Vyosení v Hodoníně

Forum pro plánování a realizaci Vyosení na různých místech republiky

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Mediální odbor

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží pro organizaci Vyosení - festivalů svobodné hudby.
  • Pro každou akci založte samostatné vlákno.
  • Do názvu vlákna napište místo a termín konání (např. "Ostrava - únor 2015").
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Vyosení v Hodoníně

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Filip Krska píše:
Maria Vasickova píše:Všechny potíže, které vznikli jsme se pokusili zvládnout. V úterý nám město řeklo, že pódium, které jsme chtěli využít nepovolí. Získali jsme i dlouhotrvající odpověď od vlastníka pozemků, vyřešili bychom i to pódium, snad i déšť a zimu, ale ten vítr vnímám opravdu jako nezdolatelný.
Takže budeme uvažovat o jiném termínu a zajistíme to tak, aby ani hromy a blesky na nás nemohli.

Věřila jsem, že to bude v pohodě, ale vzhledem k okolnostem myslím, že to nemá smysl dál tlačit.

Děkuji všem, kteří vložili svůj čas, odhodlání a energii, určitě ji budeme potřebovat v dalších přípravách.
Ted jsem trochu zmaten.

Chapu to dobre nebo spatne, ze Vyoseni a/nebo Festival se nekona?

Prosim o vyjasneni a urcite by to chtelo minimalne SZ vsem priznivcum a update na vsech kanalech, kterymi bylo propagovano.
Jo, chápeš to dobře, požádala jsem předsednictvo o rozeslání SZ už ráno. Je nám to líto, ale opravdu by to nebylo dobře. Moc fouká, a pršelo až do 13h. Teď zrovna jenom fouká, ale v noci má zase pršet a prakticky celou sobotu, vítr předpovídají, že bude klesat až v sobotních odpoledních hodinách.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvek:
Filip.Krska

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Odpovědět

Zpět na „Vyosení“