.... Já jsem zdrcen a a je mi hodně špatně z toho, že člověk který svojí medialitou nás taha nahoru a ve finále nás podrazí....


...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Brožinka
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Piráti uzavřeli smlouvu, práce byla dle smlouvy provedena. Faktury mají být zaplaceny před datem splatnosti. tečka... Kdokoliv tvrdí cokoliv jiného, je zloděj. :twisted:
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2235 poděkování
Dostal poděkování: 1365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Omlouvám se za expresivní vyjáření, ale když strana jakožto jedna ze smluvních stran nezaplatí fakturu za činnost, která byla odvedena, tak strana bude za kokoty kolektivně a strana také bude potom právně zodpovědná..

Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Tobias.Esner »

Ondrej dj-bobr Ulehla píše:Omlouvám se za expresivní vyjáření, ale když strana jakožto jedna ze smluvních stran nezaplatí fakturu za činnost, která byla odvedena, tak strana bude za kokoty kolektivně a strana také bude potom právně zodpovědná..
Kde byla odvedena? Kde nadpoloviční většina odpovědného orgánu souhlasí s odvedenou službou?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, Frantisek.Navrkal
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

OFFTOPIC[quote="Tobias Esner"]Kde byla odvedena? Kde nadpoloviční většina odpovědného orgánu souhlasí s odvedenou službou?[/quote]

Svůj orgán si strč do prdele a neser vole :roll: Si mě pobavil :-D


Doplění: Ale vážněji, osobně mohu potvrdit, že odvedena byla a myslím si mnohonásobně více, než bylo smluvně ujednáno. Bohužel mnoho lidi zde na foru, si myslí, že dobrý výsledek, který Piráti měli byl zásluhou jejich statusu na foru nebo na FB. Není tomu tak. Bylo to zásluhou konkretní odvedené práce mnoha lidí, kteří se zde ani nikdy obhaovat nebudou, nemají to zapotřebí, mluví za ně konkrétní činnost a ne tuna nejapných dětských povídaček...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 7):
Roman.Kucera, Josef.Kadlecek, anonym72078, Karel.Rada, Ivan.Bartos, Jiri.Kaderavek.sen, Ivan.Mikolas
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Tobias.Esner »

Jardo, to že ste se ze strnadem dobře bavily po vyhlášení výsledku a celá tramvaj byla plná jenom vás, neznamená že odvedl dobrou práci, neuděl spoustu toho co slíbil a na čem se domlouval se spoustou lidí, a když se ho tak zastáváš, kde jsi byl v pondělí?
všichni máte hubu plnou keců, ale kdo si udělal volno aby byl v pondělí na schuzi kde se to několik hodin řešilo, nebo aspon na mamblu, ani strnad tam nebyl a to to slíbil

du spát, seru na to, mám jiný starosti než potápějící se vor
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Petr.Vileta »

Tobias Esner píše:Kde byla odvedena? Kde nadpoloviční většina odpovědného orgánu souhlasí s odvedenou službou?
Poslal někdo Strnadovi dopis, že zpochybňujeme kvalitu nebo rozsah odvedené práce? Jestli ne, tak naše vnitřní hádky ho opravdu nemusí zajímat. Jestli je to Ivanův kamarád a neměl tu zakázku dostat, to se mělo rozhodnout před podpisem smlouvy, nebo ji měl někdo včas (čti před volbami) vypovědět.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Tobias Esner píše:Jardo, to že ste se ze strnadem dobře bavily po vyhlášení výsledku a celá tramvaj byla plná jenom vás, neznamená že odvedl dobrou práci, neuděl spoustu toho co slíbil a na čem se domlouval se spoustou lidí, a když se ho tak zastáváš, kde jsi byl v pondělí?
všichni máte hubu plnou keců, ale kdo si udělal volno aby byl v pondělí na schuzi kde se to několik hodin řešilo, nebo aspon na mamblu, ani strnad tam nebyl a to to slíbil

du spát, seru na to, mám jiný starosti než potápějící se vor
V pondělí? Co bylo v pondělí, nějaký sejšn na pískovišti? :-D Co jste vyřešili? Byl jsem tam, kde mě bylo třeba více a věř, že hodně lituji, že jsem tam nebyl po celou dobu kampaně.

I kdyby neuděla nic jiného, než tuhle bandu idiotů dovedl k nejlepšímu výsledku co Piráti zažili a jak tak koukám již nezažijí, tak by to stačilo. Tak mi ještě vyčítej, že jsem z výsledku měl v tramvaji radost :-D Měl, jelikož se splnilo to, o co jsem společně s dalšími několik ěmsíců usilovně snažil. ANo měl jsem radost, než jsem pochopil, že chuj je chuj a zde jich je příliš mnoho a ten výsledek je moc dobrý na to, aby se ve straně pohlo něco dobrým směrem, spíše je to opravdu potápějí se vor. Možná by to chtělo příště více radosti do toho umírání, třeba jen v tramvaji.
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Tobias.Esner »

K čemu nás dovedl, že nás volila polovina lidí než se čekalo? neš se chvástal jak dovede k volbám pro nás 130k lidí a zatím jenom 75, no frajer :D

nechme toho, bez strnada by to dopadlo stejně

EDIT: a nevíš co bylo v pondělí, Ivan bojoval za strnada, ale marně, byl na to sám, všichni jeho zastánci se na to vysrali, frajeři
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Helena.Jarolimkova
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ivan, Ivan a zase ten Ivan

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Tobias Esner píše:K čemu nás dovedl, že nás volila polovina lidí než se čekalo? neš se chvástal jak dovede k volbám pro nás 130k lidí a zatím jenom 75, no frajer :D

nechme toho, bez strnada by to dopadlo stejně
Nedopadlo, ještě dnes by se zde hádali chuji, jak tu kampaň udělat :roll:

Kurva to je snad sen, máme nejlepší výsledek za celou historii a chuji si ještě budou stěžovat... ach jo...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
Ivan.Mikolas
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“