Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Myslim, ze co se tyce tech financi, byl by v tom fakt jen zbytecny bordel navic. Co kdybychom nekoho docasne poverili vydavanim tiskovek, at aspon tohle nestoji na miste.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5231 poděkování
Dostal poděkování: 12560 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Lukas.Novy »

Bordel uz v tom je. Jedine cemu se da zabranit je rozkradeni a tunelovani jake predvadi kombo Ivan+Strnad+2W. Vazene RP, uveddomte si, ze uz ted nemame na komunalni volby v rozpoctu ani korunu. A uvedomte si, kdo za to muze a jake kroky cini i nadale.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Vit.Konecny »

Lukas Novy píše:Doporucuju poverit Vitu Konecneho.
Po rozmluvě s několika lidmi, kteří by působili v mediálním týmu a byli by mi po ruce, jsem ochoten toto přijmout a rád bych i po volbách kandidoval na fci vedoucího mediálního odboru.

OFFTOPIC[quote="Helena Jarolimkova"]:lol: :lol: :lol: to snad ne!! další období, kdy budou mediální průsery, ale dobře vám tak :lol:[/quote]

Jestli máš doma věšteckou kouli, tak se přihlaš do TV a dělej partačku Jolandě.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Vit Konecny píše:
Lukas Novy píše:Doporucuju poverit Vitu Konecneho.
Po rozmluvě s několika lidmi, kteří by působili v mediálním týmu a byli by mi po ruce, jsem ochoten toto přijmout a rád bych i po volbách kandidoval na fci vedoucího mediálního odboru.

OFFTOPIC[quote="Helena Jarolimkova"]:lol: :lol: :lol: to snad ne!! další období, kdy budou mediální průsery, ale dobře vám tak :lol:
Jestli máš doma věšteckou kouli, tak se přihlaš do TV a dělej partačku Jolandě.[/ot][/quote]

:lol: :lol: :lol: tak pánbů s vámi.. komu není rady, tomu není pomoci... yes.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Vit.Konecny »

OFFTOPICA slibuji, že nebudu nikoho nikam posílat a vůbec se budu chovat lidsky. Ostatně to už jsem slíbil kraji při volbě předsedy. Jen na jednu osobu jsem dostal výjimku, ta už však není členem Pirátů a proto se k ní budu chovat jako k příznivci - mile, slušně a sluníčkově. Ale stejně si myslím, že už nemá cenu odpověřovat Janka, protože tohle vše, co se děje, je jeho boj a nový vedoucí bude dle mého zvolen dostatečně rychle. Jednání bylo odloženo na 25.5.2014, ne?
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Vit Konecny píše:OFFTOPICA slibuji, že nebudu nikoho nikam posílat a vůbec se budu chovat lidsky. Ostatně to už jsem slíbil kraji při volbě předsedy. Jen na jednu osobu jsem dostal výjimku, ta už však není členem Pirátů a proto se k ní budu chovat jako k příznivci - mile, slušně a sluníčkově. Ale stejně si myslím, že už nemá cenu odpověřovat Janka, protože tohle vše, co se děje, je jeho boj a nový vedoucí bude dle mého zvolen dostatečně rychle. Jednání bylo odloženo na 25.5.2014, ne?
OFFTOPIChm, já myslím, že jsi už několikrát nedodržel, co jsi slíbil...tak proč by se ti mělo věřit? A vysvětli mi tu logiku: jako člen jsem pro Piráty dělala a chtěla dělat první poslední. Na základě chování členů jako jsi např. ty a fungování ve straně jste mě vyštvali a teď budeš slušný?? A to chceš být s touto logikou a chováním něčeho vedoucí? Vždyť říkám- dobře vám tak :D
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Vit.Konecny »

OFFTOPIC1/ Co slíbím, to dodržím. Slíbil jsem, že tě vyštvu a teď jsi sama doznala, že jsem byl jeden z těch, kterým se to povedlo. Mimojiné se zeptej na krajské úrovni, co si o mě kdo myslí, když mě zvolili předsedou. Mám pocit, že budeš překvapena a to příjemně. Pracuji systematicky a bojuji jako ve starověku - oko za oko, zub za zub. Tys rozhazovala, tak já rozhodil tebe.

2/ Ty jsi byla tou výjimkou, nečekaně.

3/ Moje logika a chování jdou absolutně mimo tebe, protože do hlavy mi nevidíš a moje chování může posuzovat jen psycholog.

4/ Přeji ti pěkný den, snad jsem zodpověděl všechny tvé otázky.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

OFFTOPIC[quote]1/ Co slíbím, to dodržím. Slíbil jsem, že tě vyštvu a teď jsi sama doznala, že jsem byl jeden z těch, kterým se to povedlo. Mimojiné se zeptej na krajské úrovni, co si o mě kdo myslí, když mě zvolili předsedou. Mám pocit, že budeš překvapena a to příjemně. Pracuji systematicky a bojuji jako ve starověku - oko za oko, zub za zub. Tys rozhazovala, tak já rozhodil tebe.[/quote]

Skvělé cíle si dávají Piráti, LOL, vyštvat člena, YES. Píšu, že mě vyštvali lidi tvýho typu, ale odešla jsem HLAVNĚ kvůli lhostejnosti většiny a pokrytectví celý strany. S hulvátama a blbcema nemám problém se vypořádat, ale tady to dál nemělo cenu - nebylo pro koho to dělat ;-)

Je mi úplně jedno, kolik lidí za tebou stojí, Piráti stejně jako celá republika si zaslouží to, co mají ;–) Když tady budou ovce, tak takový prostě budete - to je jednoduchý.

Je škoda, že nechápeš, že nejsme ve starověku.... a to je právě ten problém s tebou. Lidstvo se vyvíjí, ale každý jedinec jinak rychle ;)
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Vit.Konecny »

OFFTOPICTeď třeba slibuji, že na tvé příspěvky, které nebudou k tématu nebo nebudou konstruktivní, nebudu reagovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvek:
Josef.Steiner
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odpovereni vedouciho MO a povereni nekoho schopneho

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Vit Konecny píše:OFFTOPICTeď třeba slibuji, že na tvé příspěvky, které nebudou k tématu nebo nebudou konstruktivní, nebudu reagovat.
OFFTOPICPozdě. Podívej, kolik flejmu tady po naší diskuzi k ničemu zůstane... To bys jako vedoucí MO vůbec neměl vytvořit...Stejně tak nespamovat sprostý urážející výkřiky... Jsi cholerik bez brka, takže....... :lol:
Odpovědět

Zpět na „Podatelna republikového předsednictva“